Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2003., 13:47   #1
Cvijece :)

Nisam se cula s njim od nedjelje (mob ne radi, a on naravno ne moze mene nazvati niti s jednog drugog telefona (doma, posao itd.)), a nije niti dolazio (prije dva tjedna sam mu dala kljuc).....
i sinoc dolazim doma (vec lagano kuham jer ga nema kad sam usla u stan), vec ponovno pocinjem misliti da sta to meni treba itd.... hodam po stanu i palim svijetla... prilazim svome krevetu i, i, i,i i iiiiii na mjestu gdje bi bio jastuk (da spavam s jastukom) stoje dva buketica cvijeca

Eto... sam sam htijela svoju radost podijeliti s vama

p.s. to je prvo pravo cvijece koje sam dobila u zivotu (mislim, ono, ... da je od decka )
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 13:50   #2
Divno!

Drago mi je zbog tebe.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 13:57   #3
Lebeeeeeeeeee
Evo te draga ogovara
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:00   #4
Re: Cvijece :)

Quote:
Originally posted by Doria
p.s. to je prvo pravo cvijece koje sam dobila u zivotu (mislim, ono, ... da je od decka )
Mislis, prije su ti poklanjali umjetno cvijece? Pa nije ni to lose.
A koje ti je cvijece poklonio, ako je buket, koje sve vrste su unutra, i sta znaci to cvijece.
I kako se ruza poklanja, da li sa aranzmanom ili bez?
Ajmo, da cujem. Da vidim da li si vrijedna poklanjanja cvijeca.
Drago mi je sto ti je decko poklonio cvijece. Sto nas je vise takvih, lakse nam je kroz grad hodati ko budale sa glupim osmjehom i crvenim usima.

A dok se sjetim svog topica i zenskih odgovora u stilu, pa nije to nista, meni moj poklanja bukete svaki drugi dan...
Kako se ovdje zene pokusavaju prodati za skupe novce, pa to je sramota.
Ne mislim na tebe, Doria. Tebi
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:03   #5
Lijepo, samo pazi da te jeftino ne kupi
5 dana se ne javlja, onda ostavi cvijece ( kad ti nisi kuci) i rijesio stvar.
Ne bi te htjela bacit u bed ali me to posjeca na jednog mog frenda koji je sav takav pun romanticnih gesta a u biti ja, kao prija od povjerenja, znam istinu.
Sorry jos jednom ali mene je taj tip operirao od romantike i slicnog. Jaaaako sam skepticna prema tome, odma gledam sto je skrivio. Jadan moj muz.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:11   #6
Quote:
Originally posted by penelopa
Lijepo, samo pazi da te jeftino ne kupi
5 dana se ne javlja, onda ostavi cvijece ( kad ti nisi kuci) i rijesio stvar.
Ne bi te htjela bacit u bed ali me to posjeca na jednog mog frenda koji je sav takav pun romanticnih gesta a u biti ja, kao prija od povjerenja, znam istinu.
Sorry jos jednom ali mene je taj tip operirao od romantike i slicnog. Jaaaako sam skepticna prema tome, odma gledam sto je skrivio. Jadan moj muz.
Svaki koji kupuje cvijece vara te i laze, nikad to nemoj zaboraviti! Nikad! Nikad! Nikad! Svi su oni ista govna! Lijepo je meni govorila moja baba koja se ne znam razvela: Muski su ti govna i nikad im ne vjeruj! Nikad! Nikad! Baci cvijece! Razbi vazu!
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:15   #7
Zashto morate bash svaku mushku gestu ispljuvati

Pa shto ako i jest govnubrat k'o i svako mushko , lijepa je gesta shto joj je uchinio!

Mogo joj je i shporke mzudante pustit na jastuku
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:27   #8
Quote:
Originally posted by lebowski
Svaki koji kupuje cvijece vara te i laze, nikad to nemoj zaboraviti! Nikad! Nikad! Nikad! Svi su oni ista govna! Lijepo je meni govorila moja baba koja se ne znam razvela: Muski su ti govna i nikad im ne vjeruj! Nikad! Nikad! Baci cvijece! Razbi vazu!

Halo Leb.
Nisam ja rekla da je svaki koji kupuje cvijece lazljivac i vara.
Ja sam samo rekla da se decko jeftino iskupio za pet dana nejavljanja. Da je usao sa cvijecem dok je ona bila kuci garant ne bi tako liso prosao. Ovako se zena rastopila i nista ne pita.

Sorry, jos jednom. Lijepo sam vam ja rekla da sam sve te finte naucila od frenda koji je bio majstor u muljanju.
Primjer. Ja ga cekam da idemo na tulum ( na kojem ga, zakleo me zivim i nezivim, moram upoznati sa frendicom koja mu se svidjela) i on zove svoju curu. Srce samo da ti cujem glas prije nego iskljucim telefon. Znas, da nisam dovrsio onaj nacrt ( dovrsen noc prije ) i moram sad, o glavu mi je. ma ne, nemoj dolazit samo bi me dekocentrirala, znas da se ja ne mogu skoncentrirati kad si mi ti u blizini i sl... Sutra ju je izveo na veceru, poklonio knjigu koju je izdubio i unutra stavio ruzu.
Eto, to je samo jedan od primjera a posto smo prijatelji 15 godina a on je imao barem 15 cura ( sluzbenih)... Nije ni cudo sto sam skeptik.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:31   #9
Quote:
Originally posted by penelopa
Halo Leb.
Nisam ja rekla da je svaki koji kupuje cvijece lazljivac i vara.
Ja sam samo rekla da se decko jeftino iskupio za pet dana nejavljanja. Da je usao sa cvijecem dok je ona bila kuci garant ne bi tako liso prosao. Ovako se zena rastopila i nista ne pita.

Kad god bi me bivshi pijan namlatio ili neshto po kuci porazbijao, dolazio bi s veeeliki buketom

Dan danas najezhim se na bukete svjezheg cvijeca...ni na groblje ih ne nosim.

Ako me netko zheli obradovati, bolje da mi glavicu kelja pokloni
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:40   #10
Ne daj se Penelopa...evo ja te podržavam Nisi ti kriva što momci, obično kad nešto usose, kao najbolji način biraju cvijeće I ne samo oni...ali ajde..žene su onda umiljete, dobre, kuhaju, maze i paze svoje muškiće
Lijepa gesta...ali mislim da se nešto drugo krilo iza nje...iskupljenje za nejavljanje
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:40   #11
Quote:
Originally posted by magic

bolje da mi glavicu kelja pokloni
Jel' se cvjetača konta pod cvijeće?
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:40   #12
Penelopa, rospijo jedna, ne zanimaju me tvoja izvlacenja. U ovom lijepom topicu dosla si ko kondom.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:41   #13
Quote:
Originally posted by sailor
Jel' se cvjetača konta pod cvijeće?
Samo ako je velika glavica
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:41   #14
Quote:
Originally posted by sailor
Jel' se cvjetača konta pod cvijeće?
Vi ne znate cvjetachu odabrat
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:42   #15
Quote:
Originally posted by magic
Vi ne znate cvjetachu odabrat
Kaul ko kaul What's the point?
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:43   #16
Ma da Smotana, sve to stoji ( evo ja kad nesto skrivim pecem omiljeni kolac, mazem ga perusinom i tako to ) Ali da znas da bi rado da mi frend nije nista pricao i da nisam nista vidjela pa da se mogu koji put iskreno, naivno, obradovat
Ovako svaki, ali bas svaki put mislim
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:43   #17
Quote:
Originally posted by lebowski
Penelopa, rospijo jedna, ne zanimaju me tvoja izvlacenja. U ovom lijepom topicu dosla si ko kondom.
Znam , i sada mi je iskreno zao.
Jebi ga kad moram progovorit
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:44   #18
Quote:
Originally posted by penelopa
Znam , i sada mi je iskreno zao.
Jebi ga kad moram progovorit
Rospijo jedna , nosices taj kriz do kraja virtualnog zivota, kako te samo nije sramota!
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:45   #19
Quote:
Originally posted by smotana2001
Ne daj se Penelopa...evo ja te podržavam Nisi ti kriva što momci, obično kad nešto usose, kao najbolji način biraju cvijeće I ne samo oni...ali ajde..žene su onda umiljete, dobre, kuhaju, maze i paze svoje muškiće
Lijepa gesta...ali mislim da se nešto drugo krilo iza nje...iskupljenje za nejavljanje
Ma ne mora ovo uopće bit

Naravno da ima izuzetaka, al ima i onih kojima je to iskrena gesta kojom se ništa ne pokušava zataškat

Mada ova priča početna i nije baš neka za past na guzicu, ni glasa od njega, ostavi cvijeće i opet ga nema
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:46   #20
Ajde ne seri.
Zao mi je sto sam Doriji pokvarila dozivljaj ali jebi ga, zivot je surov

P.S: Ovo ne seri se odnosi na Lebowsku
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.