Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 22:42   #1001
Quote:
Xena_26 kaže: Pogledaj post
A ja idem narucit u subotu isto u Vincek, daj napisi u koji ce te ici onaj u Ilicu ili Zvonimirovu (mislim), jer to uopce ima veze? jel vec znas sta cete uzeti?
Ići ćemo u ovaj u Ilici, mislila sam uzeti švarcvaldicu, parfe čokolada, vanilija i gore nekaj kaj će meni i dragom biti najfinije jer ćemo taj kat mi papati
Sutra navečer slijedi izvješće kako je bilo...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:48   #1002
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Ići ćemo u ovaj u Ilici, mislila sam uzeti švarcvaldicu, parfe čokolada, vanilija i gore nekaj kaj će meni i dragom biti najfinije jer ćemo taj kat mi papati
Sutra navečer slijedi izvješće kako je bilo...
Moze cekam izvjestaj! Jel ce ti torte bit nesto posebno dekorirane ili? Ja sam zamislila neku skroz bijelu tortu, jer to oni sve te torte mogu u bijelo "dekorirat" (presvuc)?
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:55   #1003
Quote:
Xena_26 kaže: Pogledaj post
Moze cekam izvjestaj! Jel ce ti torte bit nesto posebno dekorirane ili? Ja sam zamislila neku skroz bijelu tortu, jer to oni sve te torte mogu u bijelo "dekorirat" (presvuc)?
Ja ću imati skroz bijelu tortu, presvučenu ticinom i mogu ti napraviti što god hoćeš...Neki dan sam u novinama vidjela da su nekoj curi izradili tortu kakvu su imali Tom cruise i Katie...
Dakle, moja će biti skroz bijela s crvenim ružama...Već sam negdje stavila slikicu..
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:54   #1004
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Ja ću imati skroz bijelu tortu, presvučenu ticinom i mogu ti napraviti što god hoćeš...Neki dan sam u novinama vidjela da su nekoj curi izradili tortu kakvu su imali Tom cruise i Katie...
Dakle, moja će biti skroz bijela s crvenim ružama...Već sam negdje stavila slikicu..
Takvu i ja želim, ali tko zna Uvijek se predomišljam.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 20:36   #1005
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Takvu i ja želim, ali tko zna Uvijek se predomišljam.

Evo mene s izvještajem: smijem se jer sam još jučer bila 100% sigurna da ću imati običnu bijelu tortu s pravim ružama...Međutoa, predomislih se...Sa mnom je bio i dragi i odlučili smo uzeti jednu dosta ukrašenu, prelijepa je i uopće nije oličenje jednostavnosti...Malo je bilo i njegovog utjecaja, ali ne bih ja popustila da nije
Ovako, ono što je u Vinceku skupo je ta dekoracija. Na cijenu torte zaračunavaju još od 20-50% i naravno-ova naša plus pedeset posto gore. Imaju neku shemu da mogu napraviti takvu tortu za 200 i 270 ljudi, a nama treba za 250...Odlučili smo uzeti ovu za 200 ljudi i njena ukupna cijena je 2700 kn. Teta nam je savjetovala da uzmemo manje, jer se navodno ne pojede, a imat ćemo i neke torte sa strane. Kako nam restač plaća 1000 kn tortu, moramo nadoplatiti 1700 kn. To mi se čini okej, jer nam je torta baš posebna.
Torta je vizualno na tri kata, ali je to zapravo 6 katova jer u svakom je dupli sloj.
Okusi: dole čokolada i vincek, u sredini parfe čokolada i vanilija, a na vrhu (ono kaj ćemo i mi njupati) švarcvald i voćni parfe.

Ajme, ovo je moj najduži post-to ti je izvještaj
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 22:13   #1006
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post

Evo mene s izvještajem: smijem se jer sam još jučer bila 100% sigurna da ću imati običnu bijelu tortu s pravim ružama...Međutoa, predomislih se...Sa mnom je bio i dragi i odlučili smo uzeti jednu dosta ukrašenu, prelijepa je i uopće nije oličenje jednostavnosti...Malo je bilo i njegovog utjecaja, ali ne bih ja popustila da nije
Ovako, ono što je u Vinceku skupo je ta dekoracija. Na cijenu torte zaračunavaju još od 20-50% i naravno-ova naša plus pedeset posto gore. Imaju neku shemu da mogu napraviti takvu tortu za 200 i 270 ljudi, a nama treba za 250...Odlučili smo uzeti ovu za 200 ljudi i njena ukupna cijena je 2700 kn. Teta nam je savjetovala da uzmemo manje, jer se navodno ne pojede, a imat ćemo i neke torte sa strane. Kako nam restač plaća 1000 kn tortu, moramo nadoplatiti 1700 kn. To mi se čini okej, jer nam je torta baš posebna.
Torta je vizualno na tri kata, ali je to zapravo 6 katova jer u svakom je dupli sloj.
Okusi: dole čokolada i vincek, u sredini parfe čokolada i vanilija, a na vrhu (ono kaj ćemo i mi njupati) švarcvald i voćni parfe.

Ajme, ovo je moj najduži post-to ti je izvještaj

Hvala na izvještaju, stvarno je iscrpan
Sutra idem i ja narucit, al meni treba mala torta za cca 40 ljudi, mislim da ce bit na 2 kata, kaze mi kuma da ce mi donijet neke slike,a valjda ce nam i nesto predlozit. Koja je procedura u Vinceku? jel ima neka "teta" kojoj se moras javit ili dodjes tamo za pult?
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:06   #1007
Quote:
Xena_26 kaže: Pogledaj post
jel ima neka "teta" kojoj se moras javit ili dodjes tamo za pult?
i ja planiram tam... cekam info jel imam kakva teta (jucer se neka curka naguravala preko pulta dok su ostali navlacili sladolede...)
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:10   #1008
Quote:
night_train kaže: Pogledaj post
i ja planiram tam... cekam info jel imam kakva teta (jucer se neka curka naguravala preko pulta dok su ostali navlacili sladolede...)
U Ilici je uvijek guzva pa mozda odem u Zvonimirovu, rekli su mi da je svejedno gdi naručiš, fakat mi se ne gužva za pultom, ipak se trebas nesto dogovorit i priupitat.
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:38   #1009
bili smo danas kod jedne tete za tortu i rekla je da ona preporučuje tortu koja je vizualno vrlo jednostavna bez ikakvih ukrasa osim neke mase koju stavi preko a ta je masa kao da razliješ staklo po torti i da to jako lijepo svjetluca kao kristal. ima li netko ideju kako bi to moglo izgledati? ona nažalost niej imala sliku. ako ima tko sliku bila bih zahvalna.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 12:52   #1010
Purpurna, nažalost ne znam, ali ovo zvuči zanimljivo. Ako nađeš sliku, stavi!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:47   #1011
U Vinceku imaju katalog s tortama, lijepo sjednete (ako nađete mjesto ), odaberete, ona dođe do vas i napravi izračun i to je to. Samo umjesto "molim kuglicu šumskog voća" na početku kažeš "mi smo mladenci i htjeli bi kod vas naručiti tortu" A ako ne možeš odoliti kažeš i kuglicu od...Baš kao i ja
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 12:47   #1012
Dragi i ja idemo po probne kolcice i torte ovaj tjedan Bas se veselim, teta je preeeedivna, draga i super...A tortice izgledaju
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:53   #1013
bok curke
jel zna neko di se mogu napravit torte s osobnim fotografijama, nasla sam na webu jednu savrsenu, al ne znan kako je stavit da je vidite
ali adonia je stavila jednu slicnu sliku na dnu 37 stranice ove teme, pa mozete vidit...
ja bi stavila nase slike od kad smo bili mali pa do upoznavanja, hodanja..
cula sam da se mogu kupit i samo presvlake odnosno jestive fotografije koje se onda samo zalijepe na vec gotovu tortu, pe eto, ako imate ikakve informacije javite!
i evo samo pokusaj stavljanje slike "moje" torte, iako ne virujen da ce uspit

 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:55   #1014
uspilo
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 15:14   #1015
Quote:
mala plavaa kaže: Pogledaj post
bok curke
jel zna neko di se mogu napravit torte s osobnim fotografijama, nasla sam na webu jednu savrsenu, al ne znan kako je stavit da je vidite
ali adonia je stavila jednu slicnu sliku na dnu 37 stranice ove teme, pa mozete vidit...
ja bi stavila nase slike od kad smo bili mali pa do upoznavanja, hodanja..
cula sam da se mogu kupit i samo presvlake odnosno jestive fotografije koje se onda samo zalijepe na vec gotovu tortu, pe eto, ako imate ikakve informacije javite!
i evo samo pokusaj stavljanje slike "moje" torte, iako ne virujen da ce uspit

to je vrlo jednostavno. osobno sam radila takvu tortu. napravi se uobicajena torta i naruci se (mnoge slasticarne to imaju) da ti otisnu fotku na podlogu za tortu. velicinu odaberes sama, i obju, a onda te fotke tako ljepis po torti.
djeluje komplicirano, a zapravo je jednostavnije od drugih stvari. samo puno skuplje.

preporucam u maksimirskoj, nasuprot zag.banke slasticarnu koja to radi
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 15:18   #1016
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
to je vrlo jednostavno. osobno sam radila takvu tortu. napravi se uobicajena torta i naruci se (mnoge slasticarne to imaju) da ti otisnu fotku na podlogu za tortu. velicinu odaberes sama, i obju, a onda te fotke tako ljepis po torti.
djeluje komplicirano, a zapravo je jednostavnije od drugih stvari. samo puno skuplje.

preporucam u maksimirskoj, nasuprot zag.banke slasticarnu koja to radi
Ajme Adonia zeno pa ti sve zivo znas! Svaka cast!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:52   #1017
mila78 ... hvala ti!

a ovo sa fotkama sam i ja vidjela na stanici, u maksimirskoj, kod Mioca.. Adonia_ zakon!
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:38   #1018
mala plava baš dobra ideja, nisam još takvo nešto vidjela
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 22:04   #1019
a kaj da vam velim..



Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:06   #1020
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Dragi i ja idemo po probne kolcice i torte ovaj tjedan Bas se veselim, teta je preeeedivna, draga i super...A tortice izgledaju
Je li to za slastičarnicu Ema?
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.