Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 03:45   #361
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
kaj ja znam, meni ne smetaju
Vjerojatno ni njima nego seru.
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 03:46   #362
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ni njima nego seru.
kome?
UnknownRoad is offline  
Old 06.12.2010., 03:47   #363
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
kome?
Frajerima.Kaj tu ima smetat?
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 03:57   #364
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
Frajerima.Kaj tu ima smetat?
čuo sam da neke žene idu na korekciju stidnih usana jer nisu zadovoljne izgledom istih
UnknownRoad is offline  
Old 06.12.2010., 03:59   #365
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
čuo sam da neke žene idu na korekciju stidnih usana jer nisu zadovoljne izgledom istih
I ja sam to čula ali ne kužim.Možda se radi o estetici
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 04:10   #366
Quote:
Kate :) kaže: Pogledaj post
pa normalno da je lakse drkati ako je decko neobrezan...ali ta kozica dosta zna dignuti zivce kada pusis decku..
pa kad je dignut teško je vidjeti razliku, a neznam baš da smeta kožica nijedna mi se nije požalila niti sam to primjetio, a za taj miris stvarno neznam.....bar mislim da ga nemam
ali frend mi kaže da je užasno bolno kad mu ga drka osim ako nema neki lubrikant....sve u svemu majka priroda rules :O
newnudist is offline  
Old 06.12.2010., 04:15   #367
Quote:
newnudist kaže: Pogledaj post
pa kad je dignut teško je vidjeti razliku, a neznam baš da smeta kožica nijedna mi se nije požalila niti sam to primjetio, a za taj miris stvarno neznam.....bar mislim da ga nemam
ali frend mi kaže da je užasno bolno kad mu ga drka osim ako nema neki lubrikant....sve u svemu majka priroda rules :O
ma znam da je manje vidljiva razlika..ne da smeta nego je neobicno..nisam ni ja svome decku rekla za to jer mi ne smeta sada da bi mu isla govriti...nego jednostavno mislim da je lakse pusti obrezani nego neobrezani (nisam nkada decku koji je obrezan pa ne znam) to je samo moje msljenje..
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 04:22   #368
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
valjda misli na stidne usne
Najlakša (recimo to tako) vrsta je "blaga sunna" što znači ubadanje, rezanje ili potpuno uklanjanje kožice klitorisa. Daljnje vrste idu od kompletnog uklanjanja dijela ili cijelog klitorisa, malih stidnih usana i okolnih područja pa sve do najtežeg oblika nazvanog faraonsko obrezivanje. Kod faraonskog obrezivanja se radi o ukljanjanju klitorisa, unutarnjih stidnih usana, te unutrašnjeg dijela vanjskih stidnih usana. Preostali dio vanjskih stidnih usana je pričvršćen da se omogući srastanje. Taj ostatak kože zajedno zaraste, a u ranu se stavi cijevčica koja kasnije omogućava otjecanje urina i menstrualnog krvarenja.

ali kod zena ako se takonesto napravi vse e mgu dozivjeti orgazam niti ce imati normalan sex-ualni zivot a kod vas ako se to napravi vama ostaje sve isto osim sto nemate kozcu...pa kako onda itko to i moze treziti od nas?! daj bolesno!!
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 04:25   #369
Quote:
Kate :) kaže: Pogledaj post
Najlakša (recimo to tako) vrsta je "blaga sunna" što znači ubadanje, rezanje ili potpuno uklanjanje kožice klitorisa. Daljnje vrste idu od kompletnog uklanjanja dijela ili cijelog klitorisa, malih stidnih usana i okolnih područja pa sve do najtežeg oblika nazvanog faraonsko obrezivanje. Kod faraonskog obrezivanja se radi o ukljanjanju klitorisa, unutarnjih stidnih usana, te unutrašnjeg dijela vanjskih stidnih usana. Preostali dio vanjskih stidnih usana je pričvršćen da se omogući srastanje. Taj ostatak kože zajedno zaraste, a u ranu se stavi cijevčica koja kasnije omogućava otjecanje urina i menstrualnog krvarenja.

ali kod zena ako se takonesto napravi vse e mgu dozivjeti orgazam niti ce imati normalan sex-ualni zivot a kod vas ako se to napravi vama ostaje sve isto osim sto nemate kozcu...pa kako onda itko to i moze treziti od nas?! daj bolesno!!
Čemu onda to?užas
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 04:29   #370
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
Čemu onda to?užas
Isto čemu i rezanje zdravog penisa. Ničemu...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 06.12.2010., 04:30   #371
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Isto čemu i rezanje zdravog penisa. Ničemu...
Kakvog rezanja penisa?Radi se o obrezivanju
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 04:31   #372
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
Čemu onda to?užas
negdje ima toga zato jer im "vjera" to "zahtijeva"...al ne razumijem ovo da decko trazi npr curu da to napravi kako bi njemu bilo lakse...ma mrs...!! napravit cu ja tebi to sto nama rade pa da vidim kako bi mu bilo...boze
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 04:33   #373
Quote:
Kate :) kaže: Pogledaj post
negdje ima toga zato jer im "vjera" to "zahtijeva"...al ne razumijem ovo da decko trazi npr curu da to napravi kako bi njemu bilo lakse...ma mrs...!! napravit cu ja tebi to sto nama rade pa da vidim kako bi mu bilo...boze
tako je
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 04:33   #374
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Isto čemu i rezanje zdravog penisa. Ničemu...
ne rezanje nego obrezivanje...istina je bezveze ti je to svojevoljno raditi ako je sve uredu i ako nemas infekcije...al dok si beba a roditelji odluce tako nesto napraviti...e tu ne mozes nista...
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 04:35   #375
Quote:
Kate :) kaže: Pogledaj post
Najlakša (recimo to tako) vrsta je "blaga sunna" što znači ubadanje, rezanje ili potpuno uklanjanje kožice klitorisa. Daljnje vrste idu od kompletnog uklanjanja dijela ili cijelog klitorisa, malih stidnih usana i okolnih područja pa sve do najtežeg oblika nazvanog faraonsko obrezivanje. Kod faraonskog obrezivanja se radi o ukljanjanju klitorisa, unutarnjih stidnih usana, te unutrašnjeg dijela vanjskih stidnih usana. Preostali dio vanjskih stidnih usana je pričvršćen da se omogući srastanje. Taj ostatak kože zajedno zaraste, a u ranu se stavi cijevčica koja kasnije omogućava otjecanje urina i menstrualnog krvarenja.

ali kod zena ako se takonesto napravi vse e mgu dozivjeti orgazam niti ce imati normalan sex-ualni zivot a kod vas ako se to napravi vama ostaje sve isto osim sto nemate kozcu...pa kako onda itko to i moze treziti od nas?! daj bolesno!!
uopće se ne radi o tome. neke žene imaju velike male stidne usne pa im onak vise i odlučuju se na korekciju stidnih usana, radi se o labioplastici, smanjivanju stidnih usana; nemoj pisati gluposti.
UnknownRoad is offline  
Old 06.12.2010., 04:36   #376
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Isto čemu i rezanje zdravog penisa. Ničemu...
ti si znaći za rezanje usmina?
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 04:37   #377
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
tako je
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 04:42   #378
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
ti si znaći za rezanje usmina?
Pa da... i uklanjanje kapice klitorisa. Mnogo je lakše održavati higijenu, nemaju se gdje skupljati tjelesne tekućine, a i ne škaklja po nosu dok ližem.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 06.12.2010., 04:42   #379
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Isto čemu i rezanje zdravog penisa. Ničemu...
Ijesi li za rezanje usmina i zakaj?zato kaj vi neki morate imati obrezanog?
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 04:43   #380
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa da... i uklanjanje kapice klitorisa. Mnogo je lakše održavati higijenu, nemaju se gdje skupljati tjelesne tekućine, a i ne škaklja po nosu dok ližem.
I misliš da ne bi izgubili dio osjeta?
siljo1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger