Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 18:05   #81
Pjesma je sama po sebi sranje, u May Paynu je duplo sranje
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 18:26   #82
Da,vi ste medu 14 kojima se ne svida ok
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 20:27   #83
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Da. Kao i količina facepalmova kad krene ova.

Ovo uopće nije OST nego pjesma koja svira na street partiju kod favela.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:43   #84
Quote:
ZoomZoom kaže: Pogledaj post
Da,vi ste medu 14 kojima se ne svida ok
Da, likes na youtubeu su mjerilo. Po tom ključu, da May Payne ima Bieberove pjesme za soundtrack, kvaliteta igre bi porasla 80000%.

Quote:
Darkbound kaže: Pogledaj post

Ovo uopće nije OST nego pjesma koja svira na street partiju kod favela.
So not the point, naime kroz igru ima takvih pjesama koliko hoćeš.

Usporedimo sa time primjerice:

1
2
3
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:27   #85
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
So not the point, naime kroz igru ima takvih pjesama koliko hoćeš.
Ma lol, ovde govorimo o OST-u, a ne o pjesmama koje se javljaju u igri.
Onda tako moš reć da je GTA-ov OST sranje jer su pjesme na radiju sranje ili u nekom klubu u igri i sl.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 00:41   #86
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Na tragu ovoga.
Kada bi MP3 bio standalone igra, a ne nastavak serijala, bila bi jako dobra.
Nakon MP1 i MP2, trojka je u najboljem slučaju...igriva.

Jedan od stupova Paynea u prva dva nastavka su bili noir štih, gloomy atmosfera i ostalo. Bolile su me oči i uši gledajuć ga kako skita po getu u ultrakričavoj havajki uz konstantnu pozadinu lošeg housea i raznih varijanti veselog melosa.
Općenito transformacija Paynea iz damaged copa u plaćenika mi nije sjela.

Ako je poanta samo dobar 3-person-shooter, odlična.
Ali priča i atmosfera nedostojna prva dva dijela.
Nisam jako dugo igrao neku PC igru (nema se vremena a i stari se) ali definitivno namjeravam nabaviti Max Payne. Gledajuci dosta videa sa gameplayom cini mi se da si odlicno opisao problem novog nastavka.

Prva dva dijela su klasika, a glavni faktori su mracna i pomalo uvrnuta atmosfera, zatim pricanje price kroz strip-fazon i odlicni monolozi Paynea.
Novi dio se cini previse veselim i obicnim. Meni vise izgleda kao odlicna podloga za Die Hard a ne Max Payna.

Mozda su neki mladji igraci ili oni koji nisu igrali prva dva nastavka odusevljeni, ali meni se cini da cu ipak ovaj dio svrstati iza prva dva, uprkos grafici za koju je i logicno da je bolja jer je rijec o mnogo novijoj igri. Naravno jos nisam niti poceo igrati, ali sve mi je bilo jasno nakon citanja uvodne price i gledanja par videa....

Osjecaj igranja Max Payne 2 uz ubacen cinema mod je ipak nedostizno i u 2012
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 20:01   #87
ma soundtrack je zakon. Čudi me što su imali hrabrost odabrat band poput healtha koji nije neki mejnstrim
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 22:17   #88
Da malo osviježim temu, dali netko jos igra Paynea? Ili smo svi zaboravili na njega?
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 03:45   #89
ma meni došlo tu i tamo al sam odustao. jebate 25 gigi skidat s ovim 500 kb/s internetom
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 11:47   #90
A to ti je T šit
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 17:08   #91
odigrao je pred tjedan dana... uspio sam igrat sve na mximalnim detaljima osim MSAA...
To govno cim bi ukljucio, zapravo nebi pao framerate nego bi igra pocela stucati i zamuckivat.... Iskreno na max rezi nisam niti osjetio da treba MSAA...

Meni je igra sam vrh... i po prici i po grafici i po svemu ostalome... na muziku nisam obracao pozornost...
nadam se ako izbace GTA 5 na PC da ce bit na istom engineu... Graficki ne triba bolje, ovo mi je najblize next genu sta sam do sad vidio...

sad peglam po arkadama, nikako da mi dosadi taj bullet time majku mu... a cim odigram FC3 mislim da cu pocet ponovo igrat MP3 ispocetka, jer nisam sve skupa tri goldena skupio sto me jako nazivciralo...
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:51   #92
evo ja sad igram na ps3 nije prošlo dugo otkako sam igru prošao na kompu, iako je grafika lošija, svejedno je nostalgija za igrat(treba pohvatat trophije). Max Payne, je meni igra GOTY. Da se dijele oscari za likove u igricama, onda max payne osobno zaslužuje dva, i kad se uzme cijela trilogija najbolji mi je ovaj max, rezigniran, umoran, sakrastičan, lagano pijan, kuler, iako ga je život skroz porazio, uzeo mu sve, max ipak nije izgubio jedno, revolt kad je u pitanju ispravljanje krivih drina,iako izgledom misliš samo što ne upadne sa barske stolice,vrlo mu je opasno stati na žulj, jer tadaa slijedi pain i to ne bilo kakav nego max payne
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:46   #93
Evo i ja se pridruzujem igranju MP3

Igra je 16 GB ali kad sam pokrenuo instalaciju i video da treba 28 GB () na hardu umalo sam pao sa stolice ...no imam prostora pa se upravo instalira.
Edit: (nakon 17 min tek 13,4% se instaliralo auuu ...ima da se nacekam debelo )

Inace ovo je moj rekord sto se tice izdvojenog/utrosenog prostora za jenu igru jer nikada do sada nisam imao u kompu igru koja mi zauzima preko 40 GB.

A o samoj igri sam cuo lepe komentare te mi i traileri deluju dobro pa se nadam da ce mi se svideti.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 20.12.2013. at 20:56.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 23:46   #94
MP3 dobija drugu sansu. Igra ima 28 GB i isto toliko treba za instalaciju no ona ce trajati 2 h pa cu se nacekati ali evo me vec na 34 % i 1:20 h do kraja.

Cini mi da igra vredi pa zato dajem drugu sansu inace ne bi cekao tako dugo da se instalira.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 23:49   #95
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
ma meni došlo tu i tamo al sam odustao. jebate 25 gigi skidat s ovim 500 kb/s internetom
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
A to ti je T šit
Pa za dodatnih 30kn mjesečno dobiš duplo toliko, i osjeti se to itekako. Dok ne stigne optika bez onih 250GB paketa, dobro i to

Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Igra ima 28 GB.
Šta je mačore, pobrisao si Blu-ray film?
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 01:20   #96
Pre 10-ak min zavrsih instaliranje. 44 GB zauzimaju igra i instalacija a sad da proverimo jel vredi sto sad izdvojio toliki prostor. Zaigrajmo!
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 02:53   #97
Nakon instalacije možeš slobodno obrisati to šta si skinuo ako želiš uštediti na prostoru.
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 03:00   #98
Igrao sam igru,ali ja i frend imamo isti bug. Zašteka nam lik,a igra ide dalje. I to na onom prvom nivou,kod onog partya,kad oni razbojnici upadnu. Ali sve u svemu,grafika lijepa,ok gameplay.. Solidno.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 09:55   #99
To ti je vjerojatno do pirata.

Inače, Max Payne 3 je jedan od najboljih TPS-ova ikad.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 12:40   #100
Vrlo dobra igra !

Reko da odigram malo cisto da vidim kakva je i odigram cak sat ipo te zakasnim na ECF i propustim prvu cet.

Totalno mi je cool igra, posebno mi se dopada to sto je iz delova i svaka prica je zanimljiva da ne znas koja je bolja. Mozda mi je najveci utisak ostavila pucacina iz helikoptera to mi je bilo jebeno.
Atmosfera odlicna, grafika prejaka (sve mi je na high i max rez) a nas lik faca samo takva. Isto me odusevljavaju videoi izmedju svake price bas me fino ufuraju i naostre da protivnicima jebem sve po spisku. Nisam ni jedan video preskocio sve ih gledam s uzivanjem.

Quote:
hifilofi kaže: Pogledaj post
Nakon instalacije možeš slobodno obrisati to šta si skinuo ako želiš uštediti na prostoru.
Naravno, to uvek radim. Ipak hvala na zelji da pomognes, cenim to.

Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
To ti je vjerojatno do pirata.

Inače, Max Payne 3 je jedan od najboljih TPS-ova ikad.
Ccc, to je do loseg pirata aka uploadera evo meni se to ne desava sad cu mu poslati na PM link od pouzdanog uploadera.

TPS - Telephone Preference Service
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.