Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 02:14   #5881
Hoce hormoni sj-bati ljude. Malo, malo kod mene neko obolio hormonski. Pod tim mislim stitna zlijezda ili neka druga zlijezda ili neki poremecaj. Pa i ja mozda imam to jer sam interseks mozda, kao sto sam vec pisao negdje ovdje.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:20   #5882
Zanima me jel netko od vas pio Haldol? Kakve su reakcije na njega? Sta ocekivat....
Njušica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:50   #5883
Ja sam ga uzimao i kao injekcije i tablete, nakon injekcije sam se osječao pospanim i usporenim akao nastavak terapije dodatno s tabletema i osječaj da ne mogu ništ raditi, malaksalost, bezvoljnost , dekoncentracija,. tek prestankom njegovog uzimanja osjetio sam poboljšnje u kongitivnom smislu ali mi se opet vraća depresija iako sam samo na inekciji xepilona , ne pijem ništa za depresiju jer me i ti ljekovi ubijaju. problem je kongitivna strana jer svaki ljek je otupi, a bez ljeka sam psihotičan.
__________________
AlexandarLuna
AlexandraLuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:42   #5884
AleksandraLuna u kom smislu se kod tebe ocituje psihoticnost? Jel ti pomoglo kod toga?
Njušica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:08   #5885
Quote:
Njušica kaže: Pogledaj post
AleksandraLuna u kom smislu se kod tebe ocituje psihoticnost? Jel ti pomoglo kod toga?
Povišeno stanje svjesti. s euforijom, hipersenzibilnost, neusredotočenost na tuđe želje, osječao sam se super, sad sam u depresiji i usredotočen sam ali sam samo na xepilonu inaće dok sam pio i haldol i prazine bilo mije je još gore tek kak sam skinuso spomenute malo mi je bolje ali daleko od onog stanja kad nisam bio na nićemu
__________________
AlexandarLuna
AlexandraLuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:16   #5886
u stvari pristao sam na lječenje zbog drugih a meni je bilo ok sad je drugima dobro a meni koma uh
__________________
AlexandarLuna
AlexandraLuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:07   #5887
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:24   #5888
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 08:32   #5889
Uspio sam spavanje da obrnem. Pomjerao sve kasnije i kasnije spavanje i sada legnem oko 2, 3, 4, 5 popodne a ustajem oko 2, 3, 4 ujutro. Uspio zahvaljujuci sto mi je neko rekao da trebam pomjeriti spavanje samo umjesto unazad da ranije legnem ja pomjerao naprijed da sve kasnije legnem.

Malo samo ustanem oko 8 navece da jedem, budem budan par sati i opet legnem do ujutru.

Sad sam malo i aktivniji izgleda radi ovoga. A manje me i moji ometaju.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 08:46   #5890
Jedino sto mi zdravlje ode sve vise i sve vise me brine. Vid, ova neka bolest ni ja neznam koja, jos neke tegobe. Ali eto barem vise nije mi dan zamjenjen za noc. Sada mi je noc skoro zamjenjena za dan.

Uspio sam neke stvari i poboljsati u zivotu. Napokon dokazao svojima tvrdoglavima da se moze na internetu ustediti pa ga sada hvatam sa mobitela i imam ga vise pa gledam svasta od serija itd., iako i to se tesko sada nalazi na internetu.

Stedim oko 3-5 km mjesecno ali imam vise nekoliko puta interneta. Sa 8 giga na 35 giga. Jos nisam opreme za rad nabavio, za inovacije sto stvaram. Nema diktafona da se nabavi jeftinog. Imaju profesionalni po 100 km i vise ali meni treba obicni. Nisam bas ni trazio gdje ima nabaviti ovo sve sta mi od opreme treba.

Jos da mi je da mi neko sredi kompjuter. Da ga popravi i da ugradi sta mi treba za crtanje, pisanje itd., jer Wordpad od Windows-a nesto me zeza.

Malo sam sada raspolozeniji iako se i ja i moji idalje medzusobno malo, malo svadzamo. Idalje vecinom svadze radi finansija i bolesti nasih.

Ali mozda se od sljedece godine to popravi jer stari treba da dobije penziju iz Slovenije a nedaju mu je sada iako je invalid. Kazu nemaju oni invalidsku penziju, a prije su ga odbili u vezi toga, rekli da je II kategorije iako je I.

Ja cu porazgovarati sa psihijatrom. Da mi da 5 mg apaurin posto pijem sada duplo apaurin za spavanje i da metoten pokusam da pijem dvaput po pola tablete. I probati cu pa da vidim da me uputi na testiranje psiholosko itd. Da se ustanovi sta tacno imam. Moguce da sam i dobio sada sizofreniju jer mi je na internetu jedan test pokazao je i malo, malo kada spavam cujem glasove kao psovke, ili dozivanje. Ali samo kada spavam. Dok imam ruzne misli kada sam budan ponekad i kao skoro da ih cujem, kao moj glas.

Probam da vidim da li i neko pravo mogu da ostvarim. Barem socijalnu pomoc. Ali tesko ce sve ovo ici jer ipak je ovo Bosna.

Pozdrav svima.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 08:56   #5891
Samo sam zaboravio navesti. Vise nedaju tako apaurine, teze se mogu dobiti. Neznam sto. Tesko mogu da daju duplu dozu apaurina kako su meni davali za dva mjeseca jedno vrijeme. Pa zato imam apaurina viska kutiju koju sada trosim duplo na svoju ruku za spavanje.

Pa zato i hocu da uzmem 5 mg pa da polovim na pola tablete dvaput ili da vidim da mi da 5 i 2 mg apaurin. Pa popola i jedno i drugo, kao i popola metoten tabletu dvaput dnevno ili da mi skroz ukine metoten jer kako kazem nemam halucinacija niti sam ih bilo kada imao.

Pa me zanima sta mogu da ocekujem umjesto metotena za maniju koju mislim da imam. Bipolarnu maniju.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 02:41   #5892
Visionary sta to ti je kao bipolarni poremecaj mislis? Nemam pojma sto se daje kod toga....
Mista ti nebude od viska apaurina....to obicno mozes popit po potrebi. Normalno da nije dobro pretjerovat opet sve ok nije smak svijeta.
Gle ja se jednom predozirala tim i zavrsila na hitnoj. Ali to sam namjerno uzela ogromnu dozu.
Sad mi to nepada na pamet. Popijem si nekad vise nekad manje ovisno koliko osjetim da mi je potrebno. Ako uzmem nesto vise onda spavam malo duze i to je to uglavnom...i da tlak mi malo padne....
Njušica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 07:05   #5893
Quote:
Njušica kaže: Pogledaj post
Visionary sta to ti je kao bipolarni poremecaj mislis? Nemam pojma sto se daje kod toga....
Mista ti nebude od viska apaurina....to obicno mozes popit po potrebi. Normalno da nije dobro pretjerovat opet sve ok nije smak svijeta.
Gle ja se jednom predozirala tim i zavrsila na hitnoj. Ali to sam namjerno uzela ogromnu dozu.
Sad mi to nepada na pamet. Popijem si nekad vise nekad manje ovisno koliko osjetim da mi je potrebno. Ako uzmem nesto vise onda spavam malo duze i to je to uglavnom...i da tlak mi malo padne....
Hvala na odgovoru. Ja inace imam nizak mozda tlak.

___________________________________________

On topik. Napravio sam neki dan belaj pravi. Radio sam belaj danima ali neki dan sam pravi napravio.

Zafurao se u TV i lupao glavom u njega i stari da me smiri uhvati me i ja mislio da se hoce tuci i pocnem da ga davim, jer smo se jednom malo potukli kada je davno pijan pravio probleme i htjeo staru da tuce.

Sve zapocelo sa ponovnim zvocanjem mojih. Pisao sam negdje ovdje da mi kontriraju puno, zvocaju i cak malo i nipodostavaju ponekad, i da imaju problem sa alkoholom i kockom.

Pocelo oko par rijeci u vezi izlazaka. Ja neizlazim skoro nikako vec oko 10 godina sam, samo povremeno sa svojima, i rekao da bi trebao izaci povremeno sam jer sam sada promjenio noc za dan, jer kao seljak sada ustajem i spavam, i da mi dadnu 1-2 km za izlazak, i stara mi zakukala kako nema para.

Jeste, slazem se da nema bas, ali imaju za alkohola, kocku, i cigara i za sto sta drugo a da meni 1-2 km nemogu priustiti da izadzem povremeno sam, i to me ujelo pravo i pocela svadza i sav belaj nastao oko toga.

Poceo se svadzati i ja sa svojima i oni sa mnom, odmah oni na mene svadzom skocili ja uzvratio i poceo da proklinjem sve, i njih, i b-ga, sve skoro i tako danima. Gladovao danima, samo 1-2 jeo u skoro 7 dana i puknem neki dan, i kulminira sa davljenjem staroga. Mogla je i policija da intervenise da je neko zvao.

Sada smo se pomirili i uredu je, ali nisam nikako dobro fizicki. Stomak me boli danima, bubrezi me isto bolili, htjeo da se prijavim na psihijatriju ali me moji odgovorili od toga jer se stide i misle da bi mi naudili na psihijatriji, zavezali me i slicno i da bi mi gore bilo na psihijatriji.

Kazu da nece vise, i mozda nece ali sumnjam u to, znam ih. A ja nisam fizicki nikako dobro. Znate neki da sam i za vid pisao da mi nije uredu. Osim ovih problema sa stomakom zbog gladovanja mozda, i oko me nesto zeza ima pola mjeseca. Nekakav kao pritisak imam na njemu.

Tuga. Taman malo mi se stanje popravilo i ovo me poklopilo.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 07:20   #5894
Neznam sta da radim, i mislim da nemogu nista. Jer i da probam nesto pukla bi tolika bruka da nas vise niko nebi ni mozda pogledao, tako da bi smo ostali skroz bez primanja.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 07:20   #5895
A nemogu ja nista jer sam i fizicki i psihicki bolestan.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:37   #5896
Meni nije jasno bez uvrede bilo kome ali ovo nije dio foruma za zalbe na obitelj.
Inace....svi tu sizofrenicari kako ste?

Kod mene je jaka depresivna epizoda zbog koje mi se cini da cu bit hospitalizirana. Pa eto ako se to desi...imam potrebu barem poslati pozdrav
Njušica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:43   #5897
Quote:
Njušica kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno bez uvrede bilo kome ali ovo nije dio foruma za zalbe na obitelj.
Inace....svi tu sizofrenicari kako ste?

Kod mene je jaka depresivna epizoda zbog koje mi se cini da cu bit hospitalizirana. Pa eto ako se to desi...imam potrebu barem poslati pozdrav
pa dobro ja ne kužim zakaj se on bi mogo požalit na familiju. ako mu paše. evo ja sam dobro. malo sam eksperimentirao sa lijeovima pa nije dobro završilo. čopila me neka čudna fibra al sad sam ok.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:57   #5898
Ma i zalim se i nezalim se na porodicu. Pisem kako sam opet imao epizodu, sta je uzrok nje itd. Jesu porodicni problemi tj. svadze uzrok toga. Sreca u nesreci nekako se drzim i ne napravim vece neko sranje. A mogao sam nekoliko puta do sada. Pisem kako sam zaglavio itd.

Ovako ispalo. Znam da nije tema. Ali eto doslo mi malo da se ispusem barem na netu jer nemam gdje itd.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:03   #5899
Nemojte zamjeriti. Znam da sam naporan prilicno. A jb-ga takva mi je situacija itd.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:16   #5900
Sve ok Visionary....samo ti pisi sto god da ti pomaze i cini bolje.
Meni nazalost dosta lose u zadnje vrijeme dosta lijekova sam promijenila, vecinom bez vecih uspjeha, tako ako sad kroz sljedece dane se stanje nepopravi biti cu hospitalizirana. Tesko je.....
Njušica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.