Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 10:58   #10201
Gotova sam s peglanjem, ja još nisam shvatila da li mi je lakše peglati odmah ili nakon par pranja.
Ljeti mi je super, imam vanjski špajz i tamo držim dasku, peglu i ostalo, upalim si Otvoreni radio i "raspali Rajka" malo sjednem i pogledam u tablet i dok ne bude gotovo.
Nema prašine.
Sad gledam prašinu i mucice i ... okrenem glavu.
Imam problem s kralježnicom pa se umiljavam mojima kako Ja Svašta radim, ajte vi malo usisajte ...

Suđerica - neprežaljena stvar, Žmu je bio mladi gazda i nije predvidio taj stroj, ja sam se udala u već namještenu kuhinju i sada tamo, u taj mali prostor - jednostavno nema mjesta. sve sam ne jednom izmjerila ... pomirila sam se s tim, no zato sam djeci rekla da si one uzmu stvar u svoje ruke kad si budu opremale dom.
Isto je to moja preporuka mladim forumasicama ...

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 06.11.2017., 10:59   #10202
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
i ja volim da mi je cisto i uredno, a mislim ko ne voli ali to uz dvoje djece (i muza ) traje punih 5 min
stalno premjestam neke stvari koje stoje uokolo, ja bi da su svugdi ravne povrsine i tako to
dijelimo sudbinu

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
nego zene, jeste vidjele negdje lijepih crvenih dolcevita, da nisu onako debele nego materijal kao one basic vestice u zari ili h&m-u? svugdje nalazim samo crne i sive. i da je okovratni uzak uz vrat bas
na asosu nisi gledala?

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
a zacudila bi se, deckova mama i njena kuca, to je strasno, kad sam tek pocela odlazit tamo, unervozila bih se cim sam usla u kucu, ono stol sa 6 stolica, nijedna slobodna za sjest, na ogromnom staklenom stolu od torbi, tanjura od prekjucer, starog i friskog kruha, kljuceva, kuhinjskih krpa, laptopa, praznih kutija od napolitanka, caj u vrcu, kompot u rajngli, novine... ma strava. a nema malu djecu jednostavno je to ne dira, muz ide za njom i sprema, ona ponovo razbaca i tako u krug. a ja se jedva suzdrzim kad dodjem tamo da ne pocnem pospremat
poznati su mi i takvi interijeri nismo svi isti ali ja se npr generalno ne osjećam ok u takvim prostorima. čak ni kod bliske familije. jer koliko god da sam opuštena i navikla godinama svaki put pažnja mi odlazi na suzdržavanje da ne uzmem vrećicu pa pokupim smeće posvuda samo, ambalažu, omote slatkiša itd..
mali_cox is offline  
Old 06.11.2017., 11:02   #10203
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Imam problem s kralježnicom pa se umiljavam mojima kako Ja Svašta radim, ajte vi malo usisajte ...
meni veselje stvaraju diskushernije plus lumboisialgija, uz akupunkturu već treću godinu sam se preporodila, prije toga fizikalne po bolnicama. i koristim to bome, odnosno shvatila sam da imam granice. pa se tako ne istežem previše za vješanje ni skidanje veša sa štrikova, sagibanje itd.
hebeš sve kad sa 30god moraš po fizikalnim terapijama.
plus ne živim sama u stanu
mali_cox is offline  
Old 06.11.2017., 11:19   #10204
Chat tema #10

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
a zacudila bi se, deckova mama i njena kuca, to je strasno, kad sam tek pocela odlazit tamo, unervozila bih se cim sam usla u kucu, ono stol sa 6 stolica, nijedna slobodna za sjest, na ogromnom staklenom stolu od torbi, tanjura od prekjucer, starog i friskog kruha, kljuceva, kuhinjskih krpa, laptopa, praznih kutija od napolitanka, caj u vrcu, kompot u rajngli, novine... ma strava. a nema malu djecu jednostavno je to ne dira, muz ide za njom i sprema, ona ponovo razbaca i tako u krug. a ja se jedva suzdrzim kad dodjem tamo da ne pocnem pospremat


Koliko god me čišćenje opuštalo kad se nabrijam, jednostavno mrzim kad mi dečko nakalemi nereda i nereda a ja se ubijem u spremanju. Jednostavno mrzim kad se ubijem a njega boli džon i ne trudi se održavat red, a kao alergičan na prašinu i ine pm. Kad njega boli džon, mene boli još više. Čistim samo za sobom i može mi puhat u guzicu.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 06.11.2017., 11:22   #10205
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
a zacudila bi se, deckova mama i njena kuca, to je strasno, kad sam tek pocela odlazit tamo, unervozila bih se cim sam usla u kucu, ono stol sa 6 stolica, nijedna slobodna za sjest, na ogromnom staklenom stolu od torbi, tanjura od prekjucer, starog i friskog kruha, kljuceva, kuhinjskih krpa, laptopa, praznih kutija od napolitanka, caj u vrcu, kompot u rajngli, novine... ma strava. a nema malu djecu jednostavno je to ne dira, muz ide za njom i sprema, ona ponovo razbaca i tako u krug. a ja se jedva suzdrzim kad dodjem tamo da ne pocnem pospremat
Malo mi je to fuj. Ja ne znam kako bih se ja suzdržala da to ne pospremim sve, svaka tebi čast.

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
moze. kad si jedva zakopcas hlace ujutro i onda si ipak putem na posao kupis pecivo u pekari
Ili, ili.. oblačiš hlače s rupom na koljenu (rupa je bila planski tamo, tj tako su kupljene hlače, jel), pa stopalo proleti i proširi rupu.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 06.11.2017., 11:27   #10206
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ili, ili.. oblačiš hlače s rupom na koljenu (rupa je bila planski tamo, tj tako su kupljene hlače, jel), pa stopalo proleti i proširi rupu.
e ovo je stvarno shit kad se to dogodi.
druge trapke sam već tako uništila nedavno.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 11:31   #10207
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ili, ili.. oblačiš hlače s rupom na koljenu (rupa je bila planski tamo, tj tako su kupljene hlače, jel), pa stopalo proleti i proširi rupu.
I zato sam ja nakon što sam prihvatila da sam smotana ko sajla i da ću svake takve traperice uništit već pri drugom ili trećem nošenju, odnjela kod krojačice i platila 20 kn da mi ispod svake te 'rupe' stavi zakrpu trapera

Bolje spriječiti nego liječiti

I nitko ne zna da imaju ispod zakrpe osim mene smotane
ElsaStarfire is offline  
Old 06.11.2017., 11:31   #10208
I ja i muz smo strasno uredni i smeta nam nered. Smatram se sretnicom jer mi muz kad je doma obavlja sve kucanske poslove kao i ja (osim sto ne pegla). I da, ubijamo se oboje pored malog (sad dva) da odrzimo red kakav volimo. A moja sveki zivi u stanu od 30 kvadrata sama i vjecno joj je prljavo, neuredno i smrdi po cigaretama. Ne kuzim uopce kako jedna osoba koja je sama i u mirovini uspije napravit takvu stalu od doma sve i da uopce ne cisti. Nije mi jasno ni kako je mm uspio ispast takav kakav je pored nje.
Sudjerica....ne mogu zamislit zivot bez toga, lani nam se pokvarila , isto popodne smo isli po novu. Osim pomenutog, zivot mi spasava i susilica (vrlo bitno zimi ako imate djecu) i parna postaja za peglanje.

Mi prodali sad stan u kojem jesmo jer nam je premali, a nismo nasli novi tako da cemo privremeno kod mojih staraca. Vec me hvata jeza od toga jer moji nisu neuredni, ali nisu ni toliko uredni kao mi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 06.11.2017., 11:37   #10209
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post

Mi prodali sad stan u kojem jesmo jer nam je premali, a nismo nasli novi tako da cemo privremeno kod mojih staraca. Vec me hvata jeza od toga jer moji nisu neuredni, ali nisu ni toliko uredni kao mi.
izdržat ćete neko vrijeme tješi se da je dobro vrijeme za prodaju stana bar
ko zna kako će se to kretati dalje
mali_cox is offline  
Old 06.11.2017., 11:38   #10210
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
e ovo je stvarno shit kad se to dogodi.
druge trapke sam već tako uništila nedavno.
ljetos jedne zarine tako uništila
govori mi muž: ma ok je, ionako su sad in one s više rupa nego materijala
mali_cox is offline  
Old 06.11.2017., 11:41   #10211
Grozno je vrijeme
Pljušti kiša, imala sam sastanke do maloprije i ostatak dana u uredu a tako rado bi spavala doma. Bitno da sam one prekrasne dane i vrijeme preležala doma bolesna
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 06.11.2017., 11:46   #10212
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
e ovo je stvarno shit kad se to dogodi.
druge trapke sam već tako uništila nedavno.
Na vrijeme sam zaustavila nogu, pa sam proširila rupu za 0.5 cm, ali opet.

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
I zato sam ja nakon što sam prihvatila da sam smotana ko sajla i da ću svake takve traperice uništit već pri drugom ili trećem nošenju, odnjela kod krojačice i platila 20 kn da mi ispod svake te 'rupe' stavi zakrpu trapera

Bolje spriječiti nego liječiti

I nitko ne zna da imaju ispod zakrpe osim mene smotane
Ja hoću naći na netu zakrpe, ali sa slikama. Na jedno koljeno lupiti Gryffindorov grb, na drugi grb Hogwartsa. #nerd
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 06.11.2017., 11:53   #10213
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ja hoću naći na netu zakrpe, ali sa slikama. Na jedno koljeno lupiti Gryffindorov grb, na drugi grb Hogwartsa. #nerd
Moje zakrpe su iznutra, tanji traper, imala krojačica pa nisam trebala kupovati, čisto da ne uvalim nogu i ne strgam sve

Izvoli
ElsaStarfire is offline  
Old 06.11.2017., 12:01   #10214
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Moje zakrpe su iznutra, tanji traper, imala krojačica pa nisam trebala kupovati, čisto da ne uvalim nogu i ne strgam sve

Izvoli
Već sam našla ja neke na aliexpressu, ali hvala ti.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 06.11.2017., 12:05   #10215
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
moze. kad si jedva zakopcas hlace ujutro i onda si ipak putem na posao kupis pecivo u pekari
kad ti dođu traperice s hm webshopa. prošle su bile br.30 i ravno broj velike. sad naručim (drugi model, onaj prvi se rasprodao) 29 - i te ne mogu ni zakopčati
dosljednost ftw. više ne kupujem hlače tamo.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.11.2017., 14:52   #10216
Ja volim kad je sve pospremljeno po kući a muž voli kad je usisano i nema prašine pa se nadopunjujemo Ja kad je nered po kući ne mogu ništa drugo raditi.Npr da gledam film, sjedim pijem kafu, učim... Nered me jako dekoncentriše i jedino o čemu mogu razmišljati je o planu kojim to redosljedom pospremiti.
Moja bivša svekrva je isto bila prilično neuredna.U njenoj sobi su danima znale stajati hrpe odjeće po podu.Meni je to grozno i nemam pojma kako neko može obući na sebe nešto što je stajalo na podu dva dana. Katastrofa.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 06.11.2017., 15:09   #10217
Tema je prešla 10000 postova, nova je tu.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.