Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 19:09   #301
Quote:
Noname35 kaže: Pogledaj post
Nije do mene sta se tice toga.Ja njemu nisam nikad nista zabranila.
On je imao takav tip posla prije da kao da je vani izasao.Sad da ne govorim koji je posao u pitanju bilo bi previse za ovu temu.
Tako da se zasitio.
Meni prije dok sam bila mlađa je bilo do toga,sad i nije bas tako da ...Normalno da izlazim i druzim se s ljudima ,kao i on samo eto ne izlazimo u disca.

Mene osobno nebi smetalo da je povezao kolegicu s posla ako je to bilo u pitanju.Mozda se nije snasao i izlagao glupost da ga je pokupio sa ceste.
To bi bilo super .

Uglavnom necu ga vise pitat u vezi toga.Sta smo pricali,pricali smo.
Zivot ide dalje.
Kao sto je netko ovdje komentirao onda bi mi stvarno trebao dat uputnicu za psihologa za maltretiranje.

Sinoc smo imali seks,nismo se tako godinama povatali.

Pa ako se niste godinama tako dobro pohvatali onda očito frajer sad s tim načinom želi prikrit svoje laži i napravit da ti ne sumnjaš i hoće pokazat da te i dalje želi fukat. Sad samo čekaj da ti sutra iz vedra neba dođe s buketom ruža pred oči
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:28   #302
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Pa ako se niste godinama tako dobro pohvatali onda očito frajer sad s tim načinom želi prikrit svoje laži i napravit da ti ne sumnjaš i hoće pokazat da te i dalje želi fukat. Sad samo čekaj da ti sutra iz vedra neba dođe s buketom ruža pred oči
Moguce da je i to.
Mi se seksamo u prosjeku tri puta tjedno,pauza najvise je bilo 15dana mozda 20 kad sam jednom bila bolesna i nisam mogla.
Cesto se zna desit dva puta u jednom danu.

Kao sto sam vec rekla zato sam i postavila temu neznam sta je posrijedi.
Da znam sigurno nebi bilo teme niti bi se mislila oko toga.

Ja sam osoba da nebi ostala u braku ako me prevario bez obzira jeli to bilo duze ili seks na jednu noc.
To on vrlo dobro zna moje stajaliste o tome.
Noname35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:41   #303
Quote:
Noname35 kaže: Pogledaj post
Moguce da je i to.
Mi se seksamo u prosjeku tri puta tjedno,pauza najvise je bilo 15dana mozda 20 kad sam jednom bila bolesna i nisam mogla.
Cesto se zna desit dva puta u jednom danu.

Kao sto sam vec rekla zato sam i postavila temu neznam sta je posrijedi.
Da znam sigurno nebi bilo teme niti bi se mislila oko toga.

Ja sam osoba da nebi ostala u braku ako me prevario bez obzira jeli to bilo duze ili seks na jednu noc.
To on vrlo dobro zna moje stajaliste o tome.
Provjeri. Izazovi svađu zbog neke gluposti, a onda ga zaskoči.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:52   #304
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Provjeri. Izazovi svađu zbog neke gluposti, a onda ga zaskoči.
Da mogla bi.

Citala san malo ovaj forum.
Prija mi je preporucila za temu da postavi.

Rijetko se javljaju muskarci koji su imali ljubavnice i svoja iskustva s time.
A nevjerujem da ih nema na ovom forumu i da ne citaju ovo.
Noname35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:27   #305
Quote:
Noname35 kaže: Pogledaj post
E jesi rekao zeni da si prebacio kolegicu.?
Nebi ni ja reagirala nista da mi je rekao da je prebacio nekoga.
Ne sjećam se više iskreno, ali definitivno je znala da tu i tamo jedni druge vozimo kad je preša.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:39   #306
Quote:
Weekend Warrior kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se više iskreno, ali definitivno je znala da tu i tamo jedni druge vozimo kad je preša.
Da.Kod nas to nije tako.
Noname35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:29   #307
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Provjeri. Izazovi svađu zbog neke gluposti, a onda ga zaskoči.
To nije baš najbolje rješenje. Bolje da bude mudra i prati njegovo ponašanje,postupke jer sa bilo kakvom svađom vodi sve u krivom smjeru.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:39   #308
Quote:
Noname35 kaže: Pogledaj post
...
Kao sto sam vec rekla zato sam i postavila temu neznam sta je posrijedi.
Da znam sigurno nebi bilo teme niti bi se mislila oko toga.
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Provjeri. Izazovi svađu zbog neke gluposti, a onda ga zaskoči.
Quote:
Noname35 kaže: Pogledaj post
Da mogla bi. ...
ne kužim, što ovo 'zaskoči' tu znači. misliš da će ti na napad u svađi najednom ipak sve priznati? nema šanse. što ga se više napada, to će tvrdoglavije ustrajati na obrani vlastite laži, kako god glupa bila.
jedini slučaj kad bi možda (ali samo možda) priznao je ako ga se hladno suoči s nepobitnim dokazom.

oko ove cijele teme muškarci imaju potpuno drugi set ciljeva od žena, tak da... nema śanse za razumijevanjem.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 04:52   #309
Nekad razmišljam... možda će jednom anonimni ljudi preko foruma krojiti i moj brak ako se žena potuži kako je vidjela Sanjin SMS da je u 18 predstavljanje projekta. Ne daj Bog da i smajlić neki bude...
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 04:57   #310
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Kak ne kužite da frajer nije na nivou da normalno vozi kolegice.
Vjerojatno radi na takvom poslu u kojem ni nema kolegice.
Manipulator je seruckao da ona ne ide van raditi na par mjeseci jer on ne bi mogao bez nje. To dovoljno govori o nivou.

Ono, car je gol. Sve ostalo su tješenja kojima podcjenjujete ženu.

Primitivac koji ju vara.

Nije korektan kolega koji je povezao kolegicu ni smotani jadni muškarac.
Dakle čovjeka kojeg ne poznaš uspjela si okarakterizirat kao primitivca, varalicu, manipulatora, nekorektnog smotanog jadnika. Koliko epiteta na osnovu podatka da je vlasnik automobila gdje je pronađeno sjenilo. Nice.
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:45   #311
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Nekad razmišljam... možda će jednom anonimni ljudi preko foruma krojiti i moj brak ako se žena potuži kako je vidjela Sanjin SMS da je u 18 predstavljanje projekta. Ne daj Bog da i smajlić neki bude...
To ovisi o tvojoj ženi, ne o ljudima s foruma. Ne znam šta bi mi se trebalo dogoditi u glavi da mi forumaši kroje život (bez uvrede, forumaši )
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:51   #312
Quote:
Weekend Warrior kaže: Pogledaj post
Pred koju godinu sam odbacio kolegicu s posla kući (živi usput), a tijekom vožnje joj je ispalo sjajilo u autu.
Zanimljivo mi je ovo s tim sjajilima, kolegicama i kolegama. Kako ti uspije slučajno ispasti sjajilo kod kolege u autu?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:10   #313
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je ovo s tim sjajilima, kolegicama i kolegama. Kako ti uspije slučajno ispasti sjajilo kod kolege u autu?
Meni je slucajno ostala naparfemirana majica. Isto je lik nesto smuljao zeni, a nije bilo potrebno, prevezao je nas troje, meni ostala majica, nes razloga za laganje.

S druge strane, bio je lik iz Zg koji je isao sa svojom zenom na godisnji u Istru, i navecer bi otisao malo biciklirati i vratio se nakon dosta vremena fino uspuhan i oznojen, nista sumnjivo. Samo sto je imao ljubavnicu u tom gradu koju bi usput posjetio. Pa ti skuzi.

Zato ne vidim smisla postavljat ovakve teme na forumu; moze bit prvo a moze bit i drugo, tko to ovdje moze znati.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:11   #314
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je ovo s tim sjajilima, kolegicama i kolegama. Kako ti uspije slučajno ispasti sjajilo kod kolege u autu?
Iz džepa? Meni ispalo Labelo(crveno, koje ne vjerujem da puno dečki koristi ) kod kolege u autu. A još smo radili drugu smjenu i zbog jednog problema smo ostali skoro do ponoći. Bonus je što je čovjek trideset i pet godina u braku, pa mu žena slabije vidi No, možda nisu svi kao ja da vuku svašta po džepovima,pa nikad ništa ne izgube.
A što se muških i skupljanja gluposti tiče -iz iskustva :ima ih, i previše.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:19   #315
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Meni je slucajno ostala naparfemirana majica. Isto je lik nesto smuljao zeni, a nije bilo potrebno, prevezao je nas troje, meni ostala majica, nes razloga za laganje.
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Iz džepa? Meni ispalo Labelo(crveno, koje ne vjerujem da puno dečki koristi ) kod kolege u autu.
Majicu kužim, ajde, pa i Labelo koje se često strpa u džep pa lako i ispadne.
Pitala sam baš za sjajilo ili ruž jer su specifični. Tko nanaša skupa sjajila ili ruževe po džepovima od jakne svakodnevno..naah
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:20   #316
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je ovo s tim sjajilima, kolegicama i kolegama. Kako ti uspije slučajno ispasti sjajilo kod kolege u autu?
Joooj....moje curke i ja dok smo bile mlađe i izlazile svaki vikend, svaku nedjelju se znala procedura. Skupljanje šminke po mom autu...nema što te žene nisu nosile po džepovima samo da ne moraju imati torbicu sa sobom
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:22   #317
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Majicu kužim, ajde, pa i Labelo koje se često strpa u džep pa lako i ispadne.
Pitala sam baš za sjajilo ili ruž jer su specifični. Tko nanaša skupa sjajila ili ruževe po džepovima od jakne svakodnevno..naah
Tko kaze da su skupa sjajila? I kakve veze ima jesu li skupa, ono sto je tebi skupo, nekom drugom nije.
Ja nanasam labela po svuda, uvijek imam 3-4kom u opticaju. Netko drugi, isto tako sa sjajilima (ja to ne koristim).

Boze komentara.
To trolas ili?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:23   #318
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Tko nanaša skupa sjajila ili ruževe po džepovima od jakne svakodnevno..naah
Možda je sjajilo iz sve po 10 kuna. Mislim da je to ključno pitanje za topic, autorice, koje je sjajilo? Ak je, ne znam, Chanel, nema šanse da ga je netko tutnuo samo tako u džep. Ak je iz kineskog, brak ti je siguran.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:27   #319
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Majicu kužim, ajde, pa i Labelo koje se često strpa u džep pa lako i ispadne.
Pitala sam baš za sjajilo ili ruž jer su specifični. Tko nanaša skupa sjajila ili ruževe po džepovima od jakne svakodnevno..naah:D
Ja...uvijek u svakoj jakni, kaputu imam sjajilo ili ruž. Nisu baš ni jeftini
No, to je nebitno za priču...misliš da svaki muškarac zna razliku u cijeni jednog sjajila???
Mda.
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:50   #320
Slabo čitate?
Autorica je rekla da je u pitanju bila "bolja marka", kao prvo.
Nije bitno zna li tip marke i cijene sjajila jbt jer ih većina nema pojma.
Pitala sam koji kurac rade s tom šminkom te kolegice da im eto, baš ispadne u nečijem autu.
Svoju šminku ne drljačim po džepovima već u kozmetičkoj torbici koja je u torbi.
Koji ste se kurčić tako uspalile, pitanje je bilo vrlo jednostavno.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.