Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2012., 20:58   #1421
Brankice majstorice
taji is offline  
Old 28.06.2012., 21:07   #1422
Ja na zalost ne mogu gledati brankin uradak niti na yt niti na fb

Na yt imam zabranu, a na fb moram instalirati najnoviji flash player, no imam intaliran najnoviji flash player pa ne znam u cemu je problem Izgleda da treci nacin gledanja ocito ne postoji

Prvi cetvrtak na kojeg se moramo priviknuti sto se tice streaminga i cekanja novih epizoda na yt.

Srecom imamo sve snimljeno i mozemo samo ponavljati i ponavljati i ponavljati i ponavljati epizode i omiljene nam scene .... ocito je da se poruka ... uvijek postoji nada ... ocituje i na gledanje vec spremljenih epizoda i utvrdjivanje gradiva.

edit: branki iako nisam mogla vidjeti video , svaka cast
eckway is offline  
Old 28.06.2012., 21:17   #1423
jesam jesam jesam vidjela sam

branki veeeeeelika pusa za postavljeni video
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...

Zadnje uređivanje eckway : 28.06.2012. at 21:42.
eckway is offline  
Old 28.06.2012., 21:21   #1424
Brankić za postavljeni video, na fejsu se da pogledati.

Mimoza doma - odlični klipovi!! Ahhhhhh....kad se sjetim svega . Odmah bih išla pogledati sve te epizode ponovno. Odlični su, neće skoro biti neka serija, neki par i neki glumci slični njima.

A za novi Enginov projekt, strah me da će mu promijeniti imidž, ošišati ga ili nešto treće. Najbolje mi paše kao Kerim, gledala sam i Mustafu, ali Kerim je nenadmašiv.
lady.godiva003 is offline  
Old 28.06.2012., 21:22   #1425
sada se kada nema vise live streamning epizoda i skidanja epizoda kasnije sa yt cetvrtkom, mozemo prijeci na novu zanimaciju. Mozemo zamoliti brankicu da nam svaki cetvrtak stavi neki novi video .... a mozemo uvesti i tipove sto bi moglo biti u videu sljedeci cetvrtak
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 28.06.2012., 21:35   #1426
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Odlični su, neće skoro biti neka serija, neki par i neki glumci slični njima.
A za novi Enginov projekt, strah me da će mu promijeniti imidž, ošišati ga ili nešto treće. Najbolje mi paše kao Kerim, gledala sam i Mustafu, ali Kerim je nenadmašiv.
Da zaista su nenadmasni kao glumacki par s toliko kemije i maestralnom glumom.

A za Kerimov novi projekt (ako ce uopce glumiti u novoj seriji kako je najavljeno) ... ah vidjeti cemo Izuzetan je glumac .... Nevjerovatan je kao Mustava Bulut ..... i kao Kerim Ilgaz ..... sljedeca uloga - novi izazov .... koji god projekt izabere, bilo bi dobro da mu daju scenarij i ulogu da se razmase sa glumom.
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 28.06.2012., 21:35   #1427
na kanalu d opet pokazuju 80. epizodu, ništa mi nije jasno
rosa li is offline  
Old 28.06.2012., 21:39   #1428
Quote:
rosa li kaže: Pogledaj post
na kanalu d opet pokazuju 80. epizodu, ništa mi nije jasno
Da sada i ja gledam. Vjerovatno je repriza.
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 28.06.2012., 21:50   #1429
@branka

cok güzel canim
hvala ti .


Ja se nadam da ga nece osisat za novi projekat
TAci01 is offline  
Old 28.06.2012., 21:58   #1430
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Vidimo,učiteljice...a što treba gledati?
E moja @masal, baš sam sad pravila video za tebe. Uvijek mi se sviđao tvoj avatar, jahačica na konju. Kasnije su mi objasnile otkud to... Sjećala sam se te scene i uvijek se pitala zašto taj lik uopće nisu razradili u seriji...Žena na konju, utrka s automobilom...
Zato sam ti napravila video, ali ne mogu ga staviti tu jer je off topic, nego pogledaj za par minuta na Engin temi...

Curke , primam narudžbe za ovakve videe u kojima se daje original glas. Stavljam na facebook jer NovaTV ne da na Youtube. To mi je nedostajalo kod mnogih divnih videa. Uz slike mi paše glazba , al uz scene mi treba njegov glas. Dakle, uskoro, sutra, bit ćee valjda šimde, i čoook ak uspijem naći, i hajir, a vi ak se sjetite scena i šaputanja- onda bi bilo dobro da kažete koja je to epka... VOli vas Branka
__________________
Ja sam u bulutima...

Zadnje uređivanje brankacro : 28.06.2012. at 22:42.
brankacro is offline  
Old 28.06.2012., 22:33   #1431
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Curke , primam narudžbe za ovakve videe u kojima se daje original glas. Stavljam na facebook jer NovaTV ne da na Youtube. To mi je nedostajalo kod mnogih divnih videa. Uz slike mi paše glazba , al uz scene mi treba njegov glas. Dakle, uskoro, sutra, bit ćee valjda šimde, i čoook ak uspijem naći, i hajir, a vi ak se sjetite scena i šaputanja- onda bi bilo dobro da kažete koja je to epka... VOli vas Branka ;cerek:
Mozemo li prema svojoj zelji naruciti bilo koju pjesmu, ili scenu koja nam se je svidjela u seriji???

A ako pozelimo video samo sa Enginom imamo i njegov glas???

Da li ti izrada videa zadaje puno posla ???
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 28.06.2012., 22:37   #1432
Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
Mozemo li prema svojoj zelji naruciti bilo koju pjesmu, ili scenu koja nam se je svidjela u seriji???

A ako pozelimo video samo sa Enginom imamo i njegov glas???

Da li ti izrada videa zadaje puno posla ???
Uploadam epizodu, traje ovisno o internetu od par minuta do evetualno 10/20, odredim trajanje scene kliknem i za par minuta je gotovo, samo moram onda na facebook jer Nova ne da Youtube. I valjda me neće kazniti zbog raspačavanja, na fb je dozvoljeno. Imam snimljene sve epizode,jedino neke s bugarskim prjevodom jer je zeznula Nova TV...Pjesmu još ne znam uz to stavit, jedino ako je na snimci u sklopu scene i epizode... NAVALI NARODE !!!
__________________
Ja sam u bulutima...
brankacro is offline  
Old 28.06.2012., 22:49   #1433
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
E moja @masal, baš sam sad pravila video za tebe. Uvijek mi se sviđao tvoj avatar, jahačica na konju. Kasnije su mi objasnile otkud to... Sjećala sam se te scene i uvijek se pitala zašto taj lik uopće nisu razradili u seriji...Žena na konju, utrka s automobilom...
Zato sam ti napravila video, ali ne mogu ga staviti tu jer je off topic, nego pogledaj za par minuta na Engin temi...
Gledam i nema ništa
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 28.06.2012., 23:07   #1434
Kako bi bilo da su ovako ninali svoju bebu....ja tako zamišljam njihov sretan kraj uz malenu Enise.........od 1 do 1,20
http://www.youtube.com/watch?v=IUrym...eature=related
__________________
"Ja te nikad neću prestati voljeti"!

Zadnje uređivanje mimoza doma : 28.06.2012. at 23:12.
mimoza doma is offline  
Old 28.06.2012., 23:16   #1435

http://www.youtube.com/watch?v=V1Kx0...eature=related

BerEngin Forever !
http://www.youtube.com/watch?v=0nxZa...eature=related
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 28.06.2012., 23:21   #1436
Nice!!!

Imat ćemo toliko njihovih videa da ćemo moći mirno gledati sljedećih 10 godina!!! http://www.youtube.com/watch?v=q5jiF...eature=related
lady.godiva003 is offline  
Old 29.06.2012., 00:01   #1437
I ovaj videić je poseban....tek ruke..pogledi i čitanje s usana...posebna priča..a tek glazba....
http://www.youtube.com/watch?v=5fv1_...eature=related
Snob...
A sad odoh na počinak pa vam svima želim laku noć i lijepe snove...
__________________
"Ja te nikad neću prestati voljeti"!

Zadnje uređivanje mimoza doma : 29.06.2012. at 00:33.
mimoza doma is offline  
Old 29.06.2012., 00:26   #1438
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
I ovaj videić je poseban....tek ruke..pogledi i čitanje s usana...posebna priča..
http://www.youtube.com/watch?v=5fv1_...eature=related
Snob...
divno, divno
__________________
Ja sam u bulutima...
brankacro is offline  
Old 29.06.2012., 00:51   #1439
I poslednji review "Meryem Aksoy" ....prilicno dug, ali za mene brilijantan ..... ko voli nek izvoli .....nemojte mi prigovarat poslije
TheWitch is offline  
Old 29.06.2012., 00:51   #1440
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
Mia...i ta mi je lijepa skoro je izdvojih...ali i ova mi je posebna uz ove tako dirljive scene nježnosti...lijek su za dušu...uživam svakako dok gledam i slušam..
http://www.youtube.com/watch?v=eLA7J...eature=related Dani koje su proveli prvi put sami u kućici...dalje od svih...još ova muzika...nemam rječi...ova serija mi je u srcu definitivno...
http://www.youtube.com/watch?v=bRinH...eature=related
A sad ću vam svima uz ove scene poželjeti laku noć i lijepe snove
jer ću lagano na počinak...
Stvarno koji je to vrag....kad gledam njihove nježne scene bokte oduzmu mi se i ruke i noge......ccccccc...ne vjerujem
Mia007 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.