Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2016., 13:20   #41
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Izvorski, ljudi koji imaju pristup onostranim silama ne zabavljaju ljude po ulici kao Dy.
Daj razmisli malo..
Da, više to rade na saborskim sjednicama.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:26   #42
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Imao je na palcu naočale To sam isto gledo, nema šanse da je to trik cd je bio novi mislim čak U CELOFANU a poslije su ga crnci uzeli i pokušali obrisat naočale nije moglo.
A ovo sa zgrade na zgradu moguće da je običan trik.
I normalno da mu plaćaju, tv prava Dynamo vozi kakva hoće auta, a us put njima koristi jer promiče sotonizam.
A kad sotonizam više vlada raste mržnja ljudi se kolju a vrhovni kultaši uživaju jer drže populaciju pod kontrolom.
Vi nemate pojma koliko je složen taj sustav, ni ne znate što je stvarnost i u kakvom svijetu živite.
Moglo je samo crnci su išli brisati, sa čime su išli brisati gdje si ti to čitao i gdje si našao ono da je djecu nagovarao na sotonizam ili se vodimo rekla kazala. Ja više vjerujem dokazima i logici.

Kako promiče sotonizam i gdje to link, ili opet rekla kazala

Da postoje kultaši, ali oni ne mogu utjecati ni na mene ni na tebe, osim ako im dopustiš, ali Dynamo je iluzionist, mađioničar i meditira i time ste zaključili da je demon
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:36   #43
Vidlo se sve na tv, i nisam rekao da izravno nagovara na sotonizam.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:44   #44
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Vidlo se sve na tv, i nisam rekao da izravno nagovara na sotonizam.
Evo dokazao si manje nego ja. Neverbalno sigurno nagovara, ali te pokrete malo tko zna čitati
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:53   #45
Dynamo je čovjek, nikakav demon, niti ikoga nagovara na te stvari
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 15:23   #46
Tako je on je čovjek, opsjednut demonima.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 09:06   #47
Dynamo je iluzionist. Da radi pravu magiju ne bi bio na TVu.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 10:54   #48
Pa iluzionist da i to ebeno dobar. Po meni najjaci od svih trenutno. Nedavno je imao nastup u UK i frend mi kaze kao da je dosla rock zvijezda, sve krcato.
Odusevio se, vrijeme mu nikad brze nije proletjelo, kaze da je fantazija nastup i vrijedi svakog novcica.
Ljudi su uvijek voljeli madionicare, to onaj djeciji dio nas , ali uvijek imas partybrejkere koji ce vikati: " Demon, demon, spalite vjesticu !" Srecom ih danas nitko ne dozivljava.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 13:53   #49
,kakva magija? Kaj vam je,,,to je iluzija,trik,,,stakla uopce nema,naslonjen je na ljevi lakat na fiksni dio,staklo je na djelu di nejde rukom ,i nije u nivou okvira vitrine,tri lanpice dole na zidu i zrake usmjerene na okvir,pogledajte reflexiju sata i dlana,nema ih skoro a vidi se kao reflexija monitora sa strane...cura iz pussycatsa nije ni blizu,sve snimano pod kutem,narukvica ne prolazi kroz prst nego je dole lancic koji ide preko i sastrane prsta..trik,odlicno napravljen,vrhunska produkcija i glumci,ko i david coperfield,,,ima ljudi koji jos danas vjeruju da je covjek.proso kroz kineski zid ,da barata ferkvencijama ....i da je zemlja plosnata...
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:34   #50
Trik MOBITEL U BOCI raotkriven
Također hodanje po rijeci Temzi,...iz aviona se vidjelo da je daska par cm ispod povrsine vode.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:39   #51
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Ovdje možete vidjeti grešku koju nije dobro skrio i nad naravno demonsko djelovanje.
To nije mađioničar nego vrač koji je prodao dušu vragu.
https://m.youtube.com/watch?v=gF_MYN...le&gl=US&hl=en
Vađenje narukvice iz stakla pojasnjen trik...vrlo jednostavno
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 01:28   #52
Najraspuhaniji do sada iluzijonista, uz pomoć maksimalno mogućeg ljigavog arsenala.

Apsolutno vodi ispred svih do sada iluzijonista, po pitanju podstavljenih ljudi/glumaca u vidu "slućajnih" prolaznika, ili gledalaca (neke "iluzije" bez njihove pomoći ne bi niti mogao izvesti, jer mu ti "slućajni" sluże kao asistenti), iskoriśtavanja mogućnosti TV, obradi video materijala itd.

U njegovim iluzijama manje ima iluzije nego svega ostalog, pa niti nisu iluzije, nego iluzije iluzija.
Copperfield je u usporedjenju s njim svjetski prvak, a Chris Angel iako isto koristi to śto i on, koristi u mnogo manjej mjeri i "ukusnije".

Ima mnogo boljih "pravih" iluzijonista od njega, ali nisu poznati u HR.

Hvala Bogu da "obićna" raja to sve ne zna, pa nam radi reklamu.
Jedino za to zadnje mu mogu ćestitati i to od srca

Btw kada ćujem da imamo natprirodne moći, okreće mi se u żelucu od takvog primitivizma.
Mislim da već i djeca iz osnovne śkole znaju, tko je iluzijonista i na koji naćin postiże "magićne" efekte, a neki medju njima i sami znaju izvoditi jednostavnije trikove -npr s kartama.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 00:29   #53
Najobičniji iluzionist koji je par puta grešku napravio. Ljudi koji vjeruju u chemtrailse vjeruju da ovom pomažu nekakva nevidljiva bića.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2018., 23:45   #54
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Trik MOBITEL U BOCI raotkriven
Također hodanje po rijeci Temzi,...iz aviona se vidjelo da je daska par cm ispod povrsine vode.
Koji glupavi clickbate, na snimci se vidi kako ubacuje telefon u jaknu, a kako se isti pojavljuje u boci nema objašnjenja.

Jednostavno se pojavio u boci koja mu je cijelo vrijeme i bila u ruci, normalno da na snimci neće dozvoliti da se vidi kako se telefon dematerijalizira u ruci, ubaci ga u jaknu i kad bocu poklopi rukom isti se u njoj materijalizira.

Jedino drugo objašnjenje je da je sve kamerski trik sa plaćenim glumcima.

U ovakva površna, poluglupava objašnjenja imaju potrebu vjerovati samo ljudi sa jakom potrebom života bez odgovornosti višoj sili.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 11:56   #55
Gledao sam par puta tog Dynama, lagao bih kad bih rekao da me nije fascinirao. No da...izvrstan iluzionist, ali jedan trik mi je stvarno fora.
Čovjek uleti u dućan jednom paru, Dynamo napiše na razglednicu što ona sad misli, pokaže joj i ona se isčuđava kako je to moguće?!?!
Riješenje je da je i ona glumica i dogovoren scenarij...
Humana dolina is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.