Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 19:36   #1
Topic za istresanje dušice...[bez komentiranja i chata / pročitati prvi post] - Vol.II

Dragi forumaši i forumašice, Dušice su stigle do svog drugog dijela

Kako sigurno već i znate, ovo je mjesto na kojem pišete sve ono što vam je na duši. Molim vas samo da to što vam je na duši pokušate sročiti u jednom postu, a ne u nekoliko uzastopnih postova koji se nižu jedan za drugim, ponekad čak napisani i u istoj minuti.

Također, ponekad se najbolje znamo izraziti upravo glazbom, stoga je dopušteno postaviti link na neku pjesmu koja prati ono što želite reći, no molim vas da se ovo ne pretvori u mjesto gdje su samo linkovi na pjesme, jer i za to imamo posebnu temu (Kakvu glazbu slušaju munjare?). Dakle, poželjni su vaši komentari uz eventualno postavljeni link.

Za sve one koji tek upoznaju Dušice, evo uvodnog posta iz prvog dijela, gdje je draga Štrikalica lijepo objasnila u kojem pravcu treba ići ova tema:

Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
...

A postoji li bolje mjesto za istresanje svega što ti je na duši od Psihokauča?

Dobre stvari, loše stvari, suze, bijes, veselje, smijeh.. nekakva virtualna boks vreća za trenutno olakšanje bez opasnosti da nas privedu zbog remećenja reda i mira.. Sve ono što biste htjeli stresti u facu sebi, mužu, dečku, curi, doktoru, šefu..a još ste dovoljno normalni da to fakat ne učinite.

Ili samo da izbacite iz sebe sve što je spremno za izbacivanje..

Ideja je da se ne komentira....
Uživajte na novim Dušicama...papir (čitaj: monitor) svašta trpi...iskoristite to, nadam se da će vam barem malo pomoći

link na prethodnu temu


Dragi forumaši, iako je ovaj topic prvobitno zamišljen kao virtualna boks vreća gdje svima smijete reći što ih ide, ni ovdje više neće biti mjesta govoru mržnje, rasizmu, šovinizmu, mizoginiji/mizandriji, homofobiji, etc. Takvi će se postovi kažnjavati sukladno pravilima foruma.
AR
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Old 24.08.2016., 21:19   #2
Ukoliko si tužan {tada si u prošlosti}, ukoliko si nervozan{tada si u budućnosti}, ukoliko si miran {tada si u sadašnjosti}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 26.08.2016., 01:30   #3
"Ostalo mi je nepoznato koga je zvao i gde je tražio svoju devojku, ali kad je bezuspešno pretražio sve, odjednom je počeo da je pronalazi u drugim curicama. Neke su imale takav nosić, neke su hodale kao ona, ili se smejale na isti nacin, zabacujući lepim pokretom glavu malo udesno, neke su slicno njoj ćutale, neke pričale, i Popac ih je narednih godina vodao kao avganistanske hrtove, sakupivši, malo po malo, puno raznih detalja svoje velike ljubavi.

Ali nikad mu nije uspelo da ih sve sastavi..."
Ethereal is offline  
Old 27.08.2016., 02:44   #4
Poludit ću.
tirkizno is offline  
Old 27.08.2016., 10:17   #5
Bas se i ne budim sretna..a trebala bih..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 27.08.2016., 19:21   #6
Prirodni osjećaji covjeka jesu zdravlje i sreca, neprirodni su brige i problemi {biram prirodu}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 28.08.2016., 11:30   #7
Tek što satrah onu lažnu nadu o besmrtnosti i o tome kako sve ima smisla, tek što se pomirih da sam ipak hrpa kostiju, mesa, hormona i tih pametnih organa koje kad-tad idu u zemlju, tek što malo umirih samu sebe da je sve ok što je tako, čovjek kojeg iznimno cijenim i poštujem, izjavi da je on besmrtan. I da su svi ljudi besmrtni samo što to ne znaju. I da bi ga ubili za par dana ako bi rekao sve što zna. I da svijet drži 300 ljudi. I još puno toga.
Mukica mi je.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Old 28.08.2016., 19:44   #8
I naravno da se ne mogu držati dogovora sa samom sobom.
tirkizno is offline  
Old 28.08.2016., 21:55   #9
ned ujutro na faceu je zanimljiva.
stalno izlijeću slike jućerašnjih pireva.

a izgleda da je istina da se više piruje kada je kriza.
ako su mislili zaradit, jeb su se zbunili.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Old 28.08.2016., 22:37   #10
Nedjelje su {pre}dosadne
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 29.08.2016., 00:46   #11
Bože pošalji mi nekoga za razgovor izgubit ću razum.
tirkizno is offline  
Old 29.08.2016., 02:51   #12
Ma obožavam kad me tako važan mail probudi tako kasno i onda više ne mogu spavati Ionako niš od toga
kikakm is offline  
Old 30.08.2016., 07:50   #13
Rana zora se budi {źivot prilike nudi}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 30.08.2016., 09:04   #14
Volim rana jutra i svjezinu..osjecam se bolje

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 30.08.2016., 09:47   #15
"Forgive, O Lord; my little jokes on Thee,
and I'll forgive Thy, great big one; on me."
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Old 30.08.2016., 12:58   #16
Ne vidim te. Ne cujem te. Nista. Nikome.
hullu is offline  
Old 30.08.2016., 22:39   #17
Pa dobro, ako me već morate iskorištavati na svakom poslu, dajte bar to napravite kak spada. Ma obožavam ja bit na minimalcu za ono što moji kolege primaju plaću 5-6 tisuća kuna. Ma obožavam kad mi odmah kažu da radim 12 sati, ali kao iznimka baš taj dan kakti, neplaćeno of course lol Ma obožavam što ću morati biti dostupna ponekad i subotom, bez plaćenog of course Ma obožavam što me petljate u lokalnu politiku i muljaže. Ma obožavam što ste se napravili glupi i neisplatili mi one pare za moj pošteno odrađeni posao. Ma obožavam i one krpe nositi doma prati, čistiti pod. Ma obožavam kad moram neš printati za posao, pa daj iz svog džepa. Ma sve ja mogu Ajd Kika, to je samo par mjeseci, izdrži. Onda opet na burzu. Zapravo, već očekuju da ću nastaviti volontirati Al kaj ću, sama sam si kriva jer pristajem na sve, jer se dam jebati u mozak, jer se neću izboriti za sebe, jer vjerujem da se stvari mogu riješiti smirenim, smislenim putem, jer želim biti od koristi drugima, jer sam perfekcionist, jer se opterećujem detaljima koje nikoga nije briga, jer mi je bitno da zaista pomognem nekome tko pomoć traži...i to sve iza sve te vaše fasade jebenog sustava, pohlepe, politike, materijalizma, bezosjećajnosti, površnosti, laži, konformizma, predrasuda, stereotipa, maski na maskama...Na sve to pristajem ako u konačnici vidim barem jedan iskreni smiješak na licu popraćen riječima: Hvala, pomogli ste mi.
Tada znam da je sve to imalo smisla.
Nadam se.
kikakm is offline  
Old 31.08.2016., 02:19   #18
Ucinit cu sve, samo budi onaj stari, samo se sjeti kako je lijepo bilo kad si bio zdrav.. Tako lijepo..

Malo autosugestije.

Bit ce bolje. Mora.
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Old 31.08.2016., 22:38   #19
Jedan od onih dana... Kad u sve se uvuče sumnja, a u sebe najdublje, tamo gdje je odavno urezana, pa se podeblja, ugravira, krene krvariti. Gotovo je dirljiv bio taj moj entuzijazam tog travnja godine gospodnje 2016-e. Pregazilo me, ispljunulo, sažvakalo. Jedan od onih dana kad se čini da je to do mene. Bez obzira što su neki otišli odmah, nisu izdržali ni dana, a neki eto tri mjeseca pa i četiri, a nekima je eto ok i pitam se kako i gdje je tajna i što mi promiče i jamačno je to do neke moje mane, nesposobnosti jer ja više ne znam kako da od sranja napravim nešto lijepo. I ne mogu uprijeti prstom što ne valja, ne znam, naprosto ne znam. Ima gorih mjesta, da. Ima. Puno gorih, da se rasplačeš. Kad se vraćaš kući pa vidiš da pekare svijetle pa ta žena od svojih 60-ak u fast foodu, noćna smjena, prvi joj je dan kaže, a dođe ti prosto da plačeš jer - kako?
Jedan od onih dana kad te sve pregazi. A nema ni naprijed ni nazad. Samo beskrajno danas. Sutra je tek slutnja i čini se nemoguće, mutno je i gubi se ta jasna vizija gdje sam krenula i što sam htjela jer ne znam više. Ne znam. Možda nisu oni. Možda sam ja. Ja sam se trebala truditi više. Ja sam trebala shvatiti da je nepravda sastavni dio života i da se unatoč toj nepravdi moram maksimalno truditi. Drugima to ide nekako bolje. Danas sam samo htjela da mi kaže hvala i doviđenja. A nije. Ni-je. Jebiga. I dobro da nije jer onda ... gdje onda?
ex anais is offline  
Old 31.08.2016., 22:47   #20
You can't have everything...
you wouldn't have place to put it.
Don Michael is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.