Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2016., 14:00   #21
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Do prije pešest mjeseci sam s njom (iako smo imali probleme) planirao svašta. Kućicu, dijecu, zajedno dugo, svakakve sladunjave pizdarije...
I sad nakon svega puko, i hoću ja i dalje sve to ali nisam siguran dali to želim s njom.
Nije mi bilo dobro s njom, dosta puta me psihički ozljedila i upoznao sam i puno puta vidio jednu potpuno drugačiju Nju koju je vjerujte mi teško voljeti i bit sretan. Ali promijenit će se kaže, čak malkice i vjerujem u to. Al jebi ga to mi nije ni d od dovoljno. Volio sam je ful a sad, hm, da volim, ali ne onako nego, mislim, neznam...Eto tako je volim-nemam pojma kako i to mi nije dovoljno.
Jako često NAS tj mene pokušavam gledati kao slučaj ful se trudim ući u svoj mozak i dokučiti šta se događa i ponekad razmišljam da (naravno osim šta već dvije godine nismo baš sretni) me pere neka kriza srednjih godina pa maštam o drukčijem životu s nekom drugom i negdje drugdje.

Pliz pišite

Bebe, ja nemam pojma kakav si ti ni kakva je ona, ali generalno je dosta loše - i netočno - početi s time "ona će se promijeniti".
Zakaj? jer si ti sunašce?

Ako ti ONA TAKVA ne paše, prekini.
Ako želiš raditi na odnosu, OBOJE se morate promijeniti. Odnosno, raditi na sebi.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 10:40   #22
Prekriži i zaboravi, kad preboliš i naučiš živjeti sa sobom, onda rezimiraj ima li ona mjesta uz tebe.
Ako se i promijene, ljudi se mijenjaju radi sebe ne drugih.
Flawles is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 10:49   #23
Nesto sto se u deset nije ustabililo,nece ni u iducih deset.
Da ce se cudotvorno promjeniti,price za malu djecu..
I ko sto netko receodgrijano je ipak podgrijano..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 14:38   #24
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Do prije pešest mjeseci sam s njom (iako smo imali probleme) planirao svašta. Kućicu, dijecu, zajedno dugo, svakakve sladunjave pizdarije...
I sad nakon svega puko, i hoću ja i dalje sve to ali nisam siguran dali to želim s njom.
Nije mi bilo dobro s njom, dosta puta me psihički ozljedila i upoznao sam i puno puta vidio jednu potpuno drugačiju Nju koju je vjerujte mi teško voljeti i bit sretan. Ali promijenit će se kaže, čak malkice i vjerujem u to. Al jebi ga to mi nije ni d od dovoljno. Volio sam je ful a sad, hm, da volim, ali ne onako nego, mislim, neznam...Eto tako je volim-nemam pojma kako i to mi nije dovoljno.
Jako često NAS tj mene pokušavam gledati kao slučaj ful se trudim ući u svoj mozak i dokučiti šta se događa i ponekad razmišljam da (naravno osim šta već dvije godine nismo baš sretni) me pere neka kriza srednjih godina pa maštam o drukčijem životu s nekom drugom i negdje drugdje.

Pliz pišite
Ne kužim, pa ne ide ništa na silu. To što ste imali je očito gotovo čim ste se oboje tako ipovrjeđivali i rastali se. Zamisli da imate djecu, pa to bi bio kaos. Ovako si slobodan, puno ti je lakše nego nama drugima koji smo prošli razvod s djecom.
Odgovori sam sebi koji je motiv zašto želiš i dalje s njom na silu? Navika? Strah da nećeš nikada naći nikoga novog?
Podgrijana ljubav, na žalost, većinom ostane samo podgrijana. Sve se vraća na staro vrlo brzo.
Još nešto, sjeti se koliko je život kratak, ali i dug. Želiš li ga provesti u agoniji i stalno se pitati šbbkbb Najgore je biti u tom limbu..čim doneseš odluku, kakva god ona bila, i staneš iza te odluke, bit će lakše. Časna riječ
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:37   #25
Autore...strah te odbiti ju..jer te strah samoće..ovako imaš još kakvu takvu sigurnu luku..i nekog uz sebe...

Ostalo sam možeš iščitati iz svojih upisa.
Ne privlači te više imati djecu sa njom..što dalje reći?

Nemoj onda još prekinuti..ali i izlazi sa ekipom..stvaraj sebi podlogu za novi život..život bez nje..
Nemoj ovisiti samo o danu kada ćeš vidjeti nju i sa njom se družiti..
Kreni lagano u samostalne vode..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:03   #26
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Autore...strah te odbiti ju..jer te strah samoće..ovako imaš još kakvu takvu sigurnu luku..i nekog uz sebe...

Ostalo sam možeš iščitati iz svojih upisa.
Ne privlači te više imati djecu sa njom..što dalje reći?

Nemoj onda još prekinuti..ali i izlazi sa ekipom..stvaraj sebi podlogu za novi život..život bez nje..
Nemoj ovisiti samo o danu kada ćeš vidjeti nju i sa njom se družiti..
Kreni lagano u samostalne vode..
da, i meni se čini boldano.
ostalo je dobar savjet idi vidi malo života izvan tog vašeg odnosa. možda pomogne u odlučivanju
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 22:31   #27
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Možda ste već čitali moju prošlu temu "kako dalje" pa znate o čemu se radi, ali ako neznate...
Znači deset godina zajedno, četiri zajedno živimo, nešto više od dvije u braku. I krenulo nizbrdo (traje već gotovo dvije godine). I rastali se prije nešto više od dva mj... Tuga, žalost, strah, depresija, znate sve. Užas
Kao i u svim brakovima krivi oboje ali... ona malo više, i ona je to priznala. Strahovito je teška kao osoba i stvarno mi je strašno otežavala život, a onda i ja postajao sve gori, znate kako ide...
I! Nakon evo nešto više od dva mjeseca rastavljenosti i puno sastanaka, razgovora, plakanja jedno drugome (naravno ja i ona). Ona me je cijelo vrijeme uvjeravala da će se stvarno stvarno promijeniti. I iskreno mi slim i da hoće i da čak već i je drukčija. I nedavno, neznam kako, mi bili na kavici, rastužili se i odučili probati ponovo. I evo nakon više od deset godina ljubavne veze (u ovom ili onom obliku) mi sada hodamo! Hahaha već 5 dana.
Jer kao probat opet...
Ona će se promijenit, to sam gotovo siguran i neće mi raditi ono šta je prije, zbog čega sam htio pobjeć.
Ali brine me strašno nešto drugo. Svime time šta nam se događalo sam valjda toliko iscrpljen i zbunjen da stvarno neznam šta osjećam prema njoj. U jednom trenu mi nedostaje ono nešto od prije, u drugom pomislim da mi takvo što više netreba s njom, pa u trećem se brinem di je šta radi, dali ona mene želi, pa me poslje boli kur...za to. Ponekad kad se sretnemo, odemo na kavu i sl. pa je gledam i bojim je se, bojom se da ćemo opet sve razjeb...i čemu onda ikakav trud, a ponekad je gledam drugim očima kao lijepu ženu, moju, koju sam pazio i mazio (doduše ovo prvo navedeno je puno više prisutno u mojem umu i duši, taj strah i nesigurnost).

Pa molim vas recite mi štogod pametno. Kako se smirit i pogledati njoj ali i sebi u oči i reći što zapravo osjećam i što zapravo želim. Jer stvarno neznam šta želim i osjećam.

Hvala Vam
Moje je misljenje da ljudi mogu rasti i mijenjati se jedino iz sebe, a da bi se to potaklo potrebno je da se dogodi drasticna promjena u zivotu koja ce ih natjerati van njihove komforne zone. Tek tada ce stvarno poceti preispitivati svoje postupke, obrasce ponasanja, zivotne skripte, odluke... Traziti svoju ulogu u kaosu koji su stvorili. S tim da neki nemaju emotivnog kapaciteta i sposobnosti vlastite introspektive za to i nece se nikada promijeniti.

Razlog zasto jedan drugome sada trcite u zagrljaj, razlog zasto ste zbunjeni i nesigurni i ne znate sto hocete je taj sto se bojite izaci u tu nekomfornu zonu. Taj strah boji svijet u ruzicasto, automatski partner postaje ljepsi, los odnos se ne cini vise tako crn. Ako popustite tom strahu i odlucite pokusati ponovno, odnos ce se na kratko poboljsati i brzo opet vratiti na staro. Rjesenje bi bilo dati si vremena, prekinuti sve kontakte, i vidjeti kako se osjecate za godinu dana u pogledu svega.

Zadnje uređivanje Blackheartgirl : 14.01.2017. at 23:10.
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:40   #28
Nece nista biti bolje. Mozda hoce, jedno vrijeme, ali dugorocno, nema sanse. Nemoj se slucajno upustati u roditeljstvo, jer to nece rijesiti nista. Najpametnije ti je i najbolje za tebe da napravis rez (kakve crne kavice poslije prekida?!?). Toliko ribe u moru. Postoji bolja od nje.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.