Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2009., 10:24   #601
Nedavno sam se registriro na facebook, na hrvatskom. Sad vidim da je moj profil objavljen na Goggleu, ali piše na čirilici. Kako da se to makne i kako da se stavi da piše na hrvatskom?
bul-terijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 20:03   #602
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
2. Pisanje poruka [post]
  • ....
  • Pročitati sve odgovore na temu prije postanja da se već rečene/odgovorene stvari ne ponavljaju!
  • ...
  • ...
.

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 24.10.2009. at 21:33.
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 17:33   #603
Htjeo bih otvoriti grupu na Facebooku, ali u opcijama ne vidim kako?
Može li mi netko ukratko objasniti proceduru..
Našao sam neka uputstva, gdje se spominje opcija Home-->Aplications-->Open new Group, ali nema opcije Home nigdje...

__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 19:19   #604
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
2. Pisanje poruka [post]
  • ....
  • Pročitati sve odgovore na temu prije postanja da se već rečene/odgovorene stvari ne ponavljaju!
  • ...
  • ...
.

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 25.10.2009. at 19:34.
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:35   #605
Molim vas (!!!) da mi kazete kako da izbacim sa svog facebook-a nekog lika koji mi se greskom "nakacio"? Pokusala sam da ga kontaktiram, nece da mi odgovori, a ne zelim ga u svojoj "friends" opciji. Kako da ga izbrisem? Hvala.
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 18:06   #606
odes na njegov profil i ispod slike profila imas hrpu pizdarija i na dnu bi toga treba biti "Remove from Friends"
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 22:40   #607
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
odes na njegov profil i ispod slike profila imas hrpu pizdarija i na dnu bi toga treba biti "Remove from Friends"
Hvala ti ko sestri...
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 09:11   #608
Pozdrav!
Je li moguće otkriti s koje IP adrese se otvara facebook profil/racun i kako?
Ako sam zalutala,neka me mod premjesti,ali mi hitno treba odgovor?
hvala
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 21:53   #609
Kako da vratim poveznice u grupi?!?!?
Kliknula sam ''Ukloni'' i sad nemogu nigdje nać kako da vratim,jbmt!
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:47   #610
E ovako, jel zna ko kak da namjestim da moje ime nakon što komentiram nešto ne bude link na moj profil, tj da moj profil praktički ne postoji ali da u isto vrijeme mogu pisati svuda..

ne znam baš najbolje objasnit al sam siguran da ste vidjeli ovo o čem pričam.. pa ako može pomoć
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 02:24   #611
problem samo s jednim profilom

ne mogu otvoriti profil samo jedne osobe- koja me prihvatila kao prijatelja. Kad kliknem na otvaranje stranica se "zbloksa" i tak može "stajat" danima? U čemu je problem?

S osobom normalno komuniciram putem poruka i ona vidi moj profil.
__________________
.........
mayday112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 09:18   #612
Tražio sam način i nisam skužio kako, naime imam neke retardirane slike na fejsbuku, koje uopće nisam stavio, netko me tagao i te slike su sad na mom profilu, ne vidim opciju da ih pobrišem, da li je uopće moguće pobrisati slike
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 16:24   #613
IP

netko mi je maznuo sifru za fb i sad koristi moj profil, pa me zanima jel mogu ja nekako saznat njegov IP dok je na mom profilu logiran? pa da ga mogu prijavit....
Ive shp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 16:59   #614
e

http://www.criticalsecurity.net/inde...ookie-stealer/

http://www.xqus.com/archive/2007/04/...cookie-stealer


Dobit ces ip i cookie.Ako je on logiran mozda budes imao srece pa pokupis cookie i samo ubacis i logiras se automatski na svoj face.

Uglavnom na google upisi ip stealer php,cookie stealer php ili advance cookie stealer

http://sla.ckers.org/forum/read.php?2,6668
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 18:02   #615
Quote:
Crazy Horse kaže: Pogledaj post
Tražio sam način i nisam skužio kako, naime imam neke retardirane slike na fejsbuku, koje uopće nisam stavio, netko me tagao i te slike su sad na mom profilu, ne vidim opciju da ih pobrišem, da li je uopće moguće pobrisati slike
ne mozes izbrisati slike koje ti nisi uploadao.... jedino mozes maknuti tag.. odes na sliku i ispod slike bi trebalo biti tvoj ime i pored u zagradi 'remove tag'
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 02:21   #616
eh ovako, mene neko zeza preko fb-a, sumnjam da je lazni profil, postoji li neka mogucnost da saznam ko je ta osoba, da mi ukazete na neke greske koje je mozda ta osoba mogla napraviti prilikom registracije ili bilo sto, znam da je mogu blokirati ali me zanima o kome se radi...ima cak i nekih slika, osoba tvrdi da je iz mog mjesta ali ja mislim da je profil lazan
p.s. postoji li mozda neka stranica ili bilo sto koja na osnovu slike (ako je neka javna licnost, manje poznata) moze otkriti o kome je rijec...help plizzz
chocolatta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 02:24   #617
FACEBOOK PROBLEM!Molim za pomoc

E raja imam cudan probelma na fb. dosta mi je zivaca izvadio,jer je dosadan fkt.
pa evo ako je neko imao slican problem il se bolje razumije da mi pomogne,u mom profil sad vidim djevojku,sad nevidim isto koda je nemam u raji,onda prodze neko vrijeme opet je vidim,a kada odem da vidim imal je u raji,pokazuje da je ima samo nemogu gledat profil a ni kliknut niti vidjet sliku(isto koda zastite ono na trazilici),a kada je dodam pise vec ste stojeni,i tako opet se povrati sve bude uredu,pa opet na staro....e sad me zanima posto sam joj slao puno poruka jel moguce da je do toga?unaprijed hvala
Bokser22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 17:09   #618
Quote:
Orimajaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Je li moguće otkriti s koje IP adrese se otvara nečiji facebook profil/racun i kako?
hvala
Quote:
Orimajaa kaže: Pogledaj post
Kako da vratim poveznice u grupi?!?!?
Kliknula sam ''Ukloni'' i sad nemogu nigdje nać kako da vratim,jbmt!
itko?
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 23:39   #619
Fotke na fejsu

Kakva su vaša iskustva?

Je li točno da ako kod uploada fotki na fejsu stavite da je mogu vidjeti SAMO PRIJATELJI, ipak te fotke vide i prijatelji prijatelja??

Ja stavila samo za frendove, a meni frendica kaže da ih je vidjela i njena frendica. Što mislite???
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:01   #620
Quote:
Z e t t a kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva?

Je li točno da ako kod uploada fotki na fejsu stavite da je mogu vidjeti SAMO PRIJATELJI, ipak te fotke vide i prijatelji prijatelja??

Ja stavila samo za frendove, a meni frendica kaže da ih je vidjela i njena frendica. Što mislite???
mogu vidjeti i drugi, znam po sebi, kad sa strane na naslovnoj strani je neka umanjena sličica i piše npr. osoba ivan ivić je komentirao ovu sliku (ili na profilu ivana ivića piše ivan je komentirao sliku tu i tu i link je u tome) i onda kliknem na to i mogu vidjeti tu sliku osobe koja nije moj prijatelj na fejsu.
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.