Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 20:56   #4041
Kako da mi ni Cerson ni Bromazepam ne djeluju na uspavljivanje a Clonazepam djeluje?A sve su benzosi.
I pitanje dokle će.Molim Boga što duže.
frozensun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:21   #4042
Quote:
frozensun kaže: Pogledaj post
Kako da mi ni Cerson ni Bromazepam ne djeluju na uspavljivanje a Clonazepam djeluje?A sve su benzosi.
I pitanje dokle će.Molim Boga što duže.
Moja pretpostavka je da je to što Clonazepam jako opušta mišiće, a masa ljudi ne može spavati zbog toga što su prenapeti. Osobno mi je draže popiti Clonazepam pa se lijepo opustim, ušuškam i zaspem, nego ove otrove za spavanje koji te samo u jednom trenu oduzmu i prčkaju ti po centrima za spavanje u mozgu.
__________________
i ne želim niti jedan suvišan podatak...
Mmps is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:30   #4043
Ali san na njemu je katastrofa.Ja ustanem pospan,mamuran,uspavan,usporen kao i da nisam cijelu noć spavao.Tako baš nije na Cersonu.
Uz put imam suicidalne ideje od benzosa tu nema dileme.
frozensun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:31   #4044
Ja ne znam šta da radim.Trenutno pijem clonazepam i jedino 2 mg me može uspavati.Lomio sam na 1+1/4 ali me ne može uspavati.Jel doza od 2 mg visoka?
Zaspim ja jedno 6h u komadu ali sutradan sam krš,pospan,umoran,slomljen,neispavan takav da kao da nisam cijelu noć spavao.Užas.
7.5 mg calixte+5 mg zalaste ne pomaže više za uspavljivanje a kad pojačam zalastu imam derealizaciju.
frozensun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 06:19   #4045
Quote:
frozensun kaže: Pogledaj post
Ja ne znam šta da radim.Trenutno pijem clonazepam i jedino 2 mg me može uspavati.Lomio sam na 1+1/4 ali me ne može uspavati.Jel doza od 2 mg visoka?
Zaspim ja jedno 6h u komadu ali sutradan sam krš,pospan,umoran,slomljen,neispavan takav da kao da nisam cijelu noć spavao.Užas.
7.5 mg calixte+5 mg zalaste ne pomaže više za uspavljivanje a kad pojačam zalastu imam derealizaciju.
Ne znam gdje zivis,,ali u Zgbu imas centar za poremecaj spavanja u Pb Vrapce,mozda cak Jankomir u miskim Split.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:07   #4046
Koja svrha je leci u bolnicu?kad se zna da ne spavam.dat ce mi lijek i to je to.Osim toga nisam iz Hrvatske,iz Bosne sam.
frozensun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:13   #4047
Quote:
frozensun kaže: Pogledaj post
Koja svrha je leci u bolnicu?kad se zna da ne spavam.dat ce mi lijek i to je to.Osim toga nisam iz Hrvatske,iz Bosne sam.
Ne znam kako ide za strane državljane,ali ljudi dođu na dan dva da vide zašto ne možeš spavati. Postoji onaj običan eeg, a postoji i onaj nakon neprospavane noći. Znam da to radi PB Vrapče-odjel-centar za poremećaj spavanja.
Skupiti sve nalaze otprije i vidjeti da nijedan lijek ne uspijeva.
A kod tih lijekova dolazi do zasićenja, treba ih mijenjati.
Mislim da ima i Split, a možda čak PB Jankomir, za Rebro nisam sigurna.
Za Bosnu ne znam.Pitaj kako ide za strane državljane.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:37   #4048
Čitam da liječenje prve epizode depresija traje godinu dana od prestanka simptoma. I koliko ljudi godinama pije seroxat. Mogu li ja od LOM-a tražiti da uzimam seroxat kao preventivu nove depresivne epizode? Mene je strah kako ću spavati budući da sa godinama uzimala helex po tom pitanju i sad me strah trenutka kad se budem skidala sa seroxata.. Uz seroxat se osjećam super i spavam super, tj. sve bolje i bolje. A budući da se epizode u velikom postotku vraćaju, mislim si kako ne bi bilo loše uzimati "trajno" seroxat.. Mislim da sam postala tabletomanka jer mi saznanje da sam popila neku tableticu pred spavanje donosi mir i bolji san..
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:22   #4049
Azaleja kako ne kapiraš?Šta će snimiti ako ja ne mogu zaspati?Ne mogu ništa snimiti.Osim toga ja sam radio EEG preko dana i pokazao je pojačanu anksioznost.
Imamo mi ovde noćno snimanje polisomnografiju ali samo za ljude sa sleep apne-om.
frozensun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:26   #4050
Quote:
frozensun kaže: Pogledaj post
Azaleja kako ne kapiraš?Šta će snimiti ako ja ne mogu zaspati?Ne mogu ništa snimiti.Osim toga ja sam radio EEG preko dana i pokazao je pojačanu anksioznost.
Imamo mi ovde noćno snimanje polisomnografiju ali samo za ljude sa sleep apne-om.
Razumijem,jesi napravio eeg nakon nnn,zasto se ne napravi,mozda je orgamska podloga.Ako ne mozes zaspati, moze biti da je epilepsija,svakakve,i moze biti pozadina
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:18   #4051
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Upravo sam se probudila i pojela pola čokolade
Samo pola cikolade?Ja kad otvorim cokoladu,nestane cijela
u komadu.Pol cokolade mi je pod zub.

Ja doslovno pojedem coksu u 5 minuta.
emma 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:11   #4052
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Samo pola cikolade?Ja kad otvorim cokoladu,nestane cijela
u komadu.Pol cokolade mi je pod zub.

Ja doslovno pojedem coksu u 5 minuta.
K'o da si mene opisala!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:33   #4053
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Samo pola cikolade?Ja kad otvorim cokoladu,nestane cijela
u komadu.Pol cokolade mi je pod zub.

Ja doslovno pojedem coksu u 5 minuta.
Nisam napisala gramažu. Radi se o onoj velikoj od 250gr.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:28   #4054
Zanima me iskustva sa Sulpridom? I Haldolom ako ima ds je netko pio......
Hvala.....
Njušica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:47   #4055
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Nisam napisala gramažu. Radi se o onoj velikoj od 250gr.
Haha,dobra si.😂
emma 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:56   #4056
Jel ima tko iskustva sa seroxatom i mirzatenom? Prošlo je mjesec dana kako pijem seroxat ali sa snom imam problema. Budući da se budim rano a sanval baš ne pomaže uvijek, počela sam navečer sa 7,5 mg mirzatena koji me fino uspava i ujutro me probudi budilica. Moje pitanje je koliko dugo mogu uzimati mirzaten da prilikom ukidanja ne dođe do ustezanja u vidu nesanice jer piše da njegovo ukidanje može dovesti do depresije i nesanice? Ima li tko iskustva s ovom kombinacijom?
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:38   #4057
Quote:
Njušica kaže: Pogledaj post
Zanima me iskustva sa Sulpridom? I Haldolom ako ima ds je netko pio......
Hvala.....
Ja sam pila sulpirid i bio mi je ok.Jedino sto nisam imala menstruacije
od njega i imala sam iscjedak iz prsa pa sam ga morala
prestati uzimati.No,to ne znaci da ce se i tebi javiti te nuspojave.
emma 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:41   #4058
Quote:
Lea Sun kaže: Pogledaj post
Jel ima tko iskustva sa seroxatom i mirzatenom? Prošlo je mjesec dana kako pijem seroxat ali sa snom imam problema. Budući da se budim rano a sanval baš ne pomaže uvijek, počela sam navečer sa 7,5 mg mirzatena koji me fino uspava i ujutro me probudi budilica. Moje pitanje je koliko dugo mogu uzimati mirzaten da prilikom ukidanja ne dođe do ustezanja u vidu nesanice jer piše da njegovo ukidanje može dovesti do depresije i nesanice? Ima li tko iskustva s ovom kombinacijom?
Ja sam pila seroxat,ali u kombinaciji sa zyprexom.
Nisam imala problema sa spavanjem.

Nazalost nije mi pomogao kod okp-a pa sam presla
na anafranil.
emma 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:22   #4059
Quote:
Lea Sun kaže: Pogledaj post
Jel ima tko iskustva sa seroxatom i mirzatenom? Prošlo je mjesec dana kako pijem seroxat ali sa snom imam problema. Budući da se budim rano a sanval baš ne pomaže uvijek, počela sam navečer sa 7,5 mg mirzatena koji me fino uspava i ujutro me probudi budilica. Moje pitanje je koliko dugo mogu uzimati mirzaten da prilikom ukidanja ne dođe do ustezanja u vidu nesanice jer piše da njegovo ukidanje može dovesti do depresije i nesanice? Ima li tko iskustva s ovom kombinacijom?
Meni seroxat ama baš ništa nije pomogao.
Kao da sam pila tabletu protiv bolova dok me ništa ne boli - efekta bez.

Nemoj (previše) čitat o nuspojavama jer vjerovala ili ne, na taj način si gro toga možeš "navuć".
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 10:06   #4060
Pozz iman jedno pitanje. Ovako patim od anksioznosti depre okp-a i panicnih napadaja. Psihijatar mi je prepisao fevarin 50mg i q-pin 25mg. Poceo san piti 2.1.2018. I nakon 3 tjedna mi je bilo bolje i to je trajalo tjedan dana i onda mi se opet pogorsalo nakon tog pogorsanja psihijatar mi je pojacao fevarin na 100mg i nakon tjedan dana te doze poboljsalo mi se i opet bio dobro tjedan dana i sad opet neka depresija bezvoljnost anksioznost i panike. Kako to da mi cas bude dobro pa opet lose jeli kriva terapija ili sta. Pijem vec 2 miseca a kazu da je pravilo ka ako ti nebude bolje u tom vremenu da se mjenja terapija. Ne znan stvaro iman osjecaj koda skrecem sa pameti. Ne znan vise sta je dobro za mene najrade bi sve prekinuo piti. Ima li ko iskustva ili misljenja? Hvala unaprijed.
bolesnik23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.