Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 14:52   #1
sesto culo, intuicija?

Da li je ovo sesto culo, ili mozda malo jaca intuicija? Ima li istine da zenska intuicija ne grijesi? Ja nisam bas od onih koji bas vide ili sanjaju da ce netko umrijeti tocno tko, pa taj neko umre. Imam telepatiju, nekad osjetim da ce mi se neka osoba javit a nismo se ovako dugo culi, tocno znam i javi se. Jednom je bilo cijeli dan me pratio cudan osjecaj, nisam se cula s bivsim neko vrijeme,i bas gledam njegov horoskop i neki me osjecaj sad ce se javit i javi se. Ili imam osjecaj taj dan ce se nesto desit lose, nesto ce bit ne tocno sto i onda se desi. Isto sad s jednim bivsim, dok nije bio skroz bivsi,osjecala sam da ce nesto se desit, da ce nesto rec. I otada je prvi put poceo da ne odgovara na moju prvu poruku, nego tek nakon par poruka, a prije je uvijek odgovarao. Osjecam kao da su se neke stvari vec dogodile deja vu. Nekad pogadam sto ce ljudi reci neke stvari. ne vidim bas dogadaje to i to, ali osjecam na daljinu. S jednim deckom s kojim sam bila, imali smo i svade,i kad smo prekinuli, kad me vrijedao i sve, razdoblje nečujenja, kad su svi rekli kraj to. Ja sam znala, osjecala da to nije totalno gotovo, drzao me taj osjecaj kao da vidim znala sam i poslije me molio da pricamo, nalazit se prijatelji smo sad. Znala sam da nece bit sretan u zivotu. Sad to zvuci malo ludo, da je kao neko nadanje nije to mozda bas sesto culo, ali da osjecam neke stvari koda ih vidim pred ocima kad svima zvuci nemoguce. Bi se moglo to nadogradit?!
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:14   #2
Vecina to ima..samo nekoristi..posto ti to manje vise povezujes sa deckima sto moze bit i razina intenziteta strasti (nekad sam i ja osjecala predosjecala pa nista)
Nadji si neku random osobu na forumu i pogadjaj sta je trenutno aktualno u njezinom zivotu..tako ces najbolje znat na cemu si.
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:29   #3
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Bi se moglo to nadogradit?!
Kako misliš nadogradit? Pa imaš razvijenu intuiciju očigledno, i prirodno je ona jača kad se radi o osobama s kojima smo blisko povezani, kao što se tebi događa s ljubavnim partnerima. Iste stvari su se i meni dešavale, zapravo događaju mi se i dalje toliko često da mi je to postalo normalno.

Jedino što meni pada na pamet je da počneš meditirati i naučiš kontrolirati i stišati svoje misli kako bi što bolje razlikovala intuiciju od uobičajenog umnog čavrljanja. Ako si na takvu nadogradnju mislila...
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:56   #4
Imam pitanje...
Intuicija nam uglavnom bude točna, to jest upozorava nas na mogući ishod.

Što ako imamo pozitivnu intuiciju za nekakvu situaciju, radnju ili čak vezu koja nije moralna ili sociološki ispravna? Da li treba slušati ju ili ?
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 19:49   #5
Eee da sam više puta slušala svoju intuiciju a ne tuđu, život bi mi bio milion puta lakši
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.