Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 22:57   #121
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
jel vi u Zagrebu imate ručak nakon vađenja? Nama daju bon za ručak u nekom restoranu što meni dobro dođe s obzirom da sam živim ali majice još nijesam vidio
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
tu je restoran u sklopu zavoda i u njemu radi jedan jako simpa stricek tako da se potvrdom idesh ravno k njemu
Rade i dvije dame, a kuhinja je više no solidna. I takvu uslužnost i uljudnost nećeš naći u podosta razvikanih restorana.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 09:12   #122
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
jel imala profesionalnu deformaciju ?
misliš jel me htjela ubost? ma neeeeeee
ja sam nju...ubadao


kuhinja je čist ok,i klopa i posluga
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 16:00   #123
Ljudi pozz! Navratio sam i oduševio se vašim postovima. MK rules!!
edit: u Zavodu su rekli da potrebe za krvlju i dalje imaju iako sad više nije panika! Pa tko želi učiniti nešto lijepo neka požuri!!
 
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 18:37   #124
ja mislim da bi trebalo potaknut ljude da postanu redoviti davatelji krvi,u zapadnim zemljama je to nešto normalno.Kad bi bilo više takvih i krize bi bile rjeđe.

Ne bi škodilo više solidarnosti među građanima RH jer se svakome može dogodit da mu krv bude potrebna.Meni hvala Bogu nije bila potrebna i nadam se da neće ali sam odlučio da budem DDK dokle god mi zdravlje i godine budu to dopuštale
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 18:43   #125
I ja!! Stvarno bi bilo potrebno malo češće senzibilizirati javnost, pa bi ubuduće bilo puno manje problema.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 18:45   #126
kad već nema ovakav topic na zdravlju(bio je al je zamro) drago mi je da živi ovdje

svim ddk-ovcima
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 18:57   #127
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
kad već nema ovakav topic na zdravlju(bio je al je zamro) drago mi je da živi ovdje

svim ddk-ovcima
I svim budućim darovateljima krvi!!
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 19:44   #128
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
kad već nema ovakav topic na zdravlju(bio je al je zamro) drago mi je da živi ovdje

svim ddk-ovcima
rekli bi Talijani - spremuta di sangue da već sve bude na istu temu
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 19:51   #129
ovim putem pozivam sve DDK i zainteresirane iz Splita i okolice da malo poradimo na poticanju naših sugrađana na akciju davanja krvi jer je Split često u krizi pa traže okolo po drugim dradovima da nam pošalju kad nam fali(a fali često).

Zainteresirani se mogu javit na broj telefona 021 489 462 Crvenom križu ili meni na PM da preuzmu promotivni materijal,tj.knjižice u kojima je objašnjeno sve o davanju krvi kao poticaj za ljude dobre volje.

Ja znam uzet te knjižice pa ostavim u svojoj čekaonici ili odnesem u teretanu di treniram,u neku drugu teretanu ili već di mi se ukaže prilika.Ako se odazove samo jedna osoba već je nešto učinjeno pa tako radim s vremena na vrijeme
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 21:07   #130
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
kad već nema ovakav topic na zdravlju(bio je al je zamro) drago mi je da živi ovdje

svim ddk-ovcima
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
ovim putem pozivam sve DDK i zainteresirane iz Splita i okolice da malo poradimo na poticanju naših sugrađana na akciju davanja krvi jer je Split često u krizi pa traže okolo po drugim dradovima da nam pošalju kad nam fali(a fali često).

Zainteresirani se mogu javit na broj telefona 021 489 462 Crvenom križu ili meni na PM da preuzmu promotivni materijal,tj.knjižice u kojima je objašnjeno sve o davanju krvi kao poticaj za ljude dobre volje.

Ja znam uzet te knjižice pa ostavim u svojoj čekaonici ili odnesem u teretanu di treniram,u neku drugu teretanu ili već di mi se ukaže prilika.Ako se odazove samo jedna osoba već je nešto učinjeno pa tako radim s vremena na vrijeme
Gutaperka, svaka čast!! Nulo, stari moj ima li toga i u Petrovoj?! U srijedu se motam oko centra, pa da navratim pokupit malo da hitim na par mjesta na poslu. Tko zna, možda upecam još kojeg darivatelja...
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 13:22   #131
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Gutaperka, svaka čast!! Nulo, stari moj ima li toga i u Petrovoj?! U srijedu se motam oko centra, pa da navratim pokupit malo da hitim na par mjesta na poslu. Tko zna, možda upecam još kojeg darivatelja...
naravno da ima toga u petrovoj
brošura i raznog matrijala ima na prijemnom šalteru
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:30   #132
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
naravno da ima toga u petrovoj
brošura i raznog matrijala ima na prijemnom šalteru
Odlično, imam čime u lov na nove članove!!
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:38   #133
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
ovim putem pozivam sve DDK i zainteresirane iz Splita i okolice da malo poradimo na poticanju naših sugrađana na akciju davanja krvi jer je Split često u krizi pa traže okolo po drugim dradovima da nam pošalju kad nam fali(a fali često).

Zainteresirani se mogu javit na broj telefona 021 489 462 Crvenom križu ili meni na PM da preuzmu promotivni materijal,tj.knjižice u kojima je objašnjeno sve o davanju krvi kao poticaj za ljude dobre volje.

Ja znam uzet te knjižice pa ostavim u svojoj čekaonici ili odnesem u teretanu di treniram,u neku drugu teretanu ili već di mi se ukaže prilika.Ako se odazove samo jedna osoba već je nešto učinjeno pa tako radim s vremena na vrijeme
Evo, ja sam iz Splita. Knjižicu sam zagubila Nikad ne vidim gdje se može otić, a ić na Firule ne bi ni u ludilu, dok se parkiram dobijem visoki tlak i bolje da i ne dolazim......

0+
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:45   #134
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam iz Splita. Knjižicu sam zagubila Nikad ne vidim gdje se može otić, a ić na Firule ne bi ni u ludilu, dok se parkiram dobijem visoki tlak i bolje da i ne dolazim......

0+
Ako si registrirana darivaterljica (odnosno barem jednom darovala krv) tvoji podaci postoje u Zavodu. Mislim da to možeš riješiti i telefonom - objasniš ljudima o čemu se radi i pošalju ti novu iskaznicu na kućnu adresu. Tako sam i ja došao do nove - smotan kakav jesam "posijao" sam je negdje u preseljenju. A Tebi
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:49   #135
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Ako si registrirana darivaterljica (odnosno barem jednom darovala krv) tvoji podaci postoje u Zavodu. Mislim da to možeš riješiti i telefonom - objasniš ljudima o čemu se radi i pošalju ti novu iskaznicu na kućnu adresu. Tako sam i ja došao do nove - smotan kakav jesam "posijao" sam je negdje u preseljenju. A Tebi
Hvala....probat ću zvat i još jednom
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 22:13   #136
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam iz Splita. Knjižicu sam zagubila Nikad ne vidim gdje se može otić, a ić na Firule ne bi ni u ludilu, dok se parkiram dobijem visoki tlak i bolje da i ne dolazim......

0+
ako si zainteresirana da podijeliš nešto onih knjižica kao poticaj ljudima da daju krv javi se ili njima u Crveni križ da ti ih daju ili meni na PM pa ti ja mogu dat.

Samo ih ostaviš na poslu ili ako ideš na fitness lijepo zamoliš voditeljicu da ih stavi na pult.

A također možeš pitat u Crvenom križu di sve moš dat krv osim Firula,ja kad idem na Firule uvik parkiram iza Zoo hobija jer tamo uvik nađem mista a 3 minute pjehe je od bolnice.

Broj Crvenog križa je 021 489 462 u Viškoj ulici.

I ako si izgubila knjižicu bez problema ti naprave novu i pošalju poštom doma
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 22:32   #137
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Hvala....probat ću zvat i još jednom
zmijska krf

gutaperka i hogar-vama za trud
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 22:40   #138
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
zmijska krf

gutaperka i hogar-vama za trud
fala stari,dobro je činiti dobro.I ti mi živija
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 22:43   #139
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
fala stari,dobro je činiti dobro.I ti mi živija
parin sebi ka tećica krvi...svi nadamnon nazdravljate......:horror:
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 23:03   #140
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
parin sebi ka tećica krvi...svi nadamnon nazdravljate......:horror:
Ne boj se, neće se niš ovakvog dogodit!! Pa, nazdravimo zajedno.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger