Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2016., 11:01   #2241
mene isto malo brine organizacija djevojačke... pola cura mi je iz slavonije pola iz dalmacije a dvije iz rijeke...di je najpametnije onda organizirati djevojačku?

mi smo boravištem u dalmaciji a svatovi će biti u slavoniji...doma nemam baš veliki prostor za organizirati a i imamo bolesnu osobu doma pa to nije opcija...
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."

Zadnje uređivanje legica989 : 27.05.2016. at 11:02. Reason: dodavanje teksta
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:29   #2242
Ja sam se premišljala oko djevojačke i onda sam ju ipak odlucila napravit, e sad neznam jel mi kasno da organiziram i pozovem sve drugu subotu ( 4.6)??
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:42   #2243
kaj bi ti bilo kasno...bitno da ti sve cure budu slobodne da mogu doc
sve ostalo se da skombinirat
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 00:06   #2244
Smile

Pozdrav. Mozda vec ima neki post negdje o tome. Ali moram pitati. Kako izgledaju djevojacke veceri s striperom. Jeli to cista zabava ili se prelaze neke granice, ono pipkanja, dirkanja. Koliko Vam je to ok?
deelight2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 23:17   #2245
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Dal imate neku ideju za nešto slično i veselo poput kuglane, a da bi se dalo organizirati za 7 cura?
(Kao što rekoh, Zagreb je u pitanju, datum 11.6.. Čini mi se da kolko god je grad velik, nema dovoljno sadržaja za ovako nešto.)

Wellness sam isto razmatrala, ali na kraju od njega i odustala jer imam dvije friške mame za koje pretpostavljam da im ne bi baš pasalo skidanje. A i wellness mi je nekako, kako da kažem, "spuštalica". Ja bih radije da nakon večere radimo nešto veselo, neku aktivnost, a nemam pojma kaj
Jesi pogledala možda Room escape?
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 10:18   #2246
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Jesi pogledala možda Room escape?
Na kraju smo to jedino i našle, ali Labirintanje Pasalo nam je jer je u centru.
I svaka preporuka za tako nešto, jedini je "nedostatak" što može do 6 osoba pa ako vas ima više morate se dijeliti u dvije grupe. Ali curke su bile oduševljene i sigurno će najviše po tome pamtiti djevojačku
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 13:44   #2247
zanima me dal je netko u zadnje vrijeme tiskao majice za djevojačku a da je bilo jeftino?
gledam po netu i sve mi se cini malo skupo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 23:29   #2248
bi li nekoga zanimalo ovako nesto za djevojacku? ili neku drugu prigodu?

Queen-J-J is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:05   #2249
Uskoro bi trebala organizirati djevojačku za svoju najbolju frendicu, a znam da bi njoj najviše pasalo nekakvo mirno mjesto poput neke kućice, negdje u prirodi, s nekim lijepim pogledom i sl.
Jel bi netko od vas imao tak nešto za preporučit?
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:18   #2250
Ne znam od kud si, ali mogu preporuciti ovo. Nas je bilo 10, kuca je odlicna, a odgovara ovim tvojim zahtjevima
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 09:31   #2251
Zanimaju me kućice koje se nalaze što bliže Zagreba. Ali i to je dobra opcija, hvala
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 13:55   #2252
Quote:
monique18 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me kućice koje se nalaze što bliže Zagreba. Ali i to je dobra opcija, hvala
Mrežnica je onda idealan izbor.

Frendica je imala tamo prošle godine djevojačku i baš je bilo lijepo.
Heart and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:17   #2253
Organizacija djevojačke

Pozdrav curke,
malo sam čitala temu i odlučila se obratiti drugima za savjete...

ugl . kuma sam u 9 mjesecu i tako negdje prije svatova će biti i djevojačka. Međutim kod nas je običaj da kuma organizira djevojačku pa tako i ja..
Mladenka je iznajmila prostor koji je malo udaljen od grada i privatan je, bit ce nas cca 15-20 cura...i rekla je da ce imati mezu za klopu i kao glazba na laptopu i to ...

e sad ja bi trebala u suradnji sa drugim curama organizirati temu djevojacke i prostor srediti.. kako mladenka voli Advent i kako voli zimu (ljeto mrzi) ja sam mislila prostor urediti u tom stilu, primjerice staviti umjetni bor sa kuglicama i lampice, okolo sve sa lampicama okititi (bit ce i dobro kad pogasimo svjetla za ples), od stiropora izrezati kao Beč, Budimpešta, Amsterdam, London, Paris, Beograd ... i ofarbati sa zlatnim lakom i to poljepiti kao po zidu da bude advent u tim gradovima... neke slike bozicne staviti, adventski vjenac na vrata a na stol onako kao aranzmane, pahuljice i kuglice sa stropa da vise... pribor za jelo sa masnicama bozicnim uvezati ugl na tu temu da bude sve...

Što se tiče obleke totalno mi je bezveze nekoga u trošak bacati tako da sam planirala reci curama da se mi svi obucemo u nesto crveno - majice, haljina što god a mladenki da dodje u bijelom i da stavimo svi kao one rajfove s rogovima

Također je obicaj da se mladoj naruci neka torta u obliku bla bla, no meni je to nekako bezveze lijepse mi je ono kao muffini u obliku vjencanice..

Što mislite na moju ideju, da li je oke? Kako vam se svidja? Ili je totalno bezveze ...
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:25   #2254
meni je bas fora ideja mislim nebi nikad htjela tako nesto slicno jer ja mrzim zimu ali ovak za nekog drugog mi je totalno kul i neobično

i ne mora uvijek torta biti u obliku bla bla ni meni se to ne sviđa, ima stvarno puno torti na kojima pise ono ''bride to be'' ili tako nesto u tom fazonu...mi smo recimo za jednu frendicu narucile ovo:

http://www.ebay.com/itm/391482754291...%3AMEBIDX%3AIT

tako nas je i sama torta ispala jeftinije jer nije bilo dodatnih radnji pa su nam napravili samo tortu a ovo smo gore stavili
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:53   #2255
Vidis to mi je isto fora moguce da cu to naruciti hvala na savjetu i bas mi je drago da ti se svidja ideja da vidim kako to drugi prihvacaju a ne samo moja luda glava hahaha... iskreno sjetila sam se toga jer je jednom kod nas bio u jednom kaficu Bozicni party u sred ljeta i bozicne pjesme i mogu reci da smo se super zabavili cak bolje nego u sred zime.. jer ono svi u kratko a bozic..

a ne da li sanjam o Bozicu na plaži hahhah preočitooo
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 15:12   #2256
ovo zlatno za tortu bi ti cak i pasalo uz tu bozicnu temu
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 19:38   #2257
Odlična ideja, evo ja sam kao tvoja mladenka- luda sam za Božićem i tvoja ideja bi me oduševila!

A torta na kako kažeš bla bla mi je valjda ono žešći, nije da imate 14 i niste nikad to vidjele.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:33   #2258
Baš mi je drago da Vam se svidja ideja, sad me je malo poguralo da nastavim s tim jer sam cak planirala i odustati jer sam mislila da je nekako glupo

Ako imate kakvih ideja za tu vecer slobodno pisite i stavljajte linkove, slike
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 17:45   #2259
Sve što si nabrojala mi je super!
Ne mogu sad naći ljepše izrađeno, ali mogu se od vate napraviti viseći ukrasi sa stropa, kao snijeg. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...124b67c2db.jpg
I čim više žaruljica naravno. Ja sam naručivala 5 paketa warm white s ebaya za sitne novce.
Možeš ih i ovako s vašim fotkama doraditi.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...1063d834d6.jpg
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 13:29   #2260
Curke, imam pitanje, da ne preletavam po cijeloj temi. Je li glupo napraviti neki grupni chat sa svim curkama koje ce biti na djevojackoj, predloziti da se skupe novci i od tog nakupujemo cuge, rekvizite i neki pokloncic? Zanima me je li vas itko ikad tako pozvao nekog na djevojacku i pitao za lovu? Kako ekipa reagira na to? Nisam kuma ali sam frendica koju je kuma zamolila za to jer je ona daleko i ne pozna 90% cura. Thx
lesse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.