Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2013., 23:11   #1
Da li crna magija uistinu postoji?

otvaram ovu temu jer zbilja ponekad znam "zabrijat" na postojanje crne magije... ne znam što reći - da li ona uistinu postoji u smislu da ti netko zbilja može nešto "napraviti" zloga ili je to sve problem u našoj psihi odnosno rezultat naših crnih misli pa stvari funkcioniraju po principu - pazi što misliš da ti se ne bi ostvarilo ili tako nešto???

još mi je manje jasno tko bi se uopće bavio crnom magijom i kako taj obred (ako uopće postoji) izgleda??? Jel ima koja "coprica" ovdje koja se razumije u te stvari da malo opiše što i kako to funkcionira?
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 08:15   #2
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
otvaram ovu temu jer zbilja ponekad znam "zabrijat" na postojanje crne magije... ne znam što reći - da li ona uistinu postoji u smislu da ti netko zbilja može nešto "napraviti" zloga ili je to sve problem u našoj psihi odnosno rezultat naših crnih misli pa stvari funkcioniraju po principu - pazi što misliš da ti se ne bi ostvarilo ili tako nešto???

još mi je manje jasno tko bi se uopće bavio crnom magijom i kako taj obred (ako uopće postoji) izgleda??? Jel ima koja "coprica" ovdje koja se razumije u te stvari da malo opiše što i kako to funkcionira?
moje je mišljenje da nepostoji, bar ono što večina ljudi podrazumjeva pod crnom magijom, npr.neko da te je urekao, bacio vrađbinu na tebe, neka obiteljska prokletstva itd. To stvari su smislili ljudi koji hoče na lak način zaraditi, zavodeći ljude koji su u nevolji (razno razni šamani,vračevi).

Večina ljudi kroz djetinstvo i ranu mladost oboli od razno raznih virusnih i bakterijskih bolesti i ti mikrorganizmi i nakon što mlada osoba ozdravi ostanu u pojedinim dijelovima tijela(na subkliničkoj razini), najčešče gdje su limfni čvorovi.I onda nakon određenog vremena, kad čovjeku padne imunitet i vitalnost(zbog loše ishrane,loših misli...), počnu mu se pričinjavati demoni, pa se osoba ufura da je pod crnom magijom, ljudi postanu i šizofreničari.

Mislim ovo nemora biti istina ali često su ti demoni samo refleksija tih kristaliziranih virusa i bakterija, jer iz svemira dolaze razne frekvencije (a o zračenju tv-a interneta,radija da nepričam), koje kad udare u te viruse i bakterije ljudima često pruzroče, kao projekcija,vizije tih demona ili neke Ashtar komande(dobro ovo su možda bijela krvna zrnaca ).

Ljudi jesu vaistinu bogovi,samo to je teško shvatiti, i ostvariti.
dhanurx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 11:29   #3
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
otvaram ovu temu jer zbilja ponekad znam "zabrijat" na postojanje crne magije... ne znam što reći - da li ona uistinu postoji u smislu da ti netko zbilja može nešto "napraviti" zloga ili je to sve problem u našoj psihi odnosno rezultat naših crnih misli pa stvari funkcioniraju po principu - pazi što misliš da ti se ne bi ostvarilo ili tako nešto???

još mi je manje jasno tko bi se uopće bavio crnom magijom i kako taj obred (ako uopće postoji) izgleda??? Jel ima koja "coprica" ovdje koja se razumije u te stvari da malo opiše što i kako to funkcionira?
Ja magiju generalno doživljavam kao sredstvo samospoznaje, kolkogod to egzotično i mistično zvučalo, baš i nije. Magija mijenja boje ovisno o tome tko ju gleda i ovaj epitet crna uglavnom dolazi od većinskog dijela populacije čiji maksimalni doseg u ovoj tematici ostaje u okvirima religije u kojoj su odrasli, slijeđenju autoriteta, kao na traci, od dana do dana.

Ali zanimljivo je da upravo taj većinski dio, ajmo ga nazvat društvo (kao skupinu ljudi, koja živi na nekom teriroriju, ima svoju razrađenu kulturu, sa svojim ritualima za koje nikako ne priznaje da to jesu ali otom potom , moralom, religijom itd.) je glavni uzročnik nepravdi, tog zla na kojeg vjerojatno misliš, koje se opravdava nekom stavkom iz u-zagradama-navedenih kategorija.
Da, skratim lamentaciju, želim reći da ćemo 99,9% sigurno doživjeti nasilje, nepravdu, štoveć od ruku društva, države, crkve, znači kolektiva ili osobe koja se smatra dijelom tog kolektiva, nego od nekog tko se bavi magijom, ili možda odmah bolje reći sobom ili onim što bi taj netko mogao postati.

I sad tu dolazi taj dio o crnoj magiji, gdje je ona zapravo sredstvo udaljavanja od kolektiva, između ostalog, kojeg god, i otkrivanje sebe. Prvenstveno putem preuzimanja odgovornosti za sebe i svoj život i prestanka identifikacije sa društvenim strukturama. S obzirom da smo svi više manje dijelom neke grupe to je lakše reći nego napraviti.
Npr. ta famozna crna misa nije ništa drugo nego način da se osoba oslobodi od kršćanskih vrijednosti koje su nametnute da se vidi što je iza toga, ako se radi o kršćaninu. Znači voljno i svjesno uništavanje, pomicanje granica za koje se inače uzima da su bogom dane. Ne mora to biti samo religija, kategorija ima kolko hoćeš. I odbijanje stava "nek me voda nosi", znači konstantno testiranje i sebe i svojih granica, predodžbi itd. Puno discipline i odricanja, jako malo čiri bu čiri ba.

Zadnje uređivanje Dea Ex Machina : 09.04.2013. at 11:34.
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 22:50   #4
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
otvaram ovu temu jer zbilja ponekad znam "zabrijat" na postojanje crne magije... ne znam što reći - da li ona uistinu postoji u smislu da ti netko zbilja može nešto "napraviti" zloga ili je to sve problem u našoj psihi odnosno rezultat naših crnih misli pa stvari funkcioniraju po principu - pazi što misliš da ti se ne bi ostvarilo ili tako nešto???

još mi je manje jasno tko bi se uopće bavio crnom magijom i kako taj obred (ako uopće postoji) izgleda??? Jel ima koja "coprica" ovdje koja se razumije u te stvari da malo opiše što i kako to funkcionira?
To je stvar statistike. Nekome se stvarno gadno potrefi da sve sliči da netko na njega djeluje. Preporučam pročitati: http://www.superknjizara.hr/index.ph...d_knjiga=50246
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 22:53   #5
ovako na prvu rekla bih NE kao odgovor na pitanje vezano za temu - crna magija ne postoji

međutim, kako poznajem jednu osobu koja mi je u povjerenju ispričala kako je bila žrtva crne magije i to od 3 različite osobe u životu te kako se ta magija manifestirala -nekako mi se čini da to nije nešto što bismo trebali zanemarivati... naravno, ne treba ni "zabrijavati" na to i umišljati da je za svaku lošu situaciju koja se u životu dogodi kriva crna magija, ali ne treba niti zatvarati oči pred time
Spirituality7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 08:04   #6
Magija je manipulacija i fokusiranje energije prema odredjenom cilju. Pa sad ako ti svoju energiju usmjeravas na dnevnoj bazi prema nekoj osobi i zelis joj lose, eto vec jednostavnog oblika crne magije. Ljudi misle da je to neka hollywoodska disney magija pa im je to sve nestvarno. Sve oko nas je energija i magija. Naravno da postoje i oni koji tu energiju fokusiraju kroz neki ritual ili obred.

I ovo sto je spirituality rekla, ne treba sad paranoizirati da je svaka losa situacija u zivotu neki urok. Ako si psihicki i fizicki zdrava i ispunjena individua, tesko ti urok moze nanijeti stetu jer su ti prirordni obrambeni mehanizmi jaki.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:21   #7
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Magija je manipulacija i fokusiranje energije prema odredjenom cilju. Pa sad ako ti svoju energiju usmjeravas na dnevnoj bazi prema nekoj osobi i zelis joj lose, eto vec jednostavnog oblika crne magije. Ljudi misle da je to neka hollywoodska disney magija pa im je to sve nestvarno. Sve oko nas je energija i magija. Naravno da postoje i oni koji tu energiju fokusiraju kroz neki ritual ili obred.

I ovo sto je spirituality rekla, ne treba sad paranoizirati da je svaka losa situacija u zivotu neki urok. Ako si psihicki i fizicki zdrava i ispunjena individua, tesko ti urok moze nanijeti stetu jer su ti prirordni obrambeni mehanizmi jaki.
Čak i molitva Bogu može biti crna magija: https://www.forum.hr/showthread.php?t=668107

Radi se o djelovanju molitve na ispunjavanje želje. A molitvu (normalno) uslišava Bog, a ne Sotona. Možda i Sotona može uslišati molitvu, ali se onda moramo moliti vragu a ne Bogu.
Slučaj je ovakav: Jedan evanđelistički pastor ima kćer za udaju. Ona je našla momka koji je po vjeroispovijedi grčki pravoslavac. Evanđelisti i pravoslavci imaju slične kršćanske postavke (svećenici se žene, ne priznaju Papu, imaju Sveto trojstvo). Razlike su u principu beznačajne. Taj pastor ipak smatra da mu se kći ne smije oženiti za člana drukčije kršćanske vjeroispovijedi. On stoga počinje moliti Boga, da mu se kći ne uda za pravoslavca. Uskoro se počinju manifestirati posljedice molitvi: nekakav razdor ulazi u vezu pastorove kćeri i njezinog momka. Počinju se svađati oko svake sitnice. Poslije par mjeseci prekidaju zaruke te svatko odlazi svojim putem. Ako je pastor molio Boga, zašto je on uslišao molitvu na tako bolan način? Što nije Bog uzvišeno dobro? Kako je Bog onda prouzrokovao svađe između budućih supružnika? Tako nešto bi bilo za očekivati da se taj evanđelistički svećenik molio vragu.
On se molio Bogu, a Boga ga je uslišao na vrlo bolan način. Bolan po buduće supružnike.
Kako je to muguće!?

Inače je komentar Derecka Princea: moramo se Bogu oprezno moliti. Jer on uslišava svake molitve !!
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 21:58   #8
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Čak i molitva Bogu može biti crna magija[/I]
Istina. Pa cak i slucajevi kad se moli za necije zdravlje npr. Nema se dopustenje te osobe pa to spada u petljanje u tudju volju. Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Ako se vec zeli moliti za necije dobro mislim da barem onda treba molitvu srociti tako da se navede @ako je to u skladu s voljom te i te osobe@.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 07:49   #9
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Istina. Pa cak i slucajevi kad se moli za necije zdravlje npr. Nema se dopustenje te osobe pa to spada u petljanje u tudju volju. Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Ako se vec zeli moliti za necije dobro mislim da barem onda treba molitvu srociti tako da se navede @ako je to u skladu s voljom te i te osobe@.
Istina je: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1948
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 18:38   #10
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post

Ako se vec zeli moliti za necije dobro mislim da barem onda treba molitvu srociti tako da se navede @ako je to u skladu s voljom te i te osobe@.
ako se već moli Boga za dobro druge osobe zar onda ne bi trebalo reći "Ako je volja Tvoja"?
Moram priznati da to često zaboravim napomenuti.

Sama osoba ionako ne zna šta je za nju najbolje
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:51   #11
Sve je magija. Tzv. crnomagijsko djelovanje postoji.
Slušala sam u prolazu kako se može djelovati na čovjeka crnom magijom. Život mi je bio ispunjen različitim sadržajima i ciljevima. Nisam o takvim temama pričala, niti imala bilo kakvog interesa.
Početak moga buđenja bio je traumatičan i bolan. Nisam posjedovala iskustvo niti znanje koje posjedujem danas.
Događaji koji su uslijedili ukazivali su da moram nešto poduzeti. Dio (sve nisam znala niti kako opisati) događaja povjerila sam bliskom prijatelju svećenku.
Nisam se plašila, samo sam se osjećala bespomoćno i zabrinuto.
Ispričala sam mu događaj o gostu - majmunu; kojeg povremeno viđam u blagovaonici, podrugljivo mi se ceri i skače na stolici.
Prijatelj se uplašio.
Savjetovao mi je da prodam stan i da se odselim, jer vragovi su zaposjeli moj dom.
Osjećala sam se iscrpljeno, prazno. U vrlo kratkom periodu sam izgubila cca 10 kg. Bila sam hodajući kostur.

Vjerujem da se u vrijeme kriza čovjek koji ima vjeru u Boga može podići i dozvati NJEGOVU zaštitu, i da će se za njegovu dobrobit dogoditi nešto što izgleda ČUDO. To se dogodilo meni.
Nepoznata me sila štitila i vodila. Slijedio je rasplet...kidanje rodbinskih i prijateljskih veza.
Posebna je priča što se događalo i događa određenim osobama.

Priča o majmunu i vragu

Puno godina kasnije; učenjem i istraživanjem došla sam do saznanja o gostu-majmunu.
Iznad fizičkog svijeta leži astralni svijet.
Iznad astralnog leži mentalni svijet, a iznad mentalnog spiritualni svijet.
Svaki niži svijet kontroliran je finijim svijetom iznad njega.
U astralnoj viziji telepatska veza je vidljiva kao zrak svjetlosti, sjajna uzica ili neka druga slična misaona forma. Obično iz razloga što je u tavkom obliku zamišljaju osobe koje formiraju magnetsku vezu. Ponekad se dogodi da operator-magičar ne spoji zrak direktno sa osobom s kojom želi da bude u dodiru, već na kraju formira astralnu životinju na koju prenosi manji dio svoje svijesti. Takva životinjska forma naziva se čuvar. Ona ne djeljuje po svojoj inicijativi sve dok nije napadnuta, a kad je zaskočena, brani se na način svojstven za stvarnu životinjsku vrstu, po čijoj je slici formirana. Čuvar-životinja se koristi za pribavljanje podataka o onome što se događa kad na njih nije usmjerena čovjekova svijest.
Apsorbacijom psihičke supstance čuvara, adept-magičar postaje svjestan sadržaja čuvareve svijesti.

Dakle, određene osobe su posjetile magičara, dale mu određenu svotu novaca izrazivši želju kome i što da napravi.
Magičar je pristao uvjeren da me može nadvladati.

Postoji sila koja nas štiti.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:49   #12
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Događaji koji su uslijedili ukazivali su da moram nešto poduzeti. Dio (sve nisam znala niti kako opisati) događaja povjerila sam bliskom prijatelju svećenku.
Nisam se plašila, samo sam se osjećala bespomoćno i zabrinuto.
Ispričala sam mu događaj o gostu - majmunu; kojeg povremeno viđam u blagovaonici, podrugljivo mi se ceri i skače na stolici.
Prijatelj se uplašio.
Savjetovao mi je da prodam stan i da se odselim, jer vragovi su zaposjeli moj dom.
Osjećala sam se iscrpljeno, prazno. U vrlo kratkom periodu sam izgubila cca 10 kg. Bila sam hodajući kostur.

Vjerujem da se u vrijeme kriza čovjek koji ima vjeru u Boga može podići i dozvati NJEGOVU zaštitu, i da će se za njegovu dobrobit dogoditi nešto što izgleda ČUDO. To se dogodilo meni.
Nepoznata me sila štitila i vodila. Slijedio je rasplet...kidanje rodbinskih i prijateljskih veza.
Posebna je priča što se događalo i događa određenim osobama.
.
Ali što si ti RADILA da se oslobodiš tih sranja: post, molitva, meditacija, kontemplacija..........
Da li ti je svećenik davao mise?
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 08:41   #13
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
ako se već moli Boga za dobro druge osobe zar onda ne bi trebalo reći "Ako je volja Tvoja"?
Moram priznati da to često zaboravim napomenuti.

Sama osoba ionako ne zna šta je za nju najbolje
Mislim da može i jedno i drugo, jer je božanska iskra u svakom od nas (tj u onima koji su rođeni s dušom) pa je i volja osobe, ali ona Viša Volja osobe koje ona sama nije svjesna, božanska volja. Onda ispravak "ako je to u skladu s Višom Voljom te i te osobe" ili "ako je po Volji Božjoj".
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:32   #14
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ali što si ti RADILA da se oslobodiš tih sranja: post, molitva, meditacija, kontemplacija..........
Da li ti je svećenik davao mise?
Primala sam bolesnička pomazanja. Prijatelj je molio molitvu otklinjanja. Služio mise za mene. Snaga mi se postepeno vraćala, počela sam jesti, oporavila se toliko da više nisam plašila ljude po cesti

To je bio početak moje borbe. Bilo je još dosta kriza kad se magijski obred obnavljao. U tom području svi učimo. Ne postoji jedinstven slučaj. Kod mene se radilo o kombinaciji neke vlaško-ciganske magije. I točno je kad vele da se živog čovjeka pretvori u mrtvaca.

Bitno je napomenuti da post nije preporučljiv tijekom kriza. U tom periodu treba jesti lako probavljivu hranu svaka dva sata. Piti puno tekućine.
Čak niti molitva nije preporučljiva jer je čovjek slab i uznemiren, ne može se skoncentrirati na molitvu niti umiriti. Bolje je razmišljati o nečem što budi pozitivne osjećaje..lijepa slika prirode, glazba koja umiruje, neki neutralni film...

Post je koristan, za njega treba biti fizički i psihički jak-stabilan.
Svake godine postim nekoliko dana samo o vodi. Nemam određeni period, jednostavno organizam kaže; vrijeme je za post. Pripremam se kroz uvodni post.
Oslobađala sam se kroz Duhovne vježbe, meditacija, kontemplacija, Davidovi psalmi.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 17:20   #15
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Bitno je napomenuti da post nije preporučljiv tijekom kriza. U tom periodu treba jesti lako probavljivu hranu svaka dva sata. Piti puno tekućine.
Čak niti molitva nije preporučljiva jer je čovjek slab i uznemiren, ne može se skoncentrirati na molitvu niti umiriti. Bolje je razmišljati o nečem što budi pozitivne osjećaje..lijepa slika prirode, glazba koja umiruje, neki neutralni film...
Ja imam sasvim drukciji dozivljaj.

Post me spašavao tijekom tjelesne ili emocionalne krize. Bez ikakvog jela, samo caj ili cista voda. Ne govorim o danima, vec tjednima. Ali treba biti spreman za to, ili dovoljno ocajan pa se nema druge.

Izrazito duge molitve i meditacije su bile najplodonosnije, a osjecaj Bozanskom najblizi.

Vrse su se u hermeticki zatvorenom prostoru gdje nema ometanja od strane osoba, nikakvog svjetla, niti zvuka (koji nije ionako vazan jer se uglavnom ne dozivljava kad se ude u to tesko opisivo stanje). Nesto slicno spiljama u koje su sveci bjezali...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 17:59   #16
TED GUNDERSON (FBI)expert on satanic and ritual abuse
http://www.youtube.com/watch?v=Vfb9vgOvk-k
+Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:17   #17
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Ja imam sasvim drukciji dozivljaj.

Post me spašavao tijekom tjelesne ili emocionalne krize. Bez ikakvog jela, samo caj ili cista voda. Ne govorim o danima, vec tjednima. Ali treba biti spreman za to, ili dovoljno ocajan pa se nema druge.

Izrazito duge molitve i meditacije su bile najplodonosnije, a osjecaj Bozanskom najblizi.

Vrse su se u hermeticki zatvorenom prostoru gdje nema ometanja od strane osoba, nikakvog svjetla, niti zvuka (koji nije ionako vazan jer se uglavnom ne dozivljava kad se ude u to tesko opisivo stanje). Nesto slicno spiljama u koje su sveci bjezali...
Točno. Treba biti spreman. Mislim da ne postoji čovjek koji nije iskusio neki oblik očaja. Uvijek postoji izlaz i mogućnost izbora. Treba nepriliku prepoznati kao priliku.
Ako je čovjek ljut na Boga što se našao u naizgled bezizlaznoj situaciji...ne može moliti...bolje je da meditira o lijepoj slici prirode...
Ne postoji jedinstvena metoda. Svi smo isti a opet različiti...
Postoje ljudi koji ne mogu postiti (tu obično mislimo na čisti post bez hrane). Postoje različite vrste posta. Čovjek koji puno priča; može postiti na taj način da jedan dan provede u šutnji.
U mnogih se naroda post primjenjuje da bi se izazvala ekstatična stanja, snovi i vizije.

Post jača moljenje, moljenje osnažuje post i iznosi ga pred Gospodina.
Gandi je svojim postom postizao začuđujuće uspjehe. Bezizgledne su situacije bile riješene na dobrobit svih, neprijatelji su postali prijatelji.

Moj najduži čisti post je bio 21 dan.

Uvjerila sam se u sangu kratkih strelovitih molitvi sa samo tri riječi. Često su pomjerale planine.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 08:11   #18
Ako ste otišli kod nekog "hođze"da vas liječi od sihira koji vas je pitao za ime i prezime, datum rođenja i ime majke,taj je sihirbaz i vjerovatno vam je implantirao đzina u tijelo sa šejtanskom hamajlijom. Šejtanske hamajlije često kamufliraju arapskim pismom da zavaraju. Ovakvi ljudi, navodni "ljecnici", su u stvari sihirbazi, koji suradjuju sa dzinnima, pa im dzinni prenose informacije, koje obicni smrtnici ne mogu znati. Zatim, svaki covjek, od svog rodjenja dobija jednog pratioca dzinna-sejtana (zvani Karin), koji prati insna i nagovara ga da cini zlo. Onda sihirbaz, kada mu covjek dodje radi ljecenja, stupi u kontakt sa covjekovim pratiocom dzinom "Karinom", i onda mu taj dzin prenosi dogadjaje iz zivota covjeka kojeg sljedi. Naravno, to djeluje na ljude, sto ovi sarlatani visestruko koriste.ZNAJTE da veliki broj onih koji govore da lijece od sihra, da ti ljudi upravo rade sa sihrom, da su to sihrbazi ili lopovi i prevaranti, koji vam sa svojim prijateljima dzinnima sejtanima zele neko zlo ili zele doci do vaseg imetka. NE IDITE I NE KONTAKTIRAJTE ljude koji vas pitaju za ime oca, majke, datum vaseg rodjenja i sl. DOBRO SE RASPITAJTE kad cujete da se neki covjek bavi lijecenjem Kur'anom, prije nego sto mu odete, da li on to radi na ispravan nacin, jer puno je manji broj onih koji to rade ispravno i iskreno od onih koji to rade pogresno i sa zlom namjerom. Ne radi se ovdje o nikakvom carobnjaku, nego o najobicnijem sihrbazu-lopovu koji suradjuje sa dzinnima, a koji imaju veliku moc brzine kretanja, pa prenose svom "kompanjonu" potrebne informacije, sto u ocima kod obicnog i neupucenog svijeta stvara sliku da taj covjek ima posebnu moc. Ne radi se ovdje o nikakvom carobnjaku, nego o najobicnijem sihrbazu-lopovu koji suradjuje sa dzinnima, a koji imaju veliku moc brzine kretanja, pa prenose svom "kompanjonu" potrebne informacije, sto u ocima kod obicnog i neupucenog svijeta stvara sliku da taj covjek ima posebnu moc. Sigurno ste i sami puno puta culi od ljudi da su bili kod "lijecnika", koji su imali takve sposobnosti da su im se listovi u knjigama sami prevrcali i da su onome koji je dosao da se lijeci, govorili njegovu zivotnu situaciju, a da taj oboljeli nije ni rijeci prozborio. Ili reknu ljudima da boluju od sihra, i to tacno od koje vrste sihra, a da uopste nisu nista ucili nad ljudima. Kao sto rekosmo, radi se o obicnim smrtnicima koji su kao i svi drugi ljudi, koji ne mogu vidjeti kroz zid, niti mogu vidjeti proslost niti buducnost, ali to su ljudi koji su ucinili strasne stvari i velike grijehe pa su na taj nacin stupili u kontakt sa dzinnima, pa im dzinni prenose informacije koje su nedostupne obicnim smrtnicima.Više na ovu temu na ovom linku ispod klipa VAŽNO!!!
https://www.scribd.com/doc/123939083...APISI-TEKSTOVI
https://www.youtube.com/watch?v=JFlyFALiP2k
alanalan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:17   #19
Quote:
alanalan kaže: Pogledaj post
Ako ste otišli kod nekog "hođze"da vas liječi od sihira koji vas je pitao za ime i prezime, datum rođenja i ime majke,taj je sihirbaz i vjerovatno vam je implantirao đzina u tijelo sa šejtanskom hamajlijom. Šejtanske hamajlije često kamufliraju arapskim pismom da zavaraju. Ovakvi ljudi, navodni "ljecnici", su u stvari sihirbazi, koji suradjuju sa dzinnima, pa im dzinni prenose informacije, koje obicni smrtnici ne mogu znati. Zatim, svaki covjek, od svog rodjenja dobija jednog pratioca dzinna-sejtana (zvani Karin), koji prati insna i nagovara ga da cini zlo. Onda sihirbaz, kada mu covjek dodje radi ljecenja, stupi u kontakt sa covjekovim pratiocom dzinom "Karinom", i onda mu taj dzin prenosi dogadjaje iz zivota covjeka kojeg sljedi. Naravno, to djeluje na ljude, sto ovi sarlatani visestruko koriste.ZNAJTE da veliki broj onih koji govore da lijece od sihra, da ti ljudi upravo rade sa sihrom, da su to sihrbazi ili lopovi i prevaranti, koji vam sa svojim prijateljima dzinnima sejtanima zele neko zlo ili zele doci do vaseg imetka. NE IDITE I NE KONTAKTIRAJTE ljude koji vas pitaju za ime oca, majke, datum vaseg rodjenja i sl. DOBRO SE RASPITAJTE kad cujete da se neki covjek bavi lijecenjem Kur'anom, prije nego sto mu odete, da li on to radi na ispravan nacin, jer puno je manji broj onih koji to rade ispravno i iskreno od onih koji to rade pogresno i sa zlom namjerom. Ne radi se ovdje o nikakvom carobnjaku, nego o najobicnijem sihrbazu-lopovu koji suradjuje sa dzinnima, a koji imaju veliku moc brzine kretanja, pa prenose svom "kompanjonu" potrebne informacije, sto u ocima kod obicnog i neupucenog svijeta stvara sliku da taj covjek ima posebnu moc. Ne radi se ovdje o nikakvom carobnjaku, nego o najobicnijem sihrbazu-lopovu koji suradjuje sa dzinnima, a koji imaju veliku moc brzine kretanja, pa prenose svom "kompanjonu" potrebne informacije, sto u ocima kod obicnog i neupucenog svijeta stvara sliku da taj covjek ima posebnu moc. Sigurno ste i sami puno puta culi od ljudi da su bili kod "lijecnika", koji su imali takve sposobnosti da su im se listovi u knjigama sami prevrcali i da su onome koji je dosao da se lijeci, govorili njegovu zivotnu situaciju, a da taj oboljeli nije ni rijeci prozborio. Ili reknu ljudima da boluju od sihra, i to tacno od koje vrste sihra, a da uopste nisu nista ucili nad ljudima. Kao sto rekosmo, radi se o obicnim smrtnicima koji su kao i svi drugi ljudi, koji ne mogu vidjeti kroz zid, niti mogu vidjeti proslost niti buducnost, ali to su ljudi koji su ucinili strasne stvari i velike grijehe pa su na taj nacin stupili u kontakt sa dzinnima, pa im dzinni prenose informacije koje su nedostupne obicnim smrtnicima.Više na ovu temu na ovom linku ispod klipa VAŽNO!!!
https://www.scribd.com/doc/123939083...APISI-TEKSTOVI
https://www.youtube.com/watch?v=JFlyFALiP2k

dumb fail !!! tvoj post lici na jedan resultat kao da ti je
Fuad Seferagic diktirao sta trebas reci.

Jedna stvar je istinia: ne kontaktirajte ljude koje vas pitaju za detalje
o vasem zivotu,jer to nisu Sihirbaze nego Psihokriminalce koje hoce
da koriste vas strah i da pretvore u profit.

Jedan pravi Sihirbaz ne pita nikoga nista,jer on zna o vasem zivotu vec
sve unapred,i cak ce i vas odbiti ako vidi za vas ili za sebe jednu opasnost.

Jedan Sihirbaz nema cjenu,nego mora akzeptirati ono sta mu se daje.
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2021., 23:56   #20
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Točno. Treba biti spreman. Mislim da ne postoji čovjek koji nije iskusio neki oblik očaja. Uvijek postoji izlaz i mogućnost izbora. Treba nepriliku prepoznati kao priliku.
Ako je čovjek ljut na Boga što se našao u naizgled bezizlaznoj situaciji...ne može moliti...bolje je da meditira o lijepoj slici prirode...
Ne postoji jedinstvena metoda. Svi smo isti a opet različiti...
Postoje ljudi koji ne mogu postiti (tu obično mislimo na čisti post bez hrane). Postoje različite vrste posta. Čovjek koji puno priča; može postiti na taj način da jedan dan provede u šutnji.
U mnogih se naroda post primjenjuje da bi se izazvala ekstatična stanja, snovi i vizije.

Post jača moljenje, moljenje osnažuje post i iznosi ga pred Gospodina.
Gandi je svojim postom postizao začuđujuće uspjehe. Bezizgledne su situacije bile riješene na dobrobit svih, neprijatelji su postali prijatelji.

Moj najduži čisti post je bio 21 dan.

Uvjerila sam se u sangu kratkih strelovitih molitvi sa samo tri riječi. Često su pomjerale planine.
Molim te javi mi se na marijana3108@gmail,u jednoj sam teskoj borbi 🙏
maryana88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.