Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2006., 14:38   #1
Savjeti za njegu lica

Drage sve.....

lijepo je čuti na jednom mjestu da ima toliko žena koje se vole i žele njegovati...

imala sam sreću da sam prije par godina vani naišla na super kozmetiku koja me prati kroz cijelu godinu.. konačno su i u hrvatskoj, pa sad ne moram više putovat.... imaju i salon, pa svako malo dobijem neku novu kremu ili ampule.. imaju super proizvode za čišćenje lica - PAZI - koža mi je super čista i glatka i ne zateže... :klap:

kad idem u salon na tretman naprave ti prvo neki test kože i onda točno znaju kakva mi je sad koža i kaj mi treba... i onda je svaki put tretman drugačiji, super miriši sve kaj mi stave a izgledam nakon toga KAO NOVA!

eto.. to je to...

pozdrav


 
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 14:40   #2
nemoj nikako odati o cemu se radi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 14:50   #3
Joj, Joooj, zaboravila sam napisati ime....
Toliko sam oduševljena njime da sam u zanosu zaboravila napisati ono najvažnije

Babor je to!
 
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 14:53   #4
a ti si ponosna vlasnica revolucionarnog kozmetickog salona kojem treba reklama...
za to postoji marketing - koji se plaća
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 18:19   #5
Hej lijepo lice, I ja znam za Babor i doista je neusporediv i nenadmašiv.
Najviše volim one ampulice...

Doduše teško ga je naći jer ga se može nabaviti samo u kozm. salonima....

Moja kozmetičarka koristi tu kozmetiku i ja sam prezadovoljna...

Pozdrav svima!
-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 18:25   #6
Quote:
hajdi kaže:
a ti si ponosna vlasnica revolucionarnog kozmetickog salona kojem treba reklama...
za to postoji marketing - koji se plaća
BINGO

pogodila iz prve
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 18:43   #7
Kaj ste ju odmah napale??? Curkeeee.....

Nije bitno jel vlasnica salona ili ne...
Tu smo da pričamo o kozmetici.
Činjenica je da pola žena nikad nije vidjelo kozm. salon iznutra a kamoli da znaju što je pravilna njega....
Svatko ima pravo pokušati...
A kako se vi njegujete??

Pozdrav Svim ženama željnima lijepe i mlade kože...
-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 18:44   #8
'mica' ti je novi nick?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 18:46   #9
Quote:
joujou kaže:
'mica' ti je novi nick?

joj kak si ti nepovjerljiva
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 18:55   #10
Ako vrijeđate jednu osobu ne morate sve koji se jave na ovu temu, pogotovo ne ljude koji nisu zlobni poput vas! :2up:

Nemam pojma tko je "lijepo lice" niti me briga, ali mi je žao da nitko ne želi odgovoriti na moje pitanje....
-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 19:22   #11
ha! Da ste vidjeli moju kožu prije 5 godina, smučilo bi vam se! Prištevi po čelu, po obrazima, bradi...svuda. Isprobala sve živo i mrtvo, ništa nije pomoglo. kad sam počela pit kontracepcijske tablete, sve se razrješilo u par mjeseci. Koža mi je zablistala kao nikad! Ok, ona je i dalje suha, ali to njegujem dobrim preparatima.

Htjedoh reć; nije sve u kozmetičkim salonima i kozmetici i sl. Ponekad je problem puno "dublji". Mislim da se već puno raspravljalo na sličnu temu i da su, bar većina Forumašica, pronašle ono što im štima i tako se njeguju.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 19:27   #12
Quote:
-Mica- kaže:
Ako vrijeđate jednu osobu ne morate sve koji se jave na ovu temu, pogotovo ne ljude koji nisu zlobni poput vas! :2up:

Nemam pojma tko je "lijepo lice" niti me briga, ali mi je žao da nitko ne želi odgovoriti na moje pitanje....
opa.. kratak fitilj? sve pet :2up:
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 19:30   #13
Quote:
-Mica- kaže:
Ako vrijeđate jednu osobu ne morate sve koji se jave na ovu temu, pogotovo ne ljude koji nisu zlobni poput vas! :2up:

Nemam pojma tko je "lijepo lice" niti me briga, ali mi je žao da nitko ne želi odgovoriti na moje pitanje....
Ovdje se jako cijeni kada netko u prvim postovima nakon registracije pode preporucavati "cudotvorne" proizvode ili davati svesrdnu podrsku osobi koju uopce ne poznaje.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 19:52   #14
Quote:
ha! Da ste vidjeli moju kožu prije 5 godina, smučilo bi vam se! Prištevi po čelu, po obrazima, bradi...svuda. Isprobala sve živo i mrtvo, ništa nije pomoglo. kad sam počela pit kontracepcijske tablete, sve se razrješilo u par mjeseci. Koža mi je zablistala kao nikad! Ok, ona je i dalje suha, ali to njegujem dobrim preparatima..
Da, često hormoni uzrokuju veselje na licu i leđima. Moja frendica isto je imala groznih problema sa navedenim, pa je isprobala i čišćenje lica i dermatologa, no tek je ginekolog u suradnji sa dermatologom i kozmetičarem riješio njen problem. Njega, volja i medicina čine čuda...

Quote:
Htjedoh reć; nije sve u kozmetičkim salonima i kozmetici i sl. Ponekad je problem puno "dublji". Mislim da se već puno raspravljalo na sličnu temu i da su, bar većina Forumašica, pronašle ono što im štima i tako se njeguju
Da, naravno. Uvijek je problem dublji... Samo treba biti uporan i ne odustajati...

-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 20:02   #15
Quote:
-Mica- kaže:
Hej lijepo lice, I ja znam za Babor i doista je neusporediv i nenadmašiv.
Najviše volim one ampulice...
Doduše teško ga je naći jer ga se može nabaviti samo u kozm. salonima....

zato ja volim svoju seljačku facu.
jadnici je i avene dobar, pače odličan.
a tek kad joj priuštim biodermu, sija sva ko tepsija
a sve to zamisli u apoteci blizu nas.
da ne povjeruješ
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 00:29   #16
Quote:
club delicious kaže:
ha! Da ste vidjeli moju kožu prije 5 godina, smučilo bi vam se!... kad sam počela pit kontracepcijske tablete, sve se razrješilo u par mjeseci.
pa onda dobro da si uopće uspjela dogurati do kontracepcijeskih tableta!

sori, sori, morala sam. bilo je jače od mene
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 03:39   #17
Quote:
-Mica- kaže:
... Samo treba biti uporan i ne odustajati...



I malo potraziti po starijim temama...

Ne postoji cudotvoran proizvod. Da ga ima, silna kozmeticka industrija bi (jadna) propala.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 09:36   #18
Ne kužim zakaj ste napale ženu.

Babor kozmetika je fenomenalna, istina - košta, ali vrijedi svake kune. Ja sam se s njom srela prije par godina u Sloveniji, a od prošle godine se može naći i u Zagrebu. Uglavnom, mogu reći sve najbolje i preporučiti onima koji ju još nisu probali.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 19:12   #19
Quote:
Ne postoji cudotvoran proizvod. Da ga ima, silna kozmeticka industrija bi (jadna) propala
Ne, nego da postoje žene koje se znaju njegovati, ne bi pušile fore koje im se prodaju svuda i ne bi njih 90% izgledalo poput krpa s kojima se briše najzmazaniji pod...

A uostalom ne bi ovdje bilo toliko glupih odgovora i krivih uputa na jednom mjestu....

Vidim da je ovdje glavni slogan i misao vodilja -što jeftinije to bolje... i ništa drugo nije toliko bitno!
-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 19:14   #20
Quote:
Babor kozmetika je fenomenalna, istina - košta, ali vrijedi svake kune. Ja sam se s njom srela prije par godina u Sloveniji, a od prošle godine se može naći i u Zagrebu. Uglavnom, mogu reći sve najbolje i preporučiti onima koji ju još nisu probali.
I zato ti nemaš probleme s kožom i savjet tražiš na pravome mjestu, a ne na forumu....

Kaj ne??

I kaj koristiš od Babora?
-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.