Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2016., 10:59   #8841
Ja se nadam da ce Slowby protiv Sulje jedan put odigrat muski u mecu preko best of 11, sta dosad nikad nije bija slucaj...

Mislim da nas opet cekaju psihicke igrice od strane ''najboljeg igraca na touru'', zatvaranje frejmova, namjerno izbacivanje protivnika iz ritma, sporost i klasicni kukavicluk, ako se Ronnie tome odupre, pobjeda je neupitna.

Steta sta nije Ronnie-Murphy finale, to bi bija festival snookera
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 11:41   #8842
Šteta što Ronnijevi fanovi nisu više poput Ronnija.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 11:47   #8843
Steta sta ljudi na snooker temi ne znaju argumentirano odgovarat na upise drugih forumasa koji imaju drugaciji pogled na igru.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 13:33   #8844
argumenti su ti prejadni tako da bolje suti

prije pocetka turnira sam se nado bas ovom finalu i sada je tu

lol murhy=festival snookera ahahaha , lik nemre nis pod pritiskom i zbog toga ima samo 6 turnira osvojenih sto je dosta jadno u usporedbi sa selbijem

cijelo vrijeme optuzujes selbija za nekakvav ,,kukavicluk'' a lik dobija framove u one visit bez ikakvog problema

neshvacam po cemu re recimo igra od higginsa razlikuje od selbijeve , obojica imaju slican stil

selby je po meni najbolji all-round igrac ikad a i psiha mu je za 10+

3 mastersa,2wca i UK , i +90 tjedana na broju 1 dokazuje sve , da negovorim da je svaku sezonu u top 3 po centurijima

s druge strane najtalenteraniji igrac u povijesti , joj jedva cekam i nadam se pravom klasiku
FORCA23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 13:55   #8845
Vec sam reka sve argumente dosta puta i uvik isti odgovor dobijen.

Higgins i Slowby nemaju niti blizu slican stil, Higgins je odlican safety igrac i najbolji all-rounder ikad (ne tvoj ljubimac), al ne zatvara frejmove nemjerno i ne izbacuje igrace namjerno iz ritma, jesi malouman pa ne kuzis tu razliku?

Svaki amater moze odigrat dobar safety udarac i zatvarat frejm i povlacit se, al ne moze svaki amater nanizat 4-5 centuryja ili 70+ brejkova, tu je umjetnost snookera, zato ljudi placaju kartu, ne da gledaju partije od 40 minuta.

Pogledaj finale SP protiv Dinga i Sulje, Ding udre one-visit, Slowby odgovori sa zatvaranjen iduceg frejma koji se igra 40+ minuti, Ronnie udre one-visit, Slowby odgovara sa sporim izvodenjem udaraca i slanjem kugli uz mantinele i opet frejm traje 40+ minuta.

Nekima je to taktika i lukavost, nekima strah od protivnika i dokaz da nisi bolji.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 14:12   #8846
pises gluposti i to je to , a cak da si i u pravu ( a naravno da nisi ) selby ne igra protiv pravila i posten je momak koji je mukotrpnim radom doso tu gdje je danas

dok sa druge strane svinja higgins je imo sve moguce uvjete i ogromni talent i svejedno se odlucio varat i kladit sam protiv sebe , svaki put kad ga se vidim povraca mi se

tu gotivis najvecu prevaru u povijesti snookera a mrzis decka koji nije tako talentiran poput roonieia,higginsa,hendrija, i bez obzira na sve ce biti uz bok snjima u bliskoj buducnosti

seblby nema neku tehniku , nit talent i prije se treso na udarcima i bas nitko mu nije prognoziru takvu karijeru koju je postigo al eto on je zivi dokaz da se sa mukotrpnim zalaganjem moze doc uz bok prirodno talentiranim igracima i zbog toga ga cijenim jos vise

sto se tice tog ,,zatvaranja'' i ,,bojanja drugih igraca'' svaka mu cast na tome jer je naso nacin da pobjedi ama bas svakog, a oni aku su tako dobri nek mu nedaju priliku doc u takav frame
FORCA23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 14:18   #8847
Je, borac je, ima je tezak zivot (smrt oca u mladim danima), ja njega ka borca koji se ne predaje kad gubi 17-0, a do 18 se igra postujen, najveci je borac na touru i to daleko, lik je mentalno od najjaceg celika napravljen.

Al njemu publika odlazi s meceva uzivo, pola pro toura ga ne postuje zbog tog zatvaranja igre jer rusi rejting snookeru (realno za snooker nije dobro da je jedan takav dosadnjakovic broj 1).

Radnik je, ja mislim da dnevno 6-7 sati trenira, borac je na stolu, al je toliko ogavna njegova igra za gledat da meni to sve pada u vodu. Trenutno u svijetu sporta najdosadniji broj 1 i to bez premca. Jedan Novak Djokovic je za njega prezanimljiv. Cak se i sam zna nasalit na svoj racun kako je dosadan i nedovoljno agresivan u igri. Pa covjece broj 1 si skoro 2 godine i bojis se odigrat napadacki udarac i namjerno zatvaras igru na najvecim pozornicama sporta, jebes takvog igraca. Moje misljenje, ali i misljenje dosta ljubitelja snookera i pro igraca.

EDIT: nigdje nisam rekao da igra protiv pravila, ne igraju ni Ebdon i ostali puzevi protiv pravila, al bar nisu u vrhu i ne sramote ugled snookera dosadnim mecevima.

EDIT 2: nazvat Johna Higginsa najvecom prevarom u povijesti snookera je blasfemija jer je (navodno) namjestija jedan mec. Igraca koji je osvojia 28 ranking titula, 4 SP, 2 Mastersa i 3 UK-a ti nazivas prevarom i svinjom, a ljutis se kad ja Slowbyja nazovem kukavicom i dosadnim igračem. Igraca za kojeg su Hendry, Suljo i Davis priznali da je najkompletniji u povijesti ti nazivas prevarom
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:12   #8848
Idemo, idemo!

4-4 u prvoj sesiji, molim. Samo sat i nešto prijenosa na Eurosportu, jebala ih Bundesliga.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:20   #8849
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Idemo, idemo!

4-4 u prvoj sesiji, molim. Samo sat i nešto prijenosa na Eurosportu, jebala ih Bundesliga.
To mi na Eurosportu ide fakat na živce. Redovito subotom i nedjeljom nema prijenosa. Prenose jebeno nordijsko skijanje ili sanjkanje (ili nekaj slično), a ne snooker. Slažem se da ima ljubitelja i tih sportova ali redovito smo mi, fanovi snookera, zakinuti za live prijenose.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:25   #8850
Jbg, realno, nije reklama za sport u tom nekom atraktivnom smjeru, al je reklama da se moze sljakanjem i psihom doc do vrha i pobjedivat talentiranije i skolovanije od sebe, a snooker je bas to, psiha, gradenje igre gdje te na kraju dana nece nitko pitat za neke postotke i ljepotu nego za rezultat i kante u zraku, a on daleko od toga da je nepotreban sportu... Ajmo rec da je on nesto kao Atletico u nogometu, iako je usporedba prenezahvalna. Wizard se je grdo kompromitirao onim skandalom, ali takoder radi se o samom vrhu ljudi koji cibe ovaj sport posljednjih godina. Osobno higgins mi je izgubio simpatije nakon toga, ali i dalje ga volim gledat i pratim meceve, vjerojatno jer otkako je hendry otisao, nemam bas nekoga za koga navijam, osim starog williamsa azijati su mi ok, fu, ding i wenbo, od mladih mcgill i brecel, al jos se trazim Nego pustimo sranja, gledajte finale, ukljucujem se oko 3

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
pekmez_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:41   #8851
kad onakav zicer fula, ne miriše na dobro
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:53   #8852
Jedan drugome stalno tapšaju stol. Veliki respekt.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:57   #8853
Ovaj popodnevni komentator mi se definitivno više dopada od večerašnjih.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:06   #8854
Neslusljiv mi ovaj lik..uzas. Cini me nervoznim
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:13   #8855
nemojte se mucit sa hrv omentatorima (iako je ovaj 10 puta bolji od ona dva mulca koji rade navecer)

https://www.filmon.com/tv/bbc-two

evo link za BBC
FORCA23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:21   #8856
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
kad onakav zicer fula, ne miriše na dobro
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:39   #8857
Uživo ždrijeb za Masters ide upravo.

Selby - Williams
Ding - Wilson
Robertson - Carter
Bingham - Perry
O'Sullivan - Wenbo
Murphy - Hawkins
Higgins - Allen
Trump - Fu
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:53   #8858
Ajmo Mark
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 17:08   #8859
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Ajmo Mark
svaka mu čast, kuler je i ne da se
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 17:43   #8860
Evo i 2 framea prednosti.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.