Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2016., 17:42   #41
PLESNA ŠKOLA DANSEL

Evo da malo refresham temu

nije se dugo pisalo o tome, a vidim i u ovo malo postova da se spominje samo ZG. Ima li tko iskustva s plesnim školama na području Pule/Rijeke?!
Vidim da su sad u ožujku upisi pa se dođoh malo raspitat....

kako se kreću cijene tih plesnih škola, koliko puta tjedno je tečaj, kakav je instruktor (u ovoj školi Dansel je ELIO BAŠAN instruktor)....vidim da se uče razne vrste latinoameričkih i klasičnih plesova i to mi se fuuul sviđa jer smatram to na kraju krajeva i sastavnim dijelom opće kulture.... htjela bih probati pa - budemo vidli...nadam se da će se ples ubrzo pretvoriti u moju veliku strast

osim toga, vidim da se i održava SALSA FESTIVAL u Poreču, ima li tko kakvih saznja o tome i je li bio tamo?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 22:36   #42
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Ja jesam bila, jedan jedini sat, tadašnjem partneru se nije sviđao moj PK, htio baš tamo iz nekog razloga, a sad vidim da se očito nije promijenilo puno.
Katastrofa, stalno deranje, za svaku pogrešku prozivanje pred svima, nestrpljivost, samo mu se žurilo pa je jako loše objašnjavao, on nešto zaboravi spomenuti, ti krivo napraviš pa šizi, grupe prevelike da bi mogao pratiti uopće...
Ako voliš plaćati da te ponižavaju pred hrpom ljudi, taman će ti biti, inače izbjegavati u širokom luku.

PS Sad baš gledam nešto što bi i MD (potpuni početnik) odgovaralo, ja par godina nisam baš u tome, vidim da nitko PCZ ne spominje. Čula sam da su malo naduti, išta više? Faktor je pomalo što su mi stvarno blizu, a kako imam prebukiran raspored ovih dana, to bi bilo jako dobro, ali nije mi važnije od kvalitete i pristupa, da netko doista zna o čemu priča i zna prenijeti znanje.

Je, ovo je istina. Ja sam bio s frendovima u Plesnoj školi sc-a prošle jeseni. Voditelj zna povremeno izigravat frajera i bit pakšu. Kao plesač je vjerojatno odličan, ali kao učitelj meni nije baš nešto. Ja sam ga jednom na plesnjaku pitao jel zna di je otvarač za pivu, onda se zderao na mene tam pred svima da kaj sam ja glup da mi sve on mora raditi (to sam mu osobno najviše zamjerio). Kolko sam skužio, ne voli on ni inače da mu se baš postavljaju pitanja (što nema baš puno smisla ako si učitelj bilo čega), al ok. Uglavnom, ja ako sam htio da mi netko nešto pokaže, onda sam pitao asistenta, on je fakat ok. Njega možeš bilo kaj pitat.

No možeš tamo naučit osnove plesova, nije baš sve tako loše.


Što se tiče ovog da je više cura, kad sam ja išao onda je bilo obrnuto. Djelomično sam zbog toga i prestao dolaziti. Došlo bi nas 8 muških a 5 cura i onda bi pola tečaja morao ili sam plesat mlatarajući po zraku ili plesat s drugim muškim, što mi je bilo glupo.
Buzdovann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2022., 10:38   #43
Pozdrav

ne znam plesati i htjela bih upisati poduku.
vidim po internet stranicama tečajeve društvenih plesova.
većina ljudi koje znam plešu dvokorak ili tak nešto, pa me zanima hoću li ja znati nakon završenog tečaja plesati u paru s njima ...što mi vrijedi naučiti plesati bečki valcer ili salsu kad neću imati s kime plesati , nego ću opet biti osamljena na feštama
fajolica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.