Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2009., 14:26   #61
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
šta nisi rekla da ćeš da menjaš teretanu?
Pa vjerojatno hoću, iako, sad sam uplatila za idući mjesec još. Možda tamo na ljeto, kad se vratim s mora i drogir.. ovaj, tulumarenja po balkanu

Ovdje mi je prenapučeno i fali utega, i malo je sprava i svakaj. I fale neke, čak.

Jedini plus je blizina.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:27   #62
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
hm...ja ne znam u kakve vi to teretane idete. Al u mojoj su ljudi pristojni, susretljivi, ne pričaju puno, nekad samo čudno zure , poprilično su uredni i ne smrde. I onak...sve su skoro dečki. To mi je najdraže.
Koja teretana
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:29   #63
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Koja teretana
ih sad...zini da ti kažem. pa da počneš dolazit i dovučeš frendice.

__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:29   #64
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
negdje čitao davno da svjetski rekord 454 kg u čučnju ronie sad kolko ima god oko 45,diže 363 kg,800 libri, 1 tona leg press.,koji je rekord u benchu??
powerlifteri obaraju rekorde a ronnie je bodybuilder. I kaze se funte ne libre.
rekord u benchu je 1010lbs
ronie dize 280kg (620lbs) raw
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:31   #65
Tinč, a u koju ideš? Zaboravila sam.. Forma?
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:31   #66
bubelejko

http://www.youtube.com/watch?v=BlDWdfTAx8o



http://www.youtube.com/watch?v=Elg8W...eature=related

lijepo.

http://www.youtube.com/watch?v=woSgnbvlCp8

najteži bilder svih vremena??

Zadnje uređivanje demetrius : 20.05.2009. at 14:37.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:42   #67
Quote:
Plavi Lav kaže: Pogledaj post
Pa kako netko znojan i smrdljiv može obući čistu robu?
Fuj...
Poneseš si šampon i otuširaš se.
Ja se isto obučem jer je sumnjiv tuš postao u zadnje vrijeme, obučem se i sjednem u auto i bok

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Jooooj, tema za mene

Nervira me ekipa koja napravi seriju na benču, i onda ostavi zapišan teritorij. Dakle, znojavi ručnik na klupi raširen, bučice, vodu, mobitele (to mi je najjače), i nema ih 5 minuta natrag
A ja radim kružni, i dovoljna mi je minuta. I onda još tri minute potrošim da nađem vlasnika navedenih asesoara, taman se ohladim i sve mi ode ukurac

Mislim, jebemti sebičnu ekipu, kako sam na to alergična. Ja štreberski nakon svakog korištenja vratim bučice, maknem ručnik, sve, pa makar me samo jednu minutu ne bu bilo. Mislim, teretana je mala, ekipe je mnogo, pa nemrem se ponašat ko da sam sama na svijetu...

Nervira me i što imamo listu za trake, dakle, upišeš si termin kad planiraš počet trčat. Tipa, za sat i pol. I kakti bi trebao imat prednost. No, redovito mi se netko popne, tko nije ni upisan ni niš i trči svoje. Ja dolazim i lijepo kažem da je moj red, a ekipu boli kurac, ili mi kažu "joj, ja bum ti gotova za 15,20,30 minuta"

Mislim, frend iz gyma mi veli da imam potpuno pravo potjerat ekipu ako sam upisana, al ja nemam srca nikog tjerat, fakat sam u kurcu

I onda se pokorno pokupim na nekaj drugo (ako ikaj ima slobodno).
Ja isto pustim ručnik na benču, kada radim benč taj dan ekipa zna i bok
sve se dogovorimo (Zoki planira tko benča koji dan )

Quote:
Plavi Lav kaže: Pogledaj post
Đuboks?E to je ok..Ali bilo bi dobro da samo ozbiljniji vježbači puštaju muziku

Ili ako je velika teretana da je u jednom dijelu jedna muzika a u drugom druga.
Kardio posebno,utezi posebno.



Nemam mp3

Ili radio banovina
"Prodajem traktor,svinje,getribu i poklanjam set noževa"
Ahahahahah
Nisi čuo radio Giardine
Ja bi pustio Cecu, Janu, ....

Najviše me živcira ekipa koja glasno dašće dok benča sa 50 kg
živcira me ponekada babe tračare na biciklama ali sam otkrio da svi izbjegavaju veslanje
uostalom moja teretana rula
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:48   #68
Zivcira me kad recimo radim bench, a kilaza je vec pomalo kriticna. Pogledom trazim nekog iskusnijeg da mi pomogne, ali ima delegata koji kao da nanjuse i pitaju: "trebas pomoc?", onda ja pristanem iz pristojnosti da ne bi ispalo da ga odjebem, a poslije trazim nekog drugog.

I kaj onda?
Mojih 6 ponavljanja koje sam trebao napraviti se pretvori u 15 jerbo on vuce ko mulac i govori: "ide to jos, ajde jos jedna, nisam ti nist pomogel"

Super
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:12   #69
pojedinci kojima je teško investirati u nove rukavice, stare su već u polu-raspad stanju i smrdeeeeeeeeeee
__________________
bez panike
apić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:24   #70
Daj ono, tu kukate ko kakve tetke

2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:30   #71
živciraju me žene koje dolaze u paru obučene kao za modnu pistu i blebeću cijelo vrijeme dok "vježbaju" tj čitaju novine dok sjede na biciklu. Al još više me živciraju određeni nadobudni bilderi koji se cijelo vrijeme ogledaju u ogledala, pipaju jedan drugome mišiće i dijele mudre savjete svima nama običnim smrtnicima. Presmiješna mi je ta njihova zaljubljenost u same sebe.
I još jedna grozna stvar...navala u teretane od 4. do 6. mjeseca. čemu to? i baš zanimljivo u 6.mj. kada svi skuže da ništa neće postići u tako kratkom roku jednostavno se izgube i nema ih do nagodinu. zimi je najljepše
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:41   #72
ljeti je najljepše, nema nikoga

A jel netko vidio vježbača u riflama ja jesam
__________________
bez panike

Zadnje uređivanje apić : 20.05.2009. at 16:14.
apić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 17:28   #73
Mene u teretani najviše živcira zatvoreni prostor. Zato ni nejdem u teretanu.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 17:33   #74
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
ih sad...zini da ti kažem. pa da počneš dolazit i dovučeš frendice.

Ja idem ili solo ili vodim muža

Frendice su mi ljene i ne žele vježbati

Pričaj...
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 18:36   #75
vise ne idem u teretane, falabogu ! Al guzva me definitivno izludivala , takoder problem jedne trake za trcanje koja je presla vise kilometara od gradskog tramvaja , i svaka shusa bi bas na tu spravu , a nijedna skup samnom se ne mice s nje po 25 min, tako da sam lelujala po spravama koje me uopce nisu zanimale da bi sve skakale sto brze do trake kad bi se oslobodila !
ovo sa smrdljivim ljudima hvala bogu nisam dozivjela
nisu mi isli na zivce tolko zenski razgovori , koliko ljigavo musko upucavanje , izbjegavala sam teretanu negdje mjesec dana jer je neki ljigavac svaki put znao kad dolazim i stajo mi kraj svake sprave i zico puse, skido se da mu vidim misice ... ... ili kad se naseru 2 frenda jedan na desno , drugi na lijevo pa bacaju komentare , to mi je recimo unistavalo trening, ja se tamo pokusam sto vise oznojit , bas pravo vrijeme za hvatat nekog ! uzas
ili kad klima krepa u teretani , kao sto je proslo ljeto bilo u fitu , tolko mi se zamantalo da cim cujem za fit najezim se
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 18:37   #76
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Tinč, a u koju ideš? Zaboravila sam.. Forma?
Daa
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 21:50   #77
Ide mi na živce kad se neki mali pizdeki nabrijavaju da ce bit neznam kaj.
Tako mi je jedan pricao da pije 2.5l mlijeka na dan, da trci ujutro 1h, popdne 1h, da ide u teretanu...

jos nesto mi ide na zivce, zapravo vrlo mi je smijesno xD
http://www.topshop.com.hr/sklekomat-...FRQSzAodr02yDQ

pogledajte filmic xD hahahha, nisam mogo vjerovat kad sam ovo pogledo xD
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 22:28   #78
- ljudi koji ne nose rezervne tenisice i onda su u teretani u istim onima u kojima i dođu izvana, što se vidi po blatu i pljavštini pogotovo kad je vani ružno vrijeme (jednom sam poludila totalno i išla cinkat curu)
- živciraju me svi oni koji zauzmu sprave pa ne vježbaju nego klafraju i onda kad ih pitaš koliko će još ostanu začuđeni kao jel ti baš ta sprava treba
- živciraju me svi vlasnici mobitela u teretani
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:56   #79
[QUOTE=Plavi Lav;20657636]Pa kako netko znojan i smrdljiv može obući čistu robu?

A ko kaže da obuku čistu robu?
Onda vazda smrde.
Valjda se takvi osjećaju Alfa mužjacima.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:09   #80
- napravim seriju na bencu i ostavim rucnik.. dignem se na 10 sek.. sam da popijem vodu i frajer mi makne rucnik i ode na benc ( napravio sam 2 serije!! )
- kad klinci pokupuju 8 vreca creatina jer valjda misle da ga treba pit umjesto obroka
- kad neko stenje ko budala
- kad se neko forsa nekoj trebi u teretani
- kad se neko odmara na spravi pola sata

OffT:
Jedna anegdota danas iz teretane... dode neki pinklec i hiti si 70 kila na benc.. digne jednom...dobro...digne drugi put...dobro...treci put vec polako nemre...cetvrti put stenje ko budala..ude neka treba i frajer pocne brzo pumpat a sipka padne na njega.. moj frend digne sipku.. cijela teretana u smijehu
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.