Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2006., 14:20   #61
Quote:
Jedna Tanja kaže:
Cure, ima li neko ideju zašto sve menstruacija može kasniti (osim trudnoće, naravno)?...

Već negdje 5 dana, neuobičajeno... a inače dobijem i na 25 dana nekad, najdalje 28...

Ne ide mi se ginekologu baš iz cuga... A PMS me trese užasno!
I meni se to dešava...
Može biti i zbog stresa.Jesi li na dijeti?
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 01:08   #62
Eh, dobro pitanje. Nisam na klasicnoj dijeti, ali sam (kombinovanjem nekih metoda ishrane i tjelovjezbama) smrsala prilicno kg za 2 mjeseca... nisam sigurna, mozda 6-7... mozda i vise!

Da li hoces reci da mi se to sada sveti?!

Vec ima preko 10 dana i nista...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 09:39   #63
Moguće da je od dijete ili od stresa ili od nekih samo njoj poznatih razloga.
I meni se to dešavalo kad sam imala mali višak kila( oko 7,8 kg viška). Kasnila je i po 15 dana a PMS divljao ko lud svo to vrijeme. Od kada sam otišla na dijetu i počela skidati višak ciklusi se vratili u normalu i sad su da pokucam u tvrdo točni
slonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 10:48   #64
mene šora želja za harnom, ali ne čokoladam, kolačima i tim slatkim sranjima.
tih dana ja bih jela neke fine kretenarije koje sam jela po nekim fencsi šmensi nensi hohenberger restoranima. Vrlo dobro znam da bih baš jela nekaj specifično tipa - tikvice malo zapečene sa sirom i prsutom na maslinovom ulju i neke druge kretenarije za čiju pripremu nemam vremena ili znanja.

I malo sam nervoznija nego inače. I mogu se rascmoljit na neku happy vijest u novinama - tipa tigrica usvojila 15 praščića i slično.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 12:06   #65
Mene PMS pere dva tjedna i onda me hvata bolesna urednost, non stop pospremam, usisavam, tlak mi digne i najmanja mrvica na podu.
Ta dva tjedna sam doslovce ko spremačica
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:56   #66
Quote:
oko_zeleno kaže:
Mene PMS pere dva tjedna i onda me hvata bolesna urednost, non stop pospremam, usisavam, tlak mi digne i najmanja mrvica na podu.
Ta dva tjedna sam doslovce ko spremačica
Mene to hvata prvi dan kad dobijem. Zato mi je valjda sad kuca u haosu...

Inace, produzeni PMS je gadan, slonice, sad vidim... ko bi to izdrzao da se oduzi... A niko nas ne razumije u tim danima, sto smo nervozne...

Idem danas kod ginekologa, daj Boze da nije nista ozbiljno...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 14:53   #67
hehe nekako mi lakse pada taj moj PMS znajuci da nisam jedina koja se mucim s tim simptomima razdrazljivosti, ludog apetita, promjenom raspolozenja, zadrzavanjem vode, napuhnutosti itd,itd.... Meni su preporucili tablete al nekako zazirem od gutanja hormona....;-(
__________________
...And her enchanted hair was the first gold... And still she sits, young while the earth is old, And, subtly of herself contemplative, Draws men to watch the bright web she can weave, Till heart and body and life are in its hold...
Hyacinth Lilith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:30   #68
Evo mene u PMS-u i ne znam odakle bi počela...

Maloprije sam u 15 minuta iskombinirala knedlu sa šljivama kiselim vrhnjem i šećerom, paštetu od tunjevine u kombinaciji sa zimskom i nekim namazom od sezama, štapiće, sok od paradajeza, hektolitar vode i sad bi opet nešto slatko Grudi me bole, lovi me vrtoglavica, mučnina, mirisi mi se izmjene, plačem na sve, histeriziram na sve i redovito sam uvjerena da sam u pravu! pa na sve gledam negativno, počnem filozofirati i od muhe raditi slona.
Čas mi je vruče, pa mi je hladno, pa me glava boli....

Čovjek bi pomislio da sam tudna! Čak su me par puta već i pitali jesam li trudna.... Da i jesam mislila bi da je PMS
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:31   #69
meni je isto tako vec 2 dana, iako nisam u pms-u.
s tim da ja ne pojedem bas sve sto mi padne na pamet
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:32   #70
E da zaboravila sam na sve to napisati da i naoteknem ko buhtlica.

Iskreno ne znam kako bi se borila protiv svega toga, ali definitivno me PMS iscrpi do daske. Znam samo da mi paše kad me maze i grle...
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:34   #71
Quote:
blizanka kaže:
E da zaboravila sam na sve to napisati da i naoteknem ko buhtlica.

Iskreno ne znam kako bi se borila protiv svega toga, ali definitivno me PMS iscrpi do daske. Znam samo da mi paše kad me maze i grle...
meni isto pase da se seksam, umjesto da histeriziram.
btw, i ja sam isto buhtilica
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:37   #72
Quote:
Natch kaže:
meni je isto tako vec 2 dana, iako nisam u pms-u.
s tim da ja ne pojedem bas sve sto mi padne na pamet
Već se spremam u novi napad na frižider! Jesu lude kombinacije, ali kad ti paše ne razmišljaš previše o sastavu, tek kasnije ti padne napamet što si potrpala u sebe, a onda
Jedino me muči što sam tek na početku PMS-a i tko zna kako ću preživjeti još 7-10 dana
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:45   #73
Quote:
blizanka kaže:
Već se spremam u novi napad na frižider! Jesu lude kombinacije, ali kad ti paše ne razmišljaš previše o sastavu, tek kasnije ti padne napamet što si potrpala u sebe, a onda
Jedino me muči što sam tek na početku PMS-a i tko zna kako ću preživjeti još 7-10 dana
zasto radije ne odes peglat?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:58   #74
Quote:
Natch kaže:
zasto radije ne odes peglat?
NE, samo peglanje ne!
Pokušavam učiti pa sam zato cijeli dan oko neta i frižidera.
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:59   #75
Quote:
blizanka kaže:
NE, samo peglanje ne!
Pokušavam učiti pa sam zato cijeli dan oko neta i frižidera.
odi trcat. ja cu pocet isto ovaj vikend
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 23:15   #76
Jao, PMS koji traje preko 7 dana, pa to je strashno... ne dao Bog!...

Inace, ja sam se kanila da odem kod ginekologa dugo, pa dok sam prebacila karton... pa su poslije bile neke guzve par puta ( svaki izgovor je dobar ), da bih na kraju "ubola" neku jako dobru zensku-ginekologa i... taman kad sam legla, osjetim da moram u wc... a tamo otkrijem da mi je krenulo!

A kasnila je 18 dana... da ne povjerujes...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 11:43   #77
Samo da se malo potužim. Opet mi se cijela soba izokrenula I prištevi su mi iskočili...
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 11:30   #78
o,di me nađe s ovom temom baš danas..
meni je tak da bih pojela baš sve..slatko,pa preslano,pa kiselo,samo trpala redom..čas živčana,pa onda opet umirem od smijeha..
al kad bolje promislim-bolje i to kolko god da traje-neg bolovi koji kasnije uslijede
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 20:07   #79
Sad bi sve dala da sam musko.
Ely is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 21:19   #80
Quote:
Ely kaže:
Sad bi sve dala da sam musko.
da baš!
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.