Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2016., 15:24   #41
Bila bi jebena tragedija biti druga momcad Dogus grupe..Ono proslijedili bi nam Kenana Sipahija..
Ljudi imaju taj sentiment Atene i Budimpeste,a ne kuze da je Dogus grupa na papiru jaca od konzorcija koji sponzorira CSKA..Jednako tome Cibonina pozicija bi bila miljama jaca od ove sadasnje..

Situacija je takva da Cibona nikoga ne zanima i ostaje realnost bakcanja ovim raspravama..Da je Dogus grupa usla u klub,barem ne bi Buljevic,Zubac i Mazalin isli dalje..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:19   #42
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Ne spominjem sponzora zbog tebe, nego jer iz Cibone svako malo slavodobitno objave kako će USKORO objavit jedno veliko sponzorsko ime. Naravno, svaki put se izjalovi.
Naravno, jer sponzori žele vidjeti papire, financijsko stanje poslovanja i slično, a ovi tu muljaju maksimalno.

Šta ti misliš, koliki je ovosezonski proračun Cibone?



Cedeviti se svakodnevno rugamo na temi o ABA ligi, već je sve rečeno mali milijun puta.
Što se Zadra tiče, to više nije ni smiješno, nego tragično. Kao, financije su im napokon stabilne, a ustvari su blokirani i ne mogu registrirat nove igrače.
Ako žele nešto napraviti, jakog sponzora moraju pronaći, jel ovo nema smisla.
Aco je opet neki dan izvalio da je pri kraju dogovora s nekim sponzorom, tak da željno iščekujem po 876 put da vidimo tko će to biti.

Proračun Cibone ove godine, ako računamo na ove sitne sponzore koje imaju, TZGZ-a i još neku lovu od grada, mislim da nije veći od milju eura.
__________________
DZG

Zadnje uređivanje MLB : 19.10.2016. at 16:39.
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:25   #43
Želudac mi se popne u grlo kad vidim s kim Partizan večeras igra svoje evropske utakmice.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:36   #44
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
zakaj
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Onaj komentator na areni je vrh..ja gledam utakmice samo radi njega
Ma nije zbog komentatora nego zbog frustracije sto Arena ima taj potpisan kurvinski ugovor sa T-comom kojim je osigurano da se moze prikazivati samo na Max Tvu.
I tako, ako nemas s tim lesinarima potpisan ugovor ne mozes gledati. I umjesto da se proba nekako na sportklub sto vise sadrzaja staviti (kanal koji postoji na svim providerima) Arena sve pokupuje, Abu pod vrlo sumnjivim okolnostima, a meni preostaje ko jadniku gledati sve na streamovima 240p kvalitete.

Ali ono sto cu reci i za Sportklub je da ima onaj jedan kreten komentator koji zna nekada NBA komentirati, i kada ga cujem redovito stisavam zvuk jer ne mogu ga slusati kakve budalastine valja.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:50   #45
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Želudac mi se popne u grlo kad vidim s kim Partizan večeras igra svoje evropske utakmice.
Igrao sam dvicu.

Natjecanje je smijeh.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:51   #46
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Ako žele nešto napraviti, jakog sponzora moraju pronaći, jel ovo nema smisla.
Aco je opet neki dan izvalio da je pri kraju dogovora s nekim sponzorom, tak da željno iščekujem po 876 put da vidimo tko će to biti.

Proračun Cibone ove godine, ako računamo na ove sitne sponzore koje imaju, TZGZ-a i još neku lovu od grada, mislim da nije veći od milju eura.
konacno shvati i ti i frend koji je dobar s acom da aco bas i ne voli govoriti istinu.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:51   #47
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Želudac mi se popne u grlo kad vidim s kim Partizan večeras igra svoje evropske utakmice.
Meni ovo nije jasno..Jos ranije se hvalilo kak Partizan daje daleko najmanje place..Znaci jos u vremenu Avdalovica i Vujanica..Pa se za strance hvalilo kako dolaze za kikiriki..Uz ovu dvojicu u zadnjih desetak plus godina su prodali Pekovica,Velickovica,Tepica,Lucica,Tripkovica,Vese log,Westermana,Bertransa,Lauvergna,Boo-a,Lasme-a,Ghista,Marica,Perovica,Muslija,Kecmana,Klobucara ,Bogdanovica..Ma ne znam vise..Cak i da su Ameri dovodjeni na godinu,sto mislim da onih godina nije bio slucaj i ne znam sta je bilo sa onim pitanjima Gagica i Milutinova,opet je tu gro igraca..Vjerovatno sam i zaboravio dosta njih na kojima je zaradjivao Partizan..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 17:59   #48
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Meni ovo nije jasno..Jos ranije se hvalilo kak Partizan daje daleko najmanje place..Znaci jos u vremenu Avdalovica i Vujanica..Pa se za strance hvalilo kako dolaze za kikiriki..Uz ovu dvojicu u zadnjih desetak plus godina su prodali Pekovica,Velickovica,Tepica,Lucica,Tripkovica,Vese log,Westermana,Bertransa,Lauvergna,Boo-a,Lasme-a,Ghista,Marica,Perovica,Muslija,Kecmana,Klobucara ,Bogdanovica..Ma ne znam vise..Cak i da su Ameri dovodjeni na godinu,sto mislim da onih godina nije bio slucaj i ne znam sta je bilo sa onim pitanjima Gagica i Milutinova,opet je tu gro igraca..Vjerovatno sam i zaboravio dosta njih na kojima je zaradjivao Partizan..
Milutinov, Gagić, Lauvergne, Bertans, Milosavljević, Westerman su otišli sa čistim papirima - Partizan nije ništa zaradio na obeštećenjima, ali su svi ti igrači otpisali iznos dugovanja prema njima.
Bogdanović, Lučić, Marić, Veličković su prodani, nisam siguran za Veselog jer je on otišao u NBA, sa Muslijem je raskinut ugovor, svi ostali stranci (crnci) su potpisivali na 1 godinu, Klobučaru se duguje pa je prošle sezone pokrenuo BAT, Musli također, Kecman također, i dan danas se duguje Mačvanu, Radauljici, Veličkoviću ali su oni to stopirali/nisu tužili jer se radi o velikim Partizanovcima.

KKPartizan je ovih 10-ak godina sigurno imao pomoć države - grada i velikih sponzora, igrala se Evroliga pred uvijek prepunim Pionirom i Arenom, ali je očigledno da je neko uzimao/ugrađivao se u transfere/obeštećenja/procente od igranja/para od sponzorstava i tako je prije 2 sezone objelodanjeno da KKpartizan duguje cca 6 M€.

Da te ne davim sada kako u propasti KKpartizana ogromnu zaslugu ima trenutna Vučićeva vlast sa svojim isturenim pješadincem Čovićem, i da KKPartizan i dan danas plaća kamatu na kamatu za dugovanje poreza (a za neplaćeni dug su sami krivi) dok se ovoj vještačkoj KKCZ otpisuju svi dugovi i na osnovu UPPR-a ulaze u dil i prave monstruma sa FMP-om, dobijaju milionska sponzorstva od države i svih najbogatijih firmi, dok se KKpartizanu zabranjuju sponzorstva prijeteći tim firmama i korporacijama inspekcijama, tjeraju Duleta kao jedinu pravu opoziciju Vučićevoj mafiji i oligarhiji, dovode Pekovića koji ulazi u dil sa Ćovićem, sramno uslovljavaju KKPartizan ucjenama da mora odustatu od Eurokupa, otimaju mu Rakićevića etc etc.

Sve u svemu - sigurno da ima dosta stvari (loših) koje su rađene dok su tu bili Danilović i Todorić, potonji pogotovo, koji je i glavni ubadač noža u leđa Duletu, ali sve je otišlo u kurac nakon one Nolanove trice.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 22:23   #49
Partizanov Luković se slobodno može zvat Mr. Rampa. Protiv Cibone par, sad slučajno prebacim, dvije u 15 sekundi.

Dobra atmosfera u Ludwigsburgu. Lajkam grafiku na ekranu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 23:41   #50
Odlična košarka se večeras igrala u Njemačkoj.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:05   #51
Svi koji su odlucili ignorirati mainstream i pogledati regionalni klasik, imate na balkansportu besplatan stream danas (jasno, treba biti registriran)

http://www.balkansport.info/showthre...BalkanSport-24
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:16   #52
Imate i na areni 1, za one koji imaju max tv.

Cibona razvaljuje Megu zasad, a Rozić je ispivotirao Mushidija ko nikad u karijeri.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:22   #53
Zadnje tekme sve vise otkrivaju slabosti Zize, toliko je los skakac
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:23   #54
Talking

Dugo nisam gledao ovako dobru i obranu i napad Cibone, Rozić maestralan Žiža i Šakić standardno dobri.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:26   #55
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Dugo nisam gledao ovako dobru i obranu i napad Cibone, Rozić maestralan Žiža i Šakić standardno dobri.
Ima nešto i u obrani Mege, koja ove sezone prima preko 90 koševa u prosjeku.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:27   #56
Kad ude Gospic ode sve u tri pm
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:31   #57
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Kad ude Gospic ode sve u tri pm
Oćeš reć da sve ode u 5 PF?
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:31   #58
Imam dojam da ce se Paolo ili pokupiti iz kluba sredinom sezone ili ce se on i Mula potuci. Doslovno svaka mini greska je slom zivaca kod ovog seljaka i skidanje boga, a kada isus Gospic slomi cijelu momcad boli ga kurac.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:34   #59
Jaramaz je u nekoj gadnoj svađi s Milojevićem.
Najprije svađanje tijekom utakmice u Zadru, pa sad kretanje s klupe večeras, a i govor tijela pokazuje nezadovoljstvo i kurcobolju.
A i Milojević mu opet prigovara.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:35   #60
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Oćeš reć da sve ode u 5 PF?
Ne stigne do 5 toliko toga zasere da ga moras vadit i kraj bolesnih ociju
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.