Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 10:29   #1381
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
a inace, vidim da se ovdje vise komentira garderoba nego dogadjanja u seriji

neko je pitao cemu oni pogledi behlula prema pejker i njeni naoko zavodljivi prema njemu, mozda ste pisale o njihovoj relaciji vec, ali ni ja ne kontam cemu ti pogledi
obleka je tu dok ne počnu prava događanja..

nisam stekla dojam da pejker zavodi bhl pogledima..više da su im oboma pogledi "neugodni"..još više kad je nihat u blizini..
drugačiji je to svijet, konzervativniji- bili smo zajedno, prašili se a ti si sada tu sa trbuhom do zuba i mužem predamnom..blago nelagodni, ne zavodljivi..barem sam ja stekla takav dojam..
niti je pejker pokazala ljubomoru, a sumnjala je i ona..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 11:27   #1382
Quote:
@Zoree; isto mislim, nevjerojatna je transformavija iz bihter u fatmu, i ona neka kalup glume kao neki glumci....[B]ona svaki ulogu radi drugačije... mada je meni bihter puno draža no fatmagul....
meni isto, puno mi je draža kao Bihterica i ljepša i ja osobno više volim taj žanr serija a i glume ..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:47   #1383
moram priznati da ste mi vi veliko otkriće na forumu, jer kad je ova serija išla prvi put nisam nikad zavirila na ovu temu, onda sam bila sva u 1001 noći i mislila sam kako smo mi zaluđene serijom, ali kad je išla repriza, tamo se gotovo nismo ni javljale, a kad ovo vidim stvarno svaka čast, to znači voljeti seriju.
očito je prvi put bilo veselo jer se na početku opominjete, pa mi je malo žao da ne čujem različita mišljenja o likovima, jer za sada koliko mi se čini svi su više manje jedinstveni o ocjenama likova, nema velikih razmimoilaženja, a ja jako volim pročitati i drugačije mišljenje, jer ja kad nekog volim onda mi teško vidjeti njegove mane.

ja sam zbog lude nove tv, počela gledati na netu i nastavila, jer mi je bolje tako da gledam bez reklama.

ja sam momentalno na 30 epizodi. što reći nego da je ova kuća, kuća nesretnih ljudi. u toj kući su istinski sretni i zadovoljni samo sulejman i mali bulent, svi ostali su puni nekih traumi. ova kuća je puna negativnosti, recimo meni se na početku arsen adnanova sestra činila OK žena, a sad i ona počela spletkariti, tako da u ovoj kući ima svega, ali nema osnovnoga, nema prave iskrene ljubavi, svaki nešto skriva, voli iz nekog interesa.

što se garderobe tiče, ona meni nije bitna,to mi je u seriji najmanje bitno, iako mi je nakon svakodnevnice u kojoj živimo draže već kad gledam serije, ljepše gledati da netko dobro živi i da ne brine koliko je poskupila struja i plin.

pošto sam ja gospođa u godinama, meni se bihter jako lijepo oblači, ali to je normalno za mene SF, onda opet ponavljam da bi firdevs uzela svu njenu garderobu i njen nakit, savršeno mi je sve, neke odjevne kombinacije su mi predobre, kao sad mi prvo pada na pamet, ona večera kad su slavili dobivanje posla u ankari, ona crna haljina, a biseri oko vrata i na rukama, baš su mi savršeni, pa ne trebaju biti ni pravi, iako firdevs ima prave, ja se zadovoljavam i s dobrom imitacijom.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:00   #1384
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
ja ne znam ko je ovdje više lud, ili vi što ste ispisale tolike stranice ili ja što vas čitam,a ne idem spavati
ne znam šta pametno dodati na sve već rečeno. večeras nisam gledala, sad se spremam, ali ne znam šta da tražim-koja originalna epizoda je bila?
klikajući na vaše linkove na yt, otišla sam predaleko...
znam da je kasno da odustanem s gledanjem, ali stvarno se kajem što sam započela.
ihihih...ovdje svi znamo te simptome..ako si se navukla nema šanse da odustaneš...kažem iz iskustva
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:29   #1385
@mrvice
a vidiš meni je u ovoj seriji super bio taj glamur i ova serija je stvarno imala odlične sponzore i u svim mogućim kombinacijama likove su pokazivali više nego odlične a posebno firdevs i bihter ..
Mnogo je elemenata koje su objedinili u tako ugodnu cjelinu kao što je lijepo dizajniran prostor gdje se serija snimala, stručnjaci/savjetnici su imali razvijenu sposobnost estetske prosudbe pa su sve lijepo ukomponirali to mislim u vizualnom smislu..
I ve to začinjeno ljubavnom pričom , koja nije ona klasična , ona lijepa i siromašna on bogat ili obrnuto, meni je ovo baš specifična priča jedne nemoguće ljubavi koja se jednostavno nije mogla kontrolirati …

mrv vidjet ćeš kasnije još modne izičaje u narednim epizodama , bolja od bolje...Beren kao Bihter mi je prekrasna...i jedni razlog što sam gledala ( opet gledam) seriju je Beren i svi ti modni izričaji i ti modni detalji..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 05.05.2012. at 13:35.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:30   #1386
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Beren kao Bihter i kao Fatma ...totalno različite uloge a savršeno odigrane ..
Lik Bihter sam razumijela u svakom postupku...nisam se slagala s dosta njenih postupaka ali menije lik Bihter jako drag i intrigantan..
Baš to.. Uopće mi je glupo kad netko ide uspoređivati B sa F, a to su toliko različite uloge u svakom pogledu, da se nikako ne mogu usporediti. Lik Bihter mi je jedan od najdražih koji sam vidjela, ako ne i najdraži
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:57   #1387
vera ja beren gledam, a negdje i odgledala u tri njezine serije i u svakoj seriji mi je jako dobra, ali uspoređivati je kao Y, B i F mogli bi samo kao glumu, a za to treba biti kvalificiran, a kako se radi o tri potpuno različita lika i svakome će neki lik biti drag zbog nečeg ili nekog, a drugi neće biti, a sve je to više manje stvar afiniteta. meni je svugdje beren dobra i svaki taj njen lik mi je jako drag, pa mi je tako za sad draga i kao bihter iako daleko od toga da je savršena,nekako imam osjećaj da ona cijelo vrijeme samo želi biti voljena kao što je bila voljena od oca, a nekad mislim da je njezin voljeni otac kojeg je voljela više od svega, prije svega volio njihovu majku, a da su kćeri bile na drugom mjestu i da je možda i bihterina ljutnja time još veća prema majci.

nažalost bihter nije dobila ljubav od adnana, a za sada mislim da je behlul pre veliki slabić, a pritom i sam pun traumi, da bi mogao biti bihter taj koji će dati ljubav koju ona želi, da mu ona bude na prvom mjestu, nekako evo za sad imam osjećaj da ona samo traži da ona bude ta koja će biti tako voljena da sve drugo nije bitno.

najava kanala D za 2009 godinu, vjerovatno je već bila, ali tu je intersantno da je u najavi i Engin kao Mustafa

http://www.youtube.com/watch?v=IzezE2UpTx0

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 05.05.2012. at 14:05.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:17   #1388

http://www.youtube.com/watch?v=K6F0e...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ct2p7...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hy2Bw...feature=relmfu
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:25   #1389
zašto mislite da Bihter nema ljubav od Adnana
meni je on ok prema njoj
pazi je , brine se o njoj , evo ona će dovesti i majku u kuću on to prihvata kao naormalno
vjerovatno ste vi gledale prije pa zbog toga takav komentar
menii Adnan uopće nije loš, čak ni fizički
što ne mogu reći za Behlula,
razigrani momčić, mal bi tamo , mal bi ovamo
ne zna ni on kud bi
bez obzira na prošlost ne izgleda mi kao neko ko je povrijeđen
jopj koje ime, Behlul, pa gdje ga nađoše
od toliko imena oni dadoše neko bezveze
stvarno mi zvuči totalno bljak
Bitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:12   #1390
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
vera ja beren gledam, a negdje i odgledala u tri njezine serije i u svakoj seriji mi je jako dobra, ali uspoređivati je kao Y, B i F mogli bi samo kao glumu, a za to treba biti kvalificiran, a kako se radi o tri potpuno različita lika i svakome će neki lik biti drag zbog nečeg ili nekog, a drugi neće biti, a sve je to više manje stvar afiniteta. meni je svugdje beren dobra i svaki taj njen lik mi je jako drag, pa mi je tako za sad draga i kao bihter iako daleko od toga da je savršena,nekako imam osjećaj da ona cijelo vrijeme samo želi biti voljena kao što je bila voljena od oca, a nekad mislim da je njezin voljeni otac kojeg je voljela više od svega, prije svega volio njihovu majku, a da su kćeri bile na drugom mjestu i da je možda i bihterina ljutnja time još veća prema majci.

nažalost bihter nije dobila ljubav od adnana, a za sada mislim da je behlul pre veliki slabić, a pritom i sam pun traumi, da bi mogao biti bihter taj koji će dati ljubav koju ona želi, da mu ona bude na prvom mjestu, nekako evo za sad imam osjećaj da ona samo traži da ona bude ta koja će biti tako voljena da sve drugo nije bitno.

najava kanala D za 2009 godinu, vjerovatno je već bila, ali tu je intersantno da je u najavi i Engin kao Mustafa

http://www.youtube.com/watch?v=IzezE2UpTx0
je, o tome kroničnom nedostatku ljubavi smo pisale puno na početku....imala je sve materijalno, sve mogućnosti ali više nije imala vjeru da će ikad naći zakvu i toliko veliku ljubav koja njoj treba

Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
zašto mislite da Bihter nema ljubav od Adnana
meni je on ok prema njoj
pazi je , brine se o njoj , evo ona će dovesti i majku u kuću on to prihvata kao naormalno
vjerovatno ste vi gledale prije pa zbog toga takav komentar
menii Adnan uopće nije loš, čak ni fizički
što ne mogu reći za Behlula,
razigrani momčić, mal bi tamo , mal bi ovamo
ne zna ni on kud bi
bez obzira na prošlost ne izgleda mi kao neko ko je povrijeđen
jopj koje ime, Behlul, pa gdje ga nađoše
od toliko imena oni dadoše neko bezveze
stvarno mi zvuči totalno bljak
da gledale smo prije
ali obrati pozornost kako se Adnan sponzorski ponaša prema Bihter
on je miran i ta kuća u mrtvilu, i on to ne misli promijeniti
Bihter se pokušava prilagoditi, ali neće ići
a njoj se nitko nikad neće pokušati prilagoditi, čak ni posluga prestati s ogovaranjima
Adnan stavlja uvijek Nihal na prvo mjesto, i to je ok, kćer mu je, ali
nikad Bihter ne može o ničemu donjeti odluku samo mijenjati namještaj
čak mu je i posluga u jednom trenutku bila važnija
Deniz još uvijek živi s njima
Adnan se na izgled lijepo ponaša, ali obrati pažnju na detalje



e, da nadam se da ovi koji 'vide' kako se ovdje puno više komentira odjeća nego događaji da neće biti isto tako 'temeljiti' u gledanju serije
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:14   #1391
Firdevs, bilo mi ju čak i žao, na onu scenu s Bihter kad se imala probuditi, pustila sam čak i suzicu, da bi me na kraju razočarala.
Jadna Firdevs žrtvovala ljubav da bi ostala uz muža i kćeri, vidjeli smo sinoć na kraju da to nije bila nikakva žrtva.
Ali me i dobro nasmijala.
Da znam naći i stavljati one slike iz sinoćnje epizode, stavila bih prvo onu gdje Firda govori:"Pustite me da umrem.", a zatim onu kad pita:"Gdje mi je kozmetika?" Ono kad su došle Pejker i Bihter sa spavaćicom, ja sam se valjala od smijeha.
Još mi je bilo smiješno kad je Nesrin rekla:"Ona će pripremiti sobu?"
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:32   #1392
one riječi koje Bihter govori majci govori ih sa sarkazmom
Bitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:38   #1393
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
e, da nadam se da ovi koji 'vide' kako se ovdje puno više komentira odjeća nego događaji da neće biti isto tako 'temeljiti' u gledanju serije


Secira se svaka odjevna kombinacija zadnjih par stranica. Onda i ja nastavljam s nekima koje si čuvam.



Baš tužna večer.



Našla sam i nešto sitno sa sinemode, ako nekoga zanima klik na temu. I prstenje je obrađeno. Ima i fotki taš eva i unutrašnjosti kuće ak se ne varam.
Još i sebla (s tagom su označeni svi ašk postovi) pa kog zanima.

Zadnje uređivanje mints : 05.05.2012. at 15:43.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:49   #1394
Quote:
mints kaže: Pogledaj post


Secira se svaka odjevna kombinacija zadnjih par stranica. Onda i ja nastavljam s nekima koje si čuvam.
pa da zadnjih par strana, a već smo ih 70 napisale

a još postoje 2 teme o seriji na kojima su cure pisale

awwww na ovu sam mislila pod ovim

Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
lijepa joj je ta ljubičasta, meni je super jedna svijetlo-plavo-srebrna bez rukava sa džepovima na kukovima i dugim zatvaračem straga, imala ju je na jednom doručku, mislim tamo negdje kad je Nesrin zbog torbe skužila da je na brodu s Behlulom...
hvala

nego, je li imaš onu svjetloplavu s pletenicom?? još mi samo ta fali od haljina koje su mi

ima ih poprilično doduše...hehehe

e da i ona Elifina crvena kad je bila sama na Novoj godini..tamo mi je bila čok prekrasna Elif

Quote:
Našla sam i nešto sitno sa sinemode, ako nekoga zanima klik na temu. I prstenje je obrađeno. Ima i fotki taš eva i unutrašnjosti kuće ak se ne varam.
Još i sebla (s tagom su označeni svi ašk postovi) pa kog zanima. :fiv e:
evo, idem pogledati
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 05.05.2012. at 15:54.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:55   #1395
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Firdevs, bilo mi ju čak i žao, na onu scenu s Bihter kad se imala probuditi, pustila sam čak i suzicu, da bi me na kraju razočarala.
Jadna Firdevs žrtvovala ljubav da bi ostala uz muža i kćeri, vidjeli smo sinoć na kraju da to nije bila nikakva žrtva.
Ali me i dobro nasmijala.
Da znam naći i stavljati one slike iz sinoćnje epizode, stavila bih prvo onu gdje Firda govori:"Pustite me da umrem.", a zatim onu kad pita:"Gdje mi je kozmetika?" Ono kad su došle Pejker i Bihter sa spavaćicom, ja sam se valjala od smijeha.
Još mi je bilo smiješno kad je Nesrin rekla:"Ona će pripremiti sobu?"

Ne bih rekla da je Firdevs voljela svog ljubavnika. S njim je imala ono sto nije imala sa muzem, a to su strast i avanture. Ona je ostala uz muza zbog novca i luksuza koji je imala sa njim, a ne zbog njegove licnosti.
 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:58   #1396
Ma nu, to ja malo cinično, i serek je tu. Stalno se komentira radnja, onda netko tako površno čita.

Ove naočale su mi divne još od prvog gledanja, Tom Ford Nico. savršeno joj stoje.

mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:06   #1397
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Ma nu, to ja malo cinično, i serek je tu. Stalno se komentira radnja, onda netko tako površno čita.

Ove naočale su mi divne još od prvog gledanja, Tom Ford Nico. savršeno joj stoje.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7439366_n.jpg

ma znam da se rugaš

nego čije su joj bile one sa nečim srebrnim sa strane i to srebrno se nastavlajlo na debelu crnu ovu iza ušiju??

ne one Armanijeve, nego one druge, isto crne, ravne i veće od ovih??

ja mislim Dior al nisam dobro vidjela na oba gledanja

ove su mi Fordove isto

baš me zanima kako bi mi stale, meni inače svi modeli i oblici stoje..jel ih ikoja optika drži?
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 05.05.2012. at 16:12.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:15   #1398
jao meni je tako zao sta ne mogu pratiti svaku epku, iako sam gledala mogla bi jos 100 puta i bas zato sto su nam je napokon pustili opet me jos vise grize sto ne mogu gledati svaku epizodu... a sad u narednim epizodama se zahuktava stvar aaaaaaaaaaaaaaaaa
isto tako mi je zao kaj nismo opet jedna ekipa koja je gledala i 1.puta i komentirale neprestano
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:21   #1399
fame! Zašto ne možeš gledati, obaveze?

anamonica, nisam sigurna koje bi to bile po opisu, pamtim si po radnji u seriji.



Ove su Emilio Pucci 624s, prije odlaska na brodić.

Armani 9524s na brodu s femili.



Ostale ne mogu naći. Pamtim i one slične avijatoricama kad ide u taš ev, B. je iznenadi.

Zadnje uređivanje mints : 05.05.2012. at 16:28.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:23   #1400
A ha, možda ove!





Prada 19IS.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.