Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2008., 12:08   #1
Muške suze...

drage moje, jeste li imale posla sa muškarcima koji plaču? biste li drukčije gledale na vašeg muškarca da pusti suzu? biste li ga smatrale mekušcem? ili biste bile sretne što se ne ustručava pokazati osjećaje pred vama?
moj bivši se rasplakao kad me nogirao.
frendica je hodala s tipom koji je plakao na tužan završetak nekog filma...
kakvih vi iskustava imate?
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:10   #2
Nek plače, ako mu se plače.
Zašto bi to bilo sramotno?
Ne smeta me.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:14   #3
Ne, samo kad mi je bilo 18, poslije više ne.

I baš mi je gadno kad se muško baš nikad ne rasplače
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:18   #4
Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post
Nek plače, ako mu se plače.
Zašto bi to bilo sramotno?
Ne smeta me.
ja ne mislim da je to sramotno. ali ima onih koji se zbog svake sitnice rasplaču, a i onih koji su kameni i nebi pustili suzu ni da ih mučiš... osobno, ne sviđa mi se ni jedan od ta dva ekstrema...
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:27   #5
Nemam ništa protiv toga iako nemam dobra iskustva s tim...
Jednom prilikom kad smo se krvnički posvađali i ono poludili baš, oboje izbacili iz sebe ono najgore. No iako, koliko god u tom trenu bila ljuta i povrijeđena kad me pogledao krvavim očima iz kojih je kapnula suza osjećala sam se kao da me netko raspolovio na tisuću dijelova.
Taj osjećaj nikad neću zaboravit. Nešto najstrašnije, onako presijecajuće kroz cijelo tijelo. Nisam očekivala, nisam mogla vjerovat jer inače ne znam nije neki emotivac i osjetljiv. I onda sam se osjećala kao zadnji drek u svemiru jer nisam prihvaćala njegove isprike, nisam vjerovala u to što mi je govorio.
Te suze su me slomile jer sam eto uvidjela tek tad da sam povrijedila stvorenje koje volim najviše na svijetu. Plakala sam s njim tad, i nadam se nikad više...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:34   #6
ne bi nikada bila s likom koji ne place ili koji se ustrucava rasplakati se
to nije covjek
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:02   #7
Normalna stvar da place kad mu je tesko, jos najbolje da cu ga manje cijeniti ako se rasplace. Taman posla...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:08   #8
Quote:
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cooler and can kick your ass.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:39   #9
Mene supruga zna ponekad rasplakati... i to svaki put kad mi gurne nož i luk u ruke!
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 14:12   #10
Meni je baš gušt ocvilit muškarca.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 14:15   #11
Nemam ništa protiv muškaraca koji puste tu i tamo pokoju suzu to je ljudski i takvi su mi draži nego macho tipovi koji nikad ne plaču. Opet nebi mogla bit sa tipom koji za svaku sitnicu brizne u histeričan plač "Mama ona me pipla prstom...umrijeću..."
__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 14:29   #12
3X..tri slucaja..

Ah..davno je to bilo....

1) Raskinuli smo..on navalentan,agresivan,misli da sam njegovo vlasnistvo..
Smuvam se s drugim..Sretnemo se..Moj drugi dobije pesnicu..a ja suze kao molbu za povratak..

2)Nije bio raskid u pitanju..vec moj odlazak u drugo mesto..

I o trecem ne bih...

Normalno da i muskarci placu..Ali..ne znam kako delujem s vana..zaista ostanem iznenadjena..
U glavi imamo ono da je muskarac jak..s tim dovodimo u vezu da on ne treba da place..a ustvari emocije su emocije..ne bitno jesi li muskarac ili zena..
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 15:08   #13
Totalno mi je normalno i u redu da muško zaplače, moj isto ponekad zna pustit suzu (u nekim kriznim situacijama) al pošto tako nešto neviđam često tako me booooli
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 15:12   #14
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Meni je baš gušt ocvilit muškarca.
omg
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 15:16   #15
Nije stvar samo u suzama, ali nama ženskima, budući da se to rijetko događa (kod većine muškaraca), taj plač znači potpuno otvaranje, pa je prema tome i vrijedno, bar ja tako gledam
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 15:27   #16
Jedno je plač, jedno su suze i jedno je cmizdrenje.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 16:16   #17
nemam nikaj protiv da dečko pokaže osjećaje-dapače to mi je fora
i muški plaču,zar ne?
 
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 16:47   #18
jesam srela sam dečke koji plaču,i ne,ne gledam drukčije na takve dečke,u smislu da mislim da nisu normalni ili da su mekušci,dapače,ako žene mogu plakati zašto ne bi i muški?
samo što to baš nije uobičajeno,da "pravi muškarac",pokazuje previše osjećaja,a kamoli da plače.neki bi se radije kastrirali nekog pustili suzu.
ali ne volim niti kod dečkiju niti kod cura da cmolje na sve živo,to je baš iritantno,OK je ponekad pustiti suzu kad krenu emocije,ali cmoljit svaki put kad ti netko pokaže mali prst,e to je već previše.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 16:53   #19
Mene to zbuni, bude mi ga žao i sva se skamenim. Postanem nježna prema njemu kaj god da je bilo prije.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 17:17   #20
ovaj moj mene ucjenjuje suzama, sve mi se cini

kad zaplace, gotovo je, oprostim mu sve

i kakve su to kategorizacije - musko koji place - ne place
meni ekipa koja nikad ne place bas i nije emotivno najzdravija - bilo musko bilo zensko
capra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.