Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 07:55   #61
Nudisticke plaze su mi lame.
Pogotovo one filozofije sjedenja u kaficima na golim guzicama u kaficima i slicno.

Golotinja samo po usamljenim uvalama.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 08:49   #62
Kupanje na nudističkoj plaži je sasvim normalno i prirodno i to ne bi nikoga trebalo biti sram. Dobro priznajem, neprimjereno je na nudističku plažu ići sa članovima svoje rodbine, ali je posve normalno ići sa prijateljima i prijateljicama, ekipom, djevojkom ili momkom itd. To je velika privlačnost i veliki ugođaj kad čovjek osjeti da nema ničega na sebi. To znam zato što sam ja dugogodišnji nudist i baš uživam u tome, nitko ne bulji u mene niti ja u njega i to je to. Nije nikakva sramota kupat se i sunčat gol među prijateljima i prijateljicama. Samo se treba čuvati perverznjaka, pedofila i pedera.
Biker555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 10:38   #63
Objasni ovo zadnje. :Rofl:
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 10:45   #64
Pa treba se cuvati da ti peder ne bi dosao i nataknuo se s ledja dok suncas guzicu, kaj
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 14:11   #65
Ne kužim ovo s golim guzicama u kafićima. Postoje nudistički kafići?
Tamo gdje ja ljetujem nije nudistička ali svejedno ima puno ekipe koja se sunča au naturel; prednjače Slovenci i olinjale Švabe s testisima do poda.
__________________
This is not a time to be dismayed. This is punk rock time. This is what Joe Strummer trained you for.
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 15:11   #66
Osobno se grozim nudističkih plaža, možda i zato što mi je jedna polunudistička drito ispod ceste. Pa kad idem po kruh obavezno se nagledam olinjalih pimpeka i osušenih jaja te visećih sisa i guzica.

Nije za mene. Općenito ne volim golotinju.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 15:14   #67
Ne razumijem zašto je neprimjereno na nudističku plažu ići s rodbinom.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 15:46   #68
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto je neprimjereno na nudističku plažu ići s rodbinom.
Pa to je sigurno znak incesta!

Volim male, lijepe i čiste nudističke plaže na kojima nema puno ljudi.
-LittleWing- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 20:41   #69
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa treba se cuvati da ti peder ne bi dosao i nataknuo se s ledja dok suncas guzicu, kaj
Nudističke plaže su krcate egzibicionistima, pederima, pedofilima, perverznjacima itd. Čak ima idiota koji cijelo vrijeme bulje u gola tijela i odlaze ga drkat u grmlje. Kad ih vidiš najjednostavnije je okrenuti glavu na drugu stranu i ignorirati ih i otići što dalje od njih.
Biker555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 21:37   #70
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto je neprimjereno na nudističku plažu ići s rodbinom.
Ja sam jedne godine, neplanirano, zavrsila na obiteljskom ljetovanju u nudistickom kampu kao tinejderica.
Nesto se zakompliciralo s planiranim smjestajem, i ovo je bio prvi prihvatljivi smjestaj na toj lokaciji.

Uspjeli smo bez incesta zavrsiti ljetovanje.
Quote:
Biker555 kaže: Pogledaj post
Nudističke plaže su krcate egzibicionistima, pederima, pedofilima, perverznjacima itd. Čak ima idiota koji cijelo vrijeme bulje u gola tijela i odlaze ga drkat u grmlje. Kad ih vidiš najjednostavnije je okrenuti glavu na drugu stranu i ignorirati ih i otići što dalje od njih.
Nadovezujuci se na ovo gore, nisam primjetila nikog od navedenih u nudistickom kampu.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 07:58   #71
Je, baš želim s prijateljima ići na plažu i gledat njihove olinjale vulve i viseća jaja i pimpeke.
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 08:03   #72
Quote:
Biker555 kaže: Pogledaj post
Nudističke plaže su krcate egzibicionistima, pederima, pedofilima, perverznjacima itd. Čak ima idiota koji cijelo vrijeme bulje u gola tijela i odlaze ga drkat u grmlje. Kad ih vidiš najjednostavnije je okrenuti glavu na drugu stranu i ignorirati ih i otići što dalje od njih.
Na ruti na kojoj plivam moram proci kraj male nude plaze, jest da se trudim plivati sto dalje od obale ali sad mi je palo na pamet da mozda ima ovakvih poput tebe koji misle da ih dolazim gledati

Quote:
Zuzzu kaže: Pogledaj post
Ne kužim ovo s golim guzicama u kafićima. Postoje nudistički kafići?
:
Citala sam neku reportazu davno s neke takve plaze, pisalo je da se i kave piju golih guzica, cak je bila i fotka takvog kafica.

Obzirom da sam kasnije skuzila da postoji i ekipa koja planinari gola, vise me kafici ne sokiraju toliko

Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Uspjeli smo bez incesta zavrsiti ljetovanje.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 08:13   #73
To sjedanje golim guzicama po stolcima na kojima je već netko drugi tako prije sjedio mi je malo nehigijenski.
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 08:23   #74
Quote:
champagne kaže: Pogledaj post
To sjedanje golim guzicama po stolcima na kojima je već netko drugi tako prije sjedio mi je malo nehigijenski.
staviš ručnik na stolicu, pa ne sjedi se gol drito na stolici
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 09:39   #75
Drago mi je da si me informirala o tome, nije mi palo na pamet. I ovo nije sarkazam. Ali sigurna sam da ima i onih koji ne nose ručnik.
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 10:02   #76
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Ja sam jedne godine, neplanirano, zavrsila na obiteljskom ljetovanju u nudistickom kampu kao tinejderica.
Nesto se zakompliciralo s planiranim smjestajem, i ovo je bio prvi prihvatljivi smjestaj na toj lokaciji.

Uspjeli smo bez incesta zavrsiti ljetovanje.

Nadovezujuci se na ovo gore, nisam primjetila nikog od navedenih u nudistickom kampu.
Jedino nudisticki kamp i dolazi meni u obzir. Super je, mirniji ljudi i manje gužve nego u tekstilnim kampovima!
Nema tih perverznjaka.


Sent from my SM-A125F using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 10:07   #77
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto je neprimjereno na nudističku plažu ići s rodbinom.
Da si vidim starce gole, imala bih noćne more

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 10:16   #78
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Na ruti na kojoj plivam moram proci kraj male nude plaze, jest da se trudim plivati sto dalje od obale
Pretpostavka je da se ne bi kupali goli da ih toliko smeta ako ih netko vidi? Mislim da bezveze zaobilaziš osim ako prizori nisu grozni
Alfabetagama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 12:53   #79
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto je neprimjereno na nudističku plažu ići s rodbinom.
Može ti tetka bit peder i di si onda.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 13:10   #80
Ne znam za jednodnevne naturiste ali kad odes u FKK kamp i svi su goli kao i ti, nikoga ne gledas kao ni oni tebe. Svi ste na kraju isti i nema ona nesto sto ti nemas i obrnuto. Ljudi dolaze s obitelji, djecom i prijateljima. Nauceni smo se sramiti golotinje i svog tijela, iseksualizirano je sve do bola pa stoga ljudi reagiraju kao sto vas je tu vecina izreagirala sa odvratnim rjecnikom i poluperverznim komentarima. Perverzni su oni u odjeci. Onog golog boli gola k... jel netko gol i koliko mu jaja vise, covjek se dosao odmorit na more.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.