Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 22:16   #8361
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Ja sam trenutno na moru i doslovno sva "veca" djeca imaju Maclaren kolica nakon valjda sta prerastu kosaru.
S te strane mi je suludo dati tolike novce za Bugaboo kolica ako cu za godinu dana kupiti Maclaren (koja mi se btw uopce ne svidjaju)

Zapravo hocu neka nezgrapna kolica koja su 3u1
Meni je suludo dat masne pare za kolica a ne koristit ih.
Pogotovo ova 3u1 svaka postaju sportska. Tako da....
Ja koristim ta 3u 1 od početka do kraja....
To je tvoja volja i zelja....
Ja nemam tih para za mijenjat kolica svako malo zato i kupim ta 3u1 da ih koristim od početka do kraja


Poslano sa mog NOA H6 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:36   #8362
Cool

Neko je tu vec napisao, a i prodavacica je potvrdila- da roditelji kupuju "kisobran" kolica radi samih sebe, jer im se ne da ta teska kolica stalno sklapati, pogotovo kad dijete prelazi u sportski dio. Zapravo idu linijom manjeg otpora ali da, mogu to razumijeti. Danas sam probala par njih sklopiti i meni je to sve tesko (da ne pricam da mi je svaka kosara prevelika i preteska)

Tako da, meni se cini da je najbolje, ko ima nekog, da posudi kolica, jer dati masne novce za nesto sta se za 6 mj nece ni koristiti ni nema smisla
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:02   #8363
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Update- odustala sam od Bebetto Vulcano kolica.
Isla opet malo u obilazak i zapanjila sam se koliko su ta kolica masivna. Ne kuzim kako to nisam primjetila 1x kad sam isla gledati kolica, al valjda sam bila tek na pocetku cijele price
U mom malom stanu se od njih ne bi mogli okrenut

Usput samo pogledala jos Jane Muum al da- opet sam na pocetku

Ooo da tak je meni bilo s Tito modelom ma opcenito Bebetto kolica su ogromna. Zauzmu pol gepeka, a nisu ni jeftina
Doduse ni ova Bugaboo nisu mala kolica, al smo ih manje plattli i super mi je kaj sportski dio i kosara nisu od tvrdnog kompaktnog materijala vec od tekstila koji se pricvrscuje za bazu pa mi je to olakotna stvar sve se da rastaviti za cas i sastaviti.
I nisu mi teska!

I da kaj velite za kisobran, ja isto nebi davala tolko para za Mclaren kolica. Namjeravam izvozati djete u ovima koje sam kupila. Ako se kasnije ponudi netko ko bi posudio/poklonio kisobran super ako ne vozit ce se u polovnim Bogaboo!

I da Bacardi idealno bi bilo kad bi svi mogli posuditi kolica isto tako bih preporucila kupovinu polovnih u suprotnome! Ukoliko imas kakav model u planu progooglaj po facebooku, njuskalu i tak...zna se maci super oglasa, povoljna i ocuvana kolica! Obavezno ici pogledati i isprobati naravno! Ja sam gledala da budu iz okolice Zagreba da ih mozemo doci vidjeti
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:39   #8364
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Ooo da tak je meni bilo s Tito modelom ma opcenito Bebetto kolica su ogromna. Zauzmu pol gepeka, a nisu ni jeftina
Doduse ni ova Bugaboo nisu mala kolica, al smo ih manje plattli i super mi je kaj sportski dio i kosara nisu od tvrdnog kompaktnog materijala vec od tekstila koji se pricvrscuje za bazu pa mi je to olakotna stvar sve se da rastaviti za cas i sastaviti.
I nisu mi teska!

I da kaj velite za kisobran, ja isto nebi davala tolko para za Mclaren kolica. Namjeravam izvozati djete u ovima koje sam kupila. Ako se kasnije ponudi netko ko bi posudio/poklonio kisobran super ako ne vozit ce se u polovnim Bogaboo!

I da Bacardi idealno bi bilo kad bi svi mogli posuditi kolica isto tako bih preporucila kupovinu polovnih u suprotnome! Ukoliko imas kakav model u planu progooglaj po facebooku, njuskalu i tak...zna se maci super oglasa, povoljna i ocuvana kolica! Obavezno ici pogledati i isprobati naravno! Ja sam gledala da budu iz okolice Zagreba da ih mozemo doci vidjeti

Ja sam se išokirala kolika su ta Bebetto . Doslovno sam ovak ostala:klap:
A kao bile su mi apsolutni broj 1 al reko idem se informirati i o drugim kolicima.

Vec sam luda od guglanja, njuskala i citanja recenzija.
One koje sad gledam ni ne moraju biti 3u1 jer mozda cak uzmemo posebno autosjedalicu koja ce trajati duze od prvih 6 mj.
Bitno da budu neka manja, gledala sam te Jane i neke Freeon il tako nekako imaju u Bubamari.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:23   #8365
Koja su neka manja kolica? Ja sam isto mislila bebeto pa odustala pa abc pa odustala. Vise ne znam... Nije da mi fali mjesta u kuci, vise mi se ne da gurat nest tak ogromno i manevrirat s tim
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:38   #8366
Jedino ta freeon koje sam vidjela u Bubamari. Ona su sitnija u odnosu na ostale.
Ostala kolica meni izgledaju ko da cu roditi tele, gledam te masivne kosare i samo se cudim.

Meni je i stan mali tako da velika ne dolaze u obzir. Radje necu nijedna kupit nego posudit
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:44   #8367
Mi smo bas uzeli bebetto jer su ogromna. I suprug i ja smo visoki, smijesno bismo izgledali s nekim niskim, malim kolicima. Ova su bas prostrana, a zivimo u prizemlju pa ne smeta sto su malo teza. Svida mi se sto imaju vece kotace (i ona 2 naprijed), moci ce bake bez problema voziti ih po Bundeku.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:45   #8368
Meni recimo graco evo izgledaju super

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:50   #8369
I pp book ona sa pop up košarom

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:09   #8370
Svako ko je visok, zivi u kuci il velikom stanu apsolutno razumijem zasto kupuju velika kolica.

Ova potraga je ko da kupujem auto
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:17   #8371
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Svako ko je visok, zivi u kuci il velikom stanu apsolutno razumijem zasto kupuju velika kolica.

Ova potraga je ko da kupujem auto
Ja nemam ništa od toga, osim velikog gepeka pa imam velika bebetto kolica

Jednostavno im nisam odoljela i sad ne žalim uopće jer su stvarno ludilo za sve terene, a bome sam ih provozala i kroz sve dućane u shopping centru s košarom na sebi i apsolutno nikakvih problema za manevar. Štoviše, baš je lako manevrirati s njima.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:33   #8372
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Ja nemam ništa od toga, osim velikog gepeka pa imam velika bebetto kolica

Jednostavno im nisam odoljela i sad ne žalim uopće jer su stvarno ludilo za sve terene, a bome sam ih provozala i kroz sve dućane u shopping centru s košarom na sebi i apsolutno nikakvih problema za manevar. Štoviše, baš je lako manevrirati s njima.
Bar imas veliki gepek
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:07   #8373
Moram vam samo ispričat da sam odustala izgleda na kraju od sva tri modela kolica koja sam gledala.

Znači iCandy meni osobno tako ružno izgledaju u živo da sam ostala šokirana, a koliko su mala i uska neću ni naglašavat. Čak je i gospođa u trgovini komentirala isto....

Jane Rider su mi jako lijepa, ali ona mini košara ispod za stvari je jednostavno ogroman minus, i također mi se čini da veće dijete u skafanderu teško baš stane u njih recimo sa godinu dana, blizu je nekako prečka sportskog djela,plitka su. Iako Micro košara im je super, veća npr od PP.

A Boogaboo sam imala priliku vidjet samo Cameleon, vizualno prekrasna, siroki sportski dio, velika kupola, ali za nas jako visoke apsolutno prenisko sve i nefunkcionalno, iako ima ručka na izvlačenje, to je ok.. A sportski dio mi bome nije za bebu od 6 mj, izgleda ko nagnuta klupica u parku, uopće mi ne djeluju udobno. Iako čitam same dobre recenzije....pa se tješim da možda griješim
Voljela bih negdje još vidjet Boogabo Baffalo pa da mi srce bude na miru.

Ono što sam htjela zapravo reći....kad gledaš fotke online ili neki filmmić na youtube-u sva mi izgledju vrhunska, al bome kad ti to dođeš vidit u živo....ostaneš razočaran.

Sve mi se čini na kraju da se vraćam na staru provjerenu kombinaciju PP radi košare, imam od prvog djeteta a kasnije Mclaren i bok.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 11:44   #8374
Moja saga s kolicima je napokon zavrsila.
Na kraju mi frendica posudila Peg Perego book kolica i sve sta ide uz njih i mislim da je to pun pogodak. Kolica su ocuvana, samo cu oprati dijelove na kojima beba lezi i voila
Cine mi se jako lagana i spretna za manevriranje.

Mi smo zadnje gledali od Babyzena Yoyo koja imaju i kosaru al to je sve nesigurno i ne bi se usudila u tom voziti malu bebu. Sportski dio tj njihova vrsta kisobran kolica mi se svidjaju i druga je prica kad je beba vec veca.
Mislim da je to top od kisobran kolica koje se nude na trzistu danas.
Usput smo gledali i Bugaboo Cameleon i lijepa su stvarno al cijena je paprena.

I da, slazem se da sve to izgleda drugacije u ducanu nego na web stranicama ili youtubeu.
Toliko sam ducana obisla da bi mogla napisati seminar.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:07   #8375
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Meni recimo graco evo izgledaju super
mi ćemo ih 99% uzeti kad jednom ostanem trudna

Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
I pp book ona sa pop up košarom
moja tiha patnja, ali brate way toooooo much koštaju. nisu normalni.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 17:01   #8376
Neki dan sam naišla na kolica FreeOn Trend Trio. Nisam uživo vidjela pa me zanima ima li tko ili ste ih vidjeli uživo pa da znate neke zamjerke?
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 14:54   #8377
Nakon koliko otprilike stizu kolica iz babylanda ako ih nema na lageru? Zanima me za Bebetto Murano, znam da pise 3-6 tjedana, ali zanima me je li blize 3 ili 6.
Inace babyland sad ima novost - ispunite pristupnicu za njihov klub (ili kako to vec nazivaju) i imate 15% na kolica i razne druge pogodnosti.
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 15:21   #8378
Dovukli smo kolica sa tavana. Glomazna su . mrzim ih

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 07:26   #8379
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Neko je tu vec napisao, a i prodavacica je potvrdila- da roditelji kupuju "kisobran" kolica radi samih sebe, jer im se ne da ta teska kolica stalno sklapati, pogotovo kad dijete prelazi u sportski dio. Zapravo idu linijom manjeg otpora ali da, mogu to razumijeti. Danas sam probala par njih sklopiti i meni je to sve tesko (da ne pricam da mi je svaka kosara prevelika i preteska).

Tako da, meni se cini da je najbolje, ko ima nekog, da posudi kolica, jer dati masne novce za nesto sta se za 6 mj nece ni koristiti ni nema smisla
Narucila sam ih Slovenije i 2000 kn su jeftinija nego kod nas. Peg perego pop up http://www.culladelbimbo.eu/immagini..._luxebeige.jpg

Zadnje uređivanje Fabijana : 07.08.2017. at 07:27. Reason: Kriva rijeci
Fabijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 07:29   #8380
http://www.culladelbimbo.eu/immagini..._luxebeige.jpg. Peg perego pop up booking kolica koja su nas odusevila. Stanu i u najmanje auto sklopljena konstrukcija i kosara ili sjedalo zajedno.
Fabijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.