Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2011., 00:34   #21
Hej ekipa!
Pozdrav ghost-u,backtothesleep-u i assassin-u!!!!!!!!!!!!!
Nemam nikakvih problema zahvaljujući vama!!
Moj, tj. vaš, tj od vas, copilot radi savršeno!
Probao sam i igo ali draži mi je copilot. Točan i siguran.
Imam u autu Mio moow300 i mogu vam reči da mi je copilot na xperiji x8 na nekim križanjima i detaljima poput mostova,pružnih prijelaza precizniji!!!!Zahvalan sam vam i još jednom VELIKI pozdrav iz Bjelovara ghost-u,backtothesleep-u i assassin-u!!!!!!!!!!!!!
__________________
Tom13

Zadnje uređivanje assassin : 01.02.2011. at 08:19. Reason: Maknut nepotrebni citat :)
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 19:28   #22
Pozdrav,,evo stigao ja doma,i ukljucim desire u svoj pc i nece ocitati,probam opet,nece,opet kad ono hoce,opet pa nece,i tako cik cak..imam vise usb ulaza na pc_u tako da nije do toga,ali cudno je to,kod pc nema hoce nece,ili radi ili ne radi, sad neznam dali je kod samo desirea kvar,ili do sd kartice
Sto se tice navigacije,ja sam skinuo sve one filove,sto su mi decki dali,i kopirao na sd,ali nista nisam radio/instalirao od toga,nego sam samo skinuo CoPilot i instalirao,i skinuo karte,,pa me sad zanima ima li neke bitne razlike u tim navigacijama ?
Hvala na pomoci,Ghost,Assassin
passport is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 21:47   #23
Ima razlike, opisivao sam to dosta puta, možda čak i u tutorialu. Uglavnom ti se sve svodi da Copilot od ex-yu ima samo dobre karte HR i SLO i da tribaš imati cijelu EU da bi mogao raditi rute između država, također ima puno starih i zbrčkanih POI. IGO/motonavu je jedina mana nepostojanje točaka na ruti, naime ideš iz ST u ZG i želiš svratiti u Gospić, e nemože, moraš raditi rutu do gospića, pa od Gospića do ZG-a, a i izbornik bi mogao biti bolji. Prednost u odnosu na CoPilot je jednostavnije ubacivanje karata i ostalih fajlova i bolja pokrivenost ex-yu i još nekih područja, i u većim gradovima ima brojeve ulica, kod copilota to nisam primjetio
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje tomisličak : 14.03.2011. at 21:35. Reason: nepotrebno Quote, na post iznad svoga
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 12:06   #24
Ok,,,hvala
Jos nesto,nakon instalacije copilota,on mi je spremio oko 350 slika u galeriju,sve je razbacao..e sad to se ne smije brisati,ili? Ili dali se smije bar stavitti u jednu mapu?
passport is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 12:33   #25
Možeš staviti u jednu mapu, kako ima opisano negdi u temi o Galaxyu ili Desireu neznam ti točno, prolistaj malo
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje tomisličak : 14.03.2011. at 21:35. Reason: nepotrebno Quote, na post iznad svoga
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 21:54   #26
Nazalost, svakoj navigaciji nedostaje nesto. Ja stvarno ne znam postoji li koja navigacija koja bi imala stvarno detaljne karte. Mislim na manja mjesta jer su veci gradovi dobro pokriveni, a manji prelose.
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 21:55   #27
Sto vi mislite?
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 22:04   #28
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Sto vi mislite?
evo sto ja mislim
http://www.mireo.hr/DontPanic.aspx
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 22:43   #29
Hoce li biti gdje za download ovaj Mireo? Posto je to nasa navigacija, biti ce super mape, ali kada to mozemo ocekivati?
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 22:53   #30
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Hoce li biti gdje za download ovaj Mireo? Posto je to nasa navigacija, biti ce super mape, ali kada to mozemo ocekivati?
e to je upitno, po zadnjem je moralo ic s prodajom krajem drugog mjeseca tako je receno u Barceloni na Mobile World Congressu 2011, e sad navodno je to moralo vec izaci i prosle godine ikajaznamkaj, uglavnom nadam se da do ljeta bude, a sad drugi problem, koji to nije ako aplikaciju zelis kupit, kad ce doci neki "robin hood", da to podjeli siromasnom puku...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 00:54   #31
Eh, znam da je bilo glasina oko Bozica. Tesko da ce jos biti, i dalje ga nema, ali ova bi bila zasigurno najbolja navigacija. Ja sam ih do sada isprobao par: Navigon, iGO, Auru i Copilot i tvrdim da je Navigon medju ovima najbolji. Izrazito je jednostavan, a mape su dosta dobre. Jos cu probati Sygic pa vidjeti. Ugl, Navigon preporucujem.
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:09   #32
Bit ce i garmin ljudi oko ljeta su rekli!strpljen spasen! nema boljeg!
__________________
speddtuch
speddtuch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 22:54   #33
Za Mireo pretpostavljam da će u HR biti super, ali što je s ostalim zemljama, kakve su te karte? A što se tiče Garmina, AdriaRoute je dobar, ali da je najbolji, pa baš i ne, nekad je bio, ali prošlo je od toga vremena....

Inače ili koristimo ovo što imamo (iGO, Copilot, Navigon, Sygic....) ili čekaj magare da trava naraste (Mireo i Garmin)
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 23:25   #34
Mireo ce biti fantasticna navigacija, za sve zemlje, a posebno za nasu Hrvatsku. Treba cekati, oni ce izdati najprije verziju koja se placa, a poslje, kao sto je kolega jucer rekao, bi se trebao naci neki Robin Hood koji bi to napravio pod navodnicima za nas koji ne zelimo placati. Zivi bili pa vidjeli. Za mene je najjaca android navigacija Navigon. Isprobao sam ih dosta. Dad su i izasle neke mape pa cu probati to sloziti pa vam javim kakva je situacija.
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 19:25   #35
Uskoro dolazi nas Mireo sna Android sa navigacijom Don't panic pa necete vise imati takvih problema. Za kojih 10 dolara dobijete navigaciju i kartu nase Hrvatske. Vise na www.mireo.hr
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 20:23   #36
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Uskoro dolazi nas Mireo sna Android sa navigacijom Don't panic pa necete vise imati takvih problema. Za kojih 10 dolara dobijete navigaciju i kartu nase Hrvatske. Vise na www.mireo.hr
Koliko je to skoro? Raspravljali smo već o tome, čak sam ja stavio i video Mirea na Adamu, i mislim da bi mogao biti problem s Mireo kartama van HR. Pričekajmo da izađe Dont Panic, pa da vidimo onda kakav je....
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:54   #37
Ak je izasao za Ajfon, onda ce i biti za Android. Pa, procitaj na njihovim stranicama. Vele da uskoro. Vidi i video.

Mislim da nece biti nikakvih problema jer sve sugerira da je ovo najbolja navigacija.

Zadnje uređivanje assassin : 29.03.2011. at 23:38. Reason: Koristi tipku Edit
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 04:01   #38
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Ak je izasao za Ajfon, onda ce i biti za Android. Pa, procitaj na njihovim stranicama. Vele da uskoro. Vidi i video.

Mislim da nece biti nikakvih problema jer sve sugerira da je ovo najbolja navigacija.
Što sve? Čije su karte EU?, Spominju na webu TA, NQ i lokalne izdavače, ako TA i NQ radi skupa onda će to biti super, i još nešto, ako oni koriste TA i NQ karte, vjerojatno će i Mireo karta HR i ex-yu naći pod TA i NQ
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje ghost : 30.03.2011. at 04:08.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:55   #39
Frende, to je Mireo navigacija. Nasi ju rade, Hrvati je rade pa stoga i sam mozes zakljuciti da ce karte biti konacno dobre. Bar za Hrvatsku, a i za ostale. Svi ljudi ju hvale. Imas na youtubeu pa si pogledaj.
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 02:19   #40
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Frende, to je Mireo navigacija. Nasi ju rade, Hrvati je rade pa stoga i sam mozes zakljuciti da ce karte biti konacno dobre. Bar za Hrvatsku, a i za ostale. Svi ljudi ju hvale. Imas na youtubeu pa si pogledaj.
1. nisam ti ja nikakav frend
2. ja nisam veslo sisao i znam itekako o čemu pričam/pišem
3. ovo nije prvi put da hvališ taj Mireo kojeg još ni probao nisi, i da malo pogledaš vidio bi da sam ja prvi spomenuo taj Dont Panic i okačio video Mirea, na Adamu i Androidu 2.3 još prije 3 mjeseca
4. karte onakve kakve su trenutno na njihovom webu kao show of NISU DOBRE, na prvi pogled sam pronašao poprilično greška za nešto što ti kažeš da je super, fali kompletan blok zgrada izgrađenih prije 10+ godina, a Getro koji je u istom tom naselju izgrađen nakon zgrada je uredno ucrtan, neke ulice nisu evidentirane ko slijepe, neke ulice imaju kriv naziv, pješačka staza označena kao cesta..... osobno moje je mišljenje da bolje da nečega na karti nema nego da je krivo, također ja ne tvrdim ni da su NQ ni TA ni ijedna druga ni bolje, ni savršene
5. tko je hvali? koliko je uopće ljudi isprobalo da može dati bilo kakav sud....? Naši kvazi novinari?
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje assassin : 01.04.2011. at 19:35. Reason: Maknut dio
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.