Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 23:18   #2181
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, nisam očekivao ovako brzi izvještaj. Aj, glavno da si čitav došao natrag.

Dobro, osobno, jesi stekao dojam da su vas pokrali?
Ne volim da nesto proglasavam kradjom... to je prejaka rec...

Nisu imali jednak kriterijum, ono sto su nama svirali, njima nisu... nije to bilo namerno, nego su jednostavno bile lose sudije...

Nismo zato izgubili... iako je to uticalo na igru... izgubili smo iz nekoliko razloga... centarska linija, koja je trebala da nam donese premoc, zakazala nam je... Marjanovic, Kuzmic i Stimac nisu pruzili ocekivano... da ne kazem neku tezu rec... Macvan je lose otvorio, promasio je 4 suta i doneo nervozu... prvu cetvrtinu smo trebali voditi 6-8, a zavrsilo se +2 samo...

Onda je nastupio Dragic... videli ste na TV-u sta je to... uzivo je je meni licilo na video igru, kako odapne strelu, samo cekas guzvanje mrezice... rekao sam pre utakmice da je to igrac koji ostavlja bez teksta i najvece odbrambene mrge u NBA... nemoguce ga je cuvati, mozes samo bogu da se molis da promasi, ali to se nije desilo... igrao je kao u transu...

Stao je malo u trecoj, povredio se Doncic... uhvatili smo prikljucak, Macvan se oprao za los pocetak... sa dna rezervoara smo izvadili zadnje kapi goriva... kad smo poveli 3 minuta pred kraj, Bogdanovic je disao na skrge vec, Kuzma promasuje oba bacanja, par glupih gresaka...

Teoretski smo mogli da nekako ukrademo pobedu, prakticno ne... tu je doslo do izrazaja sav igracki manjak koji nas je pratio, i sve ono sto su Slovenci do tada pokazali... dao sam svu podrsku mojima, ali kad se spusti zavesa, pravda je ispunjena, najbolja ekipa je uzela pehar, i necu da budem mali covek da im to osporim... sudjenje je iz te perspektive periferno...
DzonziBG is offline  
Old 18.09.2017., 23:39   #2182
Bravo. Djelovalo je, na momente, da Srbiji fali samo malo da okrene meč na svoju stranu, a falilo je malo više.
Suđenje je bilo katastrofa, ali ne, ne bar sa namjerom, usmjereno protiv bilo koga...osim protiv košarke.
Stradi is offline  
Old 18.09.2017., 23:50   #2183
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Da su svi došli u punim sastavima, pitanje što bi bilo. Sigurno da se niti mi ne bi osramotili na onakav način protiv Rusije, a i Grčka u punom sastavu bi vjerojatno prošla Rusiju i bilo bi na nož sa Srbijom. A i u punom sastavu je pitanje bi li Francuska rano ispala.

Europsko je uvijek ono sa najviše otkaza. 2019. će biti pravi test, a Tokio šlag na tortu. Tamo dolaze svi u punoj ratnoj opremi.

Potrefilo se da je Slovenija zaista igrala najljepše, najbrže, dinamično i ubojito. I takva igra mora biti nagrađena zlatom. Mislim da nema dileme da ste vi i Latvija igrali najljepše na prvenstvu.

Srbiju je ubila kratka klupa, par glupih grešaka, katastrofalna trica, a na kraju krajeva i temperament i živci.
Vidjelo se da je Dragić izgorio u drugoj četvrtini, da kasnije nije mogao više disati, da Luka ima sreću da nije potrgao cijelu nogu i da su vas Prepelič i Randolph na kraju hladnih glava odveli do zasluženog zlata.
Daj boze da se pojave svi u punom sastavu 2019.

Da svi izadju sa svim sto imaju, Srbija je posle US favorit. Nije to nesto sto ja eto tako zelim, vec nesto sto ces cuti na svakom ozbiljnijem basket forumu/blogu/analizi. Ima tu dosta ekipa koje bi nam mogli zapretiti ali kvota ce biti na nas kao na Spaniju sad.

Mi smo uvek uspevali da sa top 10 ekipom uletimo u top 3 po rezultatu. Sipno me zanima sta ce biti sada kada zaista imamo ekipu koja je top 3 po kvalitetu. Plus mladje generacije i dalje uzimaju zlata, znaci trenutni megamocan sastav ce imati ko da zameni kada krenu u penzije.

Jbg, sad mi krivo sto nema nista da se igra do 2019. I sto su proredili eurobasket, mogli smo se na brzaka napuniti medaljama
Defke is offline  
Old 19.09.2017., 00:06   #2184
Durant opet nece smjeti spavati.
dimnjacar is offline  
Old 19.09.2017., 03:42   #2185
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Meni je inače zanimljivo, kako svi spominju tko sve je falio Srbiji ALI nitko ne spominje, da Srbija u bitno jačem sastavu nije nikako bila blizu finala u prošla 3 EP.

To nije fair do mlade srpske reprezentacije, koja je uzela srebro. Jarić i ostali su trebali uzet zlato u Beogradu 2005 ali nisu ništa napravili. Onda 2009 klinci vođeni tad još mladim igračem Teodosićem idu do finala.

2011, 2013 i 2015 je Srbija bila daleko od finala.

A sada je kao neka fora, da bi Srbija sa Teom, Kalinićem, Bjelicom...bila favorit za zlato? Hm, zašto, rezultati u zadnja 3 EP toga nikako ne potvrđuju?
zato sto je kvalitet ovoga prvenstva losiji nego prethodih i to znatno. smjena genercija u 3 najaca tima zadnje decenije, Spanije, Francuske i Litvanije je razlog. zbog toga je zal. i napadacke opcije sa Jokicem i Teom su neogranicene. na to bi tesko danas iko u Evropi imao odgovor. sa ova 2 panja od centara nisi mogao nista napraviti. ni p'n'r, nista, nego igrati kao SSSR 70tih na Tkatchenka.

a i Slovenija je znala imati bolji tim pa nije uzimala medalju, narocito 2009 kad ste imali sjajan tim koji je opet izgubio u 1/2 od Srbije iako je trebao dobiti. presudio je Teo u svojoj najboljoj tekmi za reprezentaciju. ima na YT za pogledat ko se ne sjeca.

tako da sve to sto si naveo mozemo gledati sa dvije strane

Quote:
dimnjacar kaže: Pogledaj post
Sad su poceli sa pricom "jugoslavenska skola kosarke ne postoji, to je srpska skola kosarke, mi smo ostale ucili igrati kosarku".

Toliko omalovazavanja drugih, na kraju su se slozili da su Srbi kosarku promovirali diljem planete. Talijani, Spanjolci, nitko nije znao sta je kosarka dok nisu dosli Srbi.

Jbt koji mitomani.
ko prati bez strasti zna da ta prica pocinje sa Acom Nikolicem. Rad sa mladima u Srbiji u provinciji je ostao na nivou i nakon raspada drzave, tako da se tradicija nastavila pa i taj termin koji se pronosi Evropom preko trenera pretplacenih za uspjeh cija imena nema smisla sada navoditi zavrsno sa da i sa jednim koji je preporodio Slovence u 3 mjeseca. ko zna zna, ko ne zna njemu je dzaba objasnjavati

Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Mene je iskreno sramota mojih zemljaka i medija u Srbiji koji potenciraju poreklo Dragića i Dončića.
To je jedno obično sranje.
Kao da su svi sportisti u Srbiji 100% Srbi.

Čitao sam danas izjavu Dragića koji kaže da je ova zlatna medalja za njegovu zemlju koja mu je sve dala u životu.
To je lepo pročitati i to sve govori.

Ja ne bih imao ništa protiv da i mi imamo nekog igrača koji je slovenačkog ili hrvatskog porekla, a da je vrhunski.
Drugo su ovi naturalizovani Amerikanci poput Randolpha, ali Dragić i Dončić su 100% Slovenci, bez obzira na njihovo etničko poreklo.

Slovenija je uredjena i civilizovana zemlja i očigledno ljudima koji dodju u nju nije teško da je prihvate kao svoju.
to treba gledati drugacije. nista neobicno. Slovenija profitira sa drugom pa i trecom generacijom imigranata iz bivsih nerazvijenih Yu republika koji su se naseljavali za vrijeme bivse drzave u najrazvijeniju republiku zbog posla i boljeg zivota. donjeli su svjezu krv, nove gene, i Sloveniji se vraca kroz renesansu ekipnih sportova zadnjih godina, ne samo kosarke. slicno je i u drugim naprednim evropskim zemljama, Francuska, Njemacka, Engleska, o USA da ne pricamo.
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."

Zadnje uređivanje gradskodete : 19.09.2017. at 04:36.
gradskodete is offline  
Old 19.09.2017., 05:55   #2186
Defke problem je kad te siluju pod reketom što je se nama događalo iako nemamo nikakav uhodan sistem pa je to još veći problem, Crna Gora nas je silovala ali smo imali 60 posto trice i Rusi su došli na svoje. Svima su nedostajali nositelji a ne samo vama...pa i Španjolcima nije igralo 80 posto momčadi kao ni Francuzima.

Zadnje uređivanje MegaVanilla : 19.09.2017. at 06:23.
MegaVanilla is offline  
Old 19.09.2017., 05:58   #2187
15 minuta bez Doncica i Dragica zadnjih je dokaz da je Slovenija zemlja košarke i gospodar košarke u regionu! čestitke!
MegaVanilla is offline  
Old 19.09.2017., 09:37   #2188
Quote:
MegaVanilla kaže: Pogledaj post
Defke problem je kad te siluju pod reketom što je se nama događalo iako nemamo nikakav uhodan sistem pa je to još veći problem, Crna Gora nas je silovala ali smo imali 60 posto trice i Rusi su došli na svoje. Svima su nedostajali nositelji a ne samo vama...pa i Španjolcima nije igralo 80 posto momčadi kao ni Francuzima.
Molim te nemoj lupati. Kojih 80% je falilo Spaniji? Sem Lulla i Rudija, ko od bitnih igraca?
Defke is offline  
Old 19.09.2017., 10:59   #2189
Quote:
Serious021 kaže: Pogledaj post
Ubedljivo najlosije EP u poslednje tri decenije sigurno. Ne pamtim da su ekipe toliko bile ujednacene i slabe pa nije ni cudo sto je Slovenija sa jednim ozbiljnim NBA igracem uspela da osvoji prvenstvo. .
mislim da ti je diagnoza ubeedljivo najlosija, ne zelim ni quotat cijelu.... Prvenstvo je bilo odlicno, posto su KONACNO pobjedjivale ekipoe sa 90+ postignutih koseva, a ne ne neka drvarska kosarka , gdje se sve limitira na obranu kako porotivnik ne bi poistigao vise od 60 koseva.
To sto se vi niste snasli u tome JE VAS PROBLEM!!
lutnik is offline  
Old 19.09.2017., 11:04   #2190
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Mene je iskreno sramota mojih zemljaka i medija u Srbiji koji potenciraju poreklo Dragića i Dončića.
To je jedno obično sranje.
Kao da su svi sportisti u Srbiji 100% Srbi.

Čitao sam danas izjavu Dragića koji kaže da je ova zlatna medalja za njegovu zemlju koja mu je sve dala u životu.
To je lepo pročitati i to sve govori.

Ja ne bih imao ništa protiv da i mi imamo nekog igrača koji je slovenačkog ili hrvatskog porekla, a da je vrhunski.
Drugo su ovi naturalizovani Amerikanci poput Randolpha, ali Dragić i Dončić su 100% Slovenci, bez obzira na njihovo etničko poreklo.

Slovenija je uredjena i civilizovana zemlja i očigledno ljudima koji dodju u nju nije teško da je prihvate kao svoju.

Nije to kao BiH, gde stalno kukaju kako im neko otima igrače, a kad odeš na neki njihov forum, oni imaju topike gde se novorodjenim bebama prebrojavaju krvna zrnca, likuje se što Srbi i Hrvati odlaze,a Bošnjaci postaju većina...

A onda vilene, eno Dragić je isto Bosanac, Kuzmić je Bosanac, Bojan Bogdanović isto...Što niko od njih ne igra za BiH?
Svaka čast na ovom upisu.

A i hvala DzonziBG na super reportaži.

Čekamo još da se javi MalaIzLjubljane, nadam se da je muž nije prodao za dvije kamele tamo dole...

Stric iz ozadja is offline  
Old 19.09.2017., 11:09   #2191
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Nije prvenstvo uopšte bilo loše.

Možda su neke tradicionalno jake reprezentacije bile oslabljene, ali pojavile su se nove ekipe poput Slovenije, Letonije, pa i rehabilitovane Rusije koje su ovom prvenstvu dale poseban šmek.

Za Letonce sam siguran da će i u narednim godinama biti ozbiljan kandidat za najviši plasman.
Kod Slovenaca zavisi od Dragića i Kokoškova koliko će još biti tu.

U svakom slučaju, Slovenci zasluženo osvojiše, jer su celo prvenstvo imali sjajan momentum.Kokoškov je fenomenalno koncipirao reprezentaciju i tempirao formu.
Čak bih rekao da bi bila neka sportska šteta da nisu osvojili, jer ko zna kad će opet imati priliku.
Srbija će pak uvek biti tu negde.
potpis
lutnik is offline  
Old 19.09.2017., 11:16   #2192
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
mislim da ti je diagnoza ubeedljivo najlosija, ne zelim ni quotat cijelu.... Prvenstvo je bilo odlicno, posto su KONACNO pobjedjivale ekipoe sa 90+ postignutih koseva, a ne ne neka drvarska kosarka , gdje se sve limitira na obranu kako porotivnik ne bi poistigao vise od 60 koseva.
To sto se vi niste snasli u tome JE VAS PROBLEM!!
Ko 'vi'? Srbija ili Hrvatska?
Defke is offline  
Old 19.09.2017., 11:21   #2193
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Za sve Srbe koji slave srebrenu medalju, pročitajte što Vam kaže Vaš najbolji košarkaš;

"Teško je kada dođeš kući i slaviš poraz, ali uveren sam da ćemo osvojiti zlato", kazao je Bogdanović.

http://www.b92.net/sport/eurobasket2...nav_id=1305007
ajde da se ne foliramo - srbiju jedino pece sto jre izgubila od tamo nekih slovenaca, koji dosad nisu usvojili nista. Da su u finalu izgubili od spanaca, taj isti bogdanovic bi plakao od srece, a seljak macvan ne bi bojkotirao medalju, pa koje god sudacke greske bi bile.

Cak cu iskreno rreci, pa KO VAS JEBE, jednostavno ste i dalje balkanski prepotentni seljaci i nemozete shvatit da i slovenija ima neku kosarkasku tradiciju pocevsi od Iva Daneva koji je takodjer bio MVP turnira tamo jos u 60-im, pa do toga da je kosarka uz hokej bila nas politicki podupret nacionalni sport na kojeg se mi kao lozimo. A vi sigurno niste bili u top izdanju, pa zasto vas nebi onda mogli pobjedit??
lutnik is offline  
Old 19.09.2017., 11:27   #2194
Quote:
MegaVanilla kaže: Pogledaj post
15 minuta bez Doncica i Dragica zadnjih je dokaz da je Slovenija zemlja košarke i gospodar košarke u regionu! čestitke!
Kada se spoji želja za ofirnim provociranjem i glupost, dobijamo ovakav komentar. Ukrštavanje uspelo.
Evribadi is offline  
Old 19.09.2017., 11:27   #2195
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Mene je iskreno sramota mojih zemljaka i medija u Srbiji koji potenciraju poreklo Dragića i Dončića.
To je jedno obično sranje.
Kao da su svi sportisti u Srbiji 100% Srbi.

Čitao sam danas izjavu Dragića koji kaže da je ova zlatna medalja za njegovu zemlju koja mu je sve dala u životu.
To je lepo pročitati i to sve govori.

Ja ne bih imao ništa protiv da i mi imamo nekog igrača koji je slovenačkog ili hrvatskog porekla, a da je vrhunski.
Drugo su ovi naturalizovani Amerikanci poput Randolpha, ali Dragić i Dončić su 100% Slovenci, bez obzira na njihovo etničko poreklo.

Slovenija je uredjena i civilizovana zemlja i očigledno ljudima koji dodju u nju nije teško da je prihvate kao svoju.

Nije to kao BiH, gde stalno kukaju kako im neko otima igrače, a kad odeš na neki njihov forum, oni imaju topike gde se novorodjenim bebama prebrojavaju krvna zrnca, likuje se što Srbi i Hrvati odlaze,a Bošnjaci postaju većina...

A onda vilene, eno Dragić je isto Bosanac, Kuzmić je Bosanac, Bojan Bogdanović isto...Što niko od njih ne igra za BiH?
i opet potpis

ja stvarno neznam, sto imajo srbi od toga da npr. dragica preuzimaju za svog. Pa sto mu srbija nije dala sansu da se iskaze??
Je, mozda se 'krsti' sa 3 prsta, ali covjek uvijek regularno odpjeva slovensku himnu....
lutnik is offline  
Old 19.09.2017., 12:32   #2196
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
ajde da se ne foliramo - srbiju jedino pece sto jre izgubila od tamo nekih slovenaca, koji dosad nisu usvojili nista. Da su u finalu izgubili od spanaca, taj isti bogdanovic bi plakao od srece, a seljak macvan ne bi bojkotirao medalju, pa koje god sudacke greske bi bile.

Cak cu iskreno rreci, pa KO VAS JEBE, jednostavno ste i dalje balkanski prepotentni seljaci i nemozete shvatit da i slovenija ima neku kosarkasku tradiciju pocevsi od Iva Daneva koji je takodjer bio MVP turnira tamo jos u 60-im, pa do toga da je kosarka uz hokej bila nas politicki podupret nacionalni sport na kojeg se mi kao lozimo. A vi sigurno niste bili u top izdanju, pa zasto vas nebi onda mogli pobjedit??
Omasio si celi fudbal.
Pisano je i ovde, govorili su i igraci, i pre i posle utakmice, da je Slovenija najpozeljniji rival, i po do sada pokazanoj igri, i zbog prijateljskog odnosa. Slovenija je i po kladionicama i po izjavama nasih bila favorit.

Izgubili smo tesnje nego sto se ocekivalo, svako ima svoju teoriju zasto je tako. Da ne ulazimo sada u pricu zasto 'prepotentni balkanski seljaci' imaju razloga da budu prepotentni, dosta je vec trolovanja na temi.
Defke is offline  
Old 19.09.2017., 13:18   #2197
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
ajde da se ne foliramo - srbiju jedino pece sto jre izgubila od tamo nekih slovenaca, koji dosad nisu usvojili nista. Da su u finalu izgubili od spanaca, taj isti bogdanovic bi plakao od srece, a seljak macvan ne bi bojkotirao medalju, pa koje god sudacke greske bi bile.

Cak cu iskreno rreci, pa KO VAS JEBE, jednostavno ste i dalje balkanski prepotentni seljaci i nemozete shvatit da i slovenija ima neku kosarkasku tradiciju pocevsi od Iva Daneva koji je takodjer bio MVP turnira tamo jos u 60-im, pa do toga da je kosarka uz hokej bila nas politicki podupret nacionalni na kojeg se mi kao lozimo. A vi sigurno niste bili u top izdanju, pa zasto vas nebi onda mogli pobjedit??
Uf, količina šita se umnožava iznenada.

Opet krivo razmišljanje, blago rečeno. Srbiju uopšte ne peče to što je izgubila "od tamo nekih" Slovenaca. To je možda tvoja podsvesna želja da nas vidiš kao potcenjivački nastrojene prema vama, ne bi li ti se sam rezultat dodatno osladio. Naprotiv, ogromna većina simpatiše ovu vašu generaciju i basket koji ste pokazali na minulom prvenstvu. Naravno da će prve reakcije nakon tesnog poraza biti pod afektom, neko će preterivati u kritici suđenja (koje je objektivno bilo loše na celom turniru, pa i u finalnom duelu u nekoliko situacija prilično diskutabilno na obe strane, s tim da tas malo prevaže na našu stranu...no dobro), pod emocijama tražiti neki sitan izgovor za poraz, itd...ali tu priča staje. Nadigrali ste nas, imali smo svoje šanse koje nismo na pravi način iskoristili. Ona limitiranost koje smo bili svesni se u toj završnici, kao i u prvom delu meča, najbolje pokazala. Kada se sve zbroji i oduzme, apsolutno zaslužen trijumf slovenačke ekipe.

Ali, to ne znači da ne mislimo kako smo vas mogli dobiti i sa trenutnim igračkim stanjem. Budi uveren da bi i eventualni poraz od Španaca u finalu, sa neizvesnom završnicom poput one u nedelju, isto tako bio doživljen i od strane igrača, i od strane nas koji pratimo. Možda je to zato što ovaj baštinimo na jakoj osnovi, pa ne fermamo nikakve Špance (koje smo, inače, dobijali par puta u njihovom punom sastavu) i druge favorite, jer znamo da možemo dobiti svakoga. To možda na prvu, paušalno, nekom deluje kao prepotentnost i seljakluk, ali to nema nikakve veze sa tim. To je opravdano samopouzdanje, koje zna svoje mogućnosti i mane.
Ovo oko nepoštovanja slovenačke tradicije i doprinosa u basketu, isto su jalove insinuacije koje veze nemaju sa istinom (to što ćeš možda izvući neki neozbiljni komentar koji vas minimizira, da bi dokazao tvoju tvrdnju, prazna je finta). Znamo da je iz dežela dolazilo po par talentovanih imena skoro u svakoj generaciji, nekad više, nekad manje, sa jačim internacionalnim ili evropskim karijerama iza sebe, pa vas niko i ne smatra za košarkaške analfabete.

Tako da, nema mesta trubljenju.
Evribadi is offline  
Old 19.09.2017., 15:23   #2198
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
i opet potpis

ja stvarno neznam, sto imajo srbi od toga da npr. dragica preuzimaju za svog. Pa sto mu srbija nije dala sansu da se iskaze??
Je, mozda se 'krsti' sa 3 prsta, ali covjek uvijek regularno odpjeva slovensku himnu....
Gogi je po ocu Srbin i majki Slovenac, pravoslavne je vjere, nosi pravoslavni krst oko vrata i to je to. A dečko je krasan čovjek. Ponos naše zemlje.
PatriotSLO is offline  
Old 19.09.2017., 16:00   #2199
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
ajde da se ne foliramo - srbiju jedino pece sto jre izgubila od tamo nekih slovenaca, koji dosad nisu usvojili nista. Da su u finalu izgubili od spanaca, taj isti bogdanovic bi plakao od srece, a seljak macvan ne bi bojkotirao medalju, pa koje god sudacke greske bi bile.

Cak cu iskreno rreci, pa KO VAS JEBE, jednostavno ste i dalje balkanski prepotentni seljaci i nemozete shvatit da i slovenija ima neku kosarkasku tradiciju pocevsi od Iva Daneva koji je takodjer bio MVP turnira tamo jos u 60-im, pa do toga da je kosarka uz hokej bila nas politicki podupret nacionalni sport na kojeg se mi kao lozimo. A vi sigurno niste bili u top izdanju, pa zasto vas nebi onda mogli pobjedit??
Ja ne bih tako gledao na stvari.

Pa nije Bogdanović prvi igrač u istoriji koji je zaplakao posle gubitka finala. Plaču igrači i posle nebitnijih poraza...

Da je kojim slučajem Slovenija razvalila Srbiju kao Španiju u polufinalu, verujem da niko ne bi plakao. Isto bi bilo kao i posle poraza od USA u finalima SP i OI.
Nema apsolutno veze što je u pitanju Slovenija.

Ali u ovoj utakmici su bili blizu istorijskog uspeha u koji niko nije verovao sem njih, nakon svega što se izdešavalo oko reprezentacije u vezi otkaza i povreda.
Imali su egal dve-tri minute pre kraja i dobar momenat da prelome utakmicu, ali su se sami slomili.
Bogdanović koji je vodio reprezentaciju kroz celo takmičenje je promašio neke odlučujuće šuteve. I umesto heroja nacije, postao je skoro tragičar.

Otud suze, otud povici na sudije...Traži se melem za dušu napaćenu. To su emotivna pražnjenja.

Pa zar neko misli da je Sabonis stvarno plakao u finalu 1995 zbog sudija?
Oni su tad hteli čak da napuste utakmicu, iako je sudjenje bilo brilijantno u odnosu na ovo od pre neki dan.
WarrenYoung is offline  
Old 19.09.2017., 16:24   #2200
Mislim da cemo sa ovim postom zaključiti.

Još jednom, čestitke Slovencima.
Do nekog idućeg Eurobasketa.
Imate ostale teme za aše raspravice, naravno, sve u dobrom duhu ovog pdf-a.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.