Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2011., 16:41   #1
Evo primjera jednakosti u očima MUP-a

http://www.jutarnji.hr/nocno-divljan...estama/925016/

Nisu to jeftini auti pa ih se ne dira ako se parkiraju na zebru, mog starog Volva su maknuli jer je doticao šljunak uz asvalt pa je bio na zelenoj površini.

komentar o IDIOTIMA za volanom nemam jer takve ljude naša vlast i želi imati u državi pa nisu oni krivi.

Jedva čekam odogovor od MUP-ovaca na forumu kako se može ovo tolerirati, a govorimo o lokaciji 300m zračne linije od Banskih dvora i HR Sabora.
Dingo_HR is offline  
Old 13.02.2011., 16:50   #2
Šta treba policija radit?
Presretat svaki auto i pucat u glavu vozaču?
Daj ne otvaraj opet besmislenu raspravu, odavno se zna kako stvari funkcioniraju.
Policija obavi svoj dio posla, a sudovi su ti koji puštaju majmune za volanom da ponavljaju prekršaje dokle god žele.
dove+ is offline  
Old 13.02.2011., 16:56   #3
Quote:
dove+ kaže: Pogledaj post
Šta treba policija radit?
Presretat svaki auto i pucat u glavu vozaču?
Daj ne otvaraj opet besmislenu raspravu, odavno se zna kako stvari funkcioniraju.
Policija obavi svoj dio posla, a sudovi su ti koji puštaju majmune za volanom da ponavljaju prekršaje dokle god žele.
To nikako nije točno. Možda ponekad, možda većinom ali uvijek nikako. Jer ja zhnam dosta ljudi koji kad naprave prekršaj zovu nekoga i to se onda riješi. Ja nemam nikog pa moram poštivat pravila. Mada ih ne poštujem zbog toga nego da se nebi desile ovakve stvari o kojima sad opet čitamo.
Danny Z. is offline  
Old 13.02.2011., 17:01   #4
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Jer ja zhnam dosta ljudi koji kad naprave prekršaj zovu nekoga i to se onda riješi.
Ima i toga, ali taman i da nemaš vezu, policija će ti dati kaznu koju ćeš platiti ili ne ali ćeš i dalje biti kreten za volanom i ponavljat sranja dok nekog ne ubiješ.
Sud te treba zaustavit, a ne policija.

Da li je ikada bio napisan članak u novinama ili na internetu koji nije sadržavao rečenicu 'počinitelj je otprije poznat policiji'?
Policija ga evidentira sud ga pusti, i tako 30 puta.
dove+ is offline  
Old 13.02.2011., 17:01   #5
Quote:
dove+ kaže: Pogledaj post
Šta treba policija radit?
Presretat svaki auto i pucat u glavu vozaču?
Daj ne otvaraj opet besmislenu raspravu, odavno se zna kako stvari funkcioniraju.
Policija obavi svoj dio posla, a sudovi su ti koji puštaju majmune za volanom da ponavljaju prekršaje dokle god žele.
Ja sam govorio o parkiranim autima pred nosom policije!

Recimo mogli bi ih podignuti i odvesti u deponij tko zna za koliko bi se utvrdila sumnjiva prošlost.

Što se tiće ovih na cesti trenutno oduzimanje vozila i triježnjenje u postaji, naime sudovi rade tek od 09:00h ujutro i to RADNIM DANOM !

Ne, nije besmislena rasprava, ubojice za volanom pretežno voze nabrijane aute, a ne neki obiteljski ili nedaj Bože auto stariji od 5 godina.

POSEBNO DODAJEM
DA EVENTUALNO SREĐIVANJE PROBLEMA TELEFONSKIM POZIVOM NE RJEŠAVA PRAVOSUĐE NEGO MOČNICI UNUTAR MUP-A (tako da se ne izvlačite na pravosuđe) !
Dingo_HR is offline  
Old 13.02.2011., 17:03   #6
Nema veze tip auta koliko alkohol, kad se za 1,5 promil bude išlo na 3 godine robije onda će i prestat sranja.
dove+ is offline  
Old 13.02.2011., 17:07   #7
Inteligencija Kolovrat opet u akciji, uhvatio je blago receno nista jednu vectru sta je prosla kroz crveno i hrpu auta parkiranih na zelenoj povrsini sta ih se policija ne usudi dirati.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Old 13.02.2011., 17:08   #8
Quote:
dove+ kaže: Pogledaj post
Nema veze tip auta koliko alkohol, kad se za 1,5 promil bude išlo na 3 godine robije onda će i prestat sranja.

za 1,5 promila MUP može osigurati jednu sigurnu noć, ali to se neće.

Neka se MUP počne sa prevencijom na ulazima/izlazima noćnih okupljališta takve bagre.

Gospodine kako idete kući ?
Oni koji su toliko haj neće niti pokušati lagati pa mu se oduzmu ključevi preventivno.
Ove za koje se sumnja zalijepi se pratnja, nije parkirao na nekom jako dalekom pješačkom prijelazu.
Dingo_HR is offline  
Old 13.02.2011., 17:08   #9
Quote:
Dingo_HR kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/nocno-divljan...estama/925016/

Nisu to jeftini auti pa ih se ne dira ako se parkiraju na zebru, mog starog Volva su maknuli jer je doticao šljunak uz asvalt pa je bio na zelenoj površini.

komentar o IDIOTIMA za volanom nemam jer takve ljude naša vlast i želi imati u državi pa nisu oni krivi.

Jedva čekam odogovor od MUP-ovaca na forumu kako se može ovo tolerirati, a govorimo o lokaciji 300m zračne linije od Banskih dvora i HR Sabora.
zajebali su se , trebali su ići snimati dole oko bille na rotoru pa prema lučkom
tomi0806 is offline  
Old 13.02.2011., 17:10   #10
e

Pa imas pravo u jednom recimo mene su zajeb zbog toga sto nemam svjetla na tablici,te me pita zasto ti je auto tako prljav.Znas ono auto ima 21 godinu a on mene pita za svjetlo na tablici i da mi upozorenje.Zalosno je da sam slucajno bio u q7 tog nebih bilo.No obecajem ikad dobijem na lotu masnu lovu da bih na nekom skupom autu jednostavno polupa zadnja svjetla i nebih me kaznili ali bitno je da mene zbog svjetla na tablici koja su radila prije 15 godina
ex_1 is offline  
Old 13.02.2011., 17:11   #11
Quote:
Dingo_HR kaže: Pogledaj post
za 1,5 promila MUP može osigurati jednu sigurnu noć, ali to se neće.

Neka se MUP počne sa prevencijom na ulazima/izlazima noćnih okupljališta takve bagre.

Gospodine kako idete kući ?
Oni koji su toliko haj neće niti pokušati lagati pa mu se oduzmu ključevi preventivno.
Ove za koje se sumnja zalijepi se pratnja, nije parkirao na nekom jako dalekom pješačkom prijelazu.
Je, ajmo na jednog stanovnika zg-a stavit i jednog policajca.
Niti ima toliko policije da može pratit sva sranja subotom navečer niti će imati učinak dijelit novčane kazne likovima u autima od 50k eura.
Na sud, zatvor i doviđenja.
dove+ is offline  
Old 13.02.2011., 17:13   #12
Da ne bi otišlo predaleko.

Kretena ima koliko vas volja, debil nije samo navečer već 0-24.

Da ne kažem čega se svega nagledam već i u 18h, a bogami i u 6h.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.