Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 01:15   #8921
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Probaj negdje posuditi čistač na paru ili kako se to već zove, pa temeljito prođite te dijelove koji su problematični. Ona svojim urinom želi pokriti drugi miris; domestos i sva ta smrdljiva sredstva ne pomažu jer i dalje imaju miris. Para je dobra jer čisti bez mirisa. I kod nas se pišanje naokolo smanjilo otkad pod redovno čistim pomoću pare (parkete doduše rjeđe jer ih se ne smije previše močiti a keramiku i topli pod često).
Tnx! Probat cemo. Mada, kada ja stavim prepreku, ona nade novo mjesto. Tako da ocito nije da pisa tamo gdje joj smrdi nego po svim vratima.
Pirga is offline  
Old 12.02.2018., 09:59   #8922
A što kaže veterinar, je li sve u redu? Uroinfekt, kristali, alergije?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 12.02.2018., 10:15   #8923
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A što kaže veterinar, je li sve u redu? Uroinfekt, kristali, alergije?
Nismo bili na pretragama jos jer je veterinarka rekla da misli prema nacinu (na okomite povrsine stojecki) i mjestima (vrata) da nije do toga nego da obiljezava. To nam je sljedeci korak, ali sto ako i to iskljucimo?
Pirga is offline  
Old 12.02.2018., 10:18   #8924
Prvo vi obavite pretrage pa onda razmišljajte što ako nije, pošto je velika vjerojatnost da će se nešto naći.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 13.02.2018., 20:31   #8925
Jel itko ima ili je imao macku kojoj je nizak secer? Osim cescih obroka (a radim 9-17 , odlazim iz stana u 8 i vracam se iza 18), ima li kakvog rjesenja za to?
Joshira is offline  
Old 13.02.2018., 20:50   #8926
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Prvo vi obavite pretrage pa onda razmišljajte što ako nije, pošto je velika vjerojatnost da će se nešto naći.
Obavili dio pretraga i bubrezi su ok. Sada jos treba uhvatiti urin da vidimo za kristalice, ali vet misli da ce i to biti ok. Btw, secer joj je nizak, ali kaze da im to zna biti od stresa zbog vadenja krvi.
Sto dalje? Sutra kupujem parni cistac pa cemo vidjeti.
Pirga is offline  
Old 15.02.2018., 16:37   #8927
Mačka je počela mačkovati po cijeloj kući. Ode u prizemlje pa se nečeg preplaši i zbriše gore Kao da su babaroge tamo.

Inače ima zanimljivu foru gore na katu - ode mi u spavaću sobu i onda sjedi pod krevetom. Zašto? Nemam pojma.
_MK_ is offline  
Old 15.02.2018., 16:53   #8928
Jel normalno da mačak za vrijeme tjeranja NE obilježava prostor u stanu?

Zapravo ne znam ni sama jel se uopće počeo tjerati, inače ne mjauče puno pa tako ni sad.
Mačak ima 9.mjeseci i još nije kastriran, zadnja cca 2 tjedna je presmiren i ne igra se samostalno kao prije, jedino ako se netko od ukućana igra s njim. Osim toga, jede skroz normalno i spava malo više nego inače
-Lexa is offline  
Old 15.02.2018., 17:20   #8929
Da se poceo tjerati, vec bi to znala....radije odi sad vetu na kastraciju prije nego ga krene, a i trenutno su akcije u pola cijene....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 15.02.2018., 17:28   #8930
Onda ok! Ma ide uskoro, moj vet iz nekog razloga inzistira da prodje 9.mj pa smo morali malo pricekati

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-Lexa is offline  
Old 17.02.2018., 11:11   #8931
Mačka je izašla van.

Spuštala se u sobu do balkonskih vrata zadnjih dana i sad je odlučila izaći.

Baš me zanima hoće li se vratiti unutra...

Malo mi je bed :/
_MK_ is offline  
Old 17.02.2018., 17:58   #8932
Mačka je opet bila ušla popodne, pa tražila van, pa je sad ušla unutra.

Mislim da službeno imam mačku #6.
_MK_ is offline  
Old 18.02.2018., 20:17   #8933
Svida mi se ime macka tako je i mojima doma prije koji mjesec u vrt doselio macak i udomljujemo ga bezuspjesno i zato nije dobio ime i sad se odaziva na mačak

Ako je tko zainteresiran za udomljavanje macka starog oko godinu dana, tigrastog, jako umiljatog, samo bi preo i mazio se...kastriran nedavno....voli setati okolo, pa iskljucivo kod nekoga tko ima kucu daleko od prometnica, da moze zivjeti unutra i kad zazeli izaci van...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 21.02.2018., 22:35   #8934
macketina mi jede malu metlicu za smece,neznam zasto,mozda joj odgovara trava suha,sta mi je ciniti,zima je,sveze trave nema,i onda se toga najede i povraca
Gaissa is offline  
Old 21.02.2018., 22:42   #8935
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
macketina mi jede malu metlicu za smece,neznam zasto,mozda joj odgovara trava suha,sta mi je ciniti,zima je,sveze trave nema,i onda se toga najede i povraca

I moj to radi.
ozanavg is offline  
Old 21.02.2018., 23:09   #8936
Posij u posudu pšenicu u malo zemlje i eto ti za tjedan dana travica za grickanje
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.02.2018., 10:34   #8937
moja zvace cetku za wc
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 22.02.2018., 10:48   #8938
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
moja zvace cetku za wc
znaci nisam jedina,kupila sam joj metvice i ne zanima ju samo trva i metla,mozda je i onda vjestica po oce letit
Gaissa is offline  
Old 22.02.2018., 12:25   #8939
Ponosno izjavljujem da sam kupio novu grebalicu za mačke!

Osim trosjeda i dvosjeda, od danas će moći grebati i fotelju.
_MK_ is offline  
Old 22.02.2018., 14:57   #8940
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
znaci nisam jedina,kupila sam joj metvice i ne zanima ju samo trva i metla,mozda je i onda vjestica po oce letit
da, nista nije slatko ko cetka za wc. sljedece po redu je mala metlica s kojom skupljamo pijesak prosipani, nju zagrli i kolje
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.