Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2009., 19:30   #1
Trešnje

Kako sam danas nabrala preko 10ak kila trešnji, a i još ih je za brati, postavlja se pitanje što s njima?

Radim:
1) štrudel od trešanja
2) pitu od trešanja
3) biskvitni kolač s trešnjama - u kojem obavezno trešnje završe na dnu (pročitala sam negdje da trešnje treba pobrašniti pa onda neće pasti, ali kod mene to ne djeluje)
4) jedem trešnje s drveta
I to je to.

Htjela bih napraviti krostatu s trešnjama, ali sam u nedoumici da li peći tijesto i trešnje skupa, ili ispeći tijesto pa onda na ispečeno staviti nekakvu kremu i trešnje. Da li radite marmeladu od trešanja? I što sve radite s trešnjama

Zahvalna svima na informacijama
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:38   #2
Za početak o biskvitnom kolaču s trešnjama... napola ih procijedi kroz prste ono, vulgaris.

Preteške su, pune tekućine, pa ti zato padnu na dno..
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:41   #3
Ja imam recepis za krostatu od trešanja i marelica. Na engleskom. Ta.jo, ako hoćeš, stavim ti ili prevedem ako treba.

Trešnje obožavam na sve načine. Moja baka je radila i džem i kompot.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:43   #4
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja imam recepis za krostatu od trešanja i marelica. Na engleskom. Ta.jo, ako hoćeš, stavim ti ili prevedem ako treba.

Trešnje obožavam na sve načine. Moja baka je radila i džem i kompot.
Bi možda mogla doći do potonje navedenih recepata?
Kompot bih još i znao, nego džem bi me zanimao.... ajde, učinit ću sve što želiš....
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:46   #5
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Bi možda mogla doći do potonje navedenih recepata?
Kompot bih još i znao, nego džem bi me zanimao.... ajde, učinit ću sve što želiš....
Kako da odbijem?

Dobit ćeš, recepis, later.

(Iako..
Mislim da ide šećera koliko i očišćenih trešanja (ili pola šećera ako su slađe), to mora stajati preko noći, a onda se kuha, bez miješanja do željene gustoće.)
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:55   #6
Gipsy, stavi sve recepte s trešnjama koje imaš. Gladnih usta puno, trešanja još više, a svi čekaju samo mene
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 20:30   #7
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
što s njima?
pošalji meni malo...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:27   #8
Krostata s trešnjama i marelicama


For crust
• 1 cup all purpose flour
• 1 tablespoon sugar
• 1/4 teaspoon salt
• 1/2 cup (1 stick) chilled unsalted butter, cut into 1/2-inch pieces
• 2 tablespoons (about) ice water

For filling
• 7 large apricots (about 15 ounces)
• 1 cup halved pitted cherries (from about 10 ounces cherries)
• 1/3 cup sugar
• 1/2 cup apricot preserves
Make crust
Blend flour, sugar and salt in processor. Add butter; cut in using on/off turns until mixture resembles coarse meal. Blend in water by tablespoonfuls until moist clumps form. Gather dough into ball; flatten into disk. Wrap in plastic; chill 30 minutes. (Can be made 1 day ahead. Keep chilled.)
Roll out dough between 2 sheets of plastic to 11-inch round. Remove top sheet of plastic from dough and invert dough onto 9-inch-diameter tart pan with removable bottom. Remove second sheet of plastic. Press dough onto bottom and up sides of pan. Fold excess dough in, forming double-thick sides. Pierce dough all over with fork. Freeze 20 minutes.
Preheat oven to 375°F. Bake crust until set but still pale, piercing with fork if crust bubbles, about 25 minutes. Cool on rack. Maintain oven temperature.
Make filling
Blanch apricots in pot of boiling water 1 minute. Transfer to bowl of ice water to cool. Drain. Peel, halve and pit apricots. Cut each apricot half into 3 wedges. Arrange, rounded side down, in crust. Arrange cherries over and around apricots. Sprinkle sugar over.
Bake tart until apricots are tender, about 50 minutes. Transfer to rack. Stir apricot preserves in heavy small saucepan over low heat until melted. Strain. Brush strained preserves over fruit in tart. Remove pan sides from tart. Place tart on platter. Serve slightly warm or at room temperature. (Can be made 4 hours ahead. Let stand at room temperature.)
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:29   #9
Pjena od trešanja (i/ili višanja)

Sastojci:
- 25 dkg trešanja ili višanja očišćenih od koštica, krupno narezanih
- 1 l vode
sok od 1 ili 2 limuna, ovisno o ukusu
ribana kora od 1 limuna
12 dkg šećera (ili više, ovisno o ukusu)
6 velikih žlica Gustina (škrobno brašno)
2 žumanjka, izlupana vilicom
2 bjelanjka
2 velike žlice šećera
1 vrećica šlag-pjene
nasjeckani orasi za ukras


Priprema:
Vodu, limunov sok, limunovu koru i šećer zagrijte na vatri. Dodajte Gustin razmućen u malo vode. Dobro promiješajte i kuhajte na laganoj vatri 2 minute ili dok tekućina ne postane prozirna.

Skinite s vatre i malo ohladite. Dodajte žumanjke, uz miješanje.

Bjelanjke istucite u čvrsti snijeg, dodajte im šećer i tucite još 1 minutu. Lagano ih umiješajte u priređenu masu. Umiješajte trešnje i višnje.

Dobivenu pjenu stavite u jednu veću ili više manjih zdjelica. Odozgo ukrasite šlag-pjenom i orasima. Do kraja ohladite i poslužite uz piškote ili čajno pecivo.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:31   #10
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Kako da odbijem?

Dobit ćeš, recepis, later.

(Iako..
Mislim da ide šećera koliko i očišćenih trešanja (ili pola šećera ako su slađe), to mora stajati preko noći, a onda se kuha, bez miješanja do željene gustoće.)
Hm... misliš?? A ne bi to malo... zagorjelo bez miješanja?
(any water?)
Provjeri to... postoji realna mogućnost da to napravim u sljedećih 2, 3 tjedna.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:35   #11
Poslije mogu staviti još neke recepise.

Bečki kolač s trešnjama

Potrebni sastojci:
50 dag trešanja bez koštica
5 dag šećera
cimet

Tijesto:
20 dag maslaca sobne temperature
15 dag kravljeg sira
25 dag šećera
27 dag crnog brašna (moze i obično, ali s crnim je bolje)
naribana limunova korica
1 vanilin šećer
3 žumanjka
3 jaja
6 žlica vrhnja
1/2 praška za pecivo


Način pripreme
Trešnje pošećeriti, posuti cimetom i ostaviti da odleže pola sata.
Žumanjke i jaja miješati sa šećerom dok se ne dobije pjenasta masa, dodati vanilin šećer, limunovu koricu i naizmjence kravlji sir i maslac. U dobro izmućenu smjesu dodavati vrhnje i brašno izmiješano s praškom za pecivo. Tijesto usuti u namašćen i pobrašnjen kalup, utisnuti trešnje po cijeloj površini i peći 50 min na 175 C.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:36   #12
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Hm... misliš?? A ne bi to malo... zagorjelo bez miješanja?
(any water?)
Provjeri to... postoji realna mogućnost da to napravim u sljedećih 2, 3 tjedna.
A gle, znam da se za jagode ne miješa. Samo se trese posuda na srednje jakoj vatri.

Pitat ću još baku.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 22:02   #13
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Pjena od trešanja (i/ili višanja)

Sastojci:
- 25 dkg trešanja ili višanja očišćenih od koštica, krupno narezanih
- 1 l vode
sok od 1 ili 2 limuna, ovisno o ukusu
ribana kora od 1 limuna
12 dkg šećera (ili više, ovisno o ukusu)
6 velikih žlica Gustina (škrobno brašno)
2 žumanjka, izlupana vilicom
2 bjelanjka
2 velike žlice šećera
1 vrećica šlag-pjene
nasjeckani orasi za ukras


Priprema:
Vodu, limunov sok, limunovu koru i šećer zagrijte na vatri. Dodajte Gustin razmućen u malo vode. Dobro promiješajte i kuhajte na laganoj vatri 2 minute ili dok tekućina ne postane prozirna.

Skinite s vatre i malo ohladite. Dodajte žumanjke, uz miješanje.

Bjelanjke istucite u čvrsti snijeg, dodajte im šećer i tucite još 1 minutu. Lagano ih umiješajte u priređenu masu. Umiješajte trešnje i višnje.

Dobivenu pjenu stavite u jednu veću ili više manjih zdjelica. Odozgo ukrasite šlag-pjenom i orasima. Do kraja ohladite i poslužite uz piškote ili čajno pecivo.
Taman dosla napisati recept za slicno , ja stavim u slican recept zelatine...ali ne stavljam gustina.

ta.jo jos radim strudlu, dunavske valove, skuham par flasica dzema, ali najradije jedem friske.

Jos jos radim tresnje i mascarpone desert u casi, volim si napraviti shake za ujutro , napravim i sladoled od njih ili jagoda, postoji jedno sirotinjsko austrijsko jelo - tresnje sa starim kruhom, kruh ili zemicke se namoce u mlijeko, po gore naribani maslac i tresnje sve se zapece i posluzi uz topli puding od vanilije. ja u zemicke dodam i cimeta.
Brzi desert je i u casama skuhati puding od vanilije, pa od cokolade, pa po gore ukuhati tresnje na gusto kao za dzem i sve staviti u frizider da se stvrdne, u prozirnim casama super izgleda.
I da, smrznem da imam za zimu.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 01:04   #14
@Gipsy - hvala za krostatu, još samo da preračunam inče i faranhatje

Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
pošalji meni malo...
Slobodno dođi na berbu - imam 6 stabala trešanja u dvorištu (3 lovranske i 3 one manje)

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
ta.jo jos radim strudlu, dunavske valove, skuham par flasica dzema, ali najradije jedem friske.

Jos jos radim tresnje i mascarpone desert u casi, volim si napraviti shake za ujutro , napravim i sladoled od njih ili jagoda, postoji jedno sirotinjsko austrijsko jelo - tresnje sa starim kruhom, kruh ili zemicke se namoce u mlijeko, po gore naribani maslac i tresnje sve se zapece i posluzi uz topli puding od vanilije. ja u zemicke dodam i cimeta.

Brzi desert je i u casama skuhati puding od vanilije, pa od cokolade, pa po gore ukuhati tresnje na gusto kao za dzem i sve staviti u frizider da se stvrdne, u prozirnim casama super izgleda.
I da, smrznem da imam za zimu.
Dunavski valovi

Moji u kući su na jednostavni biskvit sa komadima trešanja gledali kao na sirotinjski kolač, što bi tek bilo da napravim ovo austrijsko jelo Gospoda bi bogate kreme i nešto komplicirano, jednostavne stvari više ne pale za njihove fine guzice

A da ne zamrznem trešnje, ne znam što bih po zimi. Izvadim pakiranje, napravim štrudel ili pitu i uživam u mirisu pečenog kolača.

Osobno, najdraži mi je štrudel od trešanja ili pravac na drvo pa jedi do sitosti. Kako je prošle godine bio slab urod trešanja (ne samo meni već i svima u okolici), ove godine sam na čudu što s njima. Ajde Gipsy provjeri te detalje za marmeladu da se riješim lonca trešanja
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:24   #15
@ta.ja


1 inč je 2.54 cm

1 unca (ounce) je 28.34 g

Fahrenheit se preračunava (F-32) x 5/9


Daklem, treba peći na 180-190C.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:45   #16
[QUOTE=ta.ja;Ajde Gipsy provjeri te detalje za marmeladu da se riješim lonca trešanja [/QUOTE]

Nisam baš Gipsy ali............
Ja sam zadnje 2 godine napravila dosta teglica marmelade od trešanja.
Radila sam je otprilike i ispala je izvrsno,svi su se grabali za nju.
Uglavnom,kuhala sam očišćene trešnje (bez ičega) šećer sam dodala kad su se skuhale oko pola kg šećera na kg trešanja (možda malo više) stavila sam još par šnita limuna,u jednu turu sam stavila i cimet (štap) još kuhala i jedva dočekala da se ohladi i udri
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 15:59   #17
Obožavam te šnite limuna u bilo kojem džemu ili sličnim proizvodima... preeedobre su. Preporuka svakako!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 18:38   #18
A jel' znate, možda, neki recept s lisnatim?
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 20:33   #19
Trešnje u lisnatom tijestu

Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:43   #20
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post

Dunavski valovi
Moji u kući su na jednostavni biskvit sa komadima trešanja gledali kao na sirotinjski kolač, što bi tek bilo da napravim ovo austrijsko jelo Gospoda bi bogate kreme i nešto komplicirano, jednostavne stvari više ne pale za njihove fine guzice
pa dunavski valovi baš i nisu siromašni
sa onih dva, tri prsta kreme i debelom čokoladnom glazurom teško spadaju pod neko siromaštvo okusa, kremasti i kalorija
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.