Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2008., 20:00   #2901
Da, moj frend je njihova familija. To je sve sto znam.
E,da, i skupi su ko sam vrag, za istu stvar sam kod drugih prosla 3x jeftinije.
Inace su ok
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 00:53   #2902
Question

HVALA! pa mogu ti reći da i nisu. Bili smo kod Dodića i nista mi se nije svidjelo, a i jako je skupo. A kod njih sam ondmah našla prstenje. Nisam nigdje drugdje ni išla. Misliš da sam morala, da bi našla jeftinije?
peta50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 08:13   #2903
Uz svo dužno poštovanje mislim da Adonija nije u pravu , ako ima neko mijesto 3x jeftinije od Dubrave onda jao si ga nama zlatarima

Od strane kupaca, Branči s foruma je puna hvale za Ivanovića, kaže da je to najbolji zlatar u dubravi (da svi u dubravi koji paze na kvalitetu kupuju kod Lazara), stoga sigurno nisi pogriješila, pravi su profi koliko sam shvatio iz njezinih priča...
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 12:29   #2904
Hvala Zlatar!
Nismo još otišli po prstenje, ali nadmo se da će biti super! platili smo ih 2600 kn i mislim da to nije tako strašno u odnosu na neke druge)!
peta50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 08:39   #2905
U R welcome
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 10:39   #2906
Gosp.zlatar,imam pitanje.Već sam pitala gosp.u zlatarni,on tvrdi da mi je to od "zmazanoće cijelog dana".Uglavnom,nosim jedan prsten koji mi konstantno ostavlja crni trag na prstu-da li vi možda znate zašto?Prsten je 14 karatno žuto zlato-već sam rekla da ga neću nositi jer djeluje dosta ružno,baš "zmazano".Oprostite ako sam malo off topic...hvala...
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 13:02   #2907
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Gosp.zlatar,imam pitanje.Već sam pitala gosp.u zlatarni,on tvrdi da mi je to od "zmazanoće cijelog dana".Uglavnom,nosim jedan prsten koji mi konstantno ostavlja crni trag na prstu-da li vi možda znate zašto?Prsten je 14 karatno žuto zlato-već sam rekla da ga neću nositi jer djeluje dosta ružno,baš "zmazano".Oprostite ako sam malo off topic...hvala...
nije offtopic, raspitati ću se u radioni od čega to sve može biti pa se javim
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 13:45   #2908
Super,hvala vam puno!!!Pozdrav..
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 18:48   #2909
hej ljudi,
koliko je optimalno prije početi tražiti prstenje?

naime, naš dan je 06.09. a mi totalno zaboravili na prstenje.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 07:52   #2910
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
hej ljudi,
koliko je optimalno prije početi tražiti prstenje?

naime, naš dan je 06.09. a mi totalno zaboravili na prstenje.
to je i naš dan, a naše prstenje već 15 dana doma

računaj da je u većini zlatarni rok izrade 7 - 10 dana ... a traženje savršenog prstena, traje sigurno i duže od toga
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 11:12   #2911
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
to je i naš dan, a naše prstenje već 15 dana doma

računaj da je u većini zlatarni rok izrade 7 - 10 dana ... a traženje savršenog prstena, traje sigurno i duže od toga
ma mi već točno znamo šta želimo,
samo nisam znala koliko će trebati da nam ga naprave...
thanks!!!
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 12:09   #2912
Mi smo neki dan naručili naše u zlatarni Celje i stići će tek u 9.mj. jer idu na kolektivni godišnji. Tj. najkasnije do 9. mj. tako reče teta koja radi tamo....
Leo 031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 14:16   #2913
BOK!

Naš datum je 13.09 i danas smo donjeli prstene. Naručili smo ih prošli čet. i danas su bili gotovi. Traženje je trajalo punih 20 min. Bili u dvije zlatarne!
peta50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 15:11   #2914
ajd dobro,
imamo još vremena... mislim da ćemo to odraditi drugi tjedan...
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 09:41   #2915
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Gosp.zlatar,imam pitanje.Već sam pitala gosp.u zlatarni,on tvrdi da mi je to od "zmazanoće cijelog dana".Uglavnom,nosim jedan prsten koji mi konstantno ostavlja crni trag na prstu-da li vi možda znate zašto?Prsten je 14 karatno žuto zlato-već sam rekla da ga neću nositi jer djeluje dosta ružno,baš "zmazano".Oprostite ako sam malo off topic...hvala...
U razgovoru s ljudima iz struke svi se slažemo da je to reakcija kože na neko od primjesa u prstenu, najvjerojatnije bakar jer on najviše crni i ostavlja crnilo, a slučaj kao vaš je valjda jedan od tisuću... Vaš slučaj je posebno rijedak jer najčešće ljudima izbijaju reakcije u slučajevima bolesti i pada imuniteta, da li bolujete o dnoečega kroničnog? Da li ste alergičarka?

Savjet? ne znam baš, raditi novi nema smisla jer osobno radim s kupovnim legurama iz Italije, a njihov sastav proizvođači kriju jer su to proizvođačke tajne, pa ja baš i ne bih znao da li će mi zlato biti bez bakra da kod mene dođeš... Svakako možeš otići u državni zavod za normizaciju i mjeriteljstvo, oni ti u pola h kažu koliko imaš kojeg materijala u prstenu točno u postotak... (to naravno košta nešto)

ako se još čega sjetim, tipkam...
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 10:24   #2916
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
hej ljudi,
koliko je optimalno prije početi tražiti prstenje?

naime, naš dan je 06.09. a mi totalno zaboravili na prstenje.
mi smo bili nadobudni pa smo si prstenje kupili krajem 4. mjeseca.
ali ja svoj skoro svaki dan stavljam na prst i gledam li ga gledam...
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 10:25   #2917
Quote:
Leo 031 kaže: Pogledaj post
Mi smo neki dan naručili naše u zlatarni Celje i stići će tek u 9.mj. jer idu na kolektivni godišnji. Tj. najkasnije do 9. mj. tako reče teta koja radi tamo....
mi smo išli baš u sloveniju naručiti prstenje kod njih. trebalo im je dva tjedna.
a kakve prstene ćete naručiti? daj stavi slikicu...
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 11:10   #2918
koci

evo mi prošli tijedan narucili nase...nemrem docekat da budu gotovi....a trebali bi bit oko 28.07.....uopce komentirat Koci-Frankopnska je suviše )oduševili nas na sajamu,i u zlatarni pogotovo nigdje nismo više ni išli nego kod njih.........bili smo tamo sigurno 1,5 h...))...oba dva su od bijelog zlata (punog)...i moj ima brilijante...)...M..je klasicni ..i moj ubiti samo sa brilijantima )..stavim slikicu kad dođu )...ej i dobili smo 20%...)
aancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 11:13   #2919
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
U razgovoru s ljudima iz struke svi se slažemo da je to reakcija kože na neko od primjesa u prstenu, najvjerojatnije bakar jer on najviše crni i ostavlja crnilo, a slučaj kao vaš je valjda jedan od tisuću... Vaš slučaj je posebno rijedak jer najčešće ljudima izbijaju reakcije u slučajevima bolesti i pada imuniteta, da li bolujete o dnoečega kroničnog? Da li ste alergičarka?

Savjet? ne znam baš, raditi novi nema smisla jer osobno radim s kupovnim legurama iz Italije, a njihov sastav proizvođači kriju jer su to proizvođačke tajne, pa ja baš i ne bih znao da li će mi zlato biti bez bakra da kod mene dođeš... Svakako možeš otići u državni zavod za normizaciju i mjeriteljstvo, oni ti u pola h kažu koliko imaš kojeg materijala u prstenu točno u postotak... (to naravno košta nešto)

ako se još čega sjetim, tipkam...
Hvala vam puno na informaciji Ne,Bogu hvala,zasada sam zdrava,nemam pad imuniteta niti sam bolesna(redovito kontroliram zdravlje),nisam alergična na ništa..kao što ste i vi rekli,moguće da mi organizam reagira na bakar,moguće da sam osjetljivija na to ondaSuper,hvala vam na savjetu,možda i odem kada prođu god.odmori.Lijep pozdrav i hvala još jednom
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 11:26   #2920
Quote:
Reina kaže: Pogledaj post
mi smo išli baš u sloveniju naručiti prstenje kod njih. trebalo im je dva tjedna.
a kakve prstene ćete naručiti? daj stavi slikicu...
Ovo smo naručili. Kažu da je to najnovija kolekcija, ali su uživo 100 puta ljepši.... Ljubav na prvi pogled
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014493.jpg
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014492.jpg
Leo 031 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.