Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2011., 23:41   #21
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
sa 99% sam siguran da ti negdje motor vuče falš zrak (niti neznam koji je auto u pitanju).

plavi dim kod paljenja je znak istrošenosti motora (možda i samo gumice na ventilima), nema veze sa EGR-om a pogotovo nema veze sa nikakvom turbinom, sve i da ju imaš na autu.
.
viva MEHIKO . e to su ti njihove glave . ko da su od repe . gumice ventila im traju koliko i vodilice . a vodilice 100 hiljki i livada .
vjerojatno mu se nacjedi ulja u cilindre i otuda dim kod paljenja . a taj mora fino trošit ulje . tek bu se upoznal sa potrošnjom ulja na tom autu . karike one smrdljive mikronske . ko da gledam u smeće . ali kaj je je blok bu trajal dugo . taj je nepoderiv . radio sam dosta a3 sa tim motorom
veliki problem tih auta je jednostavno stalno pregrijavanje . naime o čemu se radi .mjerni instrument u vuri dobije podatak sa senzora temperature . samo očitanje temperature je jako neprecizno tako da ne napravi pomak prema crvenom u koliko pališ klimu a ventilator od klime ne radi . u autu će ti klima nešto slabije hladit jer jedan ventilator ne rad a auto ti stalno radi na povišenoj temperaturi koju nemože iskompenzirat primarni ventilator bez obzira na učestalost njegovog pokretanja . jednostavno sve naoko funkcionira ali ništa nije u redu . teško laiku za skužit . svi slabije hlađenje pripisuju nedostatku plina . a povišenu temperaturu motora nemogu skužit radi neprecizne kontrole . kada te parametre na dijagnostici pratiš to selijepo vidi . a i sam znaš kaj temperatura radi od motora

a turbinu koju spominje kod paljenja iradi dok se malo ne zgrije je sekundarna pumpa za zrak
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 23:47   #22
Quote:
jerko2 kaže: Pogledaj post
Auto je golf 4 1,6 8v benzin. I ja sumnjam na falš zrak, samo ne znam gdje je najkritičnije mjesto. Slušanjem ne mogu ništa otkriti, jedino znam da nije najbolji spoj na crijevu koje spaja odušak motora koje ulazi u crijevo za usis zraka (smeta li ako tu ulazi još zraka). Je li moguće da uvlaći još zraka negdje na usisnoj grani i kako najlakše utvrditi (prskati s nečim ili???).
ako nemožeš ovako dokučit kupi start sprej . špricaj oko usisa , crijeva i ( pogledaj sam di ) i ako auto promjeni rad , digne turu otkrio si gdje falša
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 23:50   #23
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Šupalj auspuh?
Šuplje crevo od auspuha do analizatora?
Pokvaren analizator?

Ajde nemoj bit blesav - si imaš stari krš od mašine koji NEMOŽE radit s ničim drugim osim stehio smjesom. Dakle lambda od 1.24 je notorna glupost. Da je lambda STVARNO 1,24 auto bi ti trošio MANJE a ne više.
Gledao sam i nisam primjetio da je auspuh šupalj, gledao sam kako mjeri analizatorom i zapisao vrijednosti (lamda faktor je iznosio 1,24). Korišteni analizator se koristi za eko test na redovnom tehničkom pregledu (ne znam je li ispravan, trebao bi biti) jedino ne znam ima li veze što na kraju zadnjeg lonca imaju dvije cijevi, a analizator je stavljana u samo jednu dok druga nije bila začepljena. Znam da izgleda preveliko odstupanje (lamda treba regulirati smjesu da lamda faktor odstupa najviše + - 0,03 od 1, mada je moguće da benzinski motor može raditi u rasponu lamda faktora 0,97 - 1,3. Zbilja ne znam je li ne valja lamda, analizator ili ???????
Veliko odstupanje od 1 povećava potrošnju, bilo ispod 1 (prebogata smjesa) ili preko 1 (presiromašna smjesa - previše zraka)
jerko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:01   #24
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
viva MEHIKO . e to su ti njihove glave . ko da su od repe . gumice ventila im traju koliko i vodilice . a vodilice 100 hiljki i livada .
vjerojatno mu se nacjedi ulja u cilindre i otuda dim kod paljenja . a taj mora fino trošit ulje . tek bu se upoznal sa potrošnjom ulja na tom autu . karike one smrdljive mikronske . ko da gledam u smeće . ali kaj je je blok bu trajal dugo . taj je nepoderiv . radio sam dosta a3 sa tim motorom
veliki problem tih auta je jednostavno stalno pregrijavanje . naime o čemu se radi .mjerni instrument u vuri dobije podatak sa senzora temperature . samo očitanje temperature je jako neprecizno tako da ne napravi pomak prema crvenom u koliko pališ klimu a ventilator od klime ne radi . u autu će ti klima nešto slabije hladit jer jedan ventilator ne rad a auto ti stalno radi na povišenoj temperaturi koju nemože iskompenzirat primarni ventilator bez obzira na učestalost njegovog pokretanja . jednostavno sve naoko funkcionira ali ništa nije u redu . teško laiku za skužit . svi slabije hlađenje pripisuju nedostatku plina . a povišenu temperaturu motora nemogu skužit radi neprecizne kontrole . kada te parametre na dijagnostici pratiš to selijepo vidi . a i sam znaš kaj temperatura radi od motora

a turbinu koju spominje kod paljenja iradi dok se malo ne zgrije je sekundarna pumpa za zrak
Za sada ne troši ulje, od mijenjanja prešao oko 3000 km, nadosuo oko 200 ml (mislim da je OK). Temperaturu mi u kabini uvijek pokazuje normalno, kad se zagrije ne prelazi 90 - učitava li se tu točna temp? a klima uvijek dobro hladi.
jerko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:03   #25
Quote:
jerko2 kaže: Pogledaj post
Gledao sam i nisam primjetio da je auspuh šupalj, gledao sam kako mjeri analizatorom i zapisao vrijednosti (lamda faktor je iznosio 1,24). Korišteni analizator se koristi za eko test na redovnom tehničkom pregledu (ne znam je li ispravan, trebao bi biti) jedino ne znam ima li veze što na kraju zadnjeg lonca imaju dvije cijevi, a analizator je stavljana u samo jednu dok druga nije bila začepljena. Znam da izgleda preveliko odstupanje (lamda treba regulirati smjesu da lamda faktor odstupa najviše + - 0,03 od 1, mada je moguće da benzinski motor može raditi u rasponu lamda faktora 0,97 - 1,3. Zbilja ne znam je li ne valja lamda, analizator ili ???????
Veliko odstupanje od 1 povećava potrošnju, bilo ispod 1 (prebogata smjesa) ili preko 1 (presiromašna smjesa - previše zraka)
Mda, jako pametno, valjda su zato i izmislili kojekakve JTS, GDI, TSI, FSI motore koji rade sa lambda puno većim od 1 - da bi trošili VIŠE.

Lijepo ti kažem - to mjerenje je bilo zakurac. Najvjerojatnije radi duplog ispuha. Kakva je lambda na povišenom broju okretaja?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:03   #26
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
ako nemožeš ovako dokučit kupi start sprej . špricaj oko usisa , crijeva i ( pogledaj sam di ) i ako auto promjeni rad , digne turu otkrio si gdje falša
Pokušat ću sa ovim - zahvaljujem.
jerko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:10   #27
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Mda, jako pametno, valjda su zato i izmislili kojekakve JTS, GDI, TSI, FSI motore koji rade sa lambda puno većim od 1 - da bi trošili VIŠE.

Lijepo ti kažem - to mjerenje je bilo zakurac. Najvjerojatnije radi duplog ispuha. Kakva je lambda na povišenom broju okretaja?
Sumnjam i ja u ispravnost mjerenja, sličan je faktor bio i na ler gasu i višim obrtajima, evo vrijednosti što su izmjerene CO = 0,02 CO2=15 HC=0,001 L-faktor 1,24.

Drugi put ću pokušatai stviti graf koji objašnjava zašto se povećava potrošnja ako se udaljava od lamda faktora = 1.

Zadnje uređivanje jerko2 : 16.12.2011. at 00:23.
jerko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:26   #28
Quote:
jerko2 kaže: Pogledaj post
Za sada ne troši ulje, od mijenjanja prešao oko 3000 km, nadosuo oko 200 ml (mislim da je OK). Temperaturu mi u kabini uvijek pokazuje normalno, kad se zagrije ne prelazi 90 - učitava li se tu točna temp? a klima uvijek dobro hladi.
ja sam malo generalizirao u svom postu . nemoj u njemu tražit rješenja svojih problema . ovdje mi samo možemo nabadati na pamet . nitko od nas nema pravi uvid u stvarno stanje tvog motora .
jedino i ispravno je odvesti nekome ko zna ima opremu i volju posvetiti se tvome vozilu sat dva . treba odraditi kvalitetnu dijagnostiku i pokoje mjerenje i sve se zna za čas . ovako nikada nećeš rješiti problem ( ako ga uopće imaš )
dakle izdvoji koju kunicu
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.