Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 16:41   #1841
Tram11, cestitkeeeee 💗

Svi plusici mi ulijevaju nadu da ce i nama ostalima vonabijusama krenuti!
Mene malo poceli boluckati jajnici i sretna sam jer ocito ovaj mj opet imam ovulaciju (za razliku od proslog gdje nije bilo boluckanja, a i uzv je potvrdio da vjerojatno nema ovulacije) pa se cak i malo nadam.onak potajno.
ajam24 is offline  
Old 11.02.2018., 16:46   #1842
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Bit ce toga....i urin isto.

Od kad ti je pocelo ovo strecanje u trbuhu kao pred mengu...se sjecas tocno?
Onda budem rade pricekala da.odradim sve odjednom
Pisat mogu uvijek, nije bed,sam da me sto manje pikaju
Iskreno nisam ziher koji dan je pocelo al zadnja 4 dana sigurno osjetim. Inace se nisam previse obazirala na te bolove, ali ovaj ciklus sam malo pratila i stalno me negdje nesto bocne il ljevo il desno, pa sam mislila mozda jajnici
A sad bas osjetim menga bolove i malomalo me frka da nisam prerano radila test, i da je biokemiska i da cu svaki cas procurit

Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Mene zanima Tram kad si uhvatila LH trakicu kad ste pokrivali? ujutro ti je bila slaba popodne i navečer jaka i sutradan jutro jaka popodne više ne.. Kad se odradili posao

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
16 dc navecer se pojavio peek, 17dc je cijeli dan bio i 18dc samo ujutro. A pokrili smo samo 16dc navecer prije spavanca
Tram11 is offline  
Old 11.02.2018., 17:17   #1843
Tram Čestitam! Ajme koja scena!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 11.02.2018., 18:10   #1844
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Skroz sam ti zaboravila napisat da mi je zao zbog posla! Znam da ti je skroz krivo vrijeme, al vjerujem da bi bila sretna da si ga dobila Kako se inace osjecas?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Hvala ti! Ma je, totalno krivo vrijeme i posao koji bi mi vjerojatno bio naporan i stresan, ali... Nadala sam se da ga ipak mogu dobiti. Nikad do sad nisam bila tako blizu! A vjerojatno bi imala i pravo na bolju porodiljnu naknadu i tako to... Ne vrijedi sada kukati. Možda je ovakav scenarij ipak bolji za mene u ovom trenutku!

Ja sam inače ok! Nemam pojma šta su mučnine i povraćanje. Nisam te tegobe imala ni u prvoj trudnoći, pa nemam ni sad. Mogu prijaviti samo bolne grudi, povremeno zatezanje u trbuhu, nadutost... Ništa posebno. Za 8 dana nova kontrola... Ne mogu dočekati da vidim jel je sve ok. Ovo neimanje simptoma i nije baš bajno. Nama ženama nikad udovoljiti?!
kikica8888 is offline  
Old 12.02.2018., 08:03   #1845
Jutro!
Zvala da se narucim na pregled, i dali su mi termin 7.3....
To mi se nekak cini dugo cekat.....
Pitam dal moze muz samnom, jer neznam kakva je praksa i dobim odgovor to je sad bezveze bolje neki drugi put jer supruga pustamo jednom....
Neznam jesam prezahtjevna al sve mi je to glupo....
Fakat bi bilo ljepo da zajedno cujemo srceko kako kuca
Sve si mislim da cu otic negdje privatno
Tram11 is offline  
Old 12.02.2018., 08:03   #1846
Pozdrav svima, evo i mene opet na ovoj temi nakon 6 godina samo sam bila pod drugim nickom ali mi se nekaj dogodilo s profilom pa sam otvorila novi ukratko, trudimo se već nekih 7-8 mjeseci no bezuspješno, do sad je bilo rekreativno pa smo išli na ono šta bude bude od ovog ciklusa sam počela malo intenzivnije pratit, uhvatili smo ovulaciju, taman sam bila kod ginekologice za vrijeme ovulacije i trakice su također potvrdile no očito je bilo opet bezuspješno jer čekam da ne dođe... kasni već tri dana no testići su debelo negativni eto, nadam se da ćemo se družit ovdje ali opet ne predugo
Pe Tra is offline  
Old 12.02.2018., 08:17   #1847
Pe Tra dobrodosla i sretno!

Tram11 Cini ti se.. to ti je malo vise od 3 tjedna, 23 dana. Znaci bit ces punih 7 tjedana skoro 8. Ne kuzim zasto nebi dragi mogao sa tobom? Jel to kod socijalca? Hmm.. mozda im nije takva "praksa". Ako ti se ipak cini predugo, nazovi privatnika, pitaj za drugo misljenje, mozda te naruce koji tjedan ranije. A muzevi mogu bez problema.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 12.02.2018., 08:40   #1848
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Jutro!
Zvala da se narucim na pregled, i dali su mi termin 7.3....
To mi se nekak cini dugo cekat.....
Pitam dal moze muz samnom, jer neznam kakva je praksa i dobim odgovor to je sad bezveze bolje neki drugi put jer supruga pustamo jednom....
Neznam jesam prezahtjevna al sve mi je to glupo....
Fakat bi bilo ljepo da zajedno cujemo srceko kako kuca
Sve si mislim da cu otic negdje privatno
Omg....nisi prezahtjevna vec si sasvim normalna.
Ja ne znam sto si te sestre umisljaju i ponasaju se kao da su one doktori i rade puno toga na svoju ruku bez da dr zna.
Meni je sasvim ok i najnormalnije da se ide na uzv oko punih 7 tt iz tih razloga sto nazalost u danasnje vrijeme ima puno komplikacija s hematomima i miomima pa da se to zna i vidi da se adekvatno moze reagirati jer upravo bas ti ginekolozi niti ne kazu pacijenticama za miom ili ne znam ni ja sto vec.

Tram11 ako si u mogucnosti otic privatniku odi i izaberi si ti tocan datum kad ti zelis i mislis da je ok.ici da se cuje srceko. Naravno i muz s tobom. Gledaj da bude po ZM tako nekako punih 7 tt jer je tebi isto O bila tu negdje 16-18 dc.
U buduce kad budes isla kod ovih sto si zvala i tako ti rekli za muza, ti njega samo povedi pa da vidim tko ce ga se usuditi vratit ili reci da ne moze biti prisutan unutra.
kajjetebi is offline  
Old 12.02.2018., 08:54   #1849
Pe Tra dobrodosla!

Andy kako si ti danas?

MalaRita jel se rade LH trakice?
kajjetebi is offline  
Old 12.02.2018., 08:55   #1850
Tram11 jesi ti danas 4+5 po ZM?
Ako je tako onda je 28.02. punih 7 tt. Mozes za taj dan prvi uzv ili recimo 01.03.
U ranoj fazi trudnoce i jedan dan zna igrati ulogu jer embrij raste brzinom munje.
kajjetebi is offline  
Old 12.02.2018., 09:07   #1851
Mali update: upravo procurila

Mislim si ovaj ciklus počet piti vrkutu, sa prvim djetetom sam ostala trudna prvi mjesec kad sam je počela pit, sad jel bila slučajnost ili ne Bazalnu mi je tlaka mjerit jer zbog posla se svako jutro dižem u drugačije vrijeme, sad je pitanje jel igra kakvu ulogu sat dva razlike u mjerenju?
Pe Tra is offline  
Old 12.02.2018., 09:07   #1852
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Pe Tra dobrodosla!

Andy kako si ti danas?

MalaRita jel se rade LH trakice?
Rade rade, još ništa....nema još ni bolova u jajnicima pa čekamo....ja na produženim ciklusima pa mi je ovulacija 20+/- koji dan. Tek iduću nedjelju.....

U kojoj si ti računici?? DC/dpo?

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 12.02.2018., 09:10   #1853
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Andy kako si ti danas?


Mnogo dobro malo me boli maternica i jajnici al pripisat ću to jučerašnjem ručku (škampi,školjke, kozice, sushi), pa su možda crijeva u pitanju. a možda i priprema za M..inače samo grudi bole standardno sve ostalo ok
Andy_gfos is offline  
Old 12.02.2018., 09:10   #1854
Andy molimo info!!!

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 12.02.2018., 09:11   #1855
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post


Mnogo dobro malo me boli maternica i jajnici al pripisat ću to jučerašnjem ručku (škampi,školjke, kozice, sushi), pa su možda crijeva u pitanju. a možda i priprema za M..inače samo grudi bole standardno sve ostalo ok

Ooooooo ooooooo lajkam!!!!! Imaš drugi skok!!! Nadam se da je dobitni!!!!!!

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 12.02.2018., 09:14   #1856
Tada bi trebala biti punih 8tj. Mislila sam.mozda otic 26.27. to bi bilo par dana prije punih 7tj. al mislim da bi mi oni.ko strucnjaci trebali predloziti kada da odradim.
A bas bi htjela sto ranije upravo zbog toga kaj si rekla puno problema moze biti na pocetku. I htjela bi sto prije obaviti i vadenje krvi i sve na sto ja mogu utjecati. A i ne samo to, imam pitanja koja bi bas gin pitala, sta smijem sta ne, npr. vjezbat se ne usudim prevec jer neznam kaj se desava unutra i htjela bi potvrdu od gin da smijem to to i to.
Muz moze doc sad al onda vise nemoze. Jer smiju samo jednom kroz cijelu trudnocu. Neznam kaj si zapisu to da je bio pa ga onda sljedeci put steraju
Mozda je nekom to skroz ok, al ja bi voljela da ide na svaki pregled koji bude mogao ici.

A najgore mi je kaj mi je dala termin za vrijeme posla. Znaci morala bi otic ranije, i moram nekaj zmuljat di idem jer ne zelim nikome jos nista govoriti
Tram11 is offline  
Old 12.02.2018., 09:38   #1857
Bok cure... citam duze vrijeme vec, ima poznatih nickova iz mojeg prvog wb staza 2013/2014 planirala sam poceti pisati na proljece, ali u prosincu me iznenadio plus, tak da vas danas posipam trudnickom prasinom umjesto toga.
Htjela sam samo reci da sam jedna od obozavatelja vitexa (jedina stvar koja mi je ocistila pcos- pila sam i najjace kontrac pilule pa nista) i da sam zahvakjujuci njemu trudnica.. takodjer, tsh mi je 2 tjedna prije bio 3,19 pa evo i s te strane je malo cudo izgleda da se zapelcalo. Drugim rijecima, drzite se, doci ce i vasi plusici :migo: ubrzo, nadam se!
E da, ono kaj sam zapravo htjela napisati- napravila sam poslije dobitnog seksa jednu stvar koju prije nikad nisam, ne mogu se oteti dojmu da je imalo utjecaj. Kad ste vec spomenule menstrualnu casicu stavila sam si nju jer sam imala napeti dan na poslu i nije mi se dalo dealati s nekakvim bljak cijedjenjima pa ko zna mozda je to novo lezanje na trbuhu
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 12.02.2018., 09:40   #1858
MalaRita ja sam danas 9 dpo...danas je skocila temp.36.7 na 36.9 pa cemo vidjeti kako ce biti dalje.
Znam da ti imas duze cikluse.

Andy.....jako dobar graf. Moj dobitni je bio isto tako. 8 dpo 36.8.....
Na 9 dpo je skocila na 36.9 i bila je tako i 10 i 11 dpo i onda 12 dpo je bio skok na 37.
Radila test na 12 dpo i vidjela se lijepa crtica.
Moji su ciklusi isto tako kao kod tebe 25, 26 dana.

Ajde brojimo s tobom jos dva...tri dana
kajjetebi is offline  
Old 12.02.2018., 09:46   #1859
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
MalaRita ja sam danas 9 dpo...danas je skocila temp.36.7 na 36.9 pa cemo vidjeti kako ce biti dalje.
Znam da ti imas duze cikluse.

Andy.....jako dobar graf. Moj dobitni je bio isto tako. 8 dpo 36.8.....
Na 9 dpo je skocila na 36.9 i bila je tako i 10 i 11 dpo i onda 12 dpo je bio skok na 37.
Radila test na 12 dpo i vidjela se lijepa crtica.
Moji su ciklusi isto tako kao kod tebe 25, 26 dana.

Ajde brojimo s tobom jos dva...tri dana
Hahahah ajme ovaj put ću se probat suzdržat osim ako temp. ne bude krenila na gore onda možda pišnem prije ova konstanta je da je progesteron super stabila što je nadam se pozitivno.. Dragi je već nabrijan za idući ciklus on je ovaj otpisao jer je bio pripit kad sam ga napala na pozitivnu LH trakicu.. Mogla bi ti pišnut sa mnom isto

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 12.02.2018., 09:49   #1860
cure, meni stigla mengulja jutros, ali dobra je vijest što prvi put nisam cmoljila radi toga
baš mi je onako chill, prihvatila sam i znam da će se i naša beba uloviti, samo treba biti strpljiv
čitam vas tu i baš ste mi inspiracija, mislim si kad su cure tako hrabre, moram i ja biti


ja kod sebe imam osjećaj da dođe do oplodnje, ali se ne može ugnijezditi, je li imao tko takav problem i kako se to medicinski zove?

A niš, sad idem vaditi spolne hormone preksutra i krećemo dalje
Prajapati is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.