Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 17:10   #21
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
aha aha zato si si crveni ruž namazala, ti... pažnjotražiteljice

nemam ja ništa osim foruma, ne znam šta mi je došlo da to sve napišem. povilenila privremeno.
Ali, tako ti je to dobro zvucalo ja se bas odusevila tom tvojom stranom.

Nemam pojma ni ja sta mi bi da se tu otvorim. Bzv. Trazim paznju, da I taj crveni ruz, a I inace ga volim.

Hode zasto ne volis MK?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 17:14   #22
lako to, al što je brajan esa prepoznao kao žk tuku, čovjeka posvečenog borbi protiv tih.., ma svih..

hode, kolosalno
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:08   #23
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikako ne ide u glavu. Pogotovo sada dolazi do izrazaja preko drustvenih mreza. To svaki dan mora sliku da izbaci na instagramu. Lazne drugarice moraju komentarisati najljepsa, princeza, kako si slatka i slicno. Takmice se koja ce vise lajkova imati. Konstantno se dopisuju sa nekim. Ne moraju biti ni zainteresovane za tipa ali eto godi im paznja. Nekima ni to nije dovoljno pa dodju na forum.hr da stavljaju svoje fotke. Eto sta reci?
Jer pod broj jedan moraju pronać dobro sjeme, a pod broj dva trebaju pronać i nekog tko će se pobrinut za njih i djecu. Muškarci primarno traže izgled, stoga se žene uljepšavaju, šminkaju i pokazuju. Ista je stvar sa muškarcima i statusom. Rade da bi se uzdigli u društvenoj hijerarhiji jer ih žene po tome selektiraju, a ekvivalent naslikavanja guzica po Instagramu bi bilo naslikavanje raznih statusnih simbola. Dakle, to bi bili oni muškarci koje nazivamo preseratorima, oni su ekvivalent ženskih sisa i guzica. Zato je meni primjerice urlanje ova muška tema tu na MK-u gdje se muškarci pokazuju kao neke trebice. Čisti odraz sveopće muške feminiziranosti u 21. stoljeću.

Čim imamo takve situacije u kojima jedan spol selektira primarno po jednom pitanju, a drugi se spol primarno po tom pitanju ostvaruje -> to je hint da se radi o biološki uvjetovanoj stvari. Ono što je u tome društveno i izvanjski uvjetovano je manifestacija tih fenomena. U tom je smislu danas sve jeftino i priprosto. Bilo da pričamo o ženskim guzicama ili o muškom preseravanju sa statusnim simbolima, veličanju gansterstva, itd...

Razloga za tu degeneraciju ima mnogo, ali mislim da ih se sve može svesti pod jedan zajednički faktor - kratkovidnost. Manifestacije kratkovidnosti uočljive su od polja poput seksa pa sve do polja poput politike u vidu demokracije.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:27   #24
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nemam ja ništa osim foruma, ne znam šta mi je došlo da to sve napišem. povilenila privremeno.
Ja bi rekao da te rečenice treba našnitat na djelove u kojima ima istine, dijelove koji su čisto pretjerivanje i dijelove na koje ćemo sačekat da se dogode
A znaš da meni možeš uvijek sve reći haha hehe
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:48   #25
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Jer pod broj jedan moraju pronać dobro sjeme, a pod broj dva trebaju pronać i nekog tko će se pobrinut za njih i djecu. Muškarci primarno traže izgled, stoga se žene uljepšavaju, šminkaju i pokazuju. Ista je stvar sa muškarcima i statusom. Rade da bi se uzdigli u društvenoj hijerarhiji jer ih žene po tome selektiraju, a ekvivalent naslikavanja guzica po Instagramu bi bilo naslikavanje raznih statusnih simbola. Dakle, to bi bili oni muškarci koje nazivamo preseratorima, oni su ekvivalent ženskih sisa i guzica. Zato je meni primjerice urlanje ova muška tema tu na MK-u gdje se muškarci pokazuju kao neke trebice. Čisti odraz sveopće muške feminiziranosti u 21. stoljeću.

Čim imamo takve situacije u kojima jedan spol selektira primarno po jednom pitanju, a drugi se spol primarno po tom pitanju ostvaruje -> to je hint da se radi o biološki uvjetovanoj stvari. Ono što je u tome društveno i izvanjski uvjetovano je manifestacija tih fenomena. U tom je smislu danas sve jeftino i priprosto. Bilo da pričamo o ženskim guzicama ili o muškom preseravanju sa statusnim simbolima, veličanju gansterstva, itd...

Razloga za tu degeneraciju ima mnogo, ali mislim da ih se sve može svesti pod jedan zajednički faktor - kratkovidnost. Manifestacije kratkovidnosti uočljive su od polja poput seksa pa sve do polja poput politike u vidu demokracije.
Mislim da se mijenjaju polako stvari. Zene danas imaju jednake mogucnosti kao muskarci tako da i njima sve bitniji postaje izgled od statusa. Zato ih i ima sve vise da su 30+ i single.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:24   #26
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Hode zasto ne volis MK?
Volin ja MK. Ja san bija jedan od nekoliko njih koji su ga osnovali. Ne volin ono u sta se zaslugom cuvara reda pretvorija.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:38   #27
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Mislim da se mijenjaju polako stvari. Zene danas imaju jednake mogucnosti kao muskarci tako da i njima sve bitniji postaje izgled od statusa. Zato ih i ima sve vise da su 30+ i single.
Ima ih sve više da su 30+ i single zato što mladost provedu bezbrižno se karajući uokolo, a one bi se onda nakon 30-te skrasile jer im je iz dupeta u glavu došlo da ako nemaju dijete tada, neće ga imati nikada. Samo što se tada za pažnju top muškaraca natječu sa curama od 20 godina i muškarci radije biraju njih. Daleko od toga da ženama izgled nije bitan, bitan je. Samo nisu ni približno toliko fokusirane na izgled kao muškarci.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:50   #28
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Ima ih sve više da su 30+ i single zato što mladost provedu bezbrižno se karajući uokolo, a one bi se onda nakon 30-te skrasile jer im je iz dupeta u glavu došlo da ako nemaju dijete tada, neće ga imati nikada. Samo što se tada za pažnju top muškaraca natječu sa curama od 20 godina i muškarci radije biraju njih. Daleko od toga da ženama izgled nije bitan, bitan je. Samo nisu ni približno toliko fokusirane na izgled kao muškarci.
Pocelo mi se rigat nakon ovog tvog posta.
Jadno, da jadnije ne moze biti.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:56   #29
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Pocelo mi se rigat nakon ovog tvog posta.
Jadno, da jadnije ne moze biti.
Sutra.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:01   #30
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Pocelo mi se rigat nakon ovog tvog posta.
Jadno, da jadnije ne moze biti.
Kaj je tu jadno? Reci nam svoje viđenje situacije Ja evo mislim da je većina forumaša gej
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:03   #31
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Ima ih sve više da su 30+ i single zato što mladost provedu bezbrižno se karajući uokolo, a one bi se onda nakon 30-te skrasile jer im je iz dupeta u glavu došlo da ako nemaju dijete tada, neće ga imati nikada. Samo što se tada za pažnju top muškaraca natječu sa curama od 20 godina i muškarci radije biraju njih. Daleko od toga da ženama izgled nije bitan, bitan je. Samo nisu ni približno toliko fokusirane na izgled kao muškarci.
Pa sa kim provedu mladost karajuci se? Upravo sa tim top muskarcima. Samo sto takvi ne zele nista ozbiljno sa njima. Prosjecni i fini decki im nisu napeti.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:14   #32
neka cure uzivaju dok su mlade. fini decki bi trebali biti zahvalni sto ih ne zele jer se mogu fokusirati na bitnije stvari.. nemaju ljubavnih problema. bolje da se fokusiraju na posao i novac nego na zene, od njih se ne zivi
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:16   #33
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Pocelo mi se rigat nakon ovog tvog posta.
Jadno, da jadnije ne moze biti.
Koje je tvoje mišljenje?
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Pa sa kim provedu mladost karajuci se? Upravo sa tim top muskarcima. Samo sto takvi ne zele nista ozbiljno sa njima. Prosjecni i fini decki im nisu napeti.
Pa da. A kad pređu tridesetu ti top muškarci i dalje mogu karat male od 20 godina. Mislim, možemo mi to i detaljnije razradit pa da ne svodimo sve na karanje, ali stvari se neće bitno promijenit.

Ja zapravo mislim da se tezu o važnosti izgleda kod žena može jednostavno pobit onim grafovima sa stranica za upoznavanje. Čak i kada žene na tim stranicama biraju muškarce prvenstveno po izgledu jer maltene u ništa drugo nemaju ni uvid, opet ne dolazi do normalne distribucije kao što je slučaj kod muškaraca. Dakle, ne radi o važnosti izgleda, nego je izgled na tim stranicama proxy za status.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:21   #34
I like being alone. I have control over my own shit. Therefore, in order to win me over, your presence has to feel better than my solitude. You're not competing with another person, you are competing with my comfort zones.
Horacio Jones

Kad bi zene ovo shvatile onda bi lakse osvojile ili ako bas zele, zadrzale muskarca. I obrnuto.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:23   #35
te stare imaju i hrpu bolesti u sebi, to tak i tak niko nece samo ocajni.. sta ce nekom pristojnom momku neka strosena, ta je svoje dala
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:36   #36
Aljoša, ko bratu ti sad velim - to tvoje kancerogeno razmisljanje i konstantno omalovazavanje zena ce te kostat braka sa djevicom.
Pokusavam izbjegavat citat tako sovinisticke ispade, ne znam koji vrag je uso u tebe, ali... Bolesno je.

Jojkalo, +1
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:43   #37
Jebem si sve, ja mislila da je ovo tema sa ŽK-a.
Zanemarite moje ranije upise. Zene su dno dna bez muskaraca i vrijede samo do svoje 20te. Amen.

MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:45   #38
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Aljoša, ko bratu ti sad velim - to tvoje kancerogeno razmisljanje i konstantno omalovazavanje zena ce te kostat braka sa djevicom.
Pokusavam izbjegavat citat tako sovinisticke ispade, ne znam koji vrag je uso u tebe, ali... Bolesno je.

Jojkalo, +1
Pa napiši onda svoje mišljenje umjesto da samo nazivaš moje mišljenje kancerogenim, šovinističkim, itd...
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:46   #39
što radiš na mk? imaš odvojeno za žene i tamo smaraj
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:46   #40
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Pa napiši onda svoje mišljenje umjesto da samo nazivaš moje mišljenje kancerogenim, šovinističkim, itd...
S tobom mi se ne ulazi ni u kakve rasprave.
Radije bi s Radicalom pricala o njegovoj zeni, fala.
Dosla sam ti dat savjet, svoje misljenje nemam potrebu dijeliti.

Nastavi dalje u revijalnom tonu...
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger