Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 16:56   #1941
Uspjela sam ulovit egg i sad sretna ko malo dijete jer ipak imam O (sto sam i mislila ovaj mj zbog bolova, ali me kopkalo sto nema nikakvog iscjetka).
ajam24 is offline  
Old 13.02.2018., 17:54   #1942
Evo i ja neznam kog da pitam i zapravo nemam kog pitat osim vas tu, pogotovo sad kad je jos jako rano za bilo kome reci da sam trudna, a najrade bi si na celo napisala

Danas neki menga bolovi, neznam jel to dobro il ne ko da cu svaki cas procurit....
I izgled da me zgaravica popusta, sretna sam i nisam zbog tog....neko je napisao da nama zenama nikad udovoljit ne pase ovak, ne pase onak
Tram11 is offline  
Old 13.02.2018., 18:00   #1943
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Uspjela sam ulovit egg i sad sretna ko malo dijete jer ipak imam O (sto sam i mislila ovaj mj zbog bolova, ali me kopkalo sto nema nikakvog iscjetka).
primit se posla onda
Tram11 is offline  
Old 13.02.2018., 18:06   #1944
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Evo i ja neznam kog da pitam i zapravo nemam kog pitat osim vas tu, pogotovo sad kad je jos jako rano za bilo kome reci da sam trudna, a najrade bi si na celo napisala

Danas neki menga bolovi, neznam jel to dobro il ne ko da cu svaki cas procurit....
I izgled da me zgaravica popusta, sretna sam i nisam zbog tog....neko je napisao da nama zenama nikad udovoljit ne pase ovak, ne pase onak
Joj sjecam se da je tak meni bilo s prvim, isla sam svakih pol sata provjeravat jesam procurila samo se opusti, vjerujem da je sve ok

Poslano sa mog SM-A700F koristeći Tapatalk
__________________
Some of the most wonderful people are the ones who don´t fit into boxes
Pe Tra is offline  
Old 13.02.2018., 18:11   #1945
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Evo i ja neznam kog da pitam i zapravo nemam kog pitat osim vas tu, pogotovo sad kad je jos jako rano za bilo kome reci da sam trudna, a najrade bi si na celo napisala

Danas neki menga bolovi, neznam jel to dobro il ne ko da cu svaki cas procurit....
I izgled da me zgaravica popusta, sretna sam i nisam zbog tog....neko je napisao da nama zenama nikad udovoljit ne pase ovak, ne pase onak
To ti je sasvim normalno, tijelo ti prozivljava puno promjena, i jos ces se neko vrijeme druzit s njima. I ja sam tako imala osjecaj kad sam ostala trudna, toliko me bolilo danima, na nisam ni mislila da sam trudna, nit sam radila test jer sam bila uvjerena da cu svakog trena procurit. Kasnije ces dozivjet i hrpu razno raznih probadanja i boluckanja kada se maternica krene sirit. Nemoj se nista brinut, sve je to ok

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 13.02.2018., 18:24   #1946
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
ajam evo meeee

ivanche ste vrijedni?
taman mi se poklapa godišnji sa o :klap:
Bili smo jako vrijedni sinoc, mozda cemo bit i danas posto jos nije bila ovulacija (ili je u tijeku, ko zna). Glavno da sam se ja danas opustala na kavici, ono skroz stres free, cak nemam ni potrebu da pokrijemo danas.
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Uspjela sam ulovit egg i sad sretna ko malo dijete jer ipak imam O (sto sam i mislila ovaj mj zbog bolova, ali me kopkalo sto nema nikakvog iscjetka).
Odlicno!!! U akciju ovih dana!!
Quote:
ko_ko_lo kaže: Pogledaj post
Hvala vam puno

Dobro da sam i naišla na ovu temu,inače nemaš kome ni reći (ili ne želiš).
Baš tako,danas ću malo predahnuti, pa onda u nove pobjede.
Zao mi je za mengu Jelda da je lijepo kad imas kome pricat 500 milijuna detalja o svom ciklusu, i planovima, i pokrivanjima, odmah je lakse!

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 13.02.2018., 18:48   #1947
Tram, curke su ti vec napisale, ali da se i ja pridruzim, u prvoj trudnoci sam tri mjeseca imala menga bolove i isto stalno trcala na wc da vidim jel ima sta. Samo ti lijepo uzivaj i odmaraj, sve je to normalno.

Mi pokrili jucer, danas necemo jer me ubija zeludac (gastritis). Valjda ce bit dovoljno :/ nemrem se danas pokrenut kak mi je lose svako malo.
ajam24 is offline  
Old 13.02.2018., 18:56   #1948
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Bok cure... citam duze vrijeme vec, ima poznatih nickova iz mojeg prvog wb staza 2013/2014 planirala sam poceti pisati na proljece, ali u prosincu me iznenadio plus, tak da vas danas posipam trudnickom prasinom umjesto toga.
Htjela sam samo reci da sam jedna od obozavatelja vitexa (jedina stvar koja mi je ocistila pcos- pila sam i najjace kontrac pilule pa nista) i da sam zahvakjujuci njemu trudnica.. takodjer, tsh mi je 2 tjedna prije bio 3,19 pa evo i s te strane je malo cudo izgleda da se zapelcalo. Drugim rijecima, drzite se, doci ce i vasi plusici :migo: ubrzo, nadam se!
E da, ono kaj sam zapravo htjela napisati- napravila sam poslije dobitnog seksa jednu stvar koju prije nikad nisam, ne mogu se oteti dojmu da je imalo utjecaj. Kad ste vec spomenule menstrualnu casicu stavila sam si nju jer sam imala napeti dan na poslu i nije mi se dalo dealati s nekakvim bljak cijedjenjima pa ko zna mozda je to novo lezanje na trbuhu
Ajme Tinach Čestitam!!! Koliko si to sad trudna?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 13.02.2018., 18:57   #1949
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Tada bi trebala biti punih 8tj. Mislila sam.mozda otic 26.27. to bi bilo par dana prije punih 7tj. al mislim da bi mi oni.ko strucnjaci trebali predloziti kada da odradim.
A bas bi htjela sto ranije upravo zbog toga kaj si rekla puno problema moze biti na pocetku. I htjela bi sto prije obaviti i vadenje krvi i sve na sto ja mogu utjecati. A i ne samo to, imam pitanja koja bi bas gin pitala, sta smijem sta ne, npr. vjezbat se ne usudim prevec jer neznam kaj se desava unutra i htjela bi potvrdu od gin da smijem to to i to.
Muz moze doc sad al onda vise nemoze. Jer smiju samo jednom kroz cijelu trudnocu. Neznam kaj si zapisu to da je bio pa ga onda sljedeci put steraju
Mozda je nekom to skroz ok, al ja bi voljela da ide na svaki pregled koji bude mogao ici.

A najgore mi je kaj mi je dala termin za vrijeme posla. Znaci morala bi otic ranije, i moram nekaj zmuljat di idem jer ne zelim nikome jos nista govoriti
Nisi uopće luda! Oni su ludi! Pa sasvim je normalno da i muž želi prisustvovati! Pa to je stvaranje novog života! Vaša beba! Bože, budala na ovom svijetu!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 13.02.2018., 19:04   #1950
Quote:
ko_ko_lo kaže: Pogledaj post
Meni je moja gin rekla da što sam išla kupovat te trakice kad su mi ciklusi tako uredni, a ono jedan ciklus 30 dana, drugi 24,...

Nisam je poslušala. Ja sam uzela one gravignost, pokazale su mi tako kako i je bilo.
Bože, pa pol liječnika bi trebalo ostati bez licence zbog gluposti koje izvale!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 13.02.2018., 19:28   #1951
Pozdrav svima.. Suprug i ja bi htjeli drugo dijete, ali imam neredovite cikluse. Pijem Duphastone tablete vec mjesec dana po 5 dana u mjesecu i moram ih piti jos naredna 2 mjeseca. Koliko to moze utjecati na trudnocu, odnosno na zacece? Nemam policisticne jajnike. Cak sam ovaj mjesec imala neki iscjedak koji obicno imam kad mi je ovulacija. Duphastone pijem jer nisam imala cikluse po 50 dana. Kakve su mi uopce sanse da zatrudnim?
Pia5 is offline  
Old 14.02.2018., 07:34   #1952
Quote:
Pia5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.. Suprug i ja bi htjeli drugo dijete, ali imam neredovite cikluse. Pijem Duphastone tablete vec mjesec dana po 5 dana u mjesecu i moram ih piti jos naredna 2 mjeseca. Koliko to moze utjecati na trudnocu, odnosno na zacece? Nemam policisticne jajnike. Cak sam ovaj mjesec imala neki iscjedak koji obicno imam kad mi je ovulacija. Duphastone pijem jer nisam imala cikluse po 50 dana. Kakve su mi uopce sanse da zatrudnim?
Naravno da imas sanse ostat trudna, samo moras imat ovulacije. Ne bi bilo lose da ih pratis, ili sa trakicama ili sa bazalnom. Duphastone ti pomaze da dobijes mengu, ali posto zelis ostat trudna, trebala bi i pratit ovulacije da znas kad je najbolje krenut sa duphastoneom. Jesi pricala sa ginekologom o tome da pokusavate?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 14.02.2018., 07:36   #1953
Jutro cure. Digla mi se bazalna jutros samo za 0.1, bas me zanima hoce to bit dovoljno da utvrdi ovulaciju. Jer nekak mi se cini predugo da nije bila, u pon ujutro sam ulovila pozitivnu, a navecer peek. Vec je skoro proslo 48 sati od onda. Mrzim kad se tak grizem jel bila ili ne, jer jucer nismo pokrili. Mm je zaspao, i bas mi ga je bilo zao budit.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 14.02.2018., 07:43   #1954
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Jutro cure. Digla mi se bazalna jutros samo za 0.1, bas me zanima hoce to bit dovoljno da utvrdi ovulaciju. Jer nekak mi se cini predugo da nije bila, u pon ujutro sam ulovila pozitivnu, a navecer peek. Vec je skoro proslo 48 sati od onda. Mrzim kad se tak grizem jel bila ili ne, jer jucer nismo pokrili. Mm je zaspao, i bas mi ga je bilo zao budit.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
hm moguće da će bit sve ok meni je prošli mj skočila za 0.2 pa onda sutradan još 0.1pa onaj iza 0.1 mislim da sam negdje pročitala kad bude konstanta od 3 dana da se temp diže da tek onda on izračuna jer meni je recimo tek na 3dpo opalio crtu da je bila ovulacija
Andy_gfos is offline  
Old 14.02.2018., 07:49   #1955
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
hm moguće da će bit sve ok meni je prošli mj skočila za 0.2 pa onda sutradan još 0.1pa onaj iza 0.1 mislim da sam negdje pročitala kad bude konstanta od 3 dana da se temp diže da tek onda on izračuna jer meni je recimo tek na 3dpo opalio crtu da je bila ovulacija
Tako i meni bude, tek mi nakon 3 dana označi jel bila O.



Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 14.02.2018., 07:50   #1956
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Jutro cure. Digla mi se bazalna jutros samo za 0.1, bas me zanima hoce to bit dovoljno da utvrdi ovulaciju. Jer nekak mi se cini predugo da nije bila, u pon ujutro sam ulovila pozitivnu, a navecer peek. Vec je skoro proslo 48 sati od onda. Mrzim kad se tak grizem jel bila ili ne, jer jucer nismo pokrili. Mm je zaspao, i bas mi ga je bilo zao budit.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Jesi piškila trakicu i jučer?
Evo vidi moj od prošlog mjeseca isto slab skok bio prva 2 dana...
Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 14.02.2018., 08:07   #1957
Jedino mi je ovaj puta skočilo za 0.55 to jutro mi je linija bila jača od kontrolne a popodne prije su bile jednako vidljive, pa sad nemam pojma jel ovulacija kad je ogroman skok il može proć i tih 0.1 (mala Rita možda si fulala ovulaciju) jel ti bila jača crta od kontrolne tu gdje si plus stavila
Andy_gfos is offline  
Old 14.02.2018., 08:18   #1958
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Jedino mi je ovaj puta skočilo za 0.55 to jutro mi je linija bila jača od kontrolne a popodne prije su bile jednako vidljive, pa sad nemam pojma jel ovulacija kad je ogroman skok il može proć i tih 0.1 (mala Rita možda si fulala ovulaciju) jel ti bila jača crta od kontrolne tu gdje si plus stavila
Petak mi bila vidljiva ali nije bio za + na onim jače osjetljivim, u subotu zaboravila jer smo pokrili pa mi se nije ni dalo, u nedjelju iste kao kontrolna, u pon slabo vidljiva...

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 14.02.2018., 08:20   #1959
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Jedino mi je ovaj puta skočilo za 0.55 to jutro mi je linija bila jača od kontrolne a popodne prije su bile jednako vidljive, pa sad nemam pojma jel ovulacija kad je ogroman skok il može proć i tih 0.1 (mala Rita možda si fulala ovulaciju) jel ti bila jača crta od kontrolne tu gdje si plus stavila
Andy kakva je temp.jutros?
Moja je opet u padu za 0.1
kajjetebi is offline  
Old 14.02.2018., 08:23   #1960
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
hm moguće da će bit sve ok meni je prošli mj skočila za 0.2 pa onda sutradan još 0.1pa onaj iza 0.1 mislim da sam negdje pročitala kad bude konstanta od 3 dana da se temp diže da tek onda on izračuna jer meni je recimo tek na 3dpo opalio crtu da je bila ovulacija
Da u pravilu bi trebala biti tri skoka odnosno porasta temperature za pravilnu i lijepu O.
Al FF svejedno uvijek kad je na 3 dpo oznaci kad je bila O. Mora i on biti siguran hahaha. I kod mene je tako uvijek.
kajjetebi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.