Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2012., 16:09   #521
svi bivsi su mi bili obrezani

al ne vjerujem da to igra ikakvu ulogu,mislim suvisno je o tome raspravljati
lana_sa is offline  
Old 14.03.2012., 17:16   #522
jel bi mogo netko opisati bolove koji slijede nakon popuštanja lokalne anestezije,jel se može hodat,vozit auto...drugi dan??kakvo je pišanje,previjanje
achit is offline  
Old 15.03.2012., 02:18   #523
neugodno je jer je glavic jos osjetljiv pa kad dodirne gacice kada te stresne struja. ja san hoda malo cudno bas zbog toga da glavic ne dodiruje gacice. prode nakon par dana.

u tih 2 tjedna dok ti ne skinu savove ne bi smia drkat. to je najteze. ja pri kraju nisan izdrza pa san ga bacia u komu i malo ga iskrvaria LOL ali mi je sad drago sta san napravia
petko23 is offline  
Old 15.03.2012., 07:19   #524
Quote:
Gervasius74 kaže: Pogledaj post
Ured slovenskog pravobraniteljstva ljudskih prava objavio je u petak mišljenje da obredno obrezivanje muške djece mlađe od 15 godina valja smatrati protupravnom povredom tjelesnog integriteta i ljudskih prava djeteta ako za takav zahvat nema medicinskih indikacija nego ga zahtijevaju roditelji zbog vjerskih i moralnih uvjerenja.





Di je to dokazano ?
Dokazano npr u muslimanskom i zidovskom svijetu te 90% u americi,80% u holandiji i 60% u njemackoj,uostalom svaki normalan covjek se trepa prije ili kasnije obrezat bas zbog ovih gore nabrojanih stvari.
SemperFidelis is offline  
Old 15.03.2012., 08:51   #525
Quote:
SemperFidelis kaže: Pogledaj post
Dokazano npr u muslimanskom i zidovskom svijetu te 90% u americi,80% u holandiji i 60% u njemackoj,uostalom svaki normalan covjek se trepa prije ili kasnije obrezat bas zbog ovih gore nabrojanih stvari.
Imas neki link na ta istrazivanja ili brojke stavljas reda radi?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.03.2012., 09:09   #526
birtija u velikoj gorici, rana 2001 godina.

U birtiji se vec dosta popilo i neka glupa tema je došla na red.

I kako to vec obicno biva je, nije, je , nije, ja sam u pravu, tako je bilo bla bla bla kaze ovaj ajmo se okladiti da nije tako bilo nego je bilo onako. I ovaj kaze ajde, u sta cemo se kladiti, i ovaj kaze ko popuši mora na obrezvianje.

I sad jebiga kladili se ovi, nitko nije htio bit papak, i eto par dana nakon toga Ivana više nitko nije zvao Ivan nego ...

Obrezali su ga muški, izgubio je kožicu ali je ostao čovjek
papaq_ is offline  
Old 15.03.2012., 09:37   #527
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
U životu obrezanog nijesam vidjela, a o broju viđenih neću jer ipak ovdje ima čednih, pa da nebih bila nazvana jednim od onih pogrdnih imena
Ali, da, smatram da je u životu važno vidjeti... i probati obrezanog, jer ipak jedan centimatar čini ogromnu razliku
pa ako si ih već vidjela toliko koliko si vidjela morala bi dosad naučiti da je i obrezani i neobrezani iste veličine kad se digne
dedina tambura is offline  
Old 15.03.2012., 11:50   #528
Po meni lijepši je obrezan
__________________
Upoznavanje Pusica !!!!
njeznaja is offline  
Old 15.03.2012., 13:04   #529
Probala i jedno i drugo, obrezani mi je ljepsi, ali kod neobrezanog se volim igrat s kozicom.... U seksu nema razlike.... Isti q....
petrakronberger is offline  
Old 15.03.2012., 13:39   #530
Quote:
OttoRino kaže: Pogledaj post
higijena je super, jer se ispod kožice stvaraju bakterije.
jer baš puno toga uzrokuje ta kožica i nehigijena.
Čuj, mogu biti sarkastičan i reći da onda takvog, čistog i sanitarno urednog pimpeka ne bi smio gurati u npr. usta koja prije toga nisu dezinficirana ili negdje drugdje u šta prvo nisi stavio Calgonit da očisti. Koji će ti kufer obrezan (=navodno čisti) štap ako ga potom guraš u nečisti teritorij?

Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
i probati obrezanog, jer ipak jedan centimatar čini ogromnu razliku
Da obrezivanje povećava kilometražu, svi bi to radili.
Xenoborg is offline  
Old 15.03.2012., 13:53   #531
jel naraste kaj nakon obrezivanja?

__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 15.03.2012., 14:33   #532
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
jel naraste kaj nakon obrezivanja?

Cuj, ovak laicki iz zenskog kuta, ako se radi o fimozi mozda i naraste, odnosno tek nakon obrezivanja dode do punog izrazaja
petrakronberger is offline  
Old 15.03.2012., 15:43   #533
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
jel bi mogo netko opisati bolove koji slijede nakon popuštanja lokalne anestezije,jel se može hodat,vozit auto...drugi dan??kakvo je pišanje,previjanje
Hodas kao John Wayne nakon tjedan dana jahanja. Auto mozes vozit ali samo automatik. Crni pojas, treci dan.

P.S. Za pisanje ne brini. Mokro je kao i prije.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 17.03.2012., 19:27   #534
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
jel bi mogo netko opisati bolove koji slijede nakon popuštanja lokalne anestezije,jel se može hodat,vozit auto...drugi dan??kakvo je pišanje,previjanje
Može se sve, samo je vrlo nezgodno zbog vrlo velike osjetljivosti glavića. Mene su čudno gledali prvi tjedan kada sam se vratio na posao jer sam nekad znao malo čudno hodati

Najnezgodniji dio je ako legneš na njega pa pritisneš na nezgodno mjesto, ili sanjaš bujne djevojke s velikim oblinama kao ja pa ti pukne jedan šav to je bila nezgodna bol, ne samo zbog tog jednog puknutog šava već zbog toga što su se i ostali napeli. Nakon kontrole (tjedan dana nakon zahvata) počeo s laganim pranjem, nakon tjedan do dva poispadali i konci i sve bude ok.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 17.03.2012., 21:30   #535
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
jel bi mogo netko opisati bolove koji slijede nakon popuštanja lokalne anestezije,jel se može hodat,vozit auto...drugi dan??kakvo je pišanje,previjanje
pa ono drugi dan je definitivno najgori....baš osjećaš bol na mjestima di su šavovi, al relativno brzo prođe(ja sam to napravil sa 16 pa sam i vjerovatno osjećao veću bol)
Adi137 is offline  
Old 19.03.2012., 14:30   #536
direktor mora na operaciju,a imam 20 godina.. naime,imam fimozu i moram priznati da mi nije svejedno.
ne volim da mi se išta radi oko njega sa nožem ili bilo čim oštrim
nadam se da brzo zaraste i kako izdržat te prve dane jer su šavovi tu..šta kad se digne? mislim da boli za poludit
Direktorinjo is offline  
Old 19.03.2012., 17:59   #537
Iz osobnog iskustva, operacija me malo bolila samo dok sam primao prvu injekciju, ostatak operacije sam proveo zureći kroz prozor bez da sam osjetio bol...Naravno vjerojatno ovisi o doktoru koji te operira.
Nakon 45 min od operacije anestezija je počela popuštat, ali opet nisu neki posebno bolovi, nešto između toga da lagano peče i boli.
Kasnije sam popio tabletu jer se bol malkice pojačala i onda je skoro skroz prestalo.
Famozno prvo pišanje je kod mene prošlo bez ikakvih bolova, skroz normalno.
Kad se nadigne u snu, malo je zajebano jer imaš osjećaj da će sve puknut i malo boli(više je neugodno), ali nije opet ništa strašno.

Bio sam prestrašen prije operacije, ali skužih da je to bilo nepotrebno.

btw. preporuka za kad se digne u snu-drži bocu hladne vode kraj kreveta i malo zalij vrat i čelo vodom, malo te to šokira pa brzo pada.
amp100 is offline  
Old 19.03.2012., 20:32   #538
ma samo obrezani/suneceni :d
sarajka89 is offline  
Old 20.03.2012., 09:46   #539
ja isto obavio,bio sam prestrašen totalno,sam početak osjetiš možda koji ubod od injekcije,ništa strašno,za vrijeme operacije sam bio napet jako,pa sam poslije toga bio umoran ko da me neko prebio,na kraju zahvata sam dobio Voltaren,malo sam čudno hodao,sjeo sam u auto i mogo vozit,nakon pol sata je primila tableta i bol je prestala u potpunosti,ko bi reko,a tih pol sata sam se pozdravljao od života,sad je sve ok,jedino kad pišam šprica na sve strane,dan je drugi...

Pitanje kako spriječit erekciju ponoći,več me ovu noč jebalo,i napne mi sve konce,aaaaaaaa,neko je pisao piti apaurine???jel idu bez recepta
achit is offline  
Old 20.03.2012., 10:37   #540
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
ja isto obavio,bio sam prestrašen totalno,sam početak osjetiš možda koji ubod od injekcije,ništa strašno,za vrijeme operacije sam bio napet jako,pa sam poslije toga bio umoran ko da me neko prebio,na kraju zahvata sam dobio Voltaren,malo sam čudno hodao,sjeo sam u auto i mogo vozit,nakon pol sata je primila tableta i bol je prestala u potpunosti,ko bi reko,a tih pol sata sam se pozdravljao od života,sad je sve ok,jedino kad pišam šprica na sve strane,dan je drugi...

Pitanje kako spriječit erekciju ponoći,več me ovu noč jebalo,i napne mi sve konce,aaaaaaaa,neko je pisao piti apaurine???jel idu bez recepta
reko ti je ovaj....ili odi pod tuš ili se zali vodom, a spriječit to nemreš :P
Adi137 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger