Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 16:37   #81
da, znam
 
Old 04.03.2008., 16:40   #82
Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
Ako si vješt na jeziku, uvijek si dobrodošao. U drugoj varijanti, dobro operi ruke i namaži ih nekim losionom (ne za brijanje) pa ti se možda i otvorim. Moja kokica je jako niježno biće i molim te, tako se prema njoj postavi.
Jeli se ti to nudiš? Obožavam istraživanje tih predjela.
fgzcvijetic is offline  
Old 04.03.2008., 16:57   #83
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post

ti si u manjini
ja priznajem da još ne znam(jer nisam), ali sve kako bi dotična podivljala spreman sam...( inače ja volim agresivne)
Corpse-eater is offline  
Old 04.03.2008., 17:53   #84
prvi put kad sam pokusao cura je stenjala: "uff... kako si dobar..." (jedna od rijetkih recenica kojih se sjecam od prije toliko godina)
i poslije sam uvjek radio to isto...
i nikad mi se nijedna nije zalila... niti me isla ispravljat...

to znaci da valjda znam... (valjda)...
i valjda sam imo srece prvi put... pa pogodio di treba... loool...
Universalis is offline  
Old 04.03.2008., 21:08   #85
Kak ja to vidim

Kao prvo, oblizeki: oblizati picu vrlo izdašno (ma, naravno, i guzu posjetiti, da dobije najavu za kasnije ). Zatim krećemo... Nikad samo jedan prst, to mi je nekak jadno. Izvana radi cijela ruka, iznutra dva prsta, s jednim nemaš kaj raditi. Dakle, cijelom rukom krećem po vrlo mokroj pici, radeći kombinaciju uzdužnih i kružnih pokreta. Polako. Zatim se primam klita sa dva prsta, njega između. Igram se s njim, mazim ga i prčkam po njemu na razne načine, čas brzo, čas sporo. U trenutku t=0, u igru ulazi i druga ruka. Ona prva se sad spušta u rupicu i prepušta se da je vode njeni obilni potoci... Kreće jebanje tim prstima, okrenutim uglavnom prema gornjem dijelu pice. Jebanje ide umjerenom brzinom, dok za to vrijeme druga ruka nastavlja svoju lijevo-desno-kružnu odiseju po klitu. Malo po malo, ova kombinacija poprima sve jači i jači ritam... Kad postane divlje, u picu može ući i još prstiju... Završnica: prstojeb sa kombinacijom jezika na klitu (brzi liz, blago uvlačenje klita u usta, a i malo grickanja klita, mmm, dok druga ruka umjerenom žestinom gnječi sise... I tu dolazi svrš. Jel?

Evo, tak ja to radim, pa sad cure, komentirajte me, uputite i ispravite, naravno da želim bit još bolji...
Smirgl is offline  
Old 04.03.2008., 21:17   #86
Quote:
Smirgl kaže: Pogledaj post
Kao prvo, oblizeki: oblizati picu vrlo izdašno (ma, naravno, i guzu posjetiti, da dobije najavu za kasnije ). Zatim krećemo... Nikad samo jedan prst, to mi je nekak jadno. Izvana radi cijela ruka, iznutra dva prsta, s jednim nemaš kaj raditi. Dakle, cijelom rukom krećem po vrlo mokroj pici, radeći kombinaciju uzdužnih i kružnih pokreta. Polako. Zatim se primam klita sa dva prsta, njega između. Igram se s njim, mazim ga i prčkam po njemu na razne načine, čas brzo, čas sporo. U trenutku t=0, u igru ulazi i druga ruka. Ona prva se sad spušta u rupicu i prepušta se da je vode njeni obilni potoci... Kreće jebanje tim prstima, okrenutim uglavnom prema gornjem dijelu pice. Jebanje ide umjerenom brzinom, dok za to vrijeme druga ruka nastavlja svoju lijevo-desno-kružnu odiseju po klitu. Malo po malo, ova kombinacija poprima sve jači i jači ritam... Kad postane divlje, u picu može ući i još prstiju... Završnica: prstojeb sa kombinacijom jezika na klitu (brzi liz, blago uvlačenje klita u usta, a i malo grickanja klita, mmm, dok druga ruka umjerenom žestinom gnječi sise... I tu dolazi svrš. Jel?

Evo, tak ja to radim, pa sad cure, komentirajte me, uputite i ispravite, naravno da želim bit još bolji...
Recpect

Dakle, ono što je bitno da nikad pritisak što prstom što jezikom, nije pregrub, da "trljanje" nije preintezivno...I naravno, puuno mašte i sluha za partnericu..
Mene npr. nekada izluđuje da mi klit jedva dodiruje jezikom, da kruži polako i nježno, i da to traje, a ja ga prekinjem da ubrza jer sam blizu a drugi puta obožavam da me žestoko jebe jezikom a prstom masira klit....Katkada mi paše da mi duugo ljubi i gricka bradavice a jedan prstić je samo ovlaš u pici....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 04.03.2008., 21:35   #87
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Recpect

Dakle, ono što je bitno da nikad pritisak što prstom što jezikom, nije pregrub, da "trljanje" nije preintezivno...I naravno, puuno mašte i sluha za partnericu..
Mene npr. nekada izluđuje da mi klit jedva dodiruje jezikom, da kruži polako i nježno, i da to traje, a ja ga prekinjem da ubrza jer sam blizu a drugi puta obožavam da me žestoko jebe jezikom a prstom masira klit....Katkada mi paše da mi duugo ljubi i gricka bradavice a jedan prstić je samo ovlaš u pici....
Koliko sam ja primijetio, klit je osjetljiv gotovo jednako kao glavić, pa ga treba slično i tretirati, jel? Kaj se tiče svega ostalog, naravno, nema univerzalnog pravila, nekad nam nekaj paše i to je skroz ok, jer bi inače sex bio dosadan. Recept za strašno dobar sex = što na umu, to na drumu, apsolutna otvorenost.
Smirgl is offline  
Old 04.03.2008., 21:38   #88
nemam prste
Aphex is offline  
Old 05.03.2008., 12:05   #89
ma cemu prstici kad nam je bog stvoril dosta drugih atributa,moja me tjera da joj lizem minđu,ali cemu to pa nisam đukela,to samo papci rade a pravo musko ima da rastura!
RED DRAGONS is offline  
Old 05.03.2008., 12:07   #90
Talking

Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
Ako si vješt na jeziku, uvijek si dobrodošao. U drugoj varijanti, dobro operi ruke i namaži ih nekim losionom (ne za brijanje) pa ti se možda i otvorim. Moja kokica je jako niježno biće i molim te, tako se prema njoj postavi.
je su smijesne ove zenke uhh pa to je popiz***us
RED DRAGONS is offline  
Old 05.03.2008., 12:15   #91
ja radim svoj posao,i pratim reakcije!kad vidim da se počne trgat kod nečega,to nastavim raditi.netreba navalit ko sivonja na klit!
mihaelozg is offline  
Old 05.03.2008., 12:27   #92
Quote:
mihaelozg kaže: Pogledaj post
ja radim svoj posao,i pratim reakcije!kad vidim da se počne trgat kod nečega,to nastavim raditi.netreba navalit ko sivonja na klit!
trgaj prijatel nema tu ovo ono,nisi mlakonja
RED DRAGONS is offline  
Old 05.03.2008., 12:32   #93
mlakonja si ako navališ ko budala,koda prvi puta picu vidiš!druga stvar je ako cura voli grubo,svatko ima svoj način!!
mihaelozg is offline  
Old 05.03.2008., 12:33   #94
ja mislim da uživa, uživam i ja.
Warez is offline  
Old 05.03.2008., 12:37   #95
Thumbs up

pa recimo da ne postoji zenka koja voli iste stvari kao recimo druge zenke,zatio je smijesno govoriti o nekim stvarima gdje se kraja ne vidi,kad upoznas osobu prvi puta se istraživate i nisi krembil da ne vidis sto ona voli i kako,ako nesto ne voli nes to raditi,ides dalje i to je to.
__________________
UVIJEK VISE VOLIM DA IGRAM NOGOMET NEGO DA GLEDAM !!!Tako je u sexu i u svim stvarima.Pustimo teoriju i pitanja,manje pitajte a više radite,tad vam nece trebati odgovori...jer oni dođu iskustvom!!!
RED DRAGONS is offline  
Old 05.03.2008., 12:38   #96
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?


Ja više volim lizat, ono kada je lijepa mlada pičkica.
ProblematicanTip is offline  
Old 05.03.2008., 13:45   #97
Quote:
ProblematicanTip kaže: Pogledaj post
Ja više volim lizat, ono kada je lijepa mlada pičkica.
a miris bakalara se širi prostorijom
__________________
UVIJEK VISE VOLIM DA IGRAM NOGOMET NEGO DA GLEDAM !!!Tako je u sexu i u svim stvarima.Pustimo teoriju i pitanja,manje pitajte a više radite,tad vam nece trebati odgovori...jer oni dođu iskustvom!!!
RED DRAGONS is offline  
Old 13.03.2008., 03:22   #98
meni je to fuj radit golom rukom, stavim na sebe onu zimsku rukavicu dvoprstasicu preje a o jeziku nema sanse ni iznenadenja da to radim fuj, tak ste prosti tu u nekim postovima........fuj
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 13.03.2008., 19:28   #99
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?

Ja ne mislim da znam, ja znam da znam! Potvrdila je i ona tek toliko da se zna

Nemam neku posebnu tehniku niti uvijek radim isto, sve nekako po osjecaju i kad svrši znam da sam bio dobar
In Flames is offline  
Old 13.03.2008., 19:35   #100
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?

sam mi se s tim fali zajebavat u zivotu odma na pocetku veze investiras par-sto kuna u dobar dildo i nek drka kolko oce.a uz malo srece ga nakon prekida maznes pa preneses u drugu vezu....
PilotInstruktor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger