Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2012., 18:25   #1
Cool Žene pomoraca III.

Kod nas često vidim da smjena pomoraca donese nekim ljudima paket, budu to raznorazne stvari od slika i novina pa do mobitela i kartica.

Da i mene netko zamoli da mu ponesem manji paket nema problema, ovim strancima šta su sa menom je lako donit i mašinu za robu jer im je dosta blizu luka pa putuju autobusom, ja idem avionom pa nije zgodno nosit nešto preteško, ali zašto ne ponit neku sitnicu?



Nastavak, stari topic je tu:https://www.forum.hr/showthread.php?t=594604&page=505

Zadnje uređivanje Ruralna : 19.02.2013. at 11:54.
elitist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 18:44   #2
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
majko moja
koja glupost
pojma nisam imala o tome
ajme meni pa je bi popizdila da mi neka zajubjena zenica uvali neke pizdarije da joj nosim muzu stvarno bi popizdila
u toj mjeri da bi ih zavrtila dikod u smece ako bi mi dosadilo vuc
jebate ja to nisam nikad cula


al nosit pizdarije samo da neko glumi romantiku ... ja to iskreno ne bi nosila
ako bi bile cokolade pojela bi ih putem
ako ne mozete izdrzat da ne izmjenjujete pokloncice po godine..nek se skine s broda i adio
najvise sta bi nekom ponila je usb sa nekim slikama i to je vrh sentimentalnosti
popizdila bi i da brbljiju neko tak nesto uvali
Brblji nisi u redu..Sad si me stvarno neugodno iznenadila...Da su svi pomorci tvoga misljenja ja bi poludila
Draga brblji meni nije bila pizdarija kad sam tek posla sa mojim muzem i kad nije imao ni maila,niti mobitela..Bio je 6mj..Danima sam mu pisala pisma i on meni..Nikad necu zaboraviti onaj osjecaj kad znam da je smjena dosla doma,i kad cujem postara (jer sam zivila na selu,dolazio bi motorom)..ono iscekivanje da dobijem njegovo pismo od 26 strana...Tako isto i sa njegove strane,Moja pisma koja su bila od 70 strana,citao bi ih danima i sve bi mu to olaksalo zivot na brodu..Isto tako i meni..I dok sam bila trudna,i kad sam mu slala slike bebe..
Danas nema pisama ,al pisem svaki dan mail..Zar nije isto..Nikad sritniji nije bija kad sam mu poslala dvd mene i dice za valentinovo(prve rijeci njegova sina)...Draga moja brblji ima ljudi koji uzivaju u takvim stvarima..Zasto mislis da je to sipanje romantike???
Njemu smjena ide 15.11..ja vec kontam da mu nesto posaljem i da ga iznenadim,jer kojim slucajem ide njegov kolega kojeg i poznam..
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 18:51   #3
Quote:
elitist kaže: Pogledaj post
Kod nas često vidim da smjena pomoraca donese nekim ljudima paket, budu to raznorazne stvari od slika i novina pa do mobitela i kartica.

Naravno.Onaj tko nema internet na brodu jedva ceka novine.Iako smjena nosi sa sobom novine..Ja svom posaljem kad mogu..
Naravno da uvik pazim da nije tesko..ni da zauzima puno mjesta.
Jednom sam skidala vjesti sa interneta,i slala muzu mailom,a on je prosljedivao ciloj posadi(hrvatskoj)..Svako jutro bi imali friske vijesti...Reka mi muz da su svi bili odusevljeni i da su rekli kako ce mi poslat cokoladu po njemu..al nikad je nisam dobila..smrc...
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 19:00   #4
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post



vidis inace ja vise volim da se svasta dogodi dok ga nema, krizme, pricesti, pirevi, diplome..jer su to meni sranja.......
meni vidis nisu sranja..Dodjela diplome mojoj sestri u Zg meni nije sranje,dapace jedan predivan dogadaj koji sam odradila bez muza......Svaki taj dogadaj nekome nesto znaci...I ta pricest,i ta krizma i taj pir..I kako mozes rec da je to sranje za tebe..
Mislim da si malo pretjerala..
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 19:05   #5
[QUOTE=Azelea;42064805]Brblji nisi u redu..Sad si me stvarno neugodno iznenadila...Da su svi pomorci tvoga misljenja ja bi poludila
Draga brblji meni nije bila pizdarija kad sam tek posla sa mojim muzem i kad nije imao ni maila,niti mobitela..Bio je 6mj..Danima sam mu pisala pisma i on meni..Nikad necu zaboraviti onaj osjecaj kad znam da je smjena dosla doma,i kad cujem postara (jer sam zivila na selu,dolazio bi motorom)..ono iscekivanje da dobijem njegovo pismo od 26 strana...Tako isto i sa njegove strane,Moja pisma koja su bila od 70 strana,citao bi ih danima i sve bi mu to olaksalo zivot na brodu..Isto tako i meni..I dok sam bila trudna,i kad sam mu slala slike bebe..
Danas nema pisama ,al pisem svaki dan mail..Zar nije isto..Nikad sritniji nije bija kad sam mu poslala dvd mene i dice za valentinovo(prve rijeci njegova sina)...Draga moja brblji ima ljudi koji uzivaju u takvim stvarima..Zasto mislis da je to sipanje romantike???
Njemu smjena ide 15.11..ja vec kontam da mu nesto posaljem i da ga iznenadim,jer kojim slucajem ide njegov kolega kojeg i poznam..[/Q
Potpisujem sto posto
Iako moj nije pisao toliko stranicapismo je značilo sve.
starakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 19:30   #6
;)

kokeeeeeeeeeeeeee
najzad stara ekipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
za brlji sam pomislila da je brljivica ali se opet vratila u blji
azelea prošla sam to davno

ary
aneeeeeeeeeeeeee tvoja jezičina!!!!!!!!!

koke i dalje tvoji komentari kratki jasni
kod mene recesija viceva
nekad dnevno dobijala kao danas akakoako tjeno
modesti drago mi je da se javiš - i tvoji komentari britki ali sažeti

elitist hvala na tvojim komentarima isto kratki i britki
cure lp
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 20:34   #7
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
Naravno.Onaj tko nema internet na brodu jedva ceka novine.Iako smjena nosi sa sobom novine..Ja svom posaljem kad mogu..
Naravno da uvik pazim da nije tesko..ni da zauzima puno mjesta.
Jednom sam skidala vjesti sa interneta,i slala muzu mailom,a on je prosljedivao ciloj posadi(hrvatskoj)..Svako jutro bi imali friske vijesti...Reka mi muz da su svi bili odusevljeni i da su rekli kako ce mi poslat cokoladu po njemu..al nikad je nisam dobila..smrc...

Iako sam jedini Hrvat na brodu kapetan svako jutro stavi na komp hrvatske novine al u wordu...

Iako se nemože ništa mirit sa onime kad uzmeš slobodnu pa pomirišeš ono olovo...
elitist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:11   #8
BRLJI i danas postoje brodovi koji nemaju net. mail i sl
vjeruj mi da tamo čiataju gloriju stoy , a kamo li dnevne novine
tako da mi ne pričaj o tome
a ako neko šalje pak kolača ili sl ... zapeo je u prostoru i vremnu , budimo realni - invalide ne primju za raditi na brodu- tako da se razumjemo pomagala tog tipa im ne trebaju.
možda drugog tipa ..............
nosila sam na brod sve vrste tiskovina, dočekani kao naj novije novosti a bile su zastarjele
tako hello malo stani na balun
ti se sa svojim godišnje vidiš mjesec dana ?!
i tebi je to NIRVANA?
ok super ako ste se našli u tome u nekim ranim 30 ti im ili kasnim 20 im---- ali daj malo mućni glavom- niti je psihički a definitivno ne fizičkim normalno a taj uzrast- naći se tako.........
našla si svoj mir ali te ipak pitam imaš li svoj crv sumje nakon pustnje?
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:26   #9
brlji.brlji , brlji...
ti i dalje živiš...............

ovdje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:27   #10
brlji zašto si brisala post?
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:29   #11
ja bome bi svome čokoladu,i kikiriki
Ma meni je puno puta palo na pamet da bi poslala i ovo i ono,ali me je bilo strah da ne bi kompromitirala osobu koja to nosi ukoliko bi se to negdi slučajno otvorilo.
Nek lipo svatko radi kako ga komoda i bog.
starakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:31   #12
Bubi ooooooooooooojla
starakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:32   #13
napisala sam poduzi post objasnjenja
al sam onda vidjela odgovor od petre i bubi
i jednostavno ne zlim komunicirat s nekim ko je toliko bezobrazan
nadam se da cete se uskoro naci u nekoj raspravi sa zenama koje vode drugaciji zvot od vas i da ce vas jednako ovako vrijedati i diskreditirati vase misljenje na temelju toga sta vam nema muskarca doma
zaista bih voljela da vam se to dogodi i da se neki vas drugaciji stav odbaci na temelju toga da vi nemate muza u posteji svaku vecer i da ste radi toga neuracunjive ili kako je bubi rekla nenormalne

cesto ovdje pisemo o ome kako okolina zna ne razumit zene pomoraca i njihov zivot
a evo ja jos nikad nisma dozivjela da me zbog neke banalne rasprave kao ova oko nosenja cokolade s nacrtanim srcem neko ovako bezobrazno vrijedao
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:32   #14
Quote:
starakoka kaže: Pogledaj post
Bubi ooooooooooooojla
jeahhhhhhhhh
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:35   #15
Quote:
elitist kaže: Pogledaj post
Iako sam jedini Hrvat na brodu kapetan svako jutro stavi na komp hrvatske novine al u wordu...

Iako se nemože ništa mirit sa onime kad uzmeš slobodnu pa pomirišeš ono olovo...
Moj sad dobiva od firme vijesti iz Hrvatske..To mi je super!!
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:36   #16
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
napisala sam poduzi post objasnjenja
al sam onda vidjela odgovor od petre i bubi
i jednostavno ne zlim komunicirat s nekim ko je toliko bezobrazan
nadam se da cete se uskoro naci u nekoj raspravi sa zenama koje vode drugaciji zvot od vas i da ce vas jednako ovako vrijedati i diskreditirati vase misljenje na temelju toga sta vam nema muskarca doma
zaista bih voljela da vam se to dogodi i da se neki vas drugaciji stav odbaci na temelju toga da vi nemate muza u posteji svaku vecer i da ste radi toga neuracunjive ili kako je bubi rekla nenormalne

cesto ovdje pisemo o ome kako okolina zna ne razumit zene pomoraca i njihov zivot
a evo ja jos nikad nisma dozivjela da me zbog neke banalne rasprave kao ova oko nosenja cokolade s nacrtanim srcem neko ovako bezobrazno vrijedao
draga ja imam najmanje 15 g više staža od tebe i sad se pozivaš na mene???? aloooooooooooooooooo draga sredi misli i ja sam slala i nosila na brod pakete
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:41   #17
Quote:
bubi sine kaže: Pogledaj post
draga ja imam najmanje 15 g više staža od tebe i sad se pozivaš na mene???? aloooooooooooooooooo draga sredi misli i ja sam slala i nosila na brod pakete
15 godina staza cega - vrijedanja i ismijavanja drugih?
ili mislis da ti 15 godina cekanja daju pravo na to
ja se nadam da si to pravo necu uzest ni ako budem zivila sto godina
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:46   #18
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
15 godina staza cega - vrijedanja i ismijavanja drugih?
ili mislis da ti 15 godina cekanja daju pravo na to
ja se nadam da si to pravo necu uzest ni ako budem zivila sto godina
20g staža u poslu 2 skoro odasle djece , bolesti smrti, i svih ostalih sranja ..............pa kad budeš blizu javi se sa svojim " visoko umnim " filozofiranjima pogotovo onima koji kreću u ovaj život
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:52   #19
Quote:
bubi sine kaže: Pogledaj post
20g staža u poslu 2 skoro odasle djece , bolesti smrti, i svih ostalih sranja ..............pa kad budeš blizu javi se sa svojim " visoko umnim " filozofiranjima pogotovo onima koji kreću u ovaj život
draga moja bubi sine
ti zaista mislis da to sto si prozivjla jedan zivot koji mene tek ceka tebi daje za pravo da vrijedas podsmjehujes se i diskreditiras
ako je tako....sta ti ja mogu
samo mogu ponovit da se zaista nadam da si ja to pravo necu uzimat kad dodem u tvoje godine

inace..ja se tebi ni jednom rijecju nisam obratila dok me nisi pocela spustati

iskreno bih te molila da ubuduce ne trosis svoje dragocijeno vrijeme i mudrost na moje balave postove
zaista bih ti bila do neba zahvalna da me mimoides
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 22:02   #20
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
majko moja
koja glupost
pojma nisam imala o tome
ajme meni pa je bi popizdila da mi neka zajubjena zenica uvali neke pizdarije da joj nosim muzu stvarno bi popizdila
u toj mjeri da bi ih zavrtila dikod u smece ako bi mi dosadilo vuc
jebate ja to nisam nikad cula
brblji je zna kome donit vozacku, koji dokumenat il nesto od muza ako bi ovaj zaboravija..jednom je jednom decu nosio nekakve ljekove i to kuzim
odnit nekome patike mozda ako mu se sjebu lijek il kakov ortopedsko pomagalo mozda karticu za mob ili mob ako mu crkne - dokumenat neki koji mu je jako bitan - te nuzne stvari
al nosit pizdarije samo da neko glumi romantiku ... ja to iskreno ne bi nosila
ako bi bile cokolade pojela bi ih putem
ako ne mozete izdrzat da ne izmjenjujete pokloncice po godine..nek se skine s broda i adio
najvise sta bi nekom ponila je usb sa nekim slikama i to je vrh sentimentalnosti
popizdila bi i da brbljiju neko tak nesto uvali

vidis inace ja vise volim da se svasta dogodi dok ga nema, krizme, pricesti, pirevi, diplome..jer su to meni sranja.......nuzne obaveze di te neko pila dam u uvelicas slavlje i uzima ti vrime....i mrzim kad se toga nareda kad je doma...ne da mi se ni sebi to slavit a kamo li kom drugom
na pola toga ne idemo skupa..zbog pola toga meni propradu slobodni dani....ono malo dana sta smo skupa ako i idemo skupa ode nam na ta sranja
tak isto mi prica i frendica koja je u braku i ima dvoje dice
lako ej ovima sta su doma i sta ima je dosadilo vise bit skupa njima tiba toga da zacine a meni kad ga ne vidim po godine pa dobijemo koji dan skuap taman sad triba jos neko sranje od proslave necije diplome il tak necega da nemamo kad bit skupa
kad se to odvija dok njega nema...potrosi mi vrime...i oslobodi vrime za nas dvoje kad on dode
Ja ovo citam i ne mogu se nacudit, se ti s nama sprdas brblji? "tuceserukompocelu"
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.