Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 18:25   #201
ŠKOLSKE I VRTIČKE MRLJE ( TEMPERA, FLOMASTER , TUŠ)

Pomoć...

došla sam po dijete u vrtić ono imam što vidjeti TTTTTTTUUUUUUUUŠŠŠŠŠŠ!!!!!!!!! Kako se riješiti tih mrlja od tuša?
N_P2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 20:56   #202
Quote:
N_P2 kaže: Pogledaj post
Pomoć...

došla sam po dijete u vrtić ono imam što vidjeti TTTTTTTUUUUUUUUŠŠŠŠŠŠ!!!!!!!!! Kako se riješiti tih mrlja od tuša?
Djeci u vrtiću daju da crtaju tušem? Te mrlje je skoro nemoguće skinuti.
U srednjoj školi sam zaflekala hlače i ništa nije do kraja opralo mrlju. Probala sam sapun za mrlje, Vanish,... 0 bodova.
Čula sam da za tuš pomaže destilirana voda, ali samo ako je mrlja netaknuta, tj. ako se već nije fiksirala.

I da, u dm-u ima sredstava koja uspješno uklanjaju mrlje od tinte, ali kod tuša ne pomažu.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:14   #203
crte od peglanja?

imam jedne krasne crne hlače (najdraže mi), al sam ih u žurbi popeglala s prednje strane i sad su ostale crte (samo oko koljena, ali rastopljene - mislim da su hlače imale nekakav saten kao "pokrov") jel imam ikakve šanse vratit ih na normalu?
barbara 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:40   #204
Pomoć - mrlja na kožnoj jakni

Cure, molim pomagajte!
Jučer mi je, spretnoj kakva jesam, pao komadić pizze na kožnu jaknu i ostala je masna mrljica . Ima li ikakava način da je se riješim? bilo kakav savjet; mogu li je odnijet na kemijsko, može li se to ikako uklonit?
greengirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:54   #205
neznam jel tu spada al eto,jucer vani u guzvi mi je neko ugasio fino pljugu na rukavu grrrrrrr ostala je mala rupica(1cm),jakna je helly hansen suskava i od finog je materjala,sad me zanima dal se to moze ikako zatvorit,sljepit,prekrit bilo kaj u svezi toga,rub uz rupicu je zute boje i stim bi trebalo nesto smislit,neznam jel to mogu popraviti ovi kaj imaju popravke i sivanje odjece?i pomogucnosti da se previse ne vide radovi
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 08:38   #206
Kako maknuti žvakaću s tkanine?

Molim Vas HELP ME!
Sjela sam s relativno novim hlaćama na žvaku, a nakon toga sam još tu žvaku prenesla na sjedalo u autu. Dakle, uništila sam si hlaće i zic u atu. . .
Svaki savjet dobro dođe!
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:24   #207
Quote:
espinada kaže: Pogledaj post
Molim Vas HELP ME!
Sjela sam s relativno novim hlaćama na žvaku, a nakon toga sam još tu žvaku prenesla na sjedalo u autu. Dakle, uništila sam si hlaće i zic u atu. . .
Svaki savjet dobro dođe!
ohladi se s ledom, pa se ostruze? nisam probala, al sam cula....

imam jednu haljinu koja ispusta dlake. Jel zna netko kako cu se rijesit toga - cetkanje haljine i drzanje haljine u zamrzivacu par dana ne pomaze.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:01   #208
Quote:
espinada kaže: Pogledaj post
Molim Vas HELP ME!
Sjela sam s relativno novim hlaćama na žvaku, a nakon toga sam još tu žvaku prenesla na sjedalo u autu. Dakle, uništila sam si hlaće i zic u atu. . .
Svaki savjet dobro dođe!
ako je veci komad, zamrzni pa ostruzi. ako se razmazalo i uljepilo sve, otici ce dolje sa benzinom, on bi trebao rastopit zvakacu, ili mozes stavit malo tekuceg deterdzenta (moze i za sudje) na to, posipat sa malo soli, i onda istrljat van (onak, tkaninu o tkaninu).
jedino pranje u vrucoj vodi i iskuhavanje ne preporucam, frendica si je tako zvaku samo jos zacementirala u majcu.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 14:50   #209
Hvala, probat ću nešto od toga. .

Hlače me i ne zabrinjavaju (kupit ću nove), al mi je posebno bad za sjedalo u auto. . Pa ne mogu samo tak kupiti novi auto. . .
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 15:49   #210
Quote:
espinada kaže: Pogledaj post
Hvala, probat ću nešto od toga. .

Hlače me i ne zabrinjavaju (kupit ću nove), al mi je posebno bad za sjedalo u auto. . Pa ne mogu samo tak kupiti novi auto. . .

..možeš probati i popeglati preko novina, papira,...pa se žvakaća rastopi..
tako ja upravo sada skidam vosak sa deke, peglam preko običnog papira i sve se fino skida :klap:
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 09:32   #211
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
..možeš probati i popeglati preko novina, papira,...pa se žvakaća rastopi..
tako ja upravo sada skidam vosak sa deke, peglam preko običnog papira i sve se fino skida :klap:
A ako je vosak na stolu? Cime bi to mogla skinit? Zna netko?
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 11:09   #212
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
A ako je vosak na stolu? Cime bi to mogla skinit? Zna netko?
vece komade sastruzi - noktima, plasticnim nozem, necim slicnim - ne obicnim nozem da ne izgrebes stol, a ako nesto ostane, samo malo zagrij fenom da se rastopi i onda obrisi.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:39   #213
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
vece komade sastruzi - noktima, plasticnim nozem, necim slicnim - ne obicnim nozem da ne izgrebes stol, a ako nesto ostane, samo malo zagrij fenom da se rastopi i onda obrisi.
hvala.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 14:45   #214
Evo, ja ću se još jednom zahvaliti na savjetima!
Žvaka je otišla uz pomoć deterđenta i soli!
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 20:27   #215
Dolčevita od janjeće vune (lambswool)

Kada sam prvi put oprao takvu dolčevitu, ona se jako stisla i sada ju više ne mogu obući.
Ima li netko iskustva o tome kako da pranjem ili nekom drugom metodom raširim taj vuneni odjevni predmet?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 10:47   #216
Hej, imam mali problem. Zamrljala sam majicu silikonskom kremom koja se koristi u labosu, ne ide dolje pranjem ni alkoholom. Majica je plava tak da razni izbljeđivači, klor i ostalo ne dolazi u obzir. Ima li netko iskustva s tim?
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 18:29   #217
kaput na vješalici?

pozdrav svima

tema je malo glupava , aliii gdje drzite kapute kad ih ne mozete staviti na vjesalicu? npr. na predavanjima imam opciju prebaciti preko stolca ili na onaj piljak gdje svi stavljaju, a strah me da se ne uništi i ne izgubi formu na piljcima i na stolcu sto da radim?
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 21:38   #218
nitko?
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 00:20   #219
lakirane cipele /sjaj

jel ima neka fora kak da se taj sjaj malo smanji....

kupio bi neke druge al ove su mi zakon....

(probao ih zaprljat nije upalilo)
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 14:16   #220
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
hvala draga
probat ću.. U biti, nemam drugog izbora pa što bude bude ...
javim rezultate..
Clarice kako je proslo? nisi javila rezultate. ja naime imam slican problem pa me zanima. ja sam oprala tamnu sarenu kosulju zajedno s nekom ciklama boje i sad su po njoj ostale roze mrlje. kako da to uklonim ako ikako mogu?
\mania/ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.