Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 16:50   #201
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
.

Pa reklame!!! Ne trejleri, nego faking reklame za red bull, dvd-e s kioska i slično. Onak, helou, platila sam kartu 30 kuna, nemojte me jebat s reklamama!!!
Pardon my french
.
baj d vej, TI si platila kartu samo 30 kn baš zbog tih reklama. da nema reklama, karta bi ti došla duplo više.

a kaj se tiče pauze, meni ona ne smeta. odem na wc i malo protegnem noge, tako da mi nije jasno zašto svi prigovarate

a tko ne želi ići u cinestar, nek ide nekam drugdje. end of story.

( a broadway kupuje continental, to znam sigurno. )
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:08   #202
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ne priča se tu o argumentima nego o ukusu. Za Kaznenog udarca su glupani ljudi kojima se ne sviđa ono što se sviđa većini i oni kojima se ne sviđa monopol.
Zašto u Cinestaru nema projekcije „Bit će krvi“ bez pauze? Kad je prestao igrati u "Europi", nemožeš više pogledati taj film kako treba.
Što ako Broadway kina isto otkupi "Blitz"? Onda će biti ako hočeš u kino na novi hit, ide se u Cinestar ili u Cinestar.
Ako se nekome to ne sviđa, što onda? Ovaj Kazneni udarac olako dijeli uvrede.
Da, lako dijeloim uvrede onima koji napadaju vrlo uspjesno poduzece bez ikakvih argumenata. Argumenti koje smatram vrijednima razmatranja su cijene ulaznica, kvaliteta ponude ili vremena projekcija. Argumenti koje ne smatram vrijednima rasprave su ovi poput "zasto nema parkiralista za bicikle?". Kada bi ga cak i napravili (a nece jer je ideja apsurdna, neka autorica sama shvati zasto), ne bi bilo zadovoljstva, nego bi se odmah nasao sljedeci nedistatak poput "zasto ima 5 zenskih WC-a, a ne 6?". "There will be blood" je film koji traje 2 sata i 40 minuta. Normalna osoba i u kinu i kod kuce osjeti potrebu ratezanja nogu ili obavljanja nuzde, stanka od 15 minuta je dobrodosla. Kada bi uprava kina razmisljala samo o samoprozvanim filmskim snobovima koji im cine 2-3% publike onda ne bi stavljali stanku. Pazi recenice, "ne mozes vise pogledati film kako treba". Sada odjednom ti postavljas kriterije i odredjujes ispravno i neispravno? Klanjam ti se svemoguci Tomislave.

I jos jedno pitanje. Ako si toliki ljubitelj filma i samo filma, zasto je toliki problem birati izmedju Cinestara i Cinestara? Kada ti vec nije bitno nista drugo, zasto te smeta moguci monopol?
Kazneni udarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:14   #203
nekad bi radije dala 50 kn.za kartu nego 15 minuta gledala nasilje reklama.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:19   #204
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kod Cinestara ne volim atmosferu velesajamskih hala i shopping centra i kićastu atmosferu fast food restorana.
Publika je drugačija nego ona koja je prije išla u kino kada su kina bila zasebne ustanove, a ne dio shopping centra. U to sam siguran.
Shoppingholičarska publika koja kao da u kino ne ide radi filma nego radi - ugođaja gledanja filma u kinu uz kokice i kolu.
Recimo kino SC je ružnije, ali atmosfera je bolja za gledanje filmova.
Ne bi imao ništa protiv da po gradu postoji nekoliko zasebnih kina koja puštaju ne samo art nego i novije filmove.
a ja ne volim tvoju pretencioznost i prenemaganje ne znam da li si nekakav psihoanalitičar kad možeš procijeniti ljude koji idu u kino: da li idu zbog filma ili zbog "ugođaja". a ako tebi paše gledat film od tri sata u dvorani sa drvenim stolicama samo da bi dokazao svoju želju za "gledanjem", onda slobodno truni u SC-u i nemoj više dolaziti u Cinestar.
Ja sam baš neki dan gledala "Bit će krvi" i film je predobar, pravo remek-djelo koje zaslužuje da ga se prikazuje u dobro opremljenoj dvorani sa vrhunskim zvukom. A to što Cinestar jedini (zasad) ima takvo kino, nije moj problem. Kad se otvori neko novo kino, onda ću možda otići i tamo.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:21   #205
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
nekad bi radije dala 50 kn.za kartu nego 15 minuta gledala nasilje reklama.
onda slobodno odi do Slovenije . Nema reklama, a karte su ti taman oko 7 eura. plus prijevoz i kokice, taman ćeš fino potrošiti. al glavno da nema reklama
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:42   #206
Ja ssam bila u Ciinestaru u Rijeci i bez suzstezanja mogu reći tresla se brda rodio se miš.Stara kina su bolja,možda ne zbog sjedalica već zbog nekakve atnosfere koje Ciinestaru nema.
Jedina vidljivija razlika je u interijeru.
Tako da nemam nešto protiv Cinestara osim što im je ponuda hrane slaba.Kokice,kola,grickalice to je standard ali samo očekivala i pizzu,hambiće ...Niš od toga.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:45   #207
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ja ssam bila u Ciinestaru u Rijeci i bez suzstezanja mogu reći tresla se brda rodio se miš.Stara kina su bolja,možda ne zbog sjedalica već zbog nekakve atnosfere koje Ciinestaru nema.
Jedina vidljivija razlika je u interijeru.
Tako da nemam nešto protiv Cinestara osim što im je ponuda hrane slaba.Kokice,kola,grickalice to je standard ali samo očekivala i pizzu,hambiće ...Niš od toga.
a jel bi možda gricnula i nekakav odrezak? ili ćevape? pa nije kino restoran, haloooo?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:57   #208
Daj ne serite, kog boli kurac, da li cinestar ima monopol ili nema? KOg boli kurac, za Brodway ili ostala retardirana kina koja se jesu ili će se zatvoriti? Kog boli kurac, koji će profil ljudi ići u kino tj da li su iskljućivo došli gledat film ili gledaju film onako usput poslije kupovine. Te uz sve to apsolutno mi puca kurac da li će netko jesti kokice ili neće. Jebe mi se.

Što se tiče pauze ide mi na kurac, i ne paše mi, ali s druge strane mi ne može pokvariti film. Drugim riječima ako je film dobar, nakon pauze odgledat ću ga do kraja i bit će mi super, apsolutno nevezano za tu pauzu. Ako je loš bit će loš, opet nevezano za pauzu. Iz toga slijedi da bi pauza trebala biti indiferentna u odnosu na kvalitetu filma. Prema tome, naravno, volio bi da je nema, ali ukoliko postoji puca mi kurac za istu, premda eto istovremeno kao što rekoh mi i ide na isti.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 18:04   #209
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
a jel bi možda gricnula i nekakav odrezak? ili ćevape? pa nije kino restoran, haloooo?

Želje sam reći da sam očekivla malo više od Cinestara a ono isti shiht kao i sve drugo.
Ako tebe mogu zadovoljiti udobna sjedala u rukohvati z rupom za bocu ok ali mene ne mogu.
Ne govorim o ručku u kino dvorani ali pizza cutovi ,hambiji,hot dogovi i ostali fast food...
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 18:58   #210
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
a ja ne volim tvoju pretencioznost i prenemaganje ne znam da li si nekakav psihoanalitičar kad možeš procijeniti ljude koji idu u kino: da li idu zbog filma ili zbog "ugođaja". a ako tebi paše gledat film od tri sata u dvorani sa drvenim stolicama samo da bi dokazao svoju želju za "gledanjem", onda slobodno truni u SC-u i nemoj više dolaziti u Cinestar.

Kakva pretencioznost? Uvijek sam rado išao u SC. Tapison se nije mijenjao od 70-ih ali mi je bolje tamo. I sad da se prenemažem.
Kad bi SC prikazivao "Bit će krvi" bez pauze, išao bi odmah tamo.

Ma sve je radi te pauze. Da nema pauze, ne bi ni spomenuo Cinestar. Cinestar mi je uvijek bio zadnji izbor za otići u kino. Uvijek bi radije u ... Broadway. Ne volim Cinestar, pa ne volim.
U stvari, cijeli taj Branimir centar je bezveze. Recimo one birtije u prizemlju su upeglane i sjajne kao Las Vegas, ali ko bi tamo malo duže sjedio i pio?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:29   #211
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kakva pretencioznost? Uvijek sam rado išao u SC. Tapison se nije mijenjao od 70-ih ali mi je bolje tamo. I sad da se prenemažem.
Kad bi SC prikazivao "Bit će krvi" bez pauze, išao bi odmah tamo.

Ma sve je radi te pauze. Da nema pauze, ne bi ni spomenuo Cinestar. Cinestar mi je uvijek bio zadnji izbor za otići u kino. Uvijek bi radije u ... Broadway. Ne volim Cinestar, pa ne volim.
U stvari, cijeli taj Branimir centar je bezveze. Recimo one birtije u prizemlju su upeglane i sjajne kao Las Vegas, ali ko bi tamo malo duže sjedio i pio?
ajme Tomislave, ali to je samo 15 minuta, nemoj se toliko pjeniti meni općenito i branimir centar i avenue mall i city centar i svi šoping centrovi idu na jetra, ali kad idem u kino, baš me briga da li je kino na osami ili u centru ili na sljemenu a ja volim cinestar jer ponekad puštaju dobre filmove. broadway ne volim jer mi je bezveze. a sc mi je neudoban
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:24   #212
Ček,jeli i broadway split preuzima continental... O, i jeli itko zna kada će doći nove web-site od conti?
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:17   #213
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
meni općenito i branimir centar i avenue mall i city centar i svi šoping centrovi idu na jetra
Off-topic:

Iza ovakvih riječi bi uglavnom trebalo stajati jasno oblikovano mišljenje, tj. valjani razlog. Poučen iskustvom znam da velika većina ljudi ovako nešto izjavi, a zapravo ne zna zašto je to izjavilo. Nemaš novca? Punkerica si? Skvoter? Objasni. Shopping centri su samo mjesto gdje se nalazi poveći broj prodavaonica dobara i usluga i to kvalitetnih dobara i usluga, a ne kineskog smeća. Ne vidim neki razlog zašto bi netko obožavao ili mrzio shopping centre, objasni mi zašto ti idu na jetra.
Kazneni udarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 00:09   #214
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
baj d vej, TI si platila kartu samo 30 kn baš zbog tih reklama. da nema reklama, karta bi ti došla duplo više.
Na kino karte je već davno PDV ukinut + Cinestar zarađuje tolike novce na kartama + svoj hrani/piću da nema apsolutno nikakvog opravdanja da uz visoku cijenu ulaznice još i puštaju reklame.
+ što si te reklame "prisiljen" gledati jer ih puštaju obično nakon trailera i u vrijeme dok si računaš da je već film trebao početi. I nije da sjediš doma i možeš promijeniti program/ugasiti TV.
60 kuna bi platila kartu, ma daj me nemoj nasmijavati, tolko koštaju karte za kazališta, nerijetko i manje.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 00:20   #215
Quote:
Kazneni udarac kaže: Pogledaj post
Argumenti koje ne smatram vrijednima rasprave su ovi poput "zasto nema parkiralista za bicikle?". Kada bi ga cak i napravili (a nece jer je ideja apsurdna, neka autorica sama shvati zasto)ne bi bilo zadovoljstva, nego bi se odmah nasao sljedeci nedistatak poput "zasto ima 5 zenskih WC-a, a ne 6?".
Ti nisi primijetio tendenciju (kakvu-takvu) povećanja broja biciklističkih staza po gradu (uključujući i zeleni val), kao i postavljanje onih rampi za bicikle ispred škola, fakulteta, frekventnijih mjesta u gradu općenito?
I sad mi molim te objasni zašto je čudno očekivati od multipleksa u koji dolazi valjda 90% ekipe 15-25 godina da postavi po jednu takvu rampu sa svake strane i/ili izdvoji mjesto za to na samom parkingu?
Nego ono, nek ljudi vežu bicikle po okolnom drveću. To je ok. Anblivbl.

Da imaju wc na svakom katu sa po dvije školjke isto bi se bunila. Imaju dobar wc, za dovoljno ljudi, s papirom i sapunom pa se nitko ne buni. Eto, to ti je primjer kak se može kad se hoće.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 11:20   #216
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
onda slobodno odi do Slovenije . Nema reklama, a karte su ti taman oko 7 eura. plus prijevoz i kokice, taman ćeš fino potrošiti. al glavno da nema reklama
a ti si kaduljica možda djelatnica cine stara?
ja kino nisam popljuvala,dapače!
razglas za 5,stolci udobni,kino prozračno čak i kad je dvorana puna,najbolja coca-cola,obožavam kad je hrpetina leda u čaši...
ali stvarno ne moram osim najava budućih filmova gledati reklame za DVD crtiće,gumene bombone,i ok.jedna ili dvije takve,ali 15 minuta je stvarno teroriziranje.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 13:59   #217
koja je cijana ulaznice za dvoje (ljubavna sjedala)???
__________________
Peggy...just feed me!!!
ivanhoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 14:10   #218
Stiže Continental Movieplex!
Prvi hrvatski multipleks nakon osam godina mijenja ime i gazdu! Brodaway kina u Centru Kaptol u Zagrebu postaju Continental Movieplex.



Continental grupa pokreće vlastitu kino mrežu! Od danas preuzimaju vođenje pet kino dvorana u Centru Kaptol u Zagrebu. Taj prvi multipleks u hrvatskoj svečano je otvoren 2000. godine i od tada je bio u rukama Broadway kina.

'Pred čitavom ekipom Continental filma su mjeseci rada i mukotrpan proces vraćanja ugleda ovim kino dvoranama, no nitko ne sumnja u uspjeh pothvata čiji je cilj osigurati gledateljima pravu filmsku zabavu' – stoji u službenoj obavijesti iz Continentala.

Već je započela potpuna obnova prostora zbog čega su dvorane zatvorene, a osim izgleda, promijeniti će se i ime kina - Continental Movieplex. Svečano otvorenje očekuje se krajem travnja, tako najavljuje izvršni direktor Continental filma Ivor Šiber.

Osim vizualnog 'šminkanja' u tijeku je i potpuni re-branding tvrtke Continental, od njezinog logotipa, preko službene web stranice do postavljanja novog web sitea – Movieplex weba. Na njemu će gledatelji moći pronaći kompletne informacije o filmovima koji će biti na repertoaru.

Continental grupa zastupa kompanije 20th Century Fox, MGM, Sony Pictures i Walt Disney, a ima ugovore i za DVD distribuciju Universalovih, Warner Brosovih i BBC-jevih filmova. Ovim proširenjem najavljuje razvijanje kino prikazivačke mreže i širenje na ključne gradove u Hrvatskoj.

filmski.net 27.03.2008.
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 14:25   #219
2x veća od ulaznice za jednog

svejedno je hoćete u ljubavno ili na 2 obična zica
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 17:15   #220
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
Ti nisi primijetio tendenciju (kakvu-takvu) povećanja broja biciklističkih staza po gradu (uključujući i zeleni val), kao i postavljanje onih rampi za bicikle ispred škola, fakulteta, frekventnijih mjesta u gradu općenito?
I sad mi molim te objasni zašto je čudno očekivati od multipleksa u koji dolazi valjda 90% ekipe 15-25 godina da postavi po jednu takvu rampu sa svake strane i/ili izdvoji mjesto za to na samom parkingu?
Nego ono, nek ljudi vežu bicikle po okolnom drveću. To je ok. Anblivbl.
Da, ako vec tih 0,01% posjetitelja kina dolaze u kino navecer s biciklom, zbog njih bi trebale biti rampe? Ne bi onda trebali biti i ormari za posjetitelje koji dolaze sa skateboardima ili rolama. Ili pogo-stapovima za skakanje? Da ti budem iskren, nikada nisam cuo da je igdje itko u kinu, kazaliste, dvoranu ili stadion isao biciklom. Razlike izmedju vezanja tog bicikla za neku ogradu ili za predvidjenu rampu mislim da nema. Oprosti, ali tjeras vodu u mlin vlastitog hira.
Kazneni udarac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.