Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2016., 22:09   #1121
Ja se isto ne bih kave odrekla, a ionako pijem bez secera jer ne volim slatku.
No dobro, prosao pms, sutra se vracam na pravi put
Necu ni pisati sto sam sve jela.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 22:10   #1122
Vježbam karakter Prvih nekoliko dana me mučila malo glavobolja i bezvoljnost, ali sad sam se vratila u normalu Popijem neki čaj umjesto kave...
abac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 23:33   #1123
+1 također bez kave ne mogu! stavim manje od pola žličice šećera na šalicu od 2dcl... samo tek toliko i tog se zaista ne želim odreći i frendicu sam uspjela odgovoriti s vremenom da kad se nađemo na kavi ne usipa obje vrećice šećera koje se serviraju... malo pomalo, prešla je na manje od 1 vrećice. nikako mi ne paše preslatka kava, to onda nije kava!

danas pala manja vrećica slanih štapića a inače ih nikad skoro ne jedem... možda na nekim druženjima i tako... ovo sad pojela i sad ih valjda neću jesti godinu dana
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 23:56   #1124
Ja pijem jedino nes od cokolade, i nisam ga se odrekla. to je nesto sto se ne jede, vec pije pa se ne trebam toga odreci (kako se tjesim). A vjerojatno ima vise secera od jedne kockice cokolade. Ne pijem ga svaki dan ali sigurno 3-4x tjedno.
Joj cure kako vi izdrzite pms? Ja poludim u to vrijeme bez slatkog..
I znate sto mi je najgore, svekrva svaki petak i sub radi po jedan kolac. I kod njih smo vikendima na rucku i onda ludim jer tamo uvijek ima slatkog. A i sad su mi se naredali neki rodjendani i onda jos i torte i kako da onda izdrzim.
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 03:21   #1125
Prvo, kava ima više pozitivnih nego negativnih strana.

Drugo, vrećica šećera ima 5g odnosno 20cal. Više potrošite pričajući na toj kavi.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 08:24   #1126
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Prvo, kava ima više pozitivnih nego negativnih strana.

Drugo, vrećica šećera ima 5g odnosno 20cal. Više potrošite pričajući na toj kavi.
slažem se za boldano

e a za ovaj drugi dio, mislim da ovisi i koliko kave piješ... kolega u uredu popije barem 3 kave dnevno, a u svaku stavlja po 2 vrećice šećera, to je već cca 120kcal samo šećera...

meni je ipak draže stavljati pola 1 vrećice u kavu i pojesti bananu recimo em mi kava ima okus kave onda, a ne šećera
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 09:45   #1127
Kava nije junk
Doduše nisam neki kavopijan iti ovisna, mogu i bez nje, ali mi je gušt popit finu kavu.
Navikla se i pijem i čaj i kavu bez šećera.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 14:38   #1128
Nisam ja ni rekla da je kava loša i da je junk i nisam je se odrekla zato što bi bila junk. Odrekla sam je se da vidim i sama kako ću funkcionirati bez nje i je li mi uopće potrebna. Do sada sam pila šalicu, dvije kave dnevno, a sada od kad ju ne pijem, sve mi manje nedeostaje.
abac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 16:00   #1129
Pijem kafu, jutarnja sa stevijom, podnevna sa secerom.

Danas me kolega zeznuo sa krofnom tako a sam pala
Tjesim se da je bolje krofna 1 sedmicno nego 100g cokse svaki dan

I ako dodjete u napast slobodno pogledajte ovaj gif
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 16:20   #1130
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post

I ako dodjete u napast slobodno pogledajte ovaj gif
bas pravo odgovaranje od hrane
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 16:22   #1131
Nemoj tako za proteine
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 16:25   #1132
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
I ako dodjete u napast slobodno pogledajte ovaj gif
ništa što ja ne bih pojela...doduše ne tako sirovo...ali skuhano..why not, protein - što u toj ličinci ima bit neukusno , uostalom pogledaj preporuke UN-a http://www.jutarnji.hr/jedite-kukce-...cinke-/243845/
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 18:03   #1133
samo stvar navike.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.