Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 15:55   #41
evo mm-u uvalili aeroplast (masu za modeliranje) i to soft..
kak s tim delam..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 17:24   #42
Nyna jel mekano (dovoljno "softtatično" )?
Ako je, napravi oblik u koji želite da bude otisak i prislonite Emici dlan u to. Very simple
Ako nije baš mekano omekšaj tu smjesu s vodom, malo je "razradi" među prstima, pa tek onda napravi oblik. Javi kako vam je ispalo i stavi sličice
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:18   #43
Smile Otisci bebinog dlana i stopala

Kako sad intezivno gledam stvari za bebice, jako mi se sviđa ideja da se po rođenju djetetu uzme otisak dlana i stopala, to se može ponoviti npr. za prvi rođendan. Čini mi se kao divna uspomena.

Postoji li neka posebna tinta za to ili da kupim običnu u vodi perivu tintu u turbo limaču?
__________________
Idem tamo gdje je sve po mom!!!
Bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:28   #44
ovo 2.
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:53   #45
Meni je to mama radila s ružem za usne - i periv je sa sredstvom za skidanje šminke - ili čak običnim maramicama a pranje dječje guze
I to je super stvar - meni je to super vidjeti
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:07   #46
Ja to radim svojim deckima svake godine. I bas se vesele tome, mjere koliko su narasli od prosle godine. Ja to radim sa obicnom temperom. Jedna moja frendica radi otiske u gipsu. Za to se uzima onaj gips za izradu ukrasa. Ispadne bas fora.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:21   #47
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Ja to radim svojim deckima svake godine. I bas se vesele tome, mjere koliko su narasli od prosle godine. Ja to radim sa obicnom temperom. Jedna moja frendica radi otiske u gipsu. Za to se uzima onaj gips za izradu ukrasa. Ispadne bas fora.

Ajme super mi je ta ideja sa gipsom... I ja bi to... Mm će me malo blijedo gledat kad mu kažem da uz ostale stvari koje nam trebaju za bebu moramo kupiti i gips...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:28   #48
vidiš, vidiš i gips je dobra ideja. To se kupuje tam gdje je oprema za slikare koliko mi se čini onaj dućan u gundulićevoj?
__________________
Idem tamo gdje je sve po mom!!!
Bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 09:50   #49
Quote:
Bella kaže: Pogledaj post
vidiš, vidiš i gips je dobra ideja. To se kupuje tam gdje je oprema za slikare koliko mi se čini onaj dućan u gundulićevoj?
Ja sam ga kupovala u Intersparu.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:13   #50
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
meni je super poklon a i nama za uspomenu u glinamolu otisci nožica i ručica..nekih 10 kn košta glinamol za 4 odljeva i pofarbaš ih temperama ili vodenm bojama...

poslje napišem još....
Napravila to prošle godine za drugi rođendan moje Melanie. super ispalo. Malo jače treba pritisnit za bolji otisak i pripazit dok se suši da se ne savije.

Za prvi rođendan sam pak napalila grijanje (11 mjesec) skinula je, stavila blok papire za crtanje po podu i dječje tempere. Sad po zidu imam uokvirene ruke, noge i meni osobno najdraži, assprint!
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:34   #51
Quote:
Marinapomorac kaže: Pogledaj post
meni osobno najdraži, assprint!
jabucica!
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:11   #52
assprint wow......luda ideja.... :klap:

kakve su to dječje tempere? one obične za školu ili...?

jel se to lako pere?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 08:41   #53
Pa vako. Imaš par mogućnosti. Kupiti one u china shopa , kupiti one u knjižari i kupiti one što se prodaju u dućanima specijaliziranim za baby opremu i igračke i tako . Ja sam radila tako da joj radim otiske prije kupanja, pa se sve pod tušem ispere (nemam kadu, apsolutno me odbija bućkanje u vlastitoj šporkici i točanje na po ure, tako da TUŠIRANJE JE ZAKON . Kroz vikend ću fotografirati assprint i postat ga ovdje jer nisam stala samo na assprintu. Nakon što su slike bile gotove kupila sam za po deset kuna u Plodinama okvire za slike i uokvirila ih, ali sam dala extra shic. Posložila sam mali herbarij cvijeća oko assprinta (stavila male cvjetove koji dobro izgledaju sprešani okolo printa i staklo priko pa okvir i na zid.... .........)
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 13:43   #54
danas mi mm donosi s terena čvrsti karton za kućicu, jedva čekam

mali obožava kad se igram sa njim, sad je našao stari poklon od seke ( hvala seki ), mini vlakić sa 3 figurice, pa se sjednemo na pod i onda se ja igram sa figuricama, a on uživa
jedva čekam karton, kad bumo mogli nekaj kreativno, skupa raditi..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 12:03   #55
Zabavite djecu...

....oslikavanjem prozora!!! Na ovoj stranici je puno predlozaka za oslikavanje prozora! Djeca postaju umjetnici u nekoliko minuta!

Zadnje uređivanje putnica : 27.11.2007. at 15:22.
lanna8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:05   #56
to je nesto predivno. mama se vise zabavljala od klinki, sve prozore zajedno ukrasavali. te u djecjoj djecjim motivima, te onaj u kuhinji kuhinjskim motivima, cak i u spavacoj,(nemoj te me pogresno shvatiti- nekakvo cvijece je bilo u pitanju ) lijepili i po djecjim ormarima, pravu bajku, snjeguljicu i patuljke.... ali ...kukala mi majka kad smo se selili i to sve trebalo skinuti sa prozora. ne da se skorilo, nokte sam zgulila do krvi, dok sam to skinula. i da, sve sam probala, i fenom ugrijati da lakse ide, ali bez obzira dobro, dobro sam se namucila. zato ukrasiti, ali nakom mjesec-dva skidajte. ili cete me spominjati
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:49   #57
prekrasni motivi...
meri79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:58   #58
Predivno!!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:08   #59
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
meni je super poklon a i nama za uspomenu u glinamolu otisci nožica i ručica..nekih 10 kn košta glinamol za 4 odljeva i pofarbaš ih temperama ili vodenm bojama...

poslje napišem još....
Ovo mi je super ideja! To cemo napraviti i poslali nasem abuelu (dedi) koji nam zivi na drugom kontinentu i pise nam da nosi sa sobom album sa slicicama svoje male srecice i ljubi ih.....
Odlicna ideja, Mandy!
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 21:14   #60
nije baš za ovu temu, ali ne znam gdje bi:
od kad bismo dječicu mogli voditi u dječje kazalište?
nama firma organizira sad božićnu predstavu i to me potaklo da počnem razmišljati o tome. možda kad napune 1 g kad više kuže neke stvari i mogu se koncentrirati (mogu li?)
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.