Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2004., 17:58   #21
Quote:
Freek kaže:
Jedinica je legenda, napokona neka igra gdje možeš auto sredit kako BOG zapovjeda.
Inače najbolji NFS je 3.
OK, ali staze i igra je ful lose izradjena... staze ne valjaju, pre lagane utrke...

igru su trebali nazvati po onoj MTV-ovoj emisiji sa Xzibitom - Pimp My Ride... mislim.
__________________
...zoom, ZOOM, zoom, capoeira mata um...
..::[Grupo Ginga Mar]::..
The Postman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 22:01   #22
Quote:
The Postman kaže:
OK, ali staze i igra je ful lose izradjena... staze ne valjaju, pre lagane utrke...

igru su trebali nazvati po onoj MTV-ovoj emisiji sa Xzibitom - Pimp My Ride... mislim.
Sve to lako zaboraviš kad baciš race protiv frendu na LAN-u za malo $$$$$$. A drag da ne govorim kak je lijepo igrat
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 02:14   #23
Need For Speed Underground 2 i LAN

Kako natjerati doticnu igru da radi u lanu? Jel ima nekog da je igrao ovo u lanu i da mu normalno radi?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 10:26   #24
ja i frendovi smo umrežili laptop i PC s 2 različite kartice i više smo se mučili sa samim povezivanjem uopće kompova nego s tim da natjeramo da radi u Undergroundu....

jedini problem koji je Underground stvarao je bilo da jednostavno nije htio prepoznati vezu makar je pisalo da ona postoji.....

e sad, ovo je vjerojatno bug u Undergroundu, imaš opciju FILTER kad uđeš u lan lobby i moguće je da ako jedan hosta ovaj drugi ima postavljen FILTER za određen tip igre pa ne može prepoznati hosta koji je na različitim postavkama igre....
samo promijeniš u FILTERU postavke da se poklapaju i trebalo bi biti ok....
(ako je takav problem u pitanju, nadam se da sam pomogao... )
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 14:57   #25
ne mogu da ti pomognem jer sam ja na 56k
__________________
Potpis:
Ovo je kratak tekst koji možete da dodate vašim porukama. Ograničenje dužine je na 255 karaktera ili više!
Mitko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 01:37   #26
Nazalost nikako ne mogu uci u lobby. Jel ima nekog na forumu da je igrao Underground 2 u LAN-u?
Koje jos voznje igrate u LAN-u?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 08:36   #27
Quote:
myselF kaže:

Koje jos voznje igrate u LAN-u?
Nema šta nisam probao od vožnji a najlakša za postavit LAN mi je bila RC 2000...
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 14:58   #28
Kako si postavio NFS:Underground 2? Sto bi se jos isplatilo isprobati?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 08:08   #29
Hvala Bogu ,nikad nisam došao u to pijano nesvjesno stanje da pokušavam uštimat ovo govno za LAN ...

Zar nisi probao ove gori savjete?
Ako te zanima nešto drugo vezano uz igre vožnje samo pitaj ....
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 09:46   #30
Quote:
imagine kaže:
Hvala Bogu ,nikad nisam došao u to pijano nesvjesno stanje da pokušavam uštimat ovo govno za LAN ...




Ili kraće, ne znaš.

Mene isto zanima jel se to da igrat u LAN-u.Ni ja nisam uspio.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 11:28   #31
Quote:
Brazil kaže:
Ili kraće, ne znaš.

Ne,mislio sam onako kako sam i rekao jer da me je zanimalo našao bi rješenje kao i za sve što me zanima

naposljetku ako vam je toliko stalo do tog zašto ne kupite orginal
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 11:35   #32
Quote:
imagine kaže:
Ne,mislio sam onako kako sam i rekao jer da me je zanimalo našao bi rješenje kao i za sve što me zanima

naposljetku ako vam je toliko stalo do tog zašto ne kupite orginal



Ma ne, ako netko pita kako da se spoji u LAN onda ili odgovoriš ili ne.Odgovor tipa to je govno nije odgovor, započni novu temu kako je NFSU2 smeće.

Nisam siguran, ali mislim da bi i sa originalom bilo isto.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 12:08   #33
Quote:
imagine kaže:
Hvala Bogu ,nikad nisam došao u to pijano nesvjesno stanje da pokušavam uštimat ovo govno za LAN ...

Zar nisi probao ove gori savjete?
Ako te zanima nešto drugo vezano uz igre vožnje samo pitaj ....
Sto si jos od voznji u LAN-u igrao a preporucio bi drugima?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 12:30   #34
Quote:
myselF kaže:
Sto si jos od voznji u LAN-u igrao a preporucio bi drugima?
Nista na PC-u
__________________
Home is but a fiction
C01mhth10ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 13:26   #35
Quote:
C01mhth10ch kaže:
Nista na PC-u
Zašto ništa?
pa imate tonu drugih igara (vožnji) koje rade u LAN-u...

no kako mi usađujete taj osjećaj da vam solim pamet neznam šta da vam preporućim jer ono šta sam ja provao preko Lana će vas samo isfrustrirat jer je teško za naštimat a da ne govorim za vozit ...

više se toćno ne sjećam kako je to išlo ali najlakše šta mi je bilo namjestit u lanu je bila Rally Championship 2000 tj.Mobil 1 koju sam odavno probao i sjećam se da je proradila iz prve....

no i za to nisam siguran koliko će vam odgovarat jer neke stageove morate vozit 10 minuta ili 20-30 km...
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 16:24   #36
Need For Speed: Underground 2

Osim sto je igra prejebena. Jebeni auti, super komadi, igrivost. Naprosto igra je zakon. Nisam igrao jedinicu za koju kazu da nije nis posebno, a ti isti kazu da im je 2 puno bolja.
Medjutim igra postaje s vremenom sve dosadnija. Utrke postaju sve dulje, sve ih je vise. A novina je sve manje. Medjutim to me i dalje nije sprijecavalo da je igram dalje. I tako ja potpisem 4 ugovor odigram sve utrke ukljuvujuci i 9 URL-ova. I na kraju odvozim jos 5 krugova s Calebom(onim celavcem). Nakon pobjede cure vriste i skacu od srece i vicu gotovo je. Ja ono zblenut. Stisnem na F4 i tamo pise i dalje pod Game completition: 71%. Onda jos i stigne SMS: Congratulations! Nesto u stilu zavrsio si igru, svaka cast, odi sad u garazu i odigraj jos par quick raceova. Nakon toga vidim samo ove narancaste trokutice na "radaru". I odvozim 20-tak ulicnih utrka. Medjutim nista se ne dogadja.

Kak sam zvrsio igru, kad znam da nisam?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 23:45   #37
Samo malo ispod imaš temu https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=18535 .
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 22:27   #38
Quote:
Brazil kaže:
Samo malo ispod imaš temu https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=18535 .
zabrijo sam da je rijec o jedinici...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 23:33   #39
Quote:
laki kaže:
zabrijo sam da je rijec o jedinici...


To sam i mislio.Vidim da se briješ i na avataru .
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 01:30   #40
nego zavrsio ja igru u potpunosti. skuzih kak se dodje do 100% i moram priznati da sam prlicino razocaran. igra jebeno pocinje a full lose zavrsi. i jos veca mi je banana kaj su mi je ostalo zakljucano wide body kits!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.