Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 20:59   #7101
Quote:
JokerTh kaže: Pogledaj post
Može preporuka za neku dobru pucačinu (ne noviju od 2015 neće mi moći ) ili neki open world
Spliner Cell 1
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:32   #7102
Bas sam poceo Battlestar Galactica: Deadlock. Cini mi se da je igra prosla jako nezapazeno. Odlicna strategija.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:22   #7103
O mene preporuka za Little Nightmares ako je nekome slučajno promaklo. Ako vam se svidio Limbo, Inside obavezno ovo uzmite.
Zyzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:35   #7104
Pozdrav. Ne znam gdje pitati, pa ću ovdje. Naime, ovu ogrlicu igrala sam ko dite i baš bi htjela opet je zaigrati, no ne mogu ju instalirati na tablet.


Ne znam kako sliku staviti.

Kula world for Android.
Kaze da se ne može instalirati na moj uređaj. Meni na mobu izbacuje da je treća aplikacija po redu
lady in space is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 23:59   #7105
Quote:
lady in space kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ne znam gdje pitati, pa ću ovdje. Naime, ovu ogrlicu igrala sam ko dite i baš bi htjela opet je zaigrati, no ne mogu ju instalirati na tablet.


Ne znam kako sliku staviti.

Kula world for Android.
Kaze da se ne može instalirati na moj uređaj. Meni na mobu izbacuje da je treća aplikacija po redu
ako ti google play ne dozvoljava da skines tu igru onda je sigurno neces skinuti preko google play jedino što možeš napraviti je okrenuti neku piratsku stranicu skinuti ga besplatno i instalirati ga na mobu i opet je pitanje očeli ti raditi jer nije bez razloga ti zabranjeno na google playu
MarMic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 11:51   #7106
Quote:
lady in space kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ne znam gdje pitati, pa ću ovdje. Naime, ovu ogrlicu igrala sam ko dite i baš bi htjela opet je zaigrati, no ne mogu ju instalirati na tablet.


Ne znam kako sliku staviti.

Kula world for Android.
Kaze da se ne može instalirati na moj uređaj. Meni na mobu izbacuje da je treća aplikacija po redu
skini bluestacks i igraj na kompu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 14:09   #7107
trazim neku dobru rpg sa dobrim storyjem? preporuke?
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 14:33   #7108
Koja vrsta RPG-a?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 15:54   #7109
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Koja vrsta RPG-a?
nesto na foru witchera il tako, gdje mogu razvijat lika kako meni pase, a da ima dug story
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 16:00   #7110
Ghost of a Tale
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 17:02   #7111
SW KOTOR 1 i 2, Elder Scrolls serijal, Fallout serijal, Dragon Age serijal, VTM:B, Mass Effect serijal, Deus Ex...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 11:39   #7112
Znate neku old-style point-clicker RPG igru. Nešto slično Pixel Dungeon-u.
blucupzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 12:49   #7113
Heroine quest the Herald of Ragnarok
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 23:16   #7114
Može preporuka nekog RPG-a ali da ga mogu igrati na controlleru. Neki open world,fantasy shit, taj đir, igrao sam skyrim, risen pa tražim nešto takvo...
Fule99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 06:01   #7115
The Witcher?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 13:43   #7116
Quote:
Fule99 kaže: Pogledaj post
Može preporuka nekog RPG-a ali da ga mogu igrati na controlleru. Neki open world,fantasy shit, taj đir, igrao sam skyrim, risen pa tražim nešto takvo...
Ghost of a Tale ima podršku za kontroler.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 03:31   #7117
Quote:
Fule99 kaže: Pogledaj post
Može preporuka nekog RPG-a ali da ga mogu igrati na controlleru. Neki open world,fantasy shit, taj đir, igrao sam skyrim, risen pa tražim nešto takvo...
Dragons Dogma: Dark Arisen
SibeliuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 23:25   #7118
Quote:
LostGirl kaže: Pogledaj post
Bok, treba mi preporuka za igre tipa Hitman ili Half Life. Volim te dvije igre i bilo šta slično, bi bilo ok.

Nikakvi humori, nikakve onak igrice sa predznakom cool je pa bi bilo možda zanimljivo itd, ne akcijske, već ovako kao što vidIte iz nižeg izbora mistično, strašnjikave, puno oružja i ne stare, a to mislim ono punjenje puške sa onim punjačem kad naspeš barut prije. NOOOUUU!! Ne zanima me, samo Hitman i Half Life stile. Eto. Hvala.
Ponavljam upit, preporuke par ljudi ovdje su bile razno razne igre, izdvojila sam Metro 2033( igrala, odlična), Fear 1,2 i 3(odigrala, ok), Dead Space 1,2 i 3( odligrala, dobra) i Left 4 dead 1 i 2(odigrala, dobra).

Metro last light ako netko ima neka mi pošalje to tražim. Ako ne, skinut ću negdje pa koga šiša imo il nemao kakve viruse
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 00:14   #7119
Quote:
LostGirl kaže: Pogledaj post
Ponavljam upit, preporuke par ljudi ovdje su bile razno razne igre, izdvojila sam Metro 2033( igrala, odlična), Fear 1,2 i 3(odigrala, ok), Dead Space 1,2 i 3( odligrala, dobra) i Left 4 dead 1 i 2(odigrala, dobra).

Metro last light ako netko ima neka mi pošalje to tražim. Ako ne, skinut ću negdje pa koga šiša imo il nemao kakve viruse
Stalker možda?
SibeliuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 00:22   #7120
Vidi Cryostasis: Sleep of Reason, mislim da će ti se svidjeti.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.