Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 17:37   #41
Ovi četalji su toliko prozirni u zamućivanju da je to tragikomično.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:40   #42
Quote:
Decimus kaže: Pogledaj post
Pa i dalje tvrdim, možda ti tamo Sava Štrbac može bre da pomogne da konačno utvrdiš taj broj likvidiranih civila.

Po mom sudu negdje milion do dva je likvidirano, što kamom, što srbosekom ("Ustaški nož namenski napravljen za masovno klanje srpske odojčadi"), što maljem, što sekirom.

Srbosek je navodno sniman u akciji (ne otvarati ako si slabijeg želudca). Ujedno i dokaz da je to sve nemačka, fašistička zavera.

https://youtu.be/P3OOq5l_Hzw
Decimuse, uzmi prnje i vrati se u jazbinu.
__________________
Smaknite skotove...Onaj tko ima puno za izgubiti ne preza ni pred čim. - Enda Kenny
Manjkas Ujdurma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:41   #43
Quote:
PCN kaže: Pogledaj post
Ovi četalji su toliko prozirni u zamućivanju da je to tragikomično.
Četalj..?!
__________________
Smaknite skotove...Onaj tko ima puno za izgubiti ne preza ni pred čim. - Enda Kenny
Manjkas Ujdurma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:11   #44
Ma nemoj se šaliti ,osobno sam bio i vidio, naši su baš kod Petrinje imali znatnih gubitaka,..tak da nije to sam tako prošlo. Nadalje,veliš psihološko ratovanje, te ne spominješ Njiovu Traktorijadu na potezu iznad Petrinje i Gline ,kada su civili bježali ,kako su tenkovima srbi uz JNA,sami svoje pregazili u bjesomučnom podbrusivanju peta,.. oli je tolika panika bila, ..ili im njihova savjest ,..mira nije dala?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 20:17   #45
350.DOGS (Diverzantski odred Glavnog stožera) ...ta ekipa rat nije vidjela
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 21:17   #46
Quote:
Manjkas Ujdurma kaže: Pogledaj post
Decimuse, uzmi prnje i vrati se u jazbinu.
Te svoje četničke fore prodaješ samo ovdje ili ... ?
Samo pitaj za informacije. Što te još zanima?

I traktorče si daj na servis dok je zima.
Decimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 21:27   #47
Worm..kako ti se vise da pisati o tome da neke postrojbe nisu bile u ratu ,tj vidjele rata ? Cemu to tako ,nisi mi jasan bas u tom pravcu . Nisi blesav,nisi glup ,imas svoja razmisljanja koja se kose sa dosta forumasa . Sto se toga tice meni je to u redu . Ali napisati ovako nesto, je nisko prema pripadnicima tih postrojbi .

Da pokusam ovako ,tvrdis da "dogsi" nisu vidjeli rata . Jel to znaci da recimo ti isti nisu bili aktivni u "bljesku" ,"oluji" ,"bosni"

Ti sad napisi jesu li bili ili nisu ?

Osnovani su pocetkom (proljece) 1993 ,od profesionalnih vojnika iz gardijskih brigada ,dali su do tada ti gardisti vidjeli rata ?

Nemoj mi samo pisati poslije 1995 .
D.I.V is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 12:43   #48
Quote:
D.I.V kaže: Pogledaj post
Worm..kako ti se vise da pisati o tome da neke postrojbe nisu bile u ratu ,tj vidjele rata ? Cemu to tako ,nisi mi jasan bas u tom pravcu . Nisi blesav,nisi glup ,imas svoja razmisljanja koja se kose sa dosta forumasa . Sto se toga tice meni je to u redu . Ali napisati ovako nesto, je nisko prema pripadnicima tih postrojbi .

Da pokusam ovako ,tvrdis da "dogsi" nisu vidjeli rata . Jel to znaci da recimo ti isti nisu bili aktivni u "bljesku" ,"oluji" ,"bosni"

Ti sad napisi jesu li bili ili nisu ?

Osnovani su pocetkom (proljece) 1993 ,od profesionalnih vojnika iz gardijskih brigada ,dali su do tada ti gardisti vidjeli rata ?

Nemoj mi samo pisati poslije 1995 .
naravno da su pripadnici bili na ratištima prije toga . ja konkretno govorim o postrojbi . a ti meni konkretno navedi ratišta gdje ja ta bojna ratovala .
Nemoj mi samo pisati o "tajnosti" te elite koja je uglavnom bila pretorijanska garda Tuđmana i Šuška kao Zdrug i kako su se već zvali.. Isto kao danas što su se raspisali o HOS-u... Svaka čast tim dečkima ..ali njihov broj je bio premalen da bi se toliko pisalo. Ispada da su sami bili u Vukovaru.
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 13:35   #49
Quote:
The Worm kaže: Pogledaj post
naravno da su pripadnici bili na ratištima prije toga . ja konkretno govorim o postrojbi . a ti meni konkretno navedi ratišta gdje ja ta bojna ratovala .
Nemoj mi samo pisati o "tajnosti" te elite koja je uglavnom bila pretorijanska garda Tuđmana i Šuška kao Zdrug i kako su se već zvali.. Isto kao danas što su se raspisali o HOS-u... Svaka čast tim dečkima ..ali njihov broj je bio premalen da bi se toliko pisalo. Ispada da su sami bili u Vukovaru.

Ok.. okrenuo si pitanje koje sam ja postavio tebi, trazeci odgovor od mene .

U pitanju koje sam ja postavio tebi ,lezi odgovor a bili su u svim tim operacijama ,posto na netu nema puno pisanja o njima neka tako ostane ,tko sam ja da iznosim detalje ,mozda jednog dana neko iznese nesto vise .

Opet "tajnost"
D.I.V is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 14:39   #50
Quote:
D.I.V kaže: Pogledaj post
Ok.. okrenuo si pitanje koje sam ja postavio tebi, trazeci odgovor od mene .

U pitanju koje sam ja postavio tebi ,lezi odgovor :Da bili su u svim tim operacijama ,posto na netu nema puno pisanja o njima neka tako ostane ,tko sam ja da iznosim detalje ,mozda jednog dana neko iznese nesto vise .

Opet "tajnost"
nisu.... prošlo je 25 god. od rata . nema tu više tajni.
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 15:12   #51
Quote:
Decimus kaže: Pogledaj post
Te svoje četničke fore prodaješ samo ovdje ili ... ?
Ček malo...Do prije pet minuta si bio Srbin, ranjeni Čedo...A, sad si što..?
Quote:
Decimus kaže: Pogledaj post
Samo pitaj za informacije. Što te još zanima?
Od tebe ništa...Ali da obaviš psiho test učinio bi uslugu svojoj obitelji.
Quote:
Decimus kaže: Pogledaj post
I traktorče si daj na servis dok je zima.
Ma nemam traktor..Nisam zemljoradnik.
__________________
Smaknite skotove...Onaj tko ima puno za izgubiti ne preza ni pred čim. - Enda Kenny
Manjkas Ujdurma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:01   #52
Quote:
D.I.V kaže: Pogledaj post
Ok.. okrenuo si pitanje koje sam ja postavio tebi, trazeci odgovor od mene .

U pitanju koje sam ja postavio tebi ,lezi odgovor a bili su u svim tim operacijama ,posto na netu nema puno pisanja o njima neka tako ostane ,tko sam ja da iznosim detalje ,mozda jednog dana neko iznese nesto vise .

Opet "tajnost"
U operaciji "ljeto 95" sam sreo pripadnike iz Zdruga. Zauzimali su neku tocku na Staretini.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 22:53   #53
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
U operaciji "ljeto 95" sam sreo pripadnike iz Zdruga. Zauzimali su neku tocku na Staretini.
i zima 94

a narod se ovih dana žali na nevrijeme i "visinu snijega"!
ciganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 23:19   #54
Quote:
ciganica kaže: Pogledaj post
i zima 94

a narod se ovih dana žali na nevrijeme i "visinu snijega"!
učesnik sam..i to je laž. .. od supertajnih su bili Filipovićevi specijalci i šlepali se za 5gbr istočnom stranom Livanjskog polja ..
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 10:55   #55
Quote:
D.I.V kaže: Pogledaj post
Worm..kako ti se vise da pisati o tome da neke postrojbe nisu bile u ratu ,tj vidjele rata ? Cemu to tako ,nisi mi jasan bas u tom pravcu . Nisi blesav,nisi glup ,imas svoja razmisljanja koja se kose sa dosta forumasa . Sto se toga tice meni je to u redu . Ali napisati ovako nesto, je nisko prema pripadnicima tih postrojbi .

Da pokusam ovako ,tvrdis da "dogsi" nisu vidjeli rata . Jel to znaci da recimo ti isti nisu bili aktivni u "bljesku" ,"oluji" ,"bosni"

Ti sad napisi jesu li bili ili nisu ?

Osnovani su pocetkom (proljece) 1993 ,od profesionalnih vojnika iz gardijskih brigada ,dali su do tada ti gardisti vidjeli rata ?

Nemoj mi samo pisati poslije 1995 .
Stanio malo eejjj..pazi ti s kim pričaš..

sa svevremenskim čovjekom učesnikom svih bitaka od Termopila do danas.

Čovjek je pobio sve statistike poginulih u Bih argumentom da je on čučao deset dana iz nekog grma kod G vaufa i da je on sve vidio svojim očima..šta imaju tu neki statističari kurci palci kvarit njegovu viziju..

Zato s poštovanjem se odnosi prema toj osobi..ko prema Jokašu iz Prosjaka i Sinova kad su u mehani svi ustajali kad je ono ulazio..pozdravimo gospodara od blaga cara Trojana..pa naklon do po poda i kape u rukama obavezno.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:15   #56
Quote:
The Worm kaže: Pogledaj post
učesnik sam..i to je laž. .. od supertajnih su bili Filipovićevi specijalci i šlepali se za 5gbr istočnom stranom Livanjskog polja ..
nešto si pobrkao, što je laž?

da nije bilo zdruga u akciji zima 94 ili su te zime bile proljetne atmosferilije?

tvrdiš da se zdrug šlepao za 5.gbr zima 94?
ciganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:48   #57
Quote:
ciganica kaže: Pogledaj post
nešto si pobrkao, što je laž?

da nije bilo zdruga u akciji zima 94 ili su te zime bile proljetne atmosferilije?

tvrdiš da se zdrug šlepao za 5.gbr zima 94?
da , tvrdim da je 5 GBR odradila glavni posao na istočnoj strani polja i da su Filipovićevi bili uglavnom iza njih , kao što se šlepa HVO .Sjećam se kada su su umjesto usjeverili , ujužili kartu , pobrkali livanjsko i glamočko pa napredovali prema Livnu...( doduše to je bilo malo kasnije 3mj 95 ).. Kakva je bila zima vrlo dobro znam , jer sam bio tamo ali pod Dinarom , ne pod Golijom . Uglavnom mi i splićani smo bili oduševljeni sa Filipovićem ...
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 20:46   #58
Quote:
The Worm kaže: Pogledaj post
učesnik sam..i to je laž. .. od supertajnih su bili Filipovićevi specijalci i šlepali se za 5gbr istočnom stranom Livanjskog polja ..
Molim te ovo -Filipovičevi spec. -molim te navedi samo prvo ime, spomenutoga prezimena.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 21:33   #59
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Molim te ovo -Filipovičevi spec. -molim te navedi samo prvo ime, spomenutoga prezimena.
??
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:44   #60
M i l e n k o
__________________
Smaknite skotove...Onaj tko ima puno za izgubiti ne preza ni pred čim. - Enda Kenny
Manjkas Ujdurma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.