Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2006., 16:46   #261
Quote:
grizli kaže:
mislim da se DOGADJA..
rojektovano stanje je suptilnije i ono što ti je na umu se pretvara u vizualno i "opipljivo..
mozda da nikad nisi slusao o zlatnoj niti i sl NIKAD je nebi niti vidio..
razumijem sto hoces reci i slazem se s tobom, i na tragu tog bi li htio meni odgovoriti: da nisi nikad CUO o zlatnoj niti, bi li ju IKAD vidio?
tonydoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 22:11   #262
Quote:
tonydoe kaže:
razumijem sto hoces reci i slazem se s tobom, i na tragu tog bi li htio meni odgovoriti: da nisi nikad CUO o zlatnoj niti, bi li ju IKAD vidio?
ne spominju svi iskustvo sa niti, dakle moguće je i bez nje.
 
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 23:53   #263
opet ja malo meditiro prije spavanja ali malo zesce neg inace i onda sam imao problema sa spavanjem ono svako malo bi se budio itd...kad skuzim onaj stari filing od prije opustim tjelo i osjetim vibre sad ih mogu kontrolirat po cjelom tjelu najgore mi je kod glave jer kad ih pustim na maximun pocnu me bolit bubnjici i tak brijem i razmisljam kak sad izac iz tjela ,probao sam se vizualizirat kak spavam i uspjelo mi je iz prve odjednom sam vidio cjelu sobu i iskocio iz kreveta isprva mi je bilo opet cudno dali sanjam ili sam se stvarno digao iz kreveta ali sam rekao am sebi idem riskirat i bacim se na pod na ruke i nemres vjerovat osjetio sam bol u dlanovima i tak idem je malo prosvrljat po sobi da upamtim neke detalje i da ih usporedim kad se probudim pogledao sam na video na njemu je pisalo 1.05 h otisao sam do tavana i vidio neke crvene knjige poslozene uredno na polici i tak jos detalja sad da ne nabrajam..kad sam se probudio na satu je bilo 12 h isao sam spavat tek u 2 h ujutro crvene knjige su ipak bile na tavanu ali razbacene u kutiji a ne poslozene kako sam ih ja vidio ...dakle po tome zakljucujem da ap odnosno ob- je ipak bio u mojoj glavi i da nije pravi i realan... osim ako se nije radilo o nekoj etericnoj projekciji ili nest slicno!! pozdrav
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 00:04   #264
[QUOTE=Euphoria]nije.lucidan san je kad ti u snu znaš da sanjaš.

QUOTE]

vise puta sam imala lucidan san.
eto, isto sam se tako budila.
ponavljala sam u snu 1 lekciju iz faksa. lekcija je imala preko 6-7 strana ja skoro sve ponovila. bila sam svjesna da ponavljam u snu

jos nekoliko takvih sam imala, ovaj je bio najjaci.


jel to cesto?
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 00:36   #265
prije je bilo tak 3 puta na godinu nisam ni ja znao kaj je tj. kaj se to desava najvise kad bi mi se tjelo ukocilo dok nisam malo istrazio na forumima i skuzio u cem se radi sad radim neki put vjezbe autogenog treninga i onda mi se zna potrefit .najvise mi se dogadja kod popodnevnog sna i kad se izlezavam ono forsam da idem spavat makar sam se probudio u principu mi se desilo nekih 6 puta ove godine i nadam se da cebit bar jos duplo jer je to jebenn tripp
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 07:33   #266
ja recimo cesto sanjam ista mjesta (ne znam za njih u stvarnosti) i kada ih sanjam, tocno u snu znam gdje je sta na tim mjestima i u snu sam sebi govorim da sam ovo mjesto vec toliko puta sanjao, da mi je sve poznato.

to su jedini snovi kojih se i budan sjecam do u detalje (ta mjesta koja sanjam i sad vidim pred ocima).
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 09:21   #267
Quote:
hasselbaink kaže:
ja recimo cesto sanjam ista mjesta (ne znam za njih u stvarnosti) i kada ih sanjam, tocno u snu znam gdje je sta na tim mjestima i u snu sam sebi govorim da sam ovo mjesto vec toliko puta sanjao, da mi je sve poznato.

to su jedini snovi kojih se i budan sjecam do u detalje (ta mjesta koja sanjam i sad vidim pred ocima).

To su tvoje Zemlje Snova.
Pošto si ih već dobro mapirao, dobro se snalaziš u njima.
Kakvih sve bića ima tamo?
__________________
Sorcery works at creating around itself a psychic/physical space or openings into a space of untrammeled expression-- the metamorphosis of quotidian place into angelic sphere. This involves the manipulation of symbols (which are also things) & of people (who are also symbolic)--the archetypes supply a vocabulary for this process & therefore are treated as if they were both real & unreal, like words. Imaginal Yoga.
Ahu Soph Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 09:24   #268


pa i nema bas nekih zanimljivih bica.

uglavnom sam sam ili sretnem nekog poznatog (iz mog zivota).
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 13:47   #269
meni se desava da sanjam isti san i onda se zapitam dali je to sanjam ili je to stvarnost ili dali ja to sanjam isti san opet..lol i onda se probutim,,
san koji cesto sanjam i koji me dosta jebe tj sta mi je zastrasujuce je to da vidim dva ili vise sunca iznad zemlje ili mjeseca i to me uvjek nekako uzasava ta nelogika .. pozdrav
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 15:32   #270
Lucidni san

Baš me zaintrigiralo to kad sam jučer pogledao onu emisiju. Jel ima neko iskustva s ovim?
W550i is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 19:22   #271
o ovome sam pričao s prijateljem i dva mjeseca sam trenirao test stvarnosti. ono, ideš brojati prste i ako ih je deset, "ovo nije san".

nije mi uspjelo. nikad nisam imao lucidni san koliko znam.

zašto si ovo stavio na sektor "na rubu"? ovo je daleko od ruba, stvar je dokazana i tiče se neurologije i psihologije i blablabla.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 19:50   #272
Meni se tu i tamo zna desiti da skuzim da sanjam dok spavam. I onak, bude dosta fora, jer mogu raditi kaj god mi padne na pamet. Nazalost, jednom kad skuzim da sanjam se u roku od par minuta i probudim, tako da sve one horde golih pohotnih plavusa netragom nestanu
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 23:30   #273
Ja sam jednom bio svjestan u snu da sanjam. Onda sam u snu probao leci i zaspati, ali sam se onda zapitao: ako zaspim jos jednom u snu, onda se trebam opet probuditi (iz sna broj 2) u san broj 1 i onda iz toga opet u stvarnost. To mi se nije svidjelo, pa sam ostavio tu glupu pomisao, LOL. Onda sam se zapitao: "uf, koji gadan osjecaj. Neznam u kojem polozaju sad spavam, nemam apsolutno kontrolu nad svojim tijelom". Nelagodan osjecaj... malo slicno kao kad se umre pa se lebdi iznad svog tijela, a ono nemas kontrole nad tijelom vise. Isto tako je bilo uvrnuto kad sam se svjesno u snu htio probuditi, ali nije islo. Tek kasnije, kad sam upao iz lucidnog u "normalnu" fazu sna, onda sam se probudio spontano.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 00:43   #274
imam lucidne snove, problem je što se nekada ne mogu probuditi ma kolika mi želja bila da se probudim
ShadowGovernment is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 01:40   #275
Quote:
melt kaže:
Ja sam jednom bio svjestan u snu da sanjam. Onda sam u snu probao leci i zaspati, ali sam se onda zapitao: ako zaspim jos jednom u snu, onda se trebam opet probuditi (iz sna broj 2) u san broj 1 i onda iz toga opet u stvarnost. To mi se nije svidjelo, pa sam ostavio tu glupu pomisao, LOL.
wau, ludnica...
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 03:30   #276
Quote:
ShadowGovernment kaže:
imam lucidne snove, problem je što se nekada ne mogu probuditi ma kolika mi želja bila da se probudim
Otidji kroz Sunce i probudit ces se. Fakat.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 04:01   #277
Quote:
Endimion17 kaže:
ja se strašim pomisli da se više neću moći odmoriti. san je tu da ne mislimo nego da se odmaramo...
mozak ti je aktivniji u snu.
sori ak nisam skuzio foru.
__________________
Do you speak Linux?
baic17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 08:59   #278
ja imam lucidne snove vrlo često. toliko lucidne i stvarne da kad se probudim nisam sigurna dal se to dogodilo il nije par sekundi se to pitam.ak je san bio ružan , sva sam happy da nije stvarnost već san i osjetim olakšanje.a ako je lijep, bude mi krivo, i ljuta sam što sam se probudila.inače ne vjerujem da nam snovi nešto poručuju.naprosto sam sigurna u to da kad sanjam takve snove, da sam u biti prešla na "drugi svijet."nešto kao da sam umrla pa opet oživila buđenjem.to je kao neki paralelni svijet.možda se varam.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 12:35   #279
Meni se rijetko događa da uspijem postići lucidan san, ali i onda je to kratkog vijeka, jer ili se probudim ili sanjem da se probudim, pa prestanem znati da sanjam ili zaboravim.

Bilo bi dobro da oni koji znaju na ovom topicu navedu korisne i uspješne metode zapadanja u lucidan san, jer dok lucidno sanjaš, to je kao da si u holodeku.
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 12:39   #280
Quote:
illegale kaže:
Otidji kroz Sunce i probudit ces se. Fakat.
U lucidnim snovima baš i ne mogu raditi "nemoguće" radnje
ShadowGovernment is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.