Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2008., 19:15   #1
GAL FUTSAL iliti mali ženski nogomet

ima li zainteresiranih kandidatkinja za to da se složi ekipa za mali nogomet??

već godinu dana brijem kako bi htjela igrati mali nogomet i zanima me ima li još cura sa sličnim željama i ako ima bilo bi mi super kada bi se skupile u 2 ekipe i da krenemo s igrom, pa makar i za zeku u početku....


već sam nagovorila 2 frendice, al za dvije momčadi nas treba 10 ili 12, igralo bi se jednom tjedno ili jednom u dva tjedna u dvorani po dogovoru, jedan sat, loptu imamo )...

što mislite o tome??
ako nema zainteresiranih za igrat, a znate da već postoji neki klub ili ekipa gdje fali kanditatkinja, bila bi zahvalna ako bi mi proslijedili kontakte....
ninjah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 18:03   #2
Jel to još uvijek vrijedi?
__________________
"I run around with scissors... It makes me feel dangerous"
Jabuka_Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 17:00   #3
Ne


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 16:44   #4
Ima li zainteresiranih cura/žena koje bi htjele igrati na Jarunu?
radilica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:38   #5
Dali je jos uvijek netko hehe nakon tolko godina zainteresiran za to?ili možda već ima formirana ekipa negdje u zg kome fali jedna?
biracica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:42   #6
Od Biračice nema nogometašice...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 21:23   #7
Quote:
radilica123 kaže: Pogledaj post
Ima li zainteresiranih cura/žena koje bi htjele igrati na Jarunu?
Evo mene zanima, imam 36 g, javila sam se i na kosarci..pa javite ako se skupi ekipa, ja sam za

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 08:49   #8
Nije me bilo 6 godina, sad sam se sjetila nicka
Dakle, ponovo stavljam ponudu, stipe moze biti sudac, stavio je najvise postova ovdje
Tko je zainteresiran za mali nogac, nek se javi na pm
ninjah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 22:00   #9
Quote:
radilica123 kaže: Pogledaj post
Ima li zainteresiranih cura/žena koje bi htjele igrati na Jarunu?
Bit ću ja zainteresirana od listopada najvjerojatnije. Jesi uspjela skupit što ekipe?
EmAerIenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 22:34   #10
Quote:
ninjah kaže: Pogledaj post
Nije me bilo 6 godina, sad sam se sjetila nicka
Dakle, ponovo stavljam ponudu, stipe moze biti sudac, stavio je najvise postova ovdje
Tko je zainteresiran za mali nogac, nek se javi na pm
Mane zanima kako se hranis! Nije mi jasno sta uzimas da se sjetis zaboravljenog passa nakon 6 god
Daj i meni toga malo

*PS
Zenski nogomet, pih, pa to bi bilo kao i da zensko dobije Nobelovu nagradu ili bude predsjednica drzave, jednostavno nemoguce
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 02:51   #11
Pokušavam skupiti ekipu na Velesajmu. Imali bi termine, samo se trebamo dogovoriti.
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 02:57   #12
Curama podrška, al moram jednu malu digresiju bacit. Znamo bit ful ljuti kad ne možemo skupit ekipu za dva mala, u jedno popodne.

Nakon što sam vidio da se ovdje ekipa skuplja 6 godina, nikad više nebum psoval kad nam termin propadne :klap:

ps. javite kad se skupite, došli bumo navijat
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 03:33   #13
Bez brige, cure već igraju i treniraju na veliko. Tjedno barem 3 puta.
Ovdje pokušavam skupit ekipu svih cura koje bi trenirale i igrale, a ne znaju gdje, misle da su prestare, htjele su igrati dok su bile mlađe, ali im starci nisu dali itd.
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 18:09   #14
Quote:
Personaa kaže: Pogledaj post
Bez brige, cure već igraju i treniraju na veliko. Tjedno barem 3 puta.
Ovdje pokušavam skupit ekipu svih cura koje bi trenirale i igrale, a ne znaju gdje, misle da su prestare, htjele su igrati dok su bile mlađe, ali im starci nisu dali itd.
Baš ti po futsal pravilima igraju ili samo nabijaju prenapuhanu peticu 6 na 6 u dvorani po 'kutijašibica' sistemu ?
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 12:24   #15
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Baš ti po futsal pravilima igraju ili samo nabijaju prenapuhanu peticu 6 na 6 u dvorani po 'kutijašibica' sistemu ?
Futsal, stari, futsal.
Inače, cure igraju futsal već nekoliko sezona u sveučilišnoj ligi, postoje i ženski MNK koji igraju futsal, a Persona, konkretno, okuplja ekipu pod okriljem MNK Fusio. Tak da stvari postaju ozbiljne, ma koliko se vi smijali njima.

*nama
EmAerIenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 12:35   #16
Quote:
Personaa kaže: Pogledaj post
Bez brige, cure već igraju i treniraju na veliko. Tjedno barem 3 puta.
Ovdje pokušavam skupit ekipu svih cura koje bi trenirale i igrale, a ne znaju gdje, misle da su prestare, htjele su igrati dok su bile mlađe, ali im starci nisu dali itd.
Quote:
EmAerIenA kaže: Pogledaj post
Futsal, stari, futsal.
Inače, cure igraju futsal već nekoliko sezona u sveučilišnoj ligi, postoje i ženski MNK koji igraju futsal, a Persona, konkretno, okuplja ekipu pod okriljem MNK Fusio. Tak da stvari postaju ozbiljne, ma koliko se vi smijali njima.

*nama
Ja se nisam smijao, molim lepo. Moja podrška nije bila sarkastična. Drago mi je da cure igraju, jer mi smo imali inicijativu ženske košarke, koja nažalost nije uspjela. I to ne zbog nezainteresiranosti, koja je bila velika (u mjestu od 10 kila ljudi jako velika), već nije bilo sluha od strane institucija, termina, podrške, ničeg.. Onak s podsmjehom se gledalo na to.

Drago mi je da ste s nogačem uspjele, jer to u ovom manjem mjestu, ne bi uspjelo nikak.
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:05   #17
Quote:
EmAerIenA kaže: Pogledaj post
Futsal, stari, futsal.
Inače, cure igraju futsal već nekoliko sezona u sveučilišnoj ligi, postoje i ženski MNK koji igraju futsal, a Persona, konkretno, okuplja ekipu pod okriljem MNK Fusio.
MNK Fusio je općenito ponajbolja ideja otkad je futsala u Hrvatskoj. Tako bi trebao izgledati put svih novih klubova.


Quote:
Tak da stvari postaju ozbiljne, ma koliko se vi smijali njima.

*nama

Ne smijem se ja vama, samo pitam Ovi moji poluprofesionalci i prvoligaši (MNK Square) tek ove godine pokušavaju igrati pravi moderni futsal, nakon dolaska Marinka Mavrovića. Do sada je bilo 15 godina improvizacije u sutavu igre


Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Ja se nisam smijao, molim lepo. Moja podrška nije bila sarkastična
Nije ni moja..


Quote:
Drago mi je da ste s nogačem uspjele, jer to u ovom manjem mjestu, ne bi uspjelo nikak.
Od futsala osim natjecanja UEFA i FIFA pratim paralelno 1. HMNL, španjolsku LNFS i rusku Superligu ali nisam gledao ženski futsal.

Ali bi volio nekad
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:08   #18
http://www.sportnews-hr.info/ostale-...zozemskoj.html

Ima i par linkova utakmica...
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 19:52   #19
Quote:
Personaa kaže: Pogledaj post
Bacio sam malo oko Atletico - Alumnus. Nema velike razlike u fizičkoj spremi i taktičkom znanju i disciplini, ali ove cure iz Atletica idu 1 na 1 kao Nikola Tomičić
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:51   #20
Te cure iz Atletica su najbolje od najboljih. Razlika je u tome što one imaju puuno ligaških utakmica godišnje, a Hrvatska nema ni ligu.
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.