Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2010., 11:34   #201
Ovako ima dobrih poruka a ima i stvarno bedastih,ali molio bih ako ko zna sta na slici pise neka stavi ispod slike kao sto je na nekima od armade. zahvaljujem
Blacky051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 01:58   #202
http://http://www.imagesforme.com/upload/61b39fba.jpg
 
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 15:51   #203
Quote:
NekiNoviKlinac kaže: Pogledaj post
,
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:05   #204
Quote:
jazo55 kaže: Pogledaj post
__________________
moj sig je jači od tvog!
Handschar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 23:58   #205
http://img234.imageshack.us/img234/1...489copyzl2.jpg

http://img185.imageshack.us/img185/7177/dsc0320uc7.jpg
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 15:26   #206
http://www.youtube.com/watch?v=NcTIabsPqs4 po meni jedna od glupljih...potpuno nepotrebna...i još ono j.bo vas Glavaš...ali dobro
 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 22:46   #207
http://www.net.hr/2010/03/13/0237007.42.jpg
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 00:59   #208
Kakva jebena poruka!!

Inače, Armada je po porukama najjača u Hrvatskoj kad se pogleda sve zajedno...a najjača od svih ovih 5 stranica je ona od Torcide za Katu Šoljić...mislim da ide "Pozdravi braću i sinove svoje, što su život dali na oltar domovine, Kata Šoljić RIP", jebeno dirljiva zbog toga jer su joj nažalost braća i sinovi poginuli za domovinu...
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 13:05   #209
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post

armadi
-ZGodan- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:37   #210
Quote:
-ZGodan- kaže: Pogledaj post

armadi
Bilo bi komično,da nije tragično. Koja to navijačka skupina u Hrvatskoj može imati obraza predbacivati drugoj na nekoj političkoj razini?
Armada predbacuje Torcidi i navijačima Hajduk zato što je Kerum gradonačelnik? Da sada očekujemo odgovor Torcide koja predbacuje Armadi urbanog gradonačelnika protiv kojeg je prije 10 dana podignuta kaznena prijava zbog 80 milijuna kuna?Onda će Boysi dignut poruku Osječanima zbog Glavaša, a ovi će njima vratiti Bandića?
Mene poruka nije oduševila.Mislim da je na našoj sceni bilo puno originalnijih,primjerenijih,provokativnijih poruka.Pogotovo u izvedbi Armade.
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:46   #211
Quote:
White shoes kaže: Pogledaj post
Bilo bi komično,da nije tragično. Koja to navijačka skupina u Hrvatskoj može imati obraza predbacivati drugoj na nekoj političkoj razini?
Armada predbacuje Torcidi i navijačima Hajduk zato što je Kerum gradonačelnik? Da sada očekujemo odgovor Torcide koja predbacuje Armadi urbanog gradonačelnika protiv kojeg je prije 10 dana podignuta kaznena prijava zbog 80 milijuna kuna?Onda će Boysi dignut poruku Osječanima zbog Glavaša, a ovi će njima vratiti Bandića?
Mene poruka nije oduševila.Mislim da je na našoj sceni bilo puno originalnijih,primjerenijih,provokativnijih poruka.Pogotovo u izvedbi Armade.
mi smo vec imali transloboda branimiru glavasu
a za ovo drugo
ne radi se tu tolko o politici
mislim da i sam kuzis
al te vjerojatno dirnula
pa poruka je fakat smijeh
-ZGodan- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 15:34   #212
Quote:
-ZGodan- kaže: Pogledaj post
ne radi se tu tolko o politici
mislim da i sam kuzis
al te vjerojatno dirnula
pa poruka je fakat smijeh
Za Split me poruke diraju jednako kao i tebe Samo mi se čini da tu nije pogođena neka navijačka bit.Na sceni je bilo puno dobrih i puno odličnih poruka isto kao što je bilo i puno promašenih.Na ovu se ne bi niti osvrnuo da nisam u tri topica primjetio oduševljenje ljudi.Čak mi se čini da je i Torcida dignula poruku jednako negativnog naboja prema Kerumu, a tako i indirektno prema narodu.Sumnjam da ih je ova poruka puno pogodila.A,možda i je.Svatko ima svoj doživljaj.Sve u redu
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 19:33   #213
@White shoes

Navijačka bit je pogođena onog trenutka kad je puni sjever krenuo bijesno navijati "šugava Rijeko..." 3 puta glasnije nego do tada "volim te Hajduče".

Ako vi u svojim provokacijama možete pjevati o "šugavoj rijeci", povezivati jednu tako patriotsku grupu kao što je Armada sa srbima unatoč svim izgubljenim životima, zašto se čudiš kad Armada uzvraća na "političkoj" razini?
__________________
TVOJA DJECA BODRE TE!
način_života is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 19:36   #214
Quote:
način_života kaže: Pogledaj post
@White shoes

Navijačka bit je pogođena onog trenutka kad je puni sjever krenuo bijesno navijati "šugava Rijeko..." 3 puta glasnije nego do tada "volim te Hajduče".

Ako vi u svojim provokacijama možete pjevati o "šugavoj rijeci", povezivati jednu tako patriotsku grupu kao što je Armada sa srbima unatoč svim izgubljenim životima, zašto se čudiš kad Armada uzvraća na "političkoj" razini?
...narod...ah,da
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 20:11   #215
poruka je sranje
labello blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 21:27   #216
Quote:
labello blue kaže: Pogledaj post
poruka je sranje
bas je prava
KVU is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 01:32   #217
Quote:
način_života kaže: Pogledaj post

Navijačka bit je pogođena onog trenutka kad je puni sjever krenuo bijesno navijati "šugava Rijeko..." 3 puta glasnije nego do tada "volim te Hajduče".
Sa sjevera se nije mogla ni proćitat toliko o našoj bijesnoći na vašu poruku


Iako san iz Splita po meni dobra poruka, ćak san i sam sto puta reka da za klauna može glasat samo klaun(al jebeš politiku)

Al ka šta je i white shoes reka, Torcide se baš ova poruka i nije takla.
__________________
razumin ja tebe, al razumi i ti mene
tramak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 01:43   #218
po meni skroz dobra poruka,samo sta nije upucena torcidi nego splicanima(ne svim splicanima)...sa sjevera san vidija samo narod
a pocelo se navijat jace jer su ljudi pretpostavili da je neka uvreda
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:22   #219
Ne kužim ovu drugu, o kom se radi??????
__________________
Zbog Hajduka me pljuju...zbog Hajduka me psuju...i krv moju mogu piti...al za Hajduka uvijek ću biti...
FORCA BIJELI
Grabrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:24   #220
ta druga ima veze sa markovićen ako se nevaran
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.